320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    Viimastel testidel on väga hästi liikunud Brawni masinad siis ehk on lootust et tulemused saavad olema paremad kui eelmisel hooajal.usun ise et button suudab see hooaeg paar võitu kätte saada.samas imelik on see et Brawn ja mclaren kasutavad samu mootoreid aga viimaste ajad on suht kehvad olnud.ok testid ei näita veel täit tõde aga selgemaks saavad asjad esimesel etapil
    Honda on tõesti testidel hästi käitunud ja ka Williams, kusjuures McLaren on tõesti aeglane olnud ja seda kinnitab ka Norbert Haug

    Mercedese asepresident Norbert Haug arvab, et Lewis Hamiltonile algavaks hooajaks ehitatud McLareni vormel-1 auto pole etappide võitmiseks praegu veel piisavalt kiire.

    "Selgelt on näha, et autoga on erinevaid probleeme, kuid me teeme kõvasti tööd, et olukorda parandada," sõnas Haug kommentaariks sel nädalal ebaõnnestunud testisõitudele.

    "Auto käitub pilootide sõnul hästi, kuid kiirust jääb vajaka," lisas Haug.

    Lewis Hamilton oli kolmapäevasel testisõidul Barcelonas kõige aeglasem mees rajal.

    ERR SPORT

    Natuke veel kannatamist ja siis saab juba masinate kiirusest rohkem aimu
    AILTON

    Kommentaar


      Ferrari vormel-1 meeskonna piloot Felipe Massa tunnistab, et kuigi tema meeskond on täpselt oodatud tasemel, pole nende masin nii kiire kui Brawn GP.

      Selle nädala testimisel üllatas kogu vormel-1 ringkonda Brawn GP oma vormeli kiirusega, vahendab Postimees.ee.

      «20 testipäeva jooksul suutsime oma vormelit igas vallas palju arendada. Oleme nüüd seal, kus arvasime end hooaja eel olevat,» ütles Massa Ferrari töögraafiku kohta. «Mis puudutab kiirust, siis olen meie konkurentsivõimega rahul, välja arvatud muidugi Brawn GP, kes oli kõigile püüdmatus kauguses.»

      Massa sõnul pole mingit seletust Brawn GP kiirusele ega ka põhirivaal McLarenile, kes oma auto arenduses tegid vea ja on nüüd teistest sammu võrra maas.

      «Mida arvan McLareni ja Brawn GP kohta? Ma ei saa sellele vastata, kuna ei tea täpsemat infot. Võin lihtsalt ringiaegu vaadata ning öelda seda, mida teisedki näevad,» sõnas Massa.
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        Ferrari vormel-1 meeskonna piloot Felipe Massa tunnistab, et kuigi tema meeskond on täpselt oodatud tasemel, pole nende masin nii kiire kui Brawn GP.

        Selle nädala testimisel üllatas kogu vormel-1 ringkonda Brawn GP oma vormeli kiirusega, vahendab Postimees.ee.

        «20 testipäeva jooksul suutsime oma vormelit igas vallas palju arendada. Oleme nüüd seal, kus arvasime end hooaja eel olevat,» ütles Massa Ferrari töögraafiku kohta. «Mis puudutab kiirust, siis olen meie konkurentsivõimega rahul, välja arvatud muidugi Brawn GP, kes oli kõigile püüdmatus kauguses.»

        Massa sõnul pole mingit seletust Brawn GP kiirusele ega ka põhirivaal McLarenile, kes oma auto arenduses tegid vea ja on nüüd teistest sammu võrra maas.

        «Mida arvan McLareni ja Brawn GP kohta? Ma ei saa sellele vastata, kuna ei tea täpsemat infot. Võin lihtsalt ringiaegu vaadata ning öelda seda, mida teisedki näevad,» sõnas Massa.
        Kui Massa selle jutu juures suutis ausat nägu hoida, siis respect

        Kommentaar


          krt Button maailmameistriks 2009!!!!aeg oleks et see töö mida tegid eelkäijad BAR ja Honda saaks suurtulemuseks Brawni teami näol
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            krt Button maailmameistriks 2009!!!!aeg oleks et see töö mida tegid eelkäijad BAR ja Honda saaks suurtulemuseks Brawni teami näol
            sa oled ikka täie mõistuse juures? ja saad aru, et testidel väljasõidetud tulemused oli paras PR kampaania sponsorite hankimiseks? hea küll, tean vastuseid neile küsimustele.

            Kommentaar


              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
              sa oled ikka täie mõistuse juures? ja saad aru, et testidel väljasõidetud tulemused oli paras PR kampaania sponsorite hankimiseks? hea küll, tean vastuseid neile küsimustele.
              olen aga lootus sureb viimasena,sina ju ka loodad et sinu lemmikud võidaks kuigi lootust enam ei ole
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                olen aga lootus sureb viimasena,sina ju ka loodad et sinu lemmikud võidaks kuigi lootust enam ei ole
                ei ole. damon hill lõpetas jumal teab milla juba

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  ei ole. damon hill lõpetas jumal teab milla juba
                  selle pärast ma olengi nüüd buttoni poolt aga jah Hill oli kunn kui vaid üks mees pole romurallisi tekitanud
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                    sa oled ikka täie mõistuse juures? ja saad aru, et testidel väljasõidetud tulemused oli paras PR kampaania sponsorite hankimiseks? hea küll, tean vastuseid neile küsimustele.
                    Ma hästi ei usu, et tiimid praegu oma niigi tõsiselt piiratud testiaega PR peale kulutavad. Arvestades seda, et autode aerodünaamikas tehtud muutused on viimaste aastakümnete radikaalseimad.

                    Brawn on olnud kiire nii 5 ringistes settides, kvalifikatsioonisimulatsioonides kui ka 20 ringistes testides. Tööd on veel kõvasti teha, aga vähemalt hooaja alguses on Brawn ilmselt tunduvalt positiivsemalt pildis kui näiteks McLaren.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                      Ma hästi ei usu, et tiimid praegu oma niigi tõsiselt piiratud testiaega PR peale kulutavad. Arvestades seda, et autode aerodünaamikas tehtud muutused on viimaste aastakümnete radikaalseimad.

                      Brawn on olnud kiire nii 5 ringistes settides, kvalifikatsioonisimulatsioonides kui ka 20 ringistes testides. Tööd on veel kõvasti teha, aga vähemalt hooaja alguses on Brawn ilmselt tunduvalt positiivsemalt pildis kui näiteks McLaren.
                      Kui Brawn GP poleks valge nagu paberileht millele pole kriipsugi tehtud, siis hakkaks tõesti uskuma, et nad kiiremad on, kui teised.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                        Ma hästi ei usu, et tiimid praegu oma niigi tõsiselt piiratud testiaega PR peale kulutavad. Arvestades seda, et autode aerodünaamikas tehtud muutused on viimaste aastakümnete radikaalseimad.
                        Brawn GP tiimil pole hetkel mitte ühtegi sponsorit. Kui nad tõsimeeli hakkaksid keskenduma esimestel etappidel hea tulemuse tegemisele, mitte sponsorite otsimisele, siis oleksid nad väga kiiresti pankrotis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lenc Vaata postitust
                          Brawn GP tiimil pole hetkel mitte ühtegi sponsorit. Kui nad tõsimeeli hakkaksid keskenduma esimestel etappidel hea tulemuse tegemisele, mitte sponsorite otsimisele, siis oleksid nad väga kiiresti pankrotis.
                          Kas sa ei arva, et hea tulemus esimestel etappidel tooks sponsorid?

                          Värk on selles, et nad näitavad stabiilselt kiireimaid aegu. Kiireimad ajad kval simulatsioonides, kiireimad 20 ringistes testides. Kui tulemused ette võtta, siis ükskõik millise nurga alt neid vaadata - Brawn on kiirem kui enamik konkurente. Kui see oleks puhtalt PR, siis tuleb uskuda, et kõik teised mängivad ilusti kaasa. Aga miks peaks teised tiimid oma üliolulisi testikilomeetreid raiskama Brawnile sponsorite leidmiseks? Teine võimalus on lubatust oluliselt kergem auto, kuid milleks nii napilt enne võistluste algust endale niimoodi jalga tulistada? Selline käitumine ainult suurendaks pankrotiohtu.

                          Ma isegi ei väida, et nad kohe etappe võitma hakkaks, aga konkurentsis olla esimestel etappidel? Täiesti uued reeglid aerodünaamikale, Mercedese mootorid, pealegi keskenduti kõigist teistest oluliselt varem uue auto arendamisele. Ma ei mõista, miks see nii totaalselt võimatu näib, et see auto kiire võiks olla.

                          Edit: asjalik blog samal teemal (ja f1-st üldiselt).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                            Värk on selles, et nad näitavad stabiilselt kiireimaid aegu.
                            enne esimese GP kvalifikatsiooni jään ikkagi skeptiliseks. sest neil on täna tõepoolest objektiivseid põhjuseid olla ülemäära kiire ja silma paista. pole vist tarvis rõhutadagi, et uue tiimi lisandumine tippu oleks ainult teretulnud.

                            Kommentaar


                              Briti kihlveokontorid on igatahes liimile võetud. William Hill pakub Austraalia GP favoriidiks Buttonit 3.50 koefitsendiga (paremuselt teine on Räikkönen 5.50 koefiga), MM-tiitli arvestuses on Button ja Hamilton võrdselt 5.50 peal.

                              Kommentaar


                                No koefid määravad ju suures osas panustajad. Nüüd, kui Brawni võimalikust edust jutt käib ja McLaren=Hamilton väidetavalt konkurentsis pole, siis kõik britid panustavad Buttonile. See tähendab, et kontoritel pole mõtet kõrget koefi pakkuda.

                                Eks see Melbourne-s näha ole enivei. Mina usun, et Brawn on konkurentsis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X