320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Top 3 lemmikala ning top3 vihatumat ala. (spordist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    curling on tulevik, sest see mäng võib meist igaühe olümpiale aidata
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas dannar Vaata postitust

      ei meeldi:
      1. pinkpon


      sportkäimise koha pealt nõus, aga EDIT: Mis asi see kujundujumine veel on mille üks siin välja tõi?

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
        sportkäimise koha pealt nõus, aga EDIT: Mis asi see kujundujumine veel on mille üks siin välja tõi?
        Kas on raske google`sse kujundujumine kirjutada ja ise vaadata,kui siin oma lamba küsimusi esitada?
        Mis küsimus see veel on?Kes on kindlas minejad?(vt.Serbia-Eesti teema).Uskumatu?!

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas marconius Vaata postitust
          Kas on raske google`sse kujundujumine kirjutada ja ise vaadata,kui siin oma lamba küsimusi esitada?
          Mis küsimus see veel on?Kes on kindlaS minejad?(vt.Serbia-Eesti TEEMA(?).Uskumatu?(?)!
          Ma ei tea täpselt motviatsiooni, mis motiveerib sind igat postitust tsiteerima, aga väike nõuanne. Sa oled omaarust hirmus tark, mis? Aga näita seda välja ka ning alustada võiksid sellega, et kirjuta oma tekst ilma kirjavigadeta ning muid asju, sest hetkel jätad sa igale postitusele debiili mulje,kui ise kirjutadagi ei oska. Ma tõstsin su kirjavead esile, vaata hommikuti 07.15 paiku terevisioonist ``Karu aabitsat`` ning saad iga päev juba ühe tähe selgeks. Pärast seda palu emmet, et ta sulle aabitsa ostaks, et sa saaksid juba lauseid natuke sõnastama hakata. Aga edu arenemisel, saa targaks.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
            Ma ei tea täpselt motviatsiooni, mis motiveerib sind igat postitust tsiteerima, aga väike nõuanne. Sa oled omaarust hirmus tark, mis? Aga näita seda välja ka ning alustada võiksid sellega, et kirjuta oma tekst ilma kirjavigadeta ning muid asju, sest hetkel jätad sa igale postitusele debiili mulje,kui ise kirjutadagi ei oska. Ma tõstsin su kirjavead esile, vaata hommikuti 07.15 paiku terevisioonist ``Karu aabitsat`` ning saad iga päev juba ühe tähe selgeks. Pärast seda palu emmet, et ta sulle aabitsa ostaks, et sa saaksid juba lauseid natuke sõnastama hakata. Aga edu arenemisel, saa targaks.
            Soovitan vaadata Serbia-Eesti teema viimased jutte,kes on siin debiil?

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas marconius Vaata postitust
              Soovitan vaadata Serbia-Eesti teema viimased jutte,kes on siin debiil?

              Mis lembus sul järsku selle teema järgi on? Aga kui su vastuväited mu postitustele põhinevad su ühekülgsetel arvamustel mitte kindlatel faktidel siis ei saa neid tõsiselt võtta. Ja sa võid tsiteerida küll mu postitusi, ega mul selle vastu midagi ei ole, kui mu need sind erutavad, aga ma lihtsalt ütlesin, et sisututel,ümmargustel, vahest kirjavigadega vastuütlemised ei jäta teps mitte paremat muljet sinust.

              Lisan veel niipalju, et kui sa tahad nüüd üli tarka muljet jätta siis võiksin öelda nii. ``Tark pole see, kes teab mida öelda,tark on see, kes teab mis tuleb ütlemata jätta``.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas marconius Vaata postitust
                Soovitan vaadata Serbia-Eesti teema viimased jutte,kes on siin debiil?
                Ära nüüd pahanda (sa küll seda nkn teed), aga mis sul viga on?

                On sul mingi vimm Black Magicu vastu? Sa otsid ta iga postituse üles ja tahad täiega ära panna. Ta paneb tõesti vahel päris hullu, aga ega iga asi nüüd ka mingi sitt seal pole.
                Võta palun natuke vaiksemalt, eks ole.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                  Ära nüüd pahanda (sa küll seda nkn teed), aga mis sul viga on?

                  On sul mingi vimm Black Magicu vastu? Sa otsid ta iga postituse üles ja tahad täiega ära panna. Ta paneb tõesti vahel päris hullu, aga ega iga asi nüüd ka mingi sitt seal pole.
                  Võta palun natuke vaiksemalt, eks ole.
                  Ei pahanda,aga palun too mingi norm näide...

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                    aga ega iga asi nüüd ka mingi sitt seal pole.
                    eksid
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                      Ma ei tea täpselt motviatsiooni, mis motiveerib sind igat postitust tsiteerima, aga väike nõuanne. Sa oled omaarust hirmus tark, mis? Aga näita seda välja ka ning alustada võiksid sellega, et kirjuta oma tekst ilma kirjavigadeta ning muid asju, sest hetkel jätad sa igale postitusele debiili mulje,kui ise kirjutadagi ei oska. Ma tõstsin su kirjavead esile, vaata hommikuti 07.15 paiku terevisioonist ``Karu aabitsat`` ning saad iga päev juba ühe tähe selgeks. Pärast seda palu emmet, et ta sulle aabitsa ostaks, et sa saaksid juba lauseid natuke sõnastama hakata. Aga edu arenemisel, saa targaks.
                      Räägid kirjavigadest, mis asi on "motviatsioon"? Saade on suure algustähega "Terevisioon", peale koma on tühik. Ja kas sa jutumärke tõesti teha ei oska(proovi Shift+2)?

                      Kusjuures sina jätab iga postitusega debiili mulje!
                      Inglisekeelne Wikipedia ja Eesti Vikipeedia

                      Kas Sina oled juba oma panuse Wikipediasse kui kultuuripärandisse andnud? Kui ei, siis miks?

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas pelmeen10 Vaata postitust
                        Räägid kirjavigadest, mis asi on "motviatsioon"? Saade on suure algustähega "Terevisioon", peale koma on tühik. Ja kas sa jutumärke tõesti teha ei oska(proovi Shift+2)?

                        Kusjuures sina jätab iga postitusega debiili mulje!

                        No kui tema igat postitust kommenteerib, siis peaks tema kirjavigadeta kirjutama. Oleks mina niipalju tarka pannud siis küll. Ma ei tea kas sa nüüd said pointist aru.

                        Kommentaar


                          #27
                          Lemmik:
                          Jalgpall
                          võrkpall
                          korvpall

                          vihatuimad
                          ameerika jalgpall
                          pesapall
                          kriket

                          btw isegi jälgin curlingut, fännan Sveitsi naiskonda kuna seal on üks mängija kes hirmsasti meeldib mulle.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            #28
                            Curlingut jälgin ka ise vahest Eurospordi pealt, kui suurturniirid on.

                            Kommentaar


                              #29
                              1.Korvpall
                              2.Jalgpall
                              3.Võrkpall

                              Ei meeldi:
                              1.Iluuisutamine
                              2.Kulturism
                              3.Iluvõimlemine
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                #30
                                1.jalgpall
                                2.korvpall
                                3.saalihoki

                                Ei meeldi:
                                1.ratsutamine
                                2.ameerika jalgpall
                                3.olivõimlemine

                                Kommentaar

                                Working...
                                X