320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Kuidas Toomas Hendrik Ilves, kui kõrgelt haritud ja intelligentne inimene sellist jama suust vàlja ajab. Veel laias maailmas, mitte siin Eestis. Košmaar.
    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    Vanadele meestele meeldib klähvida. Neil pole nagunii enam midagi kaotada
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ühe naise juba kaotas ju kaua klähvib kaotab teise ka.
    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Ilves peaks Yana Toomi ja Vladimir Žirinovskiga sinna “60 minutit” saatesse või siis KVNi minema. Jutt on umbes sama värvikas ja muinasjutuline.
    Hmm. Mida konkreetselt siis THI valesti ütles?
    Päris selge ju et ilma NATO'sse kuulumata oleks meil 2007st aastast kaelas mingi permanentne jama Narva kandiga (a la transnistria, lõuna-ossetia v krimm).
    Napilt jõudsime (2004), kui ajaloolises plaanis järele mõelda.
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      Algselt postitas chac Vaata postitust
      Hmm. Mida konkreetselt siis THI valesti ütles?
      Päris selge ju et ilma NATO'sse kuulumata oleks meil 2007st aastast kaelas mingi permanentne jama Narva kandiga (a la transnistria, lõuna-ossetia v krimm).
      Napilt jõudsime (2004), kui ajaloolises plaanis järele mõelda.
      Omski ja Tomski jutt iseenesest oli veits debiilne. Muus osas oli tal kindlasti õigus jah.

      Kommentaar


        Algselt postitas chac Vaata postitust
        Hmm. Mida konkreetselt siis THI valesti ütles?
        Päris selge ju et ilma NATO'sse kuulumata oleks meil 2007st aastast kaelas mingi permanentne jama Narva kandiga (a la transnistria, lõuna-ossetia v krimm).
        Napilt jõudsime (2004), kui ajaloolises plaanis järele mõelda.
        Silmas peaks rohkem seda, et kes on Toomas Hendrik Ilves, et läbi lillede mingeid ähvarudsi või väiteid lajatada stiilis ,,kui Venemaa ründab Eestis võib kaotada Tomi ja rääkimata Peterburist,, - see ei ole tema pädevuses üldse selliseid asju välja hõigata või kommenteerida ja targem oleks lihtsalt olnud viisakalt öelda, et Natosse kuulumine on Eestile olnud hädavajalik ja andnud kõvasti kindlustunnet ja sellega oleks pidanud asi piirduma.

        Kommentaar


          Algselt postitas chac Vaata postitust
          Hmm. Mida konkreetselt siis THI valesti ütles?
          Päris selge ju et ilma NATO'sse kuulumata oleks meil 2007st aastast kaelas mingi permanentne jama Narva kandiga (a la transnistria, lõuna-ossetia v krimm).
          Napilt jõudsime (2004), kui ajaloolises plaanis järele mõelda.
          “Loomulikult, Venemaa võib Eestit rünnata, aga varsti pärast seda võib ta kaotada isegi Omski ja Tomski, rääkimata Peterburist. Nad peavad seda meeles.“ Toomas Hendrik Ilves.

          Ütle palun, kellele vennasvabariik need oblastid kaotab ? Eesti isiklikult eesotsas Riho Terrasega jalutab Omskisse välja ? Või NATO vallutab ? Või USA, Merkel äkki? Kellele Venemaa need rajoonid kaotab ?

          Seepärast see ongi rumal Zirinovski stiilis jutt, a la baltimaad pühitakse maailmakaardilt jne.

          Isegi, kui mingi imeläbi peaks midagi sellist juhtuma. Siis Eesti osa on selles väga marginaalne või isegi olematu. Veel vähem Toomasest rääkimatta. Kes oli minuarust üldse sama kehv President nagu kabineti poolt valitud Kaljulaid.

          Lõpetuseks, sellised avaldused meid kindlasti Venemaaga suhete normaliseerumise poole ei vii. Mis jällegi oleks kasulik, sest tahame või ei, me elame Venemaa küljeall, mitte USA. Johtuvalt sellest, võiksid meil olla normaalsed majanduslikud ja poliitilised suhted.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust

            Isegi, kui mingi imeläbi peaks midagi sellist juhtuma. Siis Eesti osa on selles väga marginaalne või isegi olematu. Veel vähem Toomasest rääkimatta. Kes oli minuarust üldse sama kehv President nagu kabineti poolt valitud Kaljulaid.
            Kes oleks sinu arust hea president?
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
              Kes oleks sinu arust hea president?
              Aivar Pohlak.

              Kommentaar


                Viktor Vassiljev

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Viktor Vassiljev
                  See oleks pull. Aastalõpu Presidendi kõnesse saaks vahele helistada ja küsida mõnd tervise nippi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                    Isegi, kui mingi imeläbi peaks midagi sellist juhtuma. Siis Eesti osa on selles väga marginaalne või isegi olematu. Veel vähem Toomasest rääkimatta. Kes oli minuarust üldse sama kehv President nagu kabineti poolt valitud Kaljulaid.

                    Lõpetuseks, sellised avaldused meid kindlasti Venemaaga suhete normaliseerumise poole ei vii. Mis jällegi oleks kasulik, sest tahame või ei, me elame Venemaa küljeall, mitte USA. Johtuvalt sellest, võiksid meil olla normaalsed majanduslikud ja poliitilised suhted.
                    ma ei ole aru saanud, et mis see praegune proua president paha on teinud, et ta kehv president on? ja teemavälisena ehk pisut, et enim vist ilvese heidetakse ette skeemitamist varadega just, aga tegelikult tundub ju tagantjärgi, filmide ja kaasaegsete jutu põhjal, et kõige rohkem omastas siiski riigilt vara ja vahendeid muidu igalpool kiidetud lennart meri hoopis.

                    ja kuule päriselt, mis kuradi normaalseid suhteid sa tahad venemaaga? on sul mõte, mida me selleks peaks ära anda või tegema oled korraks mõelnud?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                      ma ei ole aru saanud, et mis see praegune proua president paha on teinud, et ta kehv president on? ja teemavälisena ehk pisut, et enim vist ilvese heidetakse ette skeemitamist varadega just, aga tegelikult tundub ju tagantjärgi, filmide ja kaasaegsete jutu põhjal, et kõige rohkem omastas siiski riigilt vara ja vahendeid muidu igalpool kiidetud lennart meri hoopis.

                      ja kuule päriselt, mis kuradi normaalseid suhteid sa tahad venemaaga? on sul mõte, mida me selleks peaks ära anda või tegema oled korraks mõelnud?
                      Ma arvan, et me ei peaks tegema mitte midagi üleloomulikku. Ära anda, hmm, kui sa tahad oma naabriga hästi läbisaada sa annad midagi ara ? Lihtsalt ei tasuks ma arvan kohe koikide nimekirjade, sanktsioonide ja muu säärasega liituda, mis ELst või USAst ette visatakse. Klähvida Toomas Hendrik Ilvese sarnaselt ei tule ka kindlasti kasuks jne jne. Ei jõua siin peale mängu mõelda ausaltöeldes. Tulista parem ise, mis me ara peame andma ja mida tegema, et oma naabriga normaalselt läbisaada. Ma võibolla olen tõesti liialt sinisilmne. Aga ma usun, et Eesti on kindlasti andnud oma panuse selleks, kus meie suhted hetkel on. Või siis pole.

                      Lennart Meri on siiani igaljuhul olnud minu parim president. Muidugi Pätsi ajal pole elanud, aga tundus temagi President suure P tähega( ei jõua baasidelepingu ja muud juttu kuulata, seal kindlasti oli palju nüansse). Mis sellesse riigivara omastamisse jms. puutub siis see käib minuarust meie(ida-euroopa) poliitilisekultuuri juurde. Väike altkäemaks ja riigivara riisumine on ju vanahea. Eriti kui seda saab teha läbi seaduseaukude jms. Mis seal ikka.

                      Kommentaar


                        et venemaaga nö hästi läbi saada, pead sa pmst ikka enda iseseisvuse ja sõltumatuse ära andma ja leppima inimõiguste jalgealla trampimisega ja kõige muuga, mis vabas maailmas väga vastuvõetav ei ole. nii võttes, ei mõju ju ka natosse kuulumine hästi ega tee asja ka paremaks euroopa kultuuriruumi püüdlemine või seal olemine või kasvõi ukrainas ja gruusias toimuvale tähelepanu juhtimine. mina väga valgeveneks saamisest huvitatud küll ei ole,et naabriga läbi saada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                          et venemaaga nö hästi läbi saada, pead sa pmst ikka enda iseseisvuse ja sõltumatuse ära andma ja leppima inimõiguste jalgealla trampimisega ja kõige muuga, mis vabas maailmas väga vastuvõetav ei ole. nii võttes, ei mõju ju ka natosse kuulumine hästi ega tee asja ka paremaks euroopa kultuuriruumi püüdlemine või seal olemine või kasvõi ukrainas ja gruusias toimuvale tähelepanu juhtimine. mina väga valgeveneks saamisest huvitatud küll ei ole,et naabriga läbi saada.
                          Jäi segaseks, tundub selline Euroopa Liidu või NATO mustertekst Venemaa ohtudest. Ka EL propaganda mõjub!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                            Ma arvan, et me ei peaks tegema mitte midagi üleloomulikku. Ära anda, hmm, kui sa tahad oma naabriga hästi läbisaada sa annad midagi ara ? Lihtsalt ei tasuks ma arvan kohe koikide nimekirjade, sanktsioonide ja muu säärasega liituda, mis ELst või USAst ette visatakse. Klähvida Toomas Hendrik Ilvese sarnaselt ei tule ka kindlasti kasuks jne jne. Ei jõua siin peale mängu mõelda ausaltöeldes. Tulista parem ise, mis me ara peame andma ja mida tegema, et oma naabriga normaalselt läbisaada. Ma võibolla olen tõesti liialt sinisilmne. Aga ma usun, et Eesti on kindlasti andnud oma panuse selleks, kus meie suhted hetkel on. Või siis pole.

                            Lennart Meri on siiani igaljuhul olnud minu parim president. Muidugi Pätsi ajal pole elanud, aga tundus temagi President suure P tähega( ei jõua baasidelepingu ja muud juttu kuulata, seal kindlasti oli palju nüansse). Mis sellesse riigivara omastamisse jms. puutub siis see käib minuarust meie(ida-euroopa) poliitilisekultuuri juurde. Väike altkäemaks ja riigivara riisumine on ju vanahea. Eriti kui seda saab teha läbi seaduseaukude jms. Mis seal ikka.
                            et kui mulle sümpaatne inimene seda teeb on ok aga kui a la Edgar seda teeb on paha?
                            mul on tegelikult tunne, et sinu puhul on tegemist väga andeka trolliga.
                            Algselt postitas Iceman
                            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                              mul on tegelikult tunne, et sinu puhul on tegemist väga andeka trolliga.
                              Ära tegele inimeste ülehindamisega.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                Jäi segaseks, tundub selline Euroopa Liidu või NATO mustertekst Venemaa ohtudest. Ka EL propaganda mõjub!
                                oot aga sa väidad, et seda venemaa ohtu ei eksisteeri? et me ei peaks sellest rääkima või sellega tegelema? ja minu teada ei nato ega el-riikides visata kahekohalise arvu jagu ajakirjanike aknast alla, sest nad kirjutavad võimule ebamugavaid artikleid vms. propaganda või mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X