320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Tegu on riigikogu noorima liikme Jaak Madisoniga.
    Kui ikka traktorist riigikokku eksib...
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Tegu on riigikogu noorima liikme Jaak Madisoniga.
      Kus ta seda ütles?

      Kommentaar


        Blogi mis on nüüdseks eemaldatud. Poole 8 paiku oli ta veel muidugi alles. http://jaakmadison.blogspot.com/2012/01/fasismist.html

        Aga. http://uudised.err.ee/v/eesti/695082...0-44e92cf177c6

        Kommentaar


          Delfi kajastab 2023 Riigikogu valimisi põhjalikult: uudised, debatid, tööintervjuud, erikajastused. Need kõik leiad Delfi valimiste erikeskkonnast ühest kohast.
          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

          Kommentaar


            Noh, nagu öeldakse, et aastal 2040 pole ühtegi presidendikandidaati, kelle iga avaldus alates lapsepõlvest poleks kusagil interveebis üleval.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Netikommunistidel nüüd pidu lahti.

                Kommentaar


                  Noh, ka Nõukogude aeg oli väga hea. INimesed said lõpuks arsti juurde ja korraliku hariduse. Tööd tehti linnades ja majandus arenes nigu pärmiga! Küüditamine oli ka väga hea, sest see julgustas inimesi tulema linnadesse, mis omakorda viis tööstuse arendamisele. Seega on kommunism väga valesti mõistetud.


                  Nali naljaks.

                  Aga ma tahtsin seda öelda, et minu arvates on natuke kahtlane, et mitme aasta vanune ja ametlikult kustutatud posti hakata niimoodi välja vedama. Ma saan enda kolleegidest ERR-s aru ajakirjanikuna, aga inimesena ma sellist asja heaks ei kiida. Ehk millise vanuseni on siis ametlikult lubatud internetti lolli teksti kirjutada?

                  Ja ikkagi, et kõik pärast 1990. aastat sündinud inimesed on sisuliselt lapsest saati endast internetti kirjutanud sellist joga, et igaühe kohta võib miskit sellist välja võluda.

                  Kommentaar


                    Oleks siis tegu 15-17 aastaselt kirjutatud tekstiga, aga ta kirjutas selle 21 aastaselt, praegu on 23. Lisaks kustutati postitus alles pärast selle avalikukstulekut.

                    Kommentaar


                      täna siis valitsuses 14 ministrit - 8 ref ja 6 sd.
                      uues valitsuses ilmselt mõned ministrikohad lähevad irl ja/või ve omadele
                      prooviks veidi mõistatada kes lahkumas ja kes asemele tulemas?

                      ref:
                      1) pea
                      2) välis
                      3) rahandus
                      4) väliskaubandus & ettevõtlus
                      5) sise
                      6) keskkond
                      7) kultuur
                      8) tervis ja töö

                      sd
                      1) kaitse
                      2) justiits
                      3) majandus & taristu
                      4) põllumajandus
                      5) haridus
                      6) sotsiaal

                      ref ilmselt tahab endale jätta kõik kus saab "sulli ja feimi" - ehk siis välis, rahandus, ettevõtlus ja keskkond - ilmselt jäävad "perekonda"

                      taristuminister (ehk transporditola = "Yes Minister") ilmselt siis koht mida suurt keegi ei taha sotsiaal - võib ka ilmselt suurel määral ebameeldivate hulka liigitada. => jäävad 99,99% tõenäosusega koalitsiooni nõrgimatele osapooltele

                      kui praegust valitsuse koosseisu vaadata siis minu meelest võiks esimeses järjekorras välja vahetada:
                      1)välisministri (vaimne mõttemaailm ei küündi mitte kuidagi ehk ojuland-2.)
                      2)rahandus (lasta valimiskampaania käigus lahti emta töll kes süüdimatult korraldab ebaseaduslikku jälitustegevust (=max karistus 3a vabaduskaotust), ja loetud tunnid peale valimisi tagasi tööle võtta?!? - adieu, madam, - kogu austuse juures teadmiste vastu)
                      3) majandus ja taristu (süüdimatu hülgemöla - EA läheb pankrotti, teletorni kasutamine sõjalisteks vaatlusteks jne jne)
                      4) haridusminister (pole vist vaja kommenteeridagi)
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        Emta töll täitis seadust siiski.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Oleks siis tegu 15-17 aastaselt kirjutatud tekstiga, aga ta kirjutas selle 21 aastaselt, praegu on 23. Lisaks kustutati postitus alles pärast selle avalikukstulekut.
                          Ma sain aru, et see oli varasemalt suletud. My bad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Oleks siis tegu 15-17 aastaselt kirjutatud tekstiga, aga ta kirjutas selle 21 aastaselt, praegu on 23. Lisaks kustutati postitus alles pärast selle avalikukstulekut.
                            Aga mida seal tekstis niiväga valet on? Natuke lihtsustatud ja naiivne jutt aga erilisi faktivigu ma ei näe, samuti on inimsusevastaste tegude toimepanemine kenasti hukkamõistetud jne.

                            Chaciga nõus, et vähemalt välis- ja majandusminister tuleks kindlasti välja vahetada.

                            Kommentaar


                              Ma ütlen ausalt, et selle ETV-s pruuni värviga kajastatud seltskonna analüüsimine ei ole eriti mõttekas tegevus. On teada, kellega tegemist. Ükski erakond ei hakka nendega koostööd tehes enesetappu sooritama. Ei praegu ega loodetavasti ka tulevikus.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Ma ütlen ausalt, et selle ETV-s pruuni värviga kajastatud seltskonna analüüsimine ei ole eriti mõttekas tegevus. On teada, kellega tegemist. Ükski erakond ei hakka nendega koostööd tehes enesetappu sooritama. Ei praegu ega loodetavasti ka tulevikus.
                                Liberaalne/sotsiaaldemokraatlik vaade on tuleviku võti? Ma kahtlen, et selline jura pikemas perpektiivis Eesti elu parandab..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X