320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

+Doping

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    2011 tuuri teine ja kolmas olid vennad Schleckid, kes on ikka päris kindlalt dopsi pannud.
    Eks esikahekümnes oli tollal kahtlaseid mehi veelgi ja veelgi kahtlasemad lõpetasid kraavis, aga pean silmas seda, et tõesti oli väga võrdne tuur ja keegi otseselt ei domineerinud, mis ehk vihjab sellele, et tegemist oli ühe viimaste aegade puhtaima touriga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Jalkas on kindlasti taastumisvahendid kasutusel. Mis viib taas olukorrani, et klubid tahavad rohkem pappi, kuna sponsorid tahavad rohkem mänge ja suured liidud tahavad ka üha rohkem mänge, kuna siis saab sponsoritelt rohkem pappi. Selleks peab siis mängija minema ja ise riskima, kuna tema saab ka rohkem pappi, kui ta mängib rohkem mänge ja kui ta siis vahele jääb, siis on klubid šokis, sponsorid lubavad kõik ära lõpetada ja alajuhid vangutavad pead, et see on küll lubamatu ja meie seda heaks ei kiida.
      Siia otsa haakub natukene isegi tänane Postimehe Räpased iidolid: Cristiano ja Lionel. Ega tõesti iganädalaselt ei taba end mõttelt, et tegu kriminaalidega ja vaatad ohhetades ikka mängu edasi. Meenus ka kunagine FK Mafia teema siin kuskil, kuigi too oli vist vaid Eesti keskne.

      Kommentaar


        Kui nende 60+ dopingupatuse seas on ka jalgpallureid, siis tõenäoliselt pole tegu päris esimese suurusjärgu staaridega. Messi ja Ronaldo fännid saavad kindlasti rahulikult magada. :P
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          ma vastasin oma jutuga ühele teisele postitusele ning väga lühidalt öeldes oli mõte: minu eeldus on, et suur osa tippsporti ja tippsportlasi ei mängi ausat mängu (tõin selle kohta ka mitmeid näiteid). Sellest eeldusest lähtuvalt ei tunne ennast kodanikuna ka väga röövituna, kui keegi vahele jääb ning erilist emotsiooni see minus ei tekita. Kui eeldad, et süsteem on mäda ja valelik, siis üksikliikmelt saadud kinnitus sellele ei tohiks väga pulssi tõsta. Selle peale mingi vend arvab, et ma pooldan varastamist ja mis iganes. no selge. kui aju ei võta, siis ei võta.

          Ilmselt teil kõigil teistsugune eeldus (tundub naiivne mulle) - suurem osa suusatajaid jne on ausad ning ei peta.

          p.s. kogu asja tuum taandubki sellele, et ilmselt teil oli mingi naiivne lootus, et vanem veerpalu oli puhas ning nüüd leidis kinnitust, et teie lootuseid petetud. Minul seda ei olnud ja seetõttu erilisi emotsioone ka ei tekitanud peale väikse imestuse, et kuidas saab nii rumal olla.
          Pean nõustuma, et minu postitus oli üle võlli ja vabandan selle pärast. Aga ma ei nõustu sellega, et kuna norrakad ja teised ka (väidetavalt) tarvitavad, siis peame Veerpalu dopingutarvitamist kuidagi mõistma. Kui ikkagi aastakümneid on tuimalt valetatud, siis ei saa sellist käitumist kuidagi õigeks tunnistada.
          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
          I don’t care what you think of me!
          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

          Kommentaar


            2014. aasta augustis allkirjastas nn dopinguarst Vitali Berntaski uurimiskomisjon on aruande, kus ühed märkmed näitasid, et Mati Alaver oli dopinguarsti klient neli aastat ning ostis dopinguaineid Andrus Veerpalule ja Raul Ollele.

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              2011 tuuri teine ja kolmas olid vennad Schleckid, kes on ikka päris kindlalt dopsi pannud.
              Vanem on vahele ka jäänud ja bänni saanud korra.
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Mati jääb teenetemärkidest ilma https://www.err.ee/916479/president-...-teenetemargid

                Kommentaar


                  Igasuguse kestvusspordi vaatamine kaotas minujaoks tugevama huvi pärast Armstrong'i case'i. Kui nii kõrgel tasemel (ja nii kontrollitud alal) saab aastaid nii lasta, siis jah, mis me üldse muust räägime. Pärast seda ka mitmed suusatamise case'id järgnesid ja nüüd ka omad mehed. Hüvasti - ei vääri enam pikalt pikalt tähelepanu. Norra teemad harutatakse ka lahti lõpuks, olen kindel.

                  Vaatame teisi alasid lihtsalt, skillsport!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Kui nende 60+ dopingupatuse seas on ka jalgpallureid, siis tõenäoliselt pole tegu päris esimese suurusjärgu staaridega. Messi ja Ronaldo fännid saavad kindlasti rahulikult magada. :P



                    aga jah, tõsiselt on vere panemine pigem vana ja iganenud. vaevalt, et Agricola sellega viitsib mässata. või olid FUentesel ka verekoti, mis ESP ära hävitas?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                      Igasuguse kestvusspordi vaatamine kaotas minujaoks tugevama huvi pärast Armstrong'i case'i. Kui nii kõrgel tasemel (ja nii kontrollitud alal) saab aastaid nii lasta, siis jah, mis me üldse muust räägime. Pärast seda ka mitmed suusatamise case'id järgnesid ja nüüd ka omad mehed. Hüvasti - ei vääri enam pikalt pikalt tähelepanu. Norra teemad harutatakse ka lahti lõpuks, olen kindel.

                      Vaatame teisi alasid lihtsalt, skillsport!
                      Ma hakkasin siin mõtlema, et mis kestvusala veel meil popp on. Jooksjad meil pole, eks. Suusatajad ka on ära. Ratturid on mõistagi ainsad puhtad ratturid maailmas. Sõudjad kestavad meil ka tegelikult ju juba aastaid hästi!

                      Kommentaar


                        Taaramäel on muidu astma, aga, noh päris astma mitte nagu Norra suusatajatel!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma hakkasin siin mõtlema, et mis kestvusala veel meil popp on. Jooksjad meil pole, eks. Suusatajad ka on ära. Ratturid on mõistagi ainsad puhtad ratturid maailmas. Sõudjad kestavad meil ka tegelikult ju juba aastaid hästi!
                          Tiidrek Nurme tegi ju väga okei tulemuse Berliinis. Samas, tema puhul ma kahtleks, tal rohkem annab jumal jõudu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Tiidrek Nurme tegi ju väga okei tulemuse Berliinis. Samas, tema puhul ma kahtleks, tal rohkem annab jumal jõudu.
                            Talle on vaja öelda, et tema taga jooksevad peded, siis kütab jubekiirelt edasi.
                            See käis umbes nii:
                            Treener: "Oh, pekki, see pole Berliini maraton, vaid Love Parade!"
                            Nurme paneb täiega plagama.
                            Treener: "Nonii, nüüd tuleb rekord."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Talle on vaja öelda, et tema taga jooksevad peded, siis kütab jubekiirelt edasi.
                              See käis umbes nii:
                              Treener: "Oh, pekki, see pole Berliini maraton, vaid Love Parade!"
                              Nurme paneb täiega plagama.
                              Treener: "Nonii, nüüd tuleb rekord."

                              https://1.bp.blogspot.com/-Qm2U1d8HW...07OCT14A45.jpg
                              Oota, täiesti OT aga kas ta ongi radikaal vana, et peded ahju jumal lõi ainult mehe ja naiseliidu?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Oota, täiesti OT aga kas ta ongi radikaal vana, et peded ahju jumal lõi ainult mehe ja naiseliidu?
                                Ta pigem räägib, et palvetega saab homovärgist lahti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X