320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
    Kuskil on miskit mäda, kui kütus Eestis sama palju kui Soomes maksma hakkab..

    Seda juttu peaks ikkagi väikese kahtlusenoodiga ka lugema selles osas, et mehed räägivad juttu, mis on nende enda huvides. Emotsionaalsus, kerged rõhuasetused ja liialdused on kindlasti leitavad.

    That said, siis kütuseaktsiisi tõstmine pole minu arvates samuti "ilmselge variant", kui see põhimõtteliselt hõlmab kõiki võimalikke valdkondi. Vihma käest räästa alla olukord on küll.

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Mida kaitseminister tegemata on jätnud? Lahingmasinad osteti? - osteti, ameerika väed on eestis? - on, uued tankitõrjerelvad osteti? - osteti, mõne nädala pärast toimub taasiseseisvumisaja suurim kordusõppus. Ütleks, et suht hästi oma ülesannetega hakkama saanud.
      okei, otseselt M kallal niiväga ei norikski, oma asjadega saab ehk kuidagi hakkamagi kuigi ega palju midagi extra't temalt ei tule, neid aegade jooksul kuhjunud tegematajätmisi ta tagasi teha ka ei suuda.

      imho palju halvemad lood on välisminnis. keegi nagu päriselt kujutab ette et R võiks olla kuidagigi võrdväärne ja talkable partner oma ametikaaslate seas - näiteks kerry, lavrovi, mogherini, fabiuse või steinmeieriga? Tibi kelle mõttemalli mahub oma sõbrantsi-trennikaaslase vägisi sokutamine loodusmuuseumi direktrissiks ajal kui ta oli veel keskkonnaminister?

      Kas tõesti ei leia parteist või väljaspoolt seda mõnda tõeliselt säravat ja samas tegusat intellektuaali kelle sõnavaldamine võiks otsustajatele inimestele kohale viia olulisi tõsisasju? intellektuaale ja karismaatilisi isikuid a la Meri või Ilves? meil oleks täna kibedasti vaja sinna pmst parimat inimest keda eestist võimalik üldse leida, aga saime.... kelle?
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Algselt postitas chac Vaata postitust
        okei, otseselt M kallal niiväga ei norikski, oma asjadega saab ehk kuidagi hakkamagi kuigi ega palju midagi extra't temalt ei tule, neid aegade jooksul kuhjunud tegematajätmisi ta tagasi teha ka ei suuda.

        imho palju halvemad lood on välisminnis. keegi nagu päriselt kujutab ette et R võiks olla kuidagigi võrdväärne ja talkable partner oma ametikaaslate seas - näiteks kerry, lavrovi, mogherini, fabiuse või steinmeieriga? Tibi kelle mõttemalli mahub oma sõbrantsi-trennikaaslase vägisi sokutamine loodusmuuseumi direktrissiks ajal kui ta oli veel keskkonnaminister?

        Kas tõesti ei leia parteist või väljaspoolt seda mõnda tõeliselt säravat ja samas tegusat intellektuaali kelle sõnavaldamine võiks otsustajatele inimestele kohale viia olulisi tõsisasju? intellektuaale ja karismaatilisi isikuid a la Meri või Ilves? meil oleks täna kibedasti vaja sinna pmst parimat inimest keda eestist võimalik üldse leida, aga saime.... kelle?
        Okei, käin Hurghadas puhkamas ja kiidan, et küll seal egiptimaal on inimesed rõõmsad ja siirad, islamiäärmuslusest polnud märkigi?
        Damn. Valesse teemasse. See oli kreeka teemasse.

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Ma julgen kahelda, kas tegemist on vähemusega, sest praegu on populaarne olla n.ö teistsugune.

          e: ja kui ennustada, siis pakun, et ca 20-ne aasta pärast saab trendiks enekas. Inimene lihtsalt hakkab tajuma enda väärtusetust.
          Teistsugune on teismeliste jaoks olnud alati popp olla, iseasi kas see siis lõpuks on nii teistsugune.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas chac Vaata postitust
            imho palju halvemad lood on välisminnis. keegi nagu päriselt kujutab ette et R võiks olla kuidagigi võrdväärne ja talkable partner oma ametikaaslate seas - näiteks kerry, lavrovi, mogherini, fabiuse või steinmeieriga? Tibi kelle mõttemalli mahub oma sõbrantsi-trennikaaslase vägisi sokutamine loodusmuuseumi direktrissiks ajal kui ta oli veel keskkonnaminister?

            Kas tõesti ei leia parteist või väljaspoolt seda mõnda tõeliselt säravat ja samas tegusat intellektuaali kelle sõnavaldamine võiks otsustajatele inimestele kohale viia olulisi tõsisasju? intellektuaale ja karismaatilisi isikuid a la Meri või Ilves? meil oleks täna kibedasti vaja sinna pmst parimat inimest keda eestist võimalik üldse leida, aga saime.... kelle?
            Kaua seda misogüünset jama on vaja ajada? Me kõrgelt austatud meespoliitikud pole muidugi kunagi ühtegi oma sõpra kusagile ametipostile sokutanud. Mis kuradi argument see üldse on?
            Niikaua kui välisminister oli poistebändi armastatud liige "avaldan sügavat kaastunnet" Paet, ei olnud mingit põhjust Eesti välispoliitika üle kobiseda, nüüd aga oi, milline katastroof on juhtunud.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar




              uu reformivalijad, kas lugesite siis välja kütuseaktsiisi tõusu? ilmselt peavad vaesemad pered hakkama kallimaid, sääslikumaid autosid ostma. win-win situation - vähem heigaase õhku ja quaqmyer saab valituse eesotsas lutti imeda..

              Rahvas tahab tänavatele tulla : D

              Kommentaar


                Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                http://epl.delfi.ee/news/eesti/roiva...da?id=71244025

                uu reformivalijad, kas lugesite siis välja kütuseaktsiisi tõusu? ilmselt peavad vaesemad pered hakkama kallimaid, sääslikumaid autosid ostma. win-win situation - vähem heigaase õhku ja quaqmyer saab valituse eesotsas lutti imeda..

                Rahvas tahab tänavatele tulla : D
                * majanduskasvu ja ausa konkurentsi huvides tagab maksude parema kogumise nende
                tõstmise asemel
                • hoiab maksupoliitika stabiilsust ja suurendab maksukeskkonna ennustatavust – annab
                muudatustega kohanemiseks võimalikult pika aja, kehtestab saaste- ja ressursimaksud
                pikaks ajaks ette
                * Reformierakond tahab, et Eesti oleks mõnusaim koht, kus kasvada, õppida, pere luua,
                ennast teostada ja pensionipõlve pidada tänu siinsele rikkale ja hästi hoitud loodusele
                ning elukeskkonnale.
                2. Loodusvarade kokkuhoidlik ja järjest nutikam kasutamine.
                3. Looduse kaitsmine koostöös kohalikega.
                • seab eelised transpordile, mille keskkonnajälg, sealhulgas õhku saastav mõju, on
                väikseim

                Ma ikka VÄGA üritasin sellist vihjet leida. Vist viimasest võib mingi VÄGA suure tahtejõuga midagi lugeda. Ei, noh, ma ei tea. Ma valisin Ivnitskaja, ta oleks sitaks rahhi kõigile toonud. Vist.

                Aga ma kahtlen, et inimesed tänavatele tulevad. Alkohol on selleks liiga kallis, et sellest julgust saada. Maaelanike bussid võtavad liialt palju kallist kütust ja nad ei saa linnatulekut lubada. Ehk jääb ära.

                Kommentaar


                  Ma hakkasin seda artiklit lugema ja kuuendast vastusest kaugemale ei suutnud minna.
                  Imetlen ajakirjanikke, kes suudavad vastu panna soovile tutvustada küsitletavale "pliiatsi kadumise trikki".
                  Antud artikli juures ma ei suudaks.

                  -e- mis juhtub kui ma selle artikli siia kopeerin täis ulatuses ja lingi alla panen? Saan EPL-ilt sõimukirja?

                  -e2- olin tugev ja lugesin teisel katsel lõpuni. Diagonaalis. Kas ajudega inimesed on juba kõik eestist ära kolinud?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Ma hakkasin seda artiklit lugema ja kuuendast vastusest kaugemale ei suutnud minna.
                    Imetlen ajakirjanikke, kes suudavad vastu panna soovile tutvustada küsitletavale "pliiatsi kadumise trikki".
                    Antud artikli juures ma ei suudaks.

                    -e- mis juhtub kui ma selle artikli siia kopeerin täis ulatuses ja lingi alla panen? Saan EPL-ilt sõimukirja?

                    -e2- olin tugev ja lugesin teisel katsel lõpuni. Diagonaalis. Kas ajudega inimesed on juba kõik eestist ära kolinud?
                    Umps-Sumps on nii rahulik ajakirjanik, et ta ei tee pliiatsi kadumise trikke. Mina oleksin ilmselt poole inteka pealt järje ära kaotanud ja hakanud sokkidest küsima.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                      http://epl.delfi.ee/news/eesti/roiva...da?id=71244025

                      uu reformivalijad, kas lugesite siis välja kütuseaktsiisi tõusu? ilmselt peavad vaesemad pered hakkama kallimaid, sääslikumaid autosid ostma. win-win situation - vähem heigaase õhku ja quaqmyer saab valituse eesotsas lutti imeda..

                      Rahvas tahab tänavatele tulla : D
                      Lisaks mainitud kohtadele äratas minu tähelepanu järgnev lõik :

                      "See on üldine loogika, et pärast valimisi tehakse neljaks aastaks valitsused, kus on kogemustega inimesed. Kui tehakse valitsus aastaks, siis võib kutsuda ka inimesi, kes on konkreetse valdkonna eksperdid, aga ei pea olema väga kogenud poliitikud."

                      Ehk tõmbab siin selgelt joone poliitikute ja ekspertide vahele. Noh, mis on aus, aga üldiselt ei julgeta seda öelda, et ministeeriumite eesotsas niisama karjäristid istuvad...

                      Kommentaar


                        Minu südametunnistus on puhas. Valisin oma rahva heaolu ja andsin parima et pimedate silmad avada. Nüüd sööge seda ona mis te kokku keetsite!
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Minu südametunnistus on puhas. Valisin oma rahva heaolu ja andsin parima et pimedate silmad avada. Nüüd sööge seda ona mis te kokku keetsite!
                          Ole nüüd, Sa valisid ainult teised karjäristidest idoodid, kes olid kuulsuse nimel valmis rohkem ekstremismi langema. Sh on varasemalt telefone varastanud, mingeid kahtlaseid autosid ülevaatuselt läbi aidanud ja juba riigikogu töö alguses on osanud riigikogu töökorda rikkuda...

                          Kommentaar


                            Taavi Rõivase vastus Kaja Kallasele: häälte arv ei ole ametikohtade määramisel ainus kriteerium, oluline on arvestada ka inimeste panust erakonna ülesehitamisse

                            Ehk, ole tubli noortekogu liige, sebi hääli ja saa töö, millest sa munnigi ei tea.

                            Kommentaar


                              See draama on järjekordne tõestus sellele, et 90% inimestest ei saa aru riigi funktsioonist ja riigi rahakoti olemusest. See kõik on meie raha ja enne valimisi lubaduste andmine mingite riigipoolsete hüvede suurendamiseks toob paratamatult kaasa ka riigipoolse maksutõusu. Ehk siis ühest taskust teise.
                              Valimistel seega peaks olema põhiküsimus ikkagi traditsionaalne õhuke riik vs paks riik. Ehk siis kui suure osa meie rahakotist anname riigi kasutada ja siis teistpidi et kas pigem peaks riik haukama rohkem rikastelt ja võimalikult vähelt vaesematelt (ehk vasakpoolsus) või siis pigem kõigilt sama loogika järgi.
                              Kahjuks on oli valimiste tulemus see, et absoluutselt iga partei lubas kokku suurt hulka hüvesid, mis tulevad ju ainult meie enda rahakotist, ehk siis põhimõtteliselt oli kõikide parteide kampaania üles ehitatud paksule riigile. Mis iganes valitsus meid valitseks, maksud tõuseks anyways...
                              Minu jaoks on arusaamatu reformarite tümitamine, kui valitsuses on ka sotsid ja irl. VÕi siis võtame keskerakonna miinimumpalga idee. Kus kuradi kohast see nende valimislubaduste täitmine peaks tulema huvitav? Rääkimata EKREst, kes lubas ei tea mida kokku ja üldse tuluallikaid ei maininud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Minu jaoks on arusaamatu reformarite tümitamine, kui valitsuses on ka sotsid ja irl. VÕi siis võtame keskerakonna miinimumpalga idee. Kus kuradi kohast see nende valimislubaduste täitmine peaks tulema huvitav? Rääkimata EKREst, kes lubas ei tea mida kokku ja üldse tuluallikaid ei maininud.
                                Reform oli ja on ilmselgelt praegu ju siiski rooli taga. IRL ja Sotsid kõigest "lükkavad autot käima".
                                Keskerakonnast ja EKRE-st pole mõtet rääkidagi. Valimislubadused olid koostatud teadmises, et neil puudub igasugune võimalus saada võimule ning puudus igasugune variant, et neid ellu rakendama peaks hakkama.

                                Samas on see üldse loll tendents, et inimesed lähevad ja valivad erakondi mingite konkreetsete üksikute lubaduste pärast. (ma olen 5 aasta pärast pensionil... selge peaksin nüüd valima sotsid, sest lubatakse pensionid tõsta 800 euroni)
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X