320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarbija/kliendi kõrge viis ja pikk pai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Mul näiteks Maxxima 2min kaugusel kodust, aga käin Selveris, mis on 10-15min kaugusel. Mahhima ainult kui häda pärast ruttu piima vaja vms. Muidu ikka ei viitsi jamada selles segaduses
    ★★★★★★

    Kommentaar


      #77
      Piima? Vast ikka viina?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Piima? Vast ikka viina?
        Viina Regaliast, sama kaugel
        ★★★★★★

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          ... miks keegi üldse sellises poes (suvel) käib, kus külmkappe pole. Vähemalt mitte selliseid, kuskohast jooke oleks võimalik osta.
          Kas Maximas ei ole siis külmkappe? Selles, mis minu kodu kõrval on, küll on. Ja see on ühe iksiga pood.
          Newton Heath 1878

          Kommentaar


            #80
            Kaasfoorumlane maamesilane müüb särke. Igati tibens värk. Reedel raha, laupäev posti, pühapäev kätte. Aus kirjeldus kauba headest ja veadest ning portsukaupa võttes allahindlustki ehk äkki. Teine diil härraga och loodetavasti mitte viimane. Kontrollige välja!
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas rauulo Vaata postitust
              Kas Maximas ei ole siis külmkappe? Selles, mis minu kodu kõrval on, küll on. Ja see on ühe iksiga pood.
              Kõikides Maximates kindlasti pole. Puusalt meenub Tallinnas Pallasti tänava Maxima, kus kohast mina küll ühtegi külmkappi ei leidnud. Samamoodi Pärnus Mai tänava Comarketis ei ole minu meelest külmkappe.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                #82
                Viskaks kõrge high five`i ETV otsevaatamisele mobiilis. Taipohh, kas oled kuskil süvametsadevahel ühe levipulgaga, kaugliinibussis, paneelmajas, läbul keldrikorteris- asi jookseb nagu kulda (ja see on ka väga oosom, et isegi kui leviauk peaks tulema, siis jätkab mängu poolelijäänud kohalt, mitte ei haki).

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Viskaks kõrge high five`i ETV otsevaatamisele mobiilis. Taipohh, kas oled kuskil süvametsadevahel ühe levipulgaga, kaugliinibussis, paneelmajas, läbul keldrikorteris- asi jookseb nagu kulda (ja see on ka väga oosom, et isegi kui leviauk peaks tulema, siis jätkab mängu poolelijäänud kohalt, mitte ei haki).
                  Pluss üks.

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Viskaks kõrge high five`i ETV otsevaatamisele mobiilis. Taipohh, kas oled kuskil süvametsadevahel ühe levipulgaga, kaugliinibussis, paneelmajas, läbul keldrikorteris- asi jookseb nagu kulda (ja see on ka väga oosom, et isegi kui leviauk peaks tulema, siis jätkab mängu poolelijäänud kohalt, mitte ei haki).
                    +1,5. null koma viie annaks Elisale, tänu kellele sai kuskil läänemaa metsade vahel ilusti läbi telefonineti jalkad striimitud mobiilse netiga arvutisse ja asi liikus vapralt. Vastasoperaatorite esindajad ei saanud kõnesidki tehtud.

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Kõikides Maximates kindlasti pole. Puusalt meenub Tallinnas Pallasti tänava Maxima, kus kohast mina küll ühtegi külmkappi ei leidnud. Samamoodi Pärnus Mai tänava Comarketis ei ole minu meelest külmkappe.
                      Õllede jaoks ikka vähemalt üks oli küll! Tiina Konsumis on tuuga.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        #86
                        Playst VLC for android ja pane see rakenduse vaikemängijaks.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Stok
                          Ohjah, vaeseks võib jääda sedasi. Nüüd juba 2 õlut Zelee'le sees.
                          Jätad ise joomata järgmine kord pubis.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            #88
                            DHL ja Watchshop. Tellisin eile lõuna ajal Watchshopist käekella ning täna juba käes. Readingust Tartusse 24 tunniga. Ulme. Shipping seejuures ainult 5 euri kopikatega.

                            Kommentaar


                              #89
                              Kiidan 1a.ee ja DPD. Tellisin reede õhtul teleka. Eeldatav kättetoimetamise aeg 31.08 (kolmap) peale kella 08.00. Esmasp 29.08 õhtul meili peale teade, et kaup välja saadetud. Teisipäeba hommikul (30.08) tuli sms, et kuller toob 11-12 vahel paki. Juures link, kust saab uurida mitu paki enne minu pakki ära veel jaotatakse (reaalajas). Iga 30min tagant kontrollisin ja kui 5 oli jäänud, sõitsin koju, jõudsin banaani ära koorida ja kuller helistas. ~20sekundit hiljem oli telekas käes ja asusin tagasi töö poole sõitma. Laias laastus võttis kogu protsess, töölt koju paki järele ja tagasi tööle 15min, millest 7min kulus koju sõiduks ja 7 min tööle sõiduks.
                              Ainuke hapu märkus, et tellides panin infoks, et eelistaksin kullerit peale 17t (oli infos, et toimetavad kuni 20ni).
                              Aga üldiselt väga rahul. Sain päeva oodatust varem kauba kätte ja kiirelt. Tavaliselt nende kulleritega alati mingi djeela.

                              Kommentaar


                                #90
                                Saabusin enda uude korterisse 1415. Avastasin, et siin pole wifit ja pean ise mingi lepingu sõlmima. 16.30 on nett olemas, Starmani tüüp saabus juba mingi 16.00 ja kõik oli jee. Mingi paar aastat tagasi läks neil septembris ikka kusagil nädal-poolteist, et kohale jõuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X