320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Riik õhukeseks, kõik maha müüa ning kõik teenused turumajandusel põhinevatele erafirmadele anda. NPM FTW!

    Ohtra, teised on ju seda proovinud. Nahhui teiste vigadest õppida kui saab ise samad vead läbi teha.
    Ei saa aru kuidas see pede, zovka jms asjadega seondub

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Mina pole öelnud et vahet pole, seda väideti mulle. Ma ootan siiani vastust et mis mul siin siin paremaks muutub, kui ma hääle alternatiivsetele jõudeduele annan.

      Vat kui mingi erakond tõmbaks võimule saade igasugu pedevärgid ja zoovolinikud ja muud naljavärgid maha siin riigis (ja sinna kulutatud raha mõistlikku kohta suunaks) ja tagaks et muidusööjatest mustad ja kaltsud siit eemal hoitaks ka 10-20a perspektiivis (jah ma tean et valitsust ei valita nii kauaks), siis võiks valima minna ka. Mingid EKREe ja muud rahvuslased teeksid selle ära? Sittagi.


      Majanduslikus mõttes suurt arenguruumi ei näe. Tähtis on keskmisest rohkem teenida ja saab täitsa hästi Eestis elatud. Täiesti pohh kes võimul on.
      Juba on käivitatud programm, et järgmise viie aasta jooksul Eestisse ca 50000 immigranti Põhja-Aafrikast ja Lähis-Idast

      Tervitaks siinkohal Hanno Pevkurit.

      Kommentaar


        Paistab, et oli järjekordne tore päev. Nii vinge!

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Paistab, et oli järjekordne tore päev. Nii vinge!
          Kus see pilt tehtud? Ja Edgari õhupall, wtf?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Kus see pilt tehtud? Ja Edgari õhupall, wtf?
            täna oli edgari kohviku avamine. Vaatasin, et Mustamäe lehes selle kohta artikkel ja puha. Ei tea kas suvaline teine kohvik saaks ka linna lehte samasugust lugu?
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              See Krossi poolt vist orgunnitud roheliste mehikeste värk oli seal see-eest naljakas. Olgugi Kross samuti tõbras.

              Kommentaar


                Koolinoor Hendrik teab, et Edgar Savisaar on eesti tulevik.

                Ning programmi koostamisele saab ka läheneda nii

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Koolinoor Hendrik teab, et Edgar Savisaar on eesti tulevik.

                  Ning programmi koostamisele saab ka läheneda nii
                  Ah, kas peab last niimoodi kottima. Seal on see häda ka, et Pealinn paneb su jutust kokku ikka mingi omatahtsi joga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Koolinoor Hendrik teab, et Edgar Savisaar on eesti tulevik.
                    Päris kõva kulda leiab selle antud lingi alt. Tuleb ära ka klassika "Läheme mõlemad kevadel valima ka, aga ei tee seda e-hääletuse läbi. Mulle ei meeldi e-hääletuse süsteem, sest seal pole ikka päris selge, kas mu hääl läheb sellele inimesele, kellele tahtsin anda."
                    Suhteliselt selge, et sedasorti jutt ei kuulu noortele inimestele (antud kulla-augus siis neiud Kadri (19) lapsehoidja ja Adriana (19) õpilane).
                    Kui hääletan, siis kohe kiusu pärast e-hääletan.
                    # 21 - El Flaco

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nodisco Vaata postitust
                      Päris kõva kulda leiab selle antud lingi alt. Tuleb ära ka klassika "Läheme mõlemad kevadel valima ka, aga ei tee seda e-hääletuse läbi. Mulle ei meeldi e-hääletuse süsteem, sest seal pole ikka päris selge, kas mu hääl läheb sellele inimesele, kellele tahtsin anda."
                      Suhteliselt selge, et sedasorti jutt ei kuulu noortele inimestele (antud kulla-augus siis neiud Kadri (19) lapsehoidja ja Adriana (19) õpilane).
                      Kui hääletan, siis kohe kiusu pärast e-hääletan.
                      Kui sa vaatad loo kommentaare, siis väidetavad samad neiud kirjutavad, et nemad päris sellist juttu ei rääkinud.

                      Kommentaar


                        http://poliitika.postimees.ee/306773...neti-koosseisu päris haritud inimesed enamus seal.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kui sa vaatad loo kommentaare, siis väidetavad samad neiud kirjutavad, et nemad päris sellist juttu ei rääkinud.
                          Lugesin neid kommetaare. Kogu artikli tekstist kõlab väga jõhkralt läbi selline tugev moonutatud joon a'la Jaan (32) alistas tigedad vabamüürlased ja lapsi söövad kapitalistid, sest sõitis tasuta bussiga ja valis vaid Edgarit ning taevast sadas alla musttuhat punast nelgiõit.
                          Aga noh, tegu ju Pealinnaga, nagu sa isegi mainisid.
                          # 21 - El Flaco

                          Kommentaar


                            Mind pani seal lehel hoopis kukalt kratsima küsitlus - kui tahaks lihtsalt "jah" vastata, siis tuleb mingile teisele lehele minna?

                            Kas arstiabi on Eestis piisavalt kättesaadav?
                            - Ei, olen oma haigustega üksi pidanud võitlema
                            - Ainult väga suure häda korral
                            - Jah, kui on raha ja tutvusi
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Mind pani seal lehel hoopis kukalt kratsima küsitlus - kui tahaks lihtsalt "jah" vastata, siis tuleb mingile teisele lehele minna?

                              Kas arstiabi on Eestis piisavalt kättesaadav?
                              - Ei, olen oma haigustega üksi pidanud võitlema
                              - Ainult väga suure häda korral
                              - Jah, kui on raha ja tutvusi
                              Ma panin sellest screenshoti hommikul FB-sse. Üks Pealinna töötaja kommenteeris seepeale "ära mölise koguaeg".

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma panin sellest screenshoti hommikul FB-sse. Üks Pealinna töötaja kommenteeris seepeale "ära mölise koguaeg".
                                Ohkas ka enne kommentaari. See on põhiline. Nah sa pead siis kogu aeg liiga tegema neile?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X