320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huvitav lugeda et karikaturiste õigustab see et nad tegid KÕIGI üle nalja?? Ehk siis kui ma annaks ka mingit pilalehte välja ja kuus päeva nädalas oleks esikaanel mõnuagent kümne neegri käest taha võtmas ja üks päev keegi teine inimene, siis see oleks lihtsallt huumor ja kui sa selle peale pahaseks saaksid siis oleks see su oma süü et naljast aru ei saa ja isiklikult võtad? wtf...

    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Mis veel islamiäärmuslastesse puutub, siis eilses AK-s oli hea lõik, kus ometi räägiti asjadest nii nagu on. Keegi eestis araabia keelt õpetav Saksa professor ütles otse välja, et sakslased (nagu ka teised eurooplased) on lasknud rätipeadel endale lihtsalt pähe istuda. Nagu ta näiteks tõi - moslemitel on sisuliselt lubatud ülistada dzihaadi ja nt antisemitismi, mille eest iga sakslasest kiilakas kohe pulkade taha läheks. Kui aga sakslased ilma mingi äärmusluseta Dresdenis islamiseerumise vastu miitingu korraldavad, sõimavad neid nii limukatest poliitikud kui ajakirjandus. Loomulikult kasutavad moslemid sellist allaheitlikust mõnuga ära.
      +1

      Üldiselt leian, et pilavad karikatuurid on õigustatud ja osa vabamast kultuurist, kui need on veenva taustlooga ja peegeldavad reaalsust, mitte lauslahmimine. Päris kole oleks leida end ühiskonnast, kus väike pedenali või Jeesuse üle väike kild on võrdne 25 + 5ega.
      Kahjuks aga selle islamiga on lood ikka sellised, et nähtavad on need, kes kõige kõvemini karjuvad ja kaamera ees päid maha nüsivad. Muidugi need inimesed, kes tegelikult Koraani on lugenud ja islamit praktiseerivad, jäävad väga tahaplaanile ja justkui ei näita oma jõulist vastuseisu ekstremismile, andes vaikiva heakskiidu.

      Ja kui kodumaisest poliitikast vähe rääkida, siis ei vali ei Sotse, Keski, Reffi, IRL'i, Helmegängi jt. Puuduvad head valikud ja on valida vaid halva ja veel halvema vahel. Pealegi ei ole Eestis minu vaadetega kattuvat erakonda, on kas üks või teine äärmus. Korra olen valinud (kurikuulus e-valimine) ja siis valisin IRLi poliitiku. Kahjuks aga see erakond on suhteliselt Poistebänd, mis ei ole rentaabel.
      # 21 - El Flaco

      Kommentaar


        Algselt postitas nodisco Vaata postitust
        Muidugi need inimesed, kes tegelikult Koraani on lugenud ja islamit praktiseerivad, jäävad väga tahaplaanile ja justkui ei näita oma jõulist vastuseisu ekstremismile, andes vaikiva heakskiidu.
        Sa oled eksiteel kui arvad, et need ekstremistid pole Koraani lugenud. On ja mitte vähem kui need mitte-ekstremistid. Ma olen näinud dok. filmi Koraani tõlgendustest ja seal olenebki väga palju, kuidas sa mida tõlgendad. Ekstremist suudab edukalt kõik oma terroriteod Koraanis sisalduvaga õigustada.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Sa oled eksiteel kui arvad, et need ekstremistid pole Koraani lugenud. On ja mitte vähem kui need mitte-ekstremistid. Ma olen näinud dok. filmi Koraani tõlgendustest ja seal olenebki väga palju, kuidas sa mida tõlgendad. Ekstremist suudab edukalt kõik oma terroriteod Koraanis sisalduvaga õigustada.
          Võrrelda Ku Klux Klani ja ISist päris ei saa. KKK tegevust toetab tõenäoliselt alla protsendi (kui sedagi) ühiskonnast. Kui aga terroristid on mingi asja läänes õhku lasknud, siis on üldiselt arvamusküsitlused näidanud Araabiamaade kodanike toetust sellele teole. Türgis olla enesetapurünnakute toetus ligikaudu 15 protsenti, mujal ulatub vahepeal koguni 50 protsendini.

          Samas on siiski näha terroristide puhul, et ega nad väga sellest koraanist midagi ei tea. Ehk kui vaadata keskmist ennast õhkiva terroristi tausta, siis on nad enamjaolt pööranud usku kusagil varases nooruses. See tähendabki, et nad on natuke USA baptistide moodi, kes pole õppinud lapsepõlves piiblit ja pole seda väga ise lugenud, vaid lasevad endale seda õpetada läbi mingi "tõlgenduse". Sealt tulevad siis igasugu hullud kogudusejuhid või siis antud juhul ogarad imaamid, kes käivadki sittadest tingimustest pärit töötule rääkima, et lääne ühiskond piinab sind ja kui sa aitad meil shariat kehtestada, siis oled maruheateo teinud. Pluss saad neitsid ka kätte.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Võrrelda Ku Klux Klani ja ISist päris ei saa.
            Oot, mida see KKK siia üldse puutub või kus ma üldse sellest rääkinud olen?

            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Samas on siiski näha terroristide puhul, et ega nad väga sellest koraanist midagi ei tea.
            Oleneb, kust terroristid on pärit. Enamuses Araabiamaailma riikides alustatakse koraaniõpetusega juba maast-madalast. See pole võrreldav mingi pühapäevakooli piibliõpetusega, vaid Koraan ja selle õpetused on ühe moslemi elu vundament.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Oot, mida see KKK siia üldse puutub või kus ma üldse sellest rääkinud olen?



              Oleneb, kust terroristid on pärit. Enamuses Araabiamaailma riikides alustatakse koraaniõpetusega juba maast-madalast. See pole võrreldav mingi pühapäevakooli piibliõpetusega, vaid Koraan ja selle õpetused on ühe moslemi elu vundament.
              1. üks idikas seal ülalpool linkis.
              2. Araabiariikidest on 9/11 terroristid. Ülejäänud viimase aja juhtumid on pigem kohaliku diasporaa tegelased, kelle puhul pole väga põhjalikku koraaniõpetust olnud ja kes on pigem ära keeranud paar aastat enne terroriakti. Vähemalt nii on silma jäänud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Sa oled eksiteel kui arvad, et need ekstremistid pole Koraani lugenud. On ja mitte vähem kui need mitte-ekstremistid. Ma olen näinud dok. filmi Koraani tõlgendustest ja seal olenebki väga palju, kuidas sa mida tõlgendad. Ekstremist suudab edukalt kõik oma terroriteod Koraanis sisalduvaga õigustada.
                Oleksin pidanud ehk ennast selgemini väljendama. Pidasingi silmas neid Koraani lugejateks, kes ei tegele oma eesmärkidele vastavalt tõlgendamisega ja ei loe kõike üks-ühele.
                # 21 - El Flaco

                Kommentaar


                  Ja, noh, ka piibliga saab absoluutselt kõige poolt ja kõige vastu näiteid-tõlgendusi tuua.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ja, noh, ka piibliga saab absoluutselt kõige poolt ja kõige vastu näiteid-tõlgendusi tuua.
                    Saab ja ajalugu on näidanud, et seda on ka oma veretööde õigustamiseks kasutatud laialdaselt.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar




                      Tore on see multikultuursus.

                      Kommentaar


                        See peab olema mingi vana video, kuna praegu on Pariisis selliseks riietuseks natukene liiga külm. Paistab, et keegi üritab sellise video praegu üleslaadimisega olukorda veelgi teravdada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          See peab olema mingi vana video, kuna praegu on Pariisis selliseks riietuseks natukene liiga külm. Paistab, et keegi üritab sellise video praegu üleslaadimisega olukorda veelgi teravdada.
                          See on eelmise aasta juuli video.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Mis ajendil siis tookord mässuks läks? Igatahes point on selles, et need kes siin kogu seda jama õigustavad peaksid mõtlema, et kui lõpuks tuleb ise tänaval samamoodi oma elu eest joosta? Natukenegi võiks mõelda, mida see multikultuursus Lääne-Euroopaga juba teinud on..

                            Tembeldage mind natsiks või kelleks taheks te tahate. Mina tahan lihtsalt rahulikult enda riigis elada ja ei taha hirmu tunda, et kunagi sellised asjad võiksid minu kodumaal juhtuda. Sellepärast ei olegi normaalne sellist asja tolereerida. See on minu arvamus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                              Mis ajendil siis tookord mässuks läks? Igatahes point on selles, et need kes siin kogu seda jama õigustavad peaksid mõtlema, et kui lõpuks tuleb ise tänaval samamoodi oma elu eest joosta? Natukenegi võiks mõelda, mida see multikultuursus Lääne-Euroopaga juba teinud on..
                              Keegi ei eita, et asju on valesti tehtud. Aga praegu on olulisem see, et asja rohkem üle vindi ei aetaks. Ehk ei mindaks kuhugi kättemaksuaktsioonidele, et ei hakata muslimeid kuhugi agulitesse suunama jne. Sinna juurde käib ka see, et praegusel hetkel ei maksa hakata lõhet veelgi suuremaks ajama. Ehk saab vähendada muslimite juurdetulekut immigratsioonireeglite karmistamisega, aga tüli õhutamine valefaktidega käsikäes muudab asja veelgi teravamaks, sest praegu Euroopas elavate muslimitega peab midagi ette võtma, et selliste rünnakute oht väheneks. Mida selleks teha saaks, ma ei oska ise öelda, aga nende ühiskonnast välja puksimine pole lahendus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                                Mis ajendil siis tookord mässuks läks?
                                Ajendiks oli see kui Prantsusmaa keelas moslemitel anti-semiitlikud protestid seoses Iisraeli rünnakutega Gazas ja see põhjustaski need vägivaldsed rahutused tänaval.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X