320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Head mõtete linn!

    See on see, kui nooruses liiga palju raviaineid suitsetada ja David Icke juttu tõepähe võtta!

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Jälgin brittide valimisi ja tunnen rõõmu, et mõnikord hoiab iidne, ääretult ebaõiglane valimissüsteem reaalses elus kõige hullema ära. Paremäärmuslaste häälte arv läheneb neljale miljonile, aga 650-kohalisse parlamenti saab neid üks või äärmisel juhul kaks.
      Mis see kõige hullem on, mille see valimissüsteem ära hoiab? Demokraatia või?

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Jälgin brittide valimisi ja tunnen rõõmu, et mõnikord hoiab iidne, ääretult ebaõiglane valimissüsteem reaalses elus kõige hullema ära. Paremäärmuslaste häälte arv läheneb neljale miljonile, aga 650-kohalisse parlamenti saab neid üks või äärmisel juhul kaks.
        Noh, sellega võib vabalt minna nii, et taktikalises mõttes võib kasuks tulla, strateegilises mõttes juba jagatakse maad paremäärmustele hektarite kaupa. Ja nii jätkudes läheb ainult hullemaks. Keep your friends close and enemies even...
        Edit: UKIPi ideoloogiline määratlus on kah pisut teise joonlauaga mõõdetav kui mandri-euro sarnaste populistlike parteide oma. Ma ei nimetaks neid klassikalises sots-majandusvõtmes paremal pool asuvaks.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          Edit: UKIPi ideoloogiline määratlus on kah pisut teise joonlauaga mõõdetav kui mandri-euro sarnaste populistlike parteide oma. Ma ei nimetaks neid klassikalises sots-majandusvõtmes paremal pool asuvaks.
          Populist ei saa kusagil klassikaline majanduslik parempoolne olla. Keskaegse mõtteviisiga üksi töötava inimese häält ei saa - vähemalt mitte rohkem kui ühe korra. Pappi peab ka lubama ja mitte vähe.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Kas kellegil IT geeniusel ei oleks aeg teha off topicusse eraldi gallup teemal "immigratsioon - poolt või vastu"? Kindlasti peaks küsitlus olema avalik, et saaksime kõik immigrantide armastajad ära eraldada ja neid aasta auhindades nomineerida. Rahwa vaenlaseid oleks hea juba varakult tundma õppida.

            "It is said that if you know your enemies and know yourself, you will not be imperiled in a hundred battles..." - Sun Tzu
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Kas kellegil IT geeniusel ei oleks aeg teha off topicusse eraldi gallup teemal "immigratsioon - poolt või vastu"? Kindlasti peaks küsitlus olema avalik, et saaksime kõik immigrantide armastajad ära eraldada ja neid aasta auhindades nomineerida. Rahwa vaenlaseid oleks hea juba varakult tundma õppida.

              "It is said that if you know your enemies and know yourself, you will not be imperiled in a hundred battles..." - Sun Tzu
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                tuleb välja, et meie suurim vaenlane olemegi me ise(reformi valija). Mul on häbi meie kadunud vaarvanemate ees, kes kindlasti ei jätnud oma hinge selle eest et eestit teha moslemi- või pedevabariik.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Populist ei saa kusagil klassikaline majanduslik parempoolne olla. Keskaegse mõtteviisiga üksi töötava inimese häält ei saa - vähemalt mitte rohkem kui ühe korra. Pappi peab ka lubama ja mitte vähe.
                  Saab küll. USA-s. Ross Perot näiteks, aga näiteid on rohkem kui mul sõrmi.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                    Saab küll. USA-s. Ross Perot näiteks, aga näiteid on rohkem kui mul sõrmi.
                    Ross Perot - ma vist nii valesti ei mäleta - ei olnud küll ühiskondlikes küsimustes keskaegne tagurlane. Pigem üksjagu progressiivse mõtteviisiga populist.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Kas kellegil IT geeniusel ei oleks aeg teha off topicusse eraldi gallup teemal "immigratsioon - poolt või vastu"? Kindlasti peaks küsitlus olema avalik, et saaksime kõik immigrantide armastajad ära eraldada ja neid aasta auhindades nomineerida. Rahwa vaenlaseid oleks hea juba varakult tundma õppida.

                      "It is said that if you know your enemies and know yourself, you will not be imperiled in a hundred battles..." - Sun Tzu
                      Suurim rahvavaenlane on ikka sugulastevaheline paljunemine ja nende järeltulijatele sõnaõiguse andmine.
                      Aegajalt siin foorumit lugedes jääb küll mulje, et filmis Idiocracy ennustatu pole enam kaugel.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 5'9 Vaata postitust
                        Mis see kõige hullem on, mille see valimissüsteem ära hoiab? Demokraatia või?
                        Arvad, et sa saad sellele küsimusele MEESfeministilt vastuse vä?
                        Algselt postitas Iceman
                        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Suurim rahvavaenlane on ikka sugulastevaheline paljunemine ja nende järeltulijatele sõnaõiguse andmine.
                          Aegajalt siin foorumit lugedes jääb küll mulje, et filmis Idiocracy ennustatu pole enam kaugel.
                          Kusjuures väga hea tähelepanek. Ma ise nii palju offtopicutes möllamas ei käi ja seda sisutühja pahna väga ei loe, aga olen täheldanud et sa oled nendes nurkades laus VIP kunde. Ära lase oma tähelepanekuid raisku ja anna ka teistele foorumlastele teda, kes on need rahwavaenlastest sugudevahelised paljunejad ja Idiocracy elanikud! Siis teavad ka teised kelle suunas kive loopida või siis niisama ringiga mööda minna.
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                            tuleb välja, et meie suurim vaenlane olemegi me ise(reformi valija). Mul on häbi meie kadunud vaarvanemate ees, kes kindlasti ei jätnud oma hinge selle eest et eestit teha moslemi- või pedevabariik.
                            Räägi enda vaarvanemate ees. Sul võib ju häbi olla. Kindlasti pööraks Sinu vanavananaema hauas ringi, kui saaks teada, et tema tütre-tütre-tütre-tütre tütar saab elada mehega võrdselt. Et tema ainus funktsioon ja väärtus ei olegi olla lapsetootja, põlluharija ja poksikott oma abikaasale. Küll tal oleks kurb meel ikka. Vähemalt ta teab, et Sina tema järeltulijana hoiad tõe lippu kõrgel ja austad teistsuguste vihkamist ülima tõe ja usuna !

                            Kommentaar


                              Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                              Arvad, et sa saad sellele küsimusele MEESfeministilt vastuse vä?
                              See õelutsemine tuletab mulle meelde, et parlamenti pääses üle 180 naise. Mis on vähe, aga siiski kindel rekord.

                              Aga valimissüsteem on neil loomulikult ajast ja arust. Plusse on muidugi ka. Esiteks on Wales, Põhja-Iirimaa ja Shotimaa palju korralikumalt esindatud kui nende rahvaarv muidu lubaks. Ja teiseks side kandidaadi ja oma valimisringkonna valijate vahel, mis peab seal riigis olema tugev.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Räägi enda vaarvanemate ees. Sul võib ju häbi olla. Kindlasti pööraks Sinu vanavananaema hauas ringi, kui saaks teada, et tema tütre-tütre-tütre-tütre tütar saab elada mehega võrdselt. Et tema ainus funktsioon ja väärtus ei olegi olla lapsetootja, põlluharija ja poksikott oma abikaasale. Küll tal oleks kurb meel ikka. Vähemalt ta teab, et Sina tema järeltulijana hoiad tõe lippu kõrgel ja austad teistsuguste vihkamist ülima tõe ja usuna !
                                naiste ajuintelligents pidigi olema suurem kui meestel, edu neile. aga nagu aru saan siis sinu peres on see omasooiharus nagu legit teema. eriti cool oleks veel kui tulevikus peabki iga eesti inimene mõne väljamaalasega abielluma ja järglasi saama, et ei tekiks verepilastust ja saaks oma eesti verd veelgi rohkem segada? Minu pere ja ka mu esivanemate meelest ja ka mu naise pere kui ka vanavanemate meelest, kui ka mu töökaaslaste ja nende perede meelest on selles valdkonnas eesti suund küll väheke valele poole keeranud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X