320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Amos Vaata postitust
    Ma ei ole absoluutselt rassist, kuid...
    On teaduslikult selgeks tehtud, et 102% inimesi, kes niiviisi lauset alustavad, on rassistid.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Jutt on ju iga roju oma koju.

      Elukaaslase vend on insener saksamaal (autotööstus), vähemalt üks tuttav veel seal inseneriks (kraanad, kui mälu ei peta). Peaks eestisse tagasi vegeteerima tooma?
      Või mä lähme nüüd ikkagi sinna selekteerivasse asja, et "no kui ta tark on, siis võib ju olla"?
      Kohalikud countid ütlevad kindlasti ka nende kohta "iga roju oma koju".
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Loodame, et kõik Amosed üle Eesti suudavad teha arenguhüppe, et inimesteks muutuda, sest hetke seisuga vahetaks amoseid neegrite vastu küll.See jutt, et suurte munnidega niggad tulevad 35 eurtsi eest siia head elu elama on lihtsalt kuradi nii hea.
        Suhkruhaige

        Kommentaar


          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          Kõik. Jah kõik. Absoluutselt kõik.
          Ja mainisin ära, et ma ei ole rassist kuna mingi tainas oleks siin nii kui nii ära maininud selle.
          Mul paralleelklassivend mustanahaline - saan räigelt hästi läbi ja ta teab mu vaateid.
          Mul on kaks tuttavat pede - saan väga hästi läbi, aga nad teavad mu vaateid.

          Siin teemas on kõik mustvalge (kindlasti ka ise olen midagi sellist postitanud), kuid tõde on alati hall ju?
          Kui inimene esineb pidevalt rassistlike avaldustega, siis väide, et ma pole rassist ei päde väga.
          Pealegi ma ei saa aru kellega sa üldse oma eelmises postituses vaidlesid. Ma pole näinud siin ühtegi inimest, kes ütleks et Eesti peaks tooma siia tänavatele roojavaid ja mitte tööd tegevaid neegreid. Samuti mitte kedagi kes pooldaks massilist immigratsiooni.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
            Kui inimene esineb pidevalt rassistlike avaldustega, siis väide, et ma pole rassist ei päde väga.
            Pealegi ma ei saa aru kellega sa üldse oma eelmises postituses vaidlesid. Ma pole näinud siin ühtegi inimest, kes ütleks et Eesti peaks tooma siia tänavatele roojavaid ja mitte tööd tegevaid neegreid. Samuti mitte kedagi kes pooldaks massilist immigratsiooni.
            Mis sa arvad et Rootsis muudeti üleöö kõik pedofiilid legaalseks ja rahvas sugutuks? Alguses ikka tuleb üks neeger, siis tuleb 10 neegrit , siis 100 neegrit päevas ja senikaua kuni sina veel ikka õlgu kehitad on juba hordide viisi piiri ületatud ja kõik õigused saadud nagu sinul ja minul. Kahjuks siis pole enam midagi teha. Siis on reaalsus see, et kõik ongi p*tsis. Alustama peab ikka juure tasandilt. Ehk esiteks sellest pedofiilia seaduse keelustamisest ja iga konkreetse indiviidi piirilt tagasi saatmisega, muidu lähevad asjad väge kiiresti käest ära. Näiteid riikidest kus see sama stsenaarium on juhtunud on rohkem kui näited riikidest kus seda pole juhtunud. Miks riskida? Kui oled adrenaliini junkie siis võid langevarjuhüppeid tegemas käia mitte oma laste tulevikuga mängida!

            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kusjuures ma olen sama tendentsi täheldanud. Mingid vandenõuhullud lingivad mingit vandenõulehekülge, kus on viide teadustööle. Teadustööd avades on seal küll jutt hoopis teistpidine, aga muudkui jagavad.
            Sa pole ikka veel mu videot analüüsinud ja seal olevaid fakte kinnitanud või ümber lükanud. Ootan.
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Mis sa arvad et Rootsis muudeti üleöö kõik pedofiilid legaalseks ja rahvas sugutuks? Alguses ikka tuleb üks neeger, siis tuleb 10 neegrit , siis 100 neegrit päevas ja senikaua kuni sina veel ikka õlgu kehitad on juba hordide viisi piiri ületatud ja kõik õigused saadud nagu sinul ja minul. Kahjuks siis pole enam midagi teha. Siis on reaalsus see, et kõik ongi p*tsis. Alustama peab ikka juure tasandilt. Ehk esiteks sellest pedofiilia seaduse keelustamisest ja iga konkreetse indiviidi piirilt tagasi saatmisega, muidu lähevad asjad väge kiiresti käest ära. Näiteid riikidest kus see sama stsenaarium on juhtunud on rohkem kui näited riikidest kus seda pole juhtunud. Miks riskida? Kui oled adrenaliini junkie siis võid langevarjuhüppeid tegemas käia mitte oma laste tulevikuga mängida!
              Miks sind nii väga teiste lapsed ja pedofiilid huvitavad?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Miks sind nii väga teiste lapsed ja pedofiilid huvitavad?
                Tahaks et minu enda lapsed saaksid ikka normaalses keskkonnas üles kasvada ja normaalsete sõpradega normaalset elu elada.
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Tahaks et minu enda lapsed saaksid ikka normaalses keskkonnas üles kasvada ja normaalsete sõpradega normaalset elu elada.
                  Mis siis praegu nii väga valesti on? Ma mõtlen Eestis, mitte mingis ebamäärases multikultimaas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Amos Vaata postitust
                    Mul paralleelklassivend mustanahaline - saan räigelt hästi läbi ja ta teab mu vaateid.
                    Sa ju ei käi koolis...
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                      Loodame, et kõik Amosed üle Eesti suudavad teha arenguhüppe, et inimesteks muutuda, sest hetke seisuga vahetaks amoseid neegrite vastu küll.See jutt, et suurte munnidega niggad tulevad 35 eurtsi eest siia head elu elama on lihtsalt kuradi nii hea.
                      Kuna siin teemas on RT tõde. http://rt.com/uk/237201-penis-myths-debunked-study/

                      "The study found no evidence that race influences penis size, though the researchers conceded that volunteers were mostly drawn from Europe and the Middle East."
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Sa pole ikka veel mu videot analüüsinud ja seal olevaid fakte kinnitanud või ümber lükanud. Ootan.
                        Mis sellest analüüsida, keegi pani mingid KÄPS LOKIS SUPAKAD, JU SEE ON TEADUS? Või kus seal mingid faktid olid?

                        Vabamüürlased, kinnimakstud meedia ja juudid arvavad nii: http://forte.delfi.ee/news/militaari...ga?id=70931929
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vabamüürlased, kinnimakstud meedia ja juudid arvavad nii: http://forte.delfi.ee/news/militaari...ga?id=70931929
                          Ausalt öelda ei imesta, kui taolised paskvillid vandenõumeeste paranoiat süvendavad. Suurkask vaidleb justkui Madisonile vastu, öeldes, et Hitler võis 30-tel ju mingit majandusedu saavutada aga rõhutab, et sõjaaastatel mängis selle maha. Nagu Madison või keegi teine oleks kahelnud selles. Ja eriline tase on muidugi tuua näiteks 1945 aasta majanduslangust, kui riik oli puruks pommitatud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Ausalt öelda ei imesta, kui taolised paskvillid vandenõumeeste paranoiat süvendavad. Suurkask vaidleb justkui Madisonile vastu, öeldes, et Hitler võis 30-tel ju mingit majandusedu saavutada aga rõhutab, et sõjaaastatel mängis selle maha. Nagu Madison või keegi teine oleks kahelnud selles. Ja eriline tase on muidugi tuua näiteks 1945 aasta majanduslangust, kui riik oli puruks pommitatud.
                            Eriline mõte on tuua näiteks majanduskasvu mis tuli pärast I Maailmasõda ning ülemaailmset finantskriisi. Umbes nagu Eesti taasiseseisvumisele järgnenud kasv, ainult veel madalamalt.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Andsin küll uue aasta lubaduse endale, et hoian off-topic teemast nagu katkust eemale, kuid pole suutnud veel oma lubadust täita ja teen seega siin viimase postituse. Loodetavasti.

                              Räägi siis, kuidas see kasvatamine peaks välja nägema? Muukeelsed elavad siin täiesti erinevas inforuumis ja kuigi on kõlanud ettepanekud neilt selle ruumi äravõtmiseks, siis ma ei leia, et see oleks demokraatlik lahendus. Kogu Euroopas on multikultuursus haledal kombel läbi kukkunud ja seda ollakse sunnitud ka kõrgeimal tasemel kes rohkemal-kes vähemal määral tunnistama. Arvad, et seal pole tehtud kasvatustööd? Olles elanud mingi aeg Saksamaal, siis ma võin väita, et sealne ühiskond teeb kõik muulaste integratsiooniks, kuid tulemused on pehmelt öeldes nigelad. Kordan Merkeli öeldut, et muulaste grupid ei ole sulandunud Saksamaa ühiskonda, nad elavad sakslaste kõrval, mitte nende seas. Ja see on kogu Euroopas nii. Saksamaa pole veel kaugeltki mitte kõige markantsem näide.

                              Siinse vene keelse elanikkonna integratsioon on mõnevõrra veelgi keerulisem ja ma julgeks isegi öelda, et nende assimilatsioon on sisuliselt võimatu, enamuse kindlasti. Siin tulevad mängu nii geograafiline taust, ajaloolis-kultuurilised aspektid kui ka juba öeldud inforuum.

                              Iga võõras kultuuriruumis elav inimene püüab alateadlikult kaitsta ja hoida oma etnost, oma identiteeti, see on inimloomuse loomulik refleks. Ainult et iga rahvusgrupp toob sellega võõrasse ühiskonda kaasa oma käitumisnormid, mis võivad väga kergelt sotsiaalseks konfliktiks paisuda.
                              Keda tavaline sakslane enam sallis türklast või albaanlast?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Tahaks et minu enda lapsed saaksid ikka normaalses keskkonnas üles kasvada ja normaalsete sõpradega normaalset elu elada.
                                Lapse jaoks on kõige olulisem keskkond ikkagi perekond ja kahjuks sinu lapsele küll midagi normaalset oodata pole

                                Kommentaar

                                Working...
                                X