320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'F1 karussell\'

    Algselt postitas -Marko-


    F1\'te oli kunagi isegi huvitav telerist jälgida. Rohkem nagu öelda polegi.
    Ühinene eelkõnelejatega.
    Aga hetkel pakub F1 mulle sama suurt huvi, kui Marko \"smartass-self made man-kes arvab et tema jaoks oleks enamvähem normaalne F1 tiim Williams\" Asmeri tegemised. Kamoon, where is all the fun stuff??

    Kommentaar


      Vastus teemale \'F1 karussell\'

      Loetud minutid on jäänud veel kvalifikatsioonini nr. 1 ehk siis põhimõtteliselt hooaja avalöögini. Kui täna veel midagi põnevat toimuma ei hakkagi, siis vähemalt infi saab kindlasti lademetes. Uut on palju, kõik on väärt järele checkida ja Klaar-Vabamäe (loodetavasti ikka jätkavad) suudavad oma objektiivsuse maski taga kõik detailid kindlasti huvitavalt ja \"erapooletult\" lahti seletada.

      Avaetapilt võib oodata suuri segadusi ja üllatustulemusi nagu igal aastal. Tegelikud jõuvahekorrad peaksid loksuma paika hiljem, kui tiimid oma uued vaimusünnitised korralikult jooksma saavad.

      Vormelisarja tulevik paistab kahtlane: mitmed võistkonnad avaldavad rahulolematust väidetava Ferrari eelistamise tõttu, ähvardades endiselt F1-st lahku löömise ja oma võistlussarja loomisega. Ei midagi uut siin Päikese all - klounid üritavad endiselt kurja nägu teha, kuid tsirkus liigub ometi edasi. Minu isiklik arvamus: F1 ei lõppe enne kui lõppeb härra Ecclestone.

      Hooaega alustab 4 uut nägu, sh. hollandlane, indialane, austerlane ja portugallane. Kõik nad sõidavad küll nö. kuumas grupis (Jordan, Minardi), kuid seda põnevam saab olema tiimisisene konkurents. Lähemat tutvust ei viitsinud ma nendega teha, küll Klaar-Vabamäe jõuavad rääkida.

      Kõigile Damon Hilli ajas elajatele - tere tulemast olevikku: tegijad teised, kuid glamuur, põnevud, intriigid endiselt olemas.

      Ah, tra ma ikka mölisen siin, vaadake ja nautige.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'F1 karussell\'

        Täitsa lõpp kino - ilmataat tegi ikka hooaja esimestele ajasõitudele sellise nüansi, et anna olla! Müstika! Vaesed Massa ja Schumi! Karm saade - aga minu arust igal juhul annab see homsele sõidule eriti huvitava maigu, kuna enamus jõuvahekordi jäid selgumata.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'F1 karussell\'

          Nja, istutasin ennast ka öösel seda sõitu vaatama. Mõtlesin veel unepeal, et mis kuradi asi siin heliseb. Siis kargas pähe, et pidin formelit vaatama ja panin äratuskella 3:55-ks helisema. Õnneks kedagi teist see vist üles ei ajanud. Aga jah, kuna minu näol on tegu konnasööjate tiimi pooldajana, siis magama sai mõnusalt minna. Aga kahju on, et Alonso pidi nii taha jääma või siis õigemini Jaapanis neljandaks tulema. Kui nüüd täna kuiv ilm tuleb, siis peaks Tsiankarlo vast omale esimese stardipositsiooni suht kergelt hankima. 2 sekundit Renault küll ühe ringi peale maha ei mängi. Aga vähemalt stardijärjestus tuleb huvitav ning tasuvad ära need väga pikad tunnid, mis öösel tuleb teleka ees veeta.
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'F1 karussell\'

            Algselt postitas Aramis


            Täitsa lõpp kino - ilmataat tegi ikka hooaja esimestele ajasõitudele sellise nüansi, et anna olla! Müstika! Vaesed Massa ja Schumi! Karm saade - aga minu arust igal juhul annab see homsele sõidule eriti huvitava maigu, kuna enamus jõuvahekordi jäid selgumata.
            go minardi
            Magava kauboi suhu viski ei jookse.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'F1 karussell\'

              võistlus siis läbi,päris normaalne sõit oli.fisichella vääris võitu ta sõitis koguaeg kiiresti,kahju et barrichrllo renaultide kaksikvõidu ära rikkusid.

              ok ma siis magama

              Kommentaar


                Vastus teemale \'F1 karussell\'

                Karla, võib-olla õpiksid suuri tähti kasutama? Mulle juba pikemat aega pinda käinud.

                Väga õnnelik õhtu igatahes minu jaoks nagu alati, kui Renault võidab. Fisichella heade sõitude üle olen alati õnnelik olnud, sest sõitis ta kunagi ju Benettonis. Aga parima sõitja auhinna annaks ma ülikindlalt Alonsole. Võimas sõit!

                Renault teistest poole võrra ees. Ja Red Bull pani ka päris võimsa esituse. Eks näis, mis edasi saab.
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'F1 karussell\'

                  Algselt postitas Tanel

                  Ja Red Bull pani ka päris võimsa esituse. Eks näis, mis edasi saab.
                  Culu tahab vist tõestada maailmale, et ta suudab veel poodiumile sõita. Minugipoolest - saabki poodiumil näha uusi kombekaid

                  Mina jäin Webberiga rahule, kahju aint et see boksipeatuste taktika nihu läks - kolmas koht oli ju reaalne enne viimast Pit-stoppi.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'F1 karussell\'

                    a teadsin, et see saab olema igav. Ma teadsin. Sellegipoolest seadsin ennast eile hommikul kordust vaatama. Võtan siinkohal vabaduse õnnitleda FIA asjamehi toredate reeglimuudatuste pärast! Nüüd kõik vennad hoiavad kumme nagu silmateri ning ühtegi julgemat manöövrit loota ei ole. Ning mootorid - tõepoolest - 2 nädalavahetust vastupidavad mootorid on see, mida F1 vajab. Eile oli siis see esimene nädalavahetus ning pöörded olid kenasti kõigil maha keeratud ning kõik sõitsid toredasti rivis nagu rahvas pühapäeva hommikuti nõmme turule (vt. Schumacheri \"duellid\" esimese kümne viimastele kohtadele - sic!). Sel hetkel, kui enamus arvas, et enam igavamaks minna ei saa - tõestas FIA, et saab. Tublid.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'F1 karussell\'

                      kas keegi palun slegitaks mida tehakse nüüd pit-stopide ajal?? rehve enam ei vahetata. kallatakse natuke kütus paaki ja kõik?? ja kui asi oli tõesti nii hull nagu uneskõndija rääkis, siis on väga hea, et ma hommikul kordust ei vaadanud, nagu algul plaanisin

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'F1 karussell\'

                        Algselt postitas eston maravilha


                        kas keegi palun slegitaks mida tehakse nüüd pit-stopide ajal?? rehve enam ei vahetata. kallatakse natuke kütus paaki ja kõik??
                        mingi rehvi temperatuuri mõõtmine käis ka :P

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'F1 karussell\'

                          ülipõnev.. 10 aastaga põnevast vaatemängust uinutavaks värvikuivamiseks.

                          kõige selle taga ilmselt too saatuslik päev imolas, kui hukkus 7-kordne meister.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'F1 karussell\'

                            Ma olen enda jaoks viimastel aastatel jälle F1 leidnud. Nimelt on see lausa asendamatu telesaade, mis mind peale esimest 10 ringi mõnusasse unne vajutab ja need järgnevad poolteist tundi on täis tõeliselt värskendavat tegevust.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'F1 karussell\'

                              Algselt postitas eston maravilha


                              ülipõnev.. 10 aastaga põnevast vaatemängust uinutavaks värvikuivamiseks.

                              kõige selle taga ilmselt too saatuslik päev imolas, kui hukkus 7-kordne meister.
                              Pigem ikka see hetk, kui otsustati anda punkte süsteemis 10-8-6-5-4-3-2-1. See muutis sõitjatele mõttetuks riskantsed möödasõidud (okei Schumacherile tahetakse ikka tuul alla teha). Nt tuletage meelde, millal oli viimati esimeses kurvis avarii ? ei tule meelde, sest keegi ei taha enam riskida. Varem oli alati esimeses kurvis mingit actionit. Samuti vaadake palju on lõpetajaid- 20 st sõitjast lõpetab 16-18.

                              Niisiis- Vana punktisüsteem tagasi!!!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'F1 karussell\'

                                punktisüsteem ei takista nüüd küll kellegil möödasõite üritamast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X