320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täielik jama ja kohutavalt kahju kõikidest sõitjatest kes selle keskel peavad olema - Max ja Lewis olid mõlemad võimsad.

    Kommentaar


      F1 ja selged reeglid - see on päris pikalt olnud paras komejant. Nüüd siis lõikas eriti nõmedalt sisse. Kas midagi muutub paremuse poole? Väga ei usu.

      Kommentaar


        Oli kohe teada, et lastakse ringiga maha jääjad mööda. Isegi tiimi raadiost kohe alguses oli kuulda kuidas nad teadsid, et Verstappen on värskete rehvidega ta taga varsti ja pärast tehti siis suured silmad? Kõige naljakam on minu jaoks see, et igalpool räägitakse kui väärikalt Hamilton selle kõik vastu võttis, et see teebki taset legendi! Vend ei läinud kohalegi galale, sest on solvunud.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Oli kohe teada, et lastakse ringiga maha jääjad mööda. Isegi tiimi raadiost kohe alguses oli kuulda kuidas nad teadsid, et Verstappen on värskete rehvidega ta taga varsti ja pärast tehti siis suured silmad? Kõige naljakam on minu jaoks see, et igalpool räägitakse kui väärikalt Hamilton selle kõik vastu võttis, et see teebki taset legendi! Vend ei läinud kohalegi galale, sest on solvunud.
          Probleem on rohkem selles, et reeglite järgi lastakse siis kõik ringiga maha jääjad mööda, mitte valikuliselt. Selle põhjust ei pea kaua taga otsima - kui kõik oleks mööda lastud, siis ei oleks nad juhtgrupile järele jõudnud ja seega oleks võistlus lõppenud turvaauto järele, mis oleks olnud, olgem ausad, kräpp. See ei oma praegusel näitel eriti suurt rolli, aga põhimõtteliselt sai selle otsuse tõttu Verstappen vaba voli Hamiltoni rünnata ja ei pidanud enda koha kaitsmise pärast üldse muretsema, sest tema taga olid ringiga saajad.

          Kõige õigem oleks olnud anda punane lipp, sest a) mõlemad vennad oleks saanud rehvid ära vahetada; b) kõik ringiga saajad oleks olnud ma õigetel kohtadel; c) Hamilton ja Verstappen oleks võrdsetel alustel saanud mitu ringi omavahel sudida ja võitja välja selgitada.

          Ütlen ka, et ma ei ole Hamiltoni fänn ja hoidsin pöialt Verstappenile ning mulle ka ei meeldinud, et enne seda tohuvapohu oli Hamilton suht selgelt teel järjekordse tiitlini. Samas meeldib mulle veel vähem see, et selle lükkega tehti vormelist mingi stsenaariumipõhine wrestling. Tekib küsimus, kas järgmise hooaja etappidel hakkab ka kohtunik turvaauto olukorras ise vaatama, kes väärib ringi tagasi sõitmist ja kes mitte?

          Kommentaar


            Tagantjärele targutamine, aga kuna kohtunike töö oli terve hooaja vältel kohati puudulik, siis Minu meelest oleks teatud mõttes õigem mitte keskenduda sellele, et eksiti ka viimasel etapil mahajäänute möödalubamise osas, vaid võtaks kogu kohtunike kogu kogu täiega ette ja vahetaks alustuseks kaadri välja seal. Eesotsas olev Masi lendaks (ja lendab ka) ilmselt esimesena...

            Omamoodi pakub nalja Masi vastus Totole: "We went car racing." Umbes sama, kui Lewis läheks Valtteriga kluppi peole, saaks seal Maxilt vastu nosplit ning siis turvale kittuma minnes vastataks: "Kõik ju tulidki siia jooma".
            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

            Kommentaar


              Alguses tehti debiilne otsus mitte mööda lasta ringiga maha jääjad. Kiirelt parandati otsus ümber ja et sõit sõitmata ei jääks vea tõttu, siis lasti ainult päris sõitu segavad mööda - Ideaalne otsus, mersu närvis, sest nende jaoks oli see kõik unlucky ja tiitel läinud. Hea töö masilt. - minu lambine nägemus otseloomulikult, aga pigem kuuleb seda vingu lõpu üle Hamiltoni fännidelt, sest nad ei võitnud, tüüpiline.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Venemaal see aasta ei võistelda.

                Kommentaar


                  Bernie Ecclestone'i varad võiks ka külmutada. Tülgastav vana!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Bernie Ecclestone'i varad võiks ka külmutada. Tülgastav vana!
                    Põhjust palun.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                      Põhjust palun.
                      Ecclestone: Putin is honourable, he did what he said he was going to do

                      ecceputin.png
                      Lisatud failid

                      Kommentaar


                        Mingi väljaütlemine ei saa küll olla põhjuseks varade külmutamisele. Meil läänes on sõnavabadus ju. Või sinu arvates ei tohiks olla? Teeme õige mõtlemise seadused ja iga vähegi teistmoodi arvav isik pannakse 25+5 aastaks vangi?

                        Ma saaks aru kui ta oleks kuidagi isiklikult Putinit rahaliselt toetanud või saaks isiklikku rahalist kasu Venemaa võimueliidi tegevusest. Siis saaks teda sanktsioneerida. Aga seda ju ei ole.

                        Kommentaar


                          poliitika kõrvale jättes, siis uued autod oma üsna erineva kujuga erinevatel meeskondadel on tekitanud üle aastate tunde, et peaks hakkama vähe lähemalt silma jälle peal hoidma.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust

                              Mingi väljaütlemine ei saa küll olla põhjuseks varade külmutamisele. Meil läänes on sõnavabadus ju. Või sinu arvates ei tohiks olla? Teeme õige mõtlemise seadused ja iga vähegi teistmoodi arvav isik pannakse 25+5 aastaks vangi?

                              Ma saaks aru kui ta oleks kuidagi isiklikult Putinit rahaliselt toetanud või saaks isiklikku rahalist kasu Venemaa võimueliidi tegevusest. Siis saaks teda sanktsioneerida. Aga seda ju ei ole.
                              Sul on õigus, emotsionaalne post, ei saa olla põhjus, aga oma viimase lause juurde pean siiski jääma. Vanal oli kõike muud võimalik rääkida, aga otsustas nii.

                              Kommentaar


                                Fakk, Vipsil ka õnne pole. Vormistamise küsimus oli
                                "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X