320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palun ühendada antud teema ebaterve huumori teemaga. See on ikka päris jube...porr...prrr
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Palun ühendada antud teema ebaterve huumori teemaga. See on ikka päris jube...porr...prrr
      Anonüümne foorum, kus poliitika teemadel saad öelda, mida iganes tahad. Mida muud siis ikka oodata. Õigusega on paljudes teistes teemafoorumites poliitikateemalised postitused keelatud või rangelt modereeritud.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Loodab isikumandaadile.
        Ojuland võib ju loota isikumandaadile aga küsimus oli selle ülejäänud kamba kohta.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Ojuland võib ju loota isikumandaadile aga küsimus oli selle ülejäänud kamba kohta.
          Niipalju kui mina olen aru saanud, olid selle erakonna loojad Ojulandi kaasteelised reformist, kes koos temaga pettunult ja kõrvaleheidetult ema rüpest lahkusid või lahkuma sunniti. Küllap neil jah suurt teist varianti poliitikas püsida pole. Hiljem liitunute kohta ei tea.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Ojuland võib ju loota isikumandaadile aga küsimus oli selle ülejäänud kamba kohta.
            Palju see isikumandaat on 5k?
            Seda ta küll kokku ei saa. 1000 on minu arvates tema lagi.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Palju see isikumandaat on 5k?
              Seda ta küll kokku ei saa. 1000 on minu arvates tema lagi.
              Valijate arv jagatud mandaatide arvuga.
              Ehk kui eelmine kord oli 28 000 hääletajat, viis mandaati (eelmine kord kuus), siis on mingi 5600. Selleks peab ta küll kilomeetri imema, tõesti.

              Kommentaar


                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                http://m.ekspress.delfi.ee/article.php?id=70551087 oeh. See on siis Eestipoolne tänu Ameerikale, et nende sõdurid siin on? Seletage palun, miks on vaja sellist tegelast siia? Ennem võiks enda inimesi aidata kui Guantamo vangi sisustust kinni maksta
                Pohui ju, ehk teeb mingi normaalse kebabika.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Anonüümne foorum, kus poliitika teemadel saad öelda, mida iganes tahad. Mida muud siis ikka oodata. Õigusega on paljudes teistes teemafoorumites poliitikateemalised postitused keelatud või rangelt modereeritud.
                  Anonüümne?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    Anonüümne?
                    Nojah. Mina ei tea, kes sinu hüüdnime taga on ja ei hakka seda ka kunagi välja uurima. Muidugi on siin inimesi, kes üksteist tunnevad, aga põhimõtteliselt võib siia igaüks tulla ja mida iganes kirjutada. Ka palgalised poliitkommentaatorid oma konkurente mustama. Valijaid on ju küll ja küll.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Nojah. Mina ei tea, kes sinu hüüdnime taga on ja ei hakka seda ka kunagi välja uurima. Muidugi on siin inimesi, kes üksteist tunnevad, aga põhimõtteliselt võib siia igaüks tulla ja mida iganes kirjutada. Ka palgalised poliitkommentaatorid oma konkurente mustama. Valijaid on ju küll ja küll.
                      Mul on praegu kanda üks raskemaid aegu. Palun andestage, kellele olen haiget teinud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Nojah. Mina ei tea, kes sinu hüüdnime taga on ja ei hakka seda ka kunagi välja uurima. Muidugi on siin inimesi, kes üksteist tunnevad, aga põhimõtteliselt võib siia igaüks tulla ja mida iganes kirjutada. Ka palgalised poliitkommentaatorid oma konkurente mustama. Valijaid on ju küll ja küll.
                        Minu ja nii mõnegi teisega on asi lihtne, ilma isiklikult tundmatagi, mõne teisega läheb ehk jah raskeks.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Kas Tallinna tänavad tehakse ikka märtsiks korda? Raha peaks ju aasta esimeses pooles olema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Kas Tallinna tänavad tehakse ikka märtsiks korda? Raha peaks ju aasta esimeses pooles olema.
                            Nüüd on juba hilja neid enne valimisi parandama hakata.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Tallinna teed ei saa kunagi korda. Vähemalt seni kuni naastrehvid on lubatud ja teeehitajad ning teeremontijad võetakse vähempakkumisega. (mul endal on naastrehvid ja olen rahul).
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Tallinna teed ei saa kunagi korda. Vähemalt seni kuni naastrehvid on lubatud ja teeehitajad ning teeremontijad võetakse vähempakkumisega. (mul endal on naastrehvid ja olen rahul).
                                Tallinn ja vähempakkumine?
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X