320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Väga õpetlik näide: Jüri Pihl, elas ka natuke üle oma võimete ja nüüd töötab firma heaks, mille lennukitega veetakse FSBga seotud tegelasi.
    allikas?

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Taavi Rõivasel on majandushuvide deklaratsiooni andmetel endal võlgu 346 832 eurot... nimetame seda siis laenuks aga siia lisa võlad eraisikutele, mida seal deklaratsioonis ei kajastu. On teada, et Rõivas oleks pidanud kuulutama välja eraisiku pankroti, kui poleks pääsenud nii tasuvale kohale nagu seda on peaministri positsioon.
    ministri palk: 3442,70
    PM palk: 4044,24
    kõik netos. Ei ütleks küll, et neil väga suurt vahet oleks (enne PMi oli Rõivas sotsiaalminister). Vaata kuidas tahad igasuguseid numbreid aga päris loll on väita, et kui Rõivas poleks PMiks saanud siis oleks tulnud eraisiku pankrot.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
      allikas?



      ministri palk: 3442,70
      PM palk: 4044,24
      kõik netos. Ei ütleks küll, et neil väga suurt vahet oleks (enne PMi oli Rõivas sotsiaalminister). Vaata kuidas tahad igasuguseid numbreid aga päris loll on väita, et kui Rõivas poleks PMiks saanud siis oleks tulnud eraisiku pankrot.
      Peab paika, tunnistan et minu väide pankrotist oli tugev liialdus aga mitte väga kaugel tõest.

      Mis puudutab Pihli, siis http://www.ohtuleht.ee/409037/poliit...nufirma-juhiks

      Tean, tean... kõlab nõmedalt aga kahjuks ei saa ma kõike jagada... seda kuidas või miks tean selle asutuse seotusest luurega ja alati on võimalus, et Pihl valiti sinna oma oskuste pärast... lennunduses

      Kommentaar


        [QUOTE=Jeti88;1764181]allikas?

        Siin vastab minu teada Pintsi info tõele.

        Kommentaar


          [QUOTE=Mõnuagent 007;1764195]
          Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
          allikas?

          Siin vastab minu teada Pintsi info tõele.
          Eks agent agenti tunneb

          Kas meil võiks olla siin foorumis uus teema 2016. aasta Eesti presidendivalimised?

          Kommentaar


            350 tuh 350 tuhiks, küsimus on hetkel laenu teenindamises ja reaalsetes varade mahus.

            Ja rõivase puhul ma väga ei põeks seda ohtu, ilmselt kuhugi piisavalt soojale kohale (ei pea olema poliitiline) saab 30ndates noor, kellel on EL liikmesriigi peaministri ametikoht CV-s, ikka.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              350 tuh 350 tuhiks, küsimus on hetkel laenu teenindamises ja reaalsetes varade mahus.

              Ja rõivase puhul ma väga ei põeks seda ohtu, ilmselt kuhugi piisavalt soojale kohale (ei pea olema poliitiline) saab 30ndates noor, kellel on EL liikmesriigi peaministri ametikoht CV-s, ikka.
              Asi pole pelgalt 350 tuhis vaid ma väitsin, et tal oli kombeks elada üle enda võimete.
              Ma ka ei põe, kül ta kindlasti miskit leiab ja kena märge CV-s tõesti. Samas juhina hindaks ma teda pigem nõrgaks aga kõik võib aastatega muutuda. Kindlasti on tal ka tugevusi millele võiks rohkem rõhuda.
              Pigem on probleem seltskonnas, kes tema ümber ja taga... ei ole vandenõulane aga on tugevad märgid ja sahinad, et Rõivas seda valitsust ei juhi. Küsimus on pigem selles, et kas teadlikult või teadmatuses laseb sel sündida.

              Kommentaar


                Majandusminister eile pärast Riigikontrolli auditit EA osas - eino eks meil on sellest õppida ikka jah. Käi perse, 80 miljonit vastu taevast õppetund. Banaanivabariik.

                Kommentaar


                  Ebaterve huumor alla sobinuks see postitus samamoodi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Danske Bank AS Eesti filiaalist kaks eluasemelaenu, laenujäägid 124 460 eurot ja 179 057 eurot ning eluasemelaen Swedbankist laenujäägiga 39 218 eurot.
                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Taavi Rõivasel on majandushuvide deklaratsiooni andmetel endal võlgu 346 832 eurot...
                    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                    ministri palk: 3442,70
                    PM palk: 4044,24
                    Danskebank, eluasemelaenu kalkulaator.


                    sisestad laenusumma 350 000
                    laenupikkuse 20a ja intressimäär 2% - panin ~lambist, aga enamvähem reaalsust arvestades
                    tulemuseks => annuiteedi alusel kuumakse 1777 €

                    ei ütleks et sääl midagi ülearu stressavat oleks.
                    eriti veel kui arvestada et vanemad ja Luisa teenivad arvatavasti ka veel midagi.
                    ja autoliisinguid jms asju vist ka ei pea võtma.
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas chac Vaata postitust
                      Danskebank, eluasemelaenu kalkulaator.


                      sisestad laenusumma 350 000
                      laenupikkuse 20a ja intressimäär 2% - panin ~lambist, aga enamvähem reaalsust arvestades
                      tulemuseks => annuiteedi alusel kuumakse 1777 €

                      ei ütleks et sääl midagi ülearu stressavat oleks.
                      eriti veel kui arvestada et vanemad ja Luisa teenivad arvatavasti ka veel midagi.
                      ja autoliisinguid jms asju vist ka ei pea võtma.
                      Sa võid liita, lahutada, korrutada ja jagada neid deklareeritud summasid palju vaja... see ei muuda minu hinnangut, et Rõival on kombeks elada üle oma võimete (täpsustan siiski, et veel aasta tagasi oli - värskemad andmed puuduvad) - mainisin jube eelnevalt, et asi pole pelgalt selles 350 tuhandes

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Majandusminister eile pärast Riigikontrolli auditit EA osas - eino eks meil on sellest õppida ikka jah. Käi perse, 80 miljonit vastu taevast õppetund. Banaanivabariik.
                        Müstiline, mitte keegi ei vastuta... hämmastav lihtsalt.
                        Hea lugemine: http://arileht.delfi.ee/news/uudised...as?id=74619899

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Sa võid liita, lahutada, korrutada ja jagada neid deklareeritud summasid palju vaja... see ei muuda minu hinnangut, et Rõival on kombeks elada üle oma võimete (täpsustan siiski, et veel aasta tagasi oli - värskemad andmed puuduvad) - mainisin jube eelnevalt, et asi pole pelgalt selles 350 tuhandes
                          Milles see siis väljendus?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Milles see siis väljendus?
                            Ta teab aga ei saa öelda.
                            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Milles see siis väljendus?
                              Pikk jutt ja ei vääri trükkimist... ütleme nii, et linnuke oksal siristas aga jah minu väide pankrotist oli pehmelt õeldes liialdatud.
                              Eks isegi kunagi sai elatud üle oma võimete, kui esimesele tõeliselt tasuvale kohale sai istmik toetatud... seega mõistan hästi selle tagamaid. Peaministrile heidaks vaid ette tema suutmatust sisepoliitikas aga see hoopis teine teema.

                              2 aastat tagasi ei oleks ma suutnud tõestada ka väidet AS Tallinna Sadama kohta aga sellest räägiti üsna julgelt teatud seltskonnas.
                              See, mis praegu toimub Riigi Kinnisvara ASis on aga oluliselt suurem riisumine, kui need pisikesed vangerdused sadamas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                                Ta teab aga ei saa öelda.
                                Ma ei julge õelda, et tean... arvan teadvat aga miski pole kunagi 100% kindel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X