320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tõsine urood.

    Kommentaar


      No see on küll korralikult üle võlli.

      Umbes nagu kui keegi tatoveeriks nime "JeSSica" nime endale selja peale, siis öelda, et see on kindel märk igavesest pühendumisest natsismile ...

      Kommentaar


        Ma olen absoluutselt EKRE vastu, aga selline kajastus pole kohe üldse kuidagi kasulik. Pigem toob EKREle poolehoidu juurde, kui meedia pidevalt iga detaili materdama kipub. Minu meelest võiks üldse mitte rääkida sellest erakonnast. Pole neil mingit võimu ja seetõttu oleks tasakaalukas ka neist mitte üldse rääkida.

        Kommentaar


          Algselt postitas shefield
          Delfinaarium on võtnud ikka päris kindla suuna.
          Siit sealt silma jäänud et, neid võib isegi mingi kohtu kaasus oodata. Kuluks ära küll neile sellise mustamise eest.
          Tahtmata küll provotseerida ega midagi, aga see kohtukaasuse jutt tundub üsna "hoiame end maksku, mis maksab" pildis. Inimlikult võttes võib Delfi tegutsemist lugeda ülepingutamisena, aga juriidiliselt huvitaks mind täitsa, et millisel alusel EKRE kedagi kuhugi kaevata tahab.

          Kommentaar


            Sattusin kogemata TTV-d vaatama ja need e-valimised andsid ikka kummalisi tulemusi küll. Üle 68 aastaseid valis rohkem, kui alla 25 aastaseid, üle 100 aastaseid oli ka päris palju.

            Kallutatud kriitika muidugi, aga hämmastaval kombel sai REF ikka hirmus suure algedu. Ma ei suutnudki leida, kuidas need saadikukohad jaotusid alguses, refil vist 42, keskil 7. Aga ülejäänutel?

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Sattusin kogemata TTV-d vaatama ja need e-valimised andsid ikka kummalisi tulemusi küll. Üle 68 aastaseid valis rohkem, kui alla 25 aastaseid, üle 100 aastaseid oli ka päris palju.
              mingi allikas neil andmetel ka oli?
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                Kui urmari andmed tõesed on siis haha!
                Aga küll keegi kirjutab kohe kuidas "üle 68a. ei jaksa kodust välja liikuda ja see ongi loogiline"...

                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Tahtmata küll provotseerida ega midagi, aga see kohtukaasuse jutt tundub üsna "hoiame end maksku, mis maksab" pildis. Inimlikult võttes võib Delfi tegutsemist lugeda ülepingutamisena, aga juriidiliselt huvitaks mind täitsa, et millisel alusel EKRE kedagi kuhugi kaevata tahab.
                Arvata oli, et sa tuled mingitpidi ikka kaitsma delfit... hale.
                Mis alusel? Laim ja vaenu/viha õhutamine kui ma ei eksi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Kui urmari andmed tõesed on siis haha!
                  Aga küll keegi kirjutab kohe kuidas "üle 68a. ei jaksa kodust välja liikuda ja see ongi loogiline"...



                  Arvata oli, et sa tuled mingitpidi ikka kaitsma delfit... hale.
                  Mis alusel? Laim ja vaenu/viha õhutamine kui ma ei eksi.
                  Aga millistel seaduslikel alustel? Nad avaldasid ühe ekre tüübi isikliku blogiposti avalikust internetiruumist. Laimuga oleks tegu, kui see poleks tema blogipost.

                  Kommentaar


                    "urmar kogemata TTVst nägi"-st usaldusväärsemat infoallikat on muidugi raske välja mõelda.

                    Vaatasin üle. TTV rääkis alla 24-aastastest ja üle 60-aastastest.
                    "Unustades", et alla 24-aastaseid valimisealisi inimesi on Eestis ca 90 000, üle 60seid 330 000.

                    Kommentaar


                      VVK on reformierakonna käpiknukk ja näitab neid tulemusi mis reformile kasulik*


                      *e-valimiste vastaste loogika vt. ka Amos, KE, EKRE

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        VVK on reformierakonna käpiknukk ja näitab neid tulemusi mis reformile kasulik*


                        *e-valimiste vastaste loogika vt. ka Amos, KE, EKRE
                        EKRE? EKRE on e-valimiste suhtes olnud toetav.
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Amos Vaata postitust
                          Kui urmari andmed tõesed on siis haha!
                          Aga küll keegi kirjutab kohe kuidas "üle 68a. ei jaksa kodust välja liikuda ja see ongi loogiline"...



                          Arvata oli, et sa tuled mingitpidi ikka kaitsma delfit... hale.
                          Mis alusel? Laim ja vaenu/viha õhutamine kui ma ei eksi.
                          Ma ei kaitse Delfit praegu üldse seepärast. Ma lihtsalt tahaks teada, et mille põhjal kavatseb EKRE kedagi kuhugi kaevata. Blogipost ja muud asjad on täiesti reaalselt eksisteerinud, laim see järelikult pole. Viha õhutamine oleks küll tõeline hydrolol kaebus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Sattusin kogemata TTV-d vaatama ja need e-valimised andsid ikka kummalisi tulemusi küll. Üle 68 aastaseid valis rohkem, kui alla 25 aastaseid, üle 100 aastaseid oli ka päris palju.

                            Kallutatud kriitika muidugi, aga hämmastaval kombel sai REF ikka hirmus suure algedu. Ma ei suutnudki leida, kuidas need saadikukohad jaotusid alguses, refil vist 42, keskil 7. Aga ülejäänutel?
                            Üle 60 aastaste e-valijate hulk on ligikaudu sama suur kui kuni 29 aastaste e-hääletajate antud häälte arv. See näitab, et eakad on aktiivsed e-hääletajad.


                            Ja see EKRE teema on idanaabrile oma urruka ette keeramine, et näed me olemegi natsid siin riigis kõik. Häbi telfi, häbi. Eestlastest ei hoolita. Too ajakirjanik peaks ameti maha panema, kes seda viha õhutab. Reklaam muidugi kõva EKREl kuid vene propagandakanalid saavad hakata tööd tegema max kiirusel nüüd eesti vastu. Ning üldse mis kuradi põhjusel me peaksime natsionalistid süüdi mõistma, aga exkommareid armastama ? Mis meie pisikesel riigikesel viga on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                              http://www.virgokruve.com/enim-e-val...letajate-seas/

                              Ja see EKRE teema on idanaabrile oma urruka ette keeramine, et näed me olemegi natsid siin riigis kõik. Häbi telfi, häbi. Eestlastest ei hoolita. Too ajakirjanik peaks ameti maha panema, kes seda viha õhutab. Reklaam muidugi kõva EKREl kuid vene propagandakanalid saavad hakata tööd tegema max kiirusel nüüd eesti vastu. Ning üldse mis kuradi põhjusel me peaksime natsionalistid süüdi mõistma, aga exkommareid armastama ? Mis meie pisikesel riigikesel viga on.
                              - lugege kommentaare.
                              - Virgo Kruve on teadagi kes.
                              - teine tabel enam nii viltu pole.
                              - aga näiteks Priit Toobal käis Viljandimaal autoga vanamutte läbi, endal läppar ja ID-kaardilugeja näppus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                - lugege kommentaare.
                                - Virgo Kruve on teadagi kes.
                                - teine tabel enam nii viltu pole.
                                - aga näiteks Priit Toobal käis Viljandimaal autoga vanamutte läbi, endal läppar ja ID-kaardilugeja näppus.
                                Ma ei hakanudki midagi siin ümber lükkama, vaid lihtsalt seda graafikut näidata inimestele, kes seda ehk pole näinud. VirgoKurve minu jaoks suhteliselt tundmatu ning ma käisin ise ka kunagi REle niimodi hääli kogumas. Et kogusime noored kuked autopeale ning viisime valimisjaoskonda või siis "palusime" hääletada RE liikme poolt oma silmade ees, kuid see oli juba ammu aega tagasi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X