320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sellepärast pole siin foorumis ka näiteks teemat "Idiootseid videosid Eestist"
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      Tra, see on karm. Karm, kuidas näiteks feisbuk on selle loo peale plahvatanud. Vaest tüdrukut tambitakse armutult nagu meeltesegaduses koraanipõletaja-naist Kabuli turul. Ei ole palju puudu, et marus liberastidejõuk teda üheskoos põletama tormaks. Ja täitsa tuntud nimed sealhulgas. Õudne.
      Kus kohast seda facebooki teemat lugeda saaks?

      Kommentaar


        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
        Kus kohast seda facebooki teemat lugeda saaks?
        Vast aitab FB-s tüdruku nime otsimine.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
          Kus kohast seda facebooki teemat lugeda saaks?
          Ma ei tea, kas vahepeal on mingeid kommentaare kustunud või oli veel mõni arutelu, mida ma praegu enam ei leia, aga mu meelest oli ka teravamaid arvamusi. Näiteks soovitati 21 kui tuntud natsikool kiirelt põlema või vähemalt kinni panna! Mina kui 21 vilistlane võin kinnitada, et meil olid seinal mitte Goebbelsi, vaid Toomas Uba ja Eri Klasi pildid.


          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Rahvuslus, kõvakäelisus ja militarism istuvad ainult kasina intellektiga inimesepoegadele.
            Budu just t6estas seda paar posti varem.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Mis see tüdruk valesti kirjutas?
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Rahvuslus, kõvakäelisus ja militarism istuvad ainult kasina intellektiga inimesepoegadele.
                Võib-olla ei saa ma kontekstile pihta ja ma ei viitsi asjasse ka piisavalt süveneda, aga ärgem nüüd rahvuslust päris sõimusõnaks ka tembeldagem. Ideeliselt on tegemist ju siiski millegi üllaga.

                Kommentaar


                  Mis immigratsiooni puutub, siis keegi Evelyn Höglundi nimeline humanist ja inimõiguste eest võitleja facebookis selgitab, kui ebainimlik on tegelikult Rootsis põgenikelaagris vaevlejate elu:

                  "Kas Airi Vipulkumar ja teised, keda põgenikud vihaseks ajavad, teavad, kui suurtest toetustest jutt käib? Ma võin natuke rääkida Rootsi toetustest. Täiskasvanud põgenik, kes Rootsis varjupaika taotleb ja seda ootab, saab kuus 2100 SEK'i ehk ca 222 eurot. Tal on ka võimalus elada tasuta põgenikele pakutavas öömajas, mis üldjuhul on näiteks mingi kämping, hostel vms tagasihoidlik peavari või heal juhul korter. Kõiki neid eluasemeid jagatakse teiste saatusekaaslastega. Ühes 10 m2-ses toas võib elada koos 6 meest või 6 naist ja last. Magatakse näiteks 3-kordsetel naridel. Majutuskohtadele on mugavuse ja turvalisuse jaoks ette nähtud omad ettekirjutused, aga neist sageli kinni ei peeta, sest tulijaid on palju. Kas kellelgi on ettekujutust, milline müranivoo on toas, kus norskab korraga 6 täismeest? Detsibellitase on selline, et kõik selles magada ei suuda ning magatakse vahetustega. Milline on stressitase ja elukvaliteet sellistes tingimustes, võib igaüks meist vaid ette kujutada."

                  Tra kujutage ette - sa pead vaevlema viie (!) teise tüübiga samas toas ja norskamise tõttu magama vahetustega?! Iga sõjaväes või spordilaagris käinud mees oskab selliseid kannatusi ette kujutada. Eriti need kes praegu Siilil telgis mõnulevad. Rääkimata sellest, et lisaks elamisele, toidule ja arstiabile saad taskurahaks ainult 222 eurot kuus. Proovi sa selle raha eest korralikult kõrtsiski käia terve kuu jooksul.
                  Soovitan progressiivsel inimkonnal seda muret fb-s või mujal jagada, et kõik seda tragöödiat näeksid ja mõistaksid, miks me peame osa sellest vaevast rootslastest enda kanda võtta.

                  Kommentaar


                    Vahemere maadesse, eriti Itaaliasse ja Hispaaniasse saabub Põhja-Aafrikast üha rohkem põgenikke. Probleem on pannud Euroopa Liidu arutama lahenduste üle. Kas Eesti peaks samuti rohkem põgenikke vastu võtma, küsib Naised lauljatarilt Airi Vipulkumar Kansarilt?


                    Counti partei koodnimega "Mina ei taha võõraste meeste riistu Eesti naiste roosadesse lillekestesse" sai vinge liitlase.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Mis see tüdruk valesti kirjutas?
                      Ei kirjutanudki.

                      Kommentaar


                        https://kajakallas.wordpress.com/201...akonna-reform/

                        Kommentaar


                          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                          Ei kirjutanudki.
                          Kui välja arvata seda, et Põhja-Tallinnast ja Lasnamäest hoitakse ikka eemale vaesuse tõttu. Samamoodi hoiame me eemale ka mingites väikelinnades uberikes elavatest inimestest. Ehk murjanid ja muud sellised pole seepärast ühiskondades probleeme tekitanud, et nad on murjanid ja sisserändajad, vaid nad on lihtsalt keskmisest vaesemad. Ja vaene tross hakkab jamasid korraldama, kuna ta ei taha vaene olla. Ah, me juba jaurasime sellest. Enam ei viitsi. Plika ajab naiivrumalat juttu. Selliste pröökavate homovastaste ja immigratsioonivastaste tõttu polegi erilist arutelu antud teemadel. Sa ei saa öelda, et mulle väga ei meeldiks immigratsioon, kuna meil pole tõenäoliselt nende korralikuks integreerimiseks oskusi ega vahendeid, sest kui sa nii ütled, siis oled kohe mingite poeesiste jaurajate ja 21. klassi abiturientidega ühes pundis. Ei taha nagu väga.

                          Kommentaar


                            Nagu ikka on maailm kas must või valge, pole muud võimalust. Eranditult kõik immigrandid on rõvedad vägistajad ja terroristid ja muidusööjad nagu ka Lasnamäel elavad ainult pätid ja kõik venelaste salaunelm on maailma või siis vähemalt Eesti vallutamine.
                            Kui sa juhtumisi niimoodi ei arva, siis oled pede ja sinu eluunistus on multikultuurne ühiskond kus tõelised eestlased on kõik välja surnud.
                            Täiesti totraks on see arutelu juba meedias läinud. Krt küll, ei saada aru et kontrollitud immigratsioonil ja sellisel mida Rootsi harrastab, et kõik on teretulnud on väga suur vahe.

                            Kommentaar


                              https://m.facebook.com/story.php?sto...00000664525944 Siin on veel ühe noore ajakirjaniku arvamus sellest kuulsast artiklist

                              Kommentaar


                                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                                https://m.facebook.com/story.php?sto...00000664525944 Siin on veel ühe noore ajakirjaniku arvamus sellest kuulsast arvamusest.
                                Su link ei tööta.

                                Ja mind ajavad näiteks ka need Lõuna-Eesti djüüdid närvidele, kes Tallinna meie töökohti ja tasuta bussisõitu nautima tulevad. Faking ahvid!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X