320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Vali parem Ivnitskaja. Tema lubas vapsee kõigile miljoni. Küll teeb ära ka!
    Valin sinu. Harimatud(kuidas üldse sai YToom kandideerida) ei tohiks üldse kuskil kandideerida kui mitte rate moderaatoriteks. Sveta on klass omaette kuskil narva turul. Ärme temast üldse rääkima hakka. minu jaoks tunduvad konservatiivid praegu veel kõige sümpaatsemad, kuigi jah seal on hullud kuid EKRE vaadete põhjal ma usun, et nemad suudavad kõige rohkem panustada Eesti rahva ja kultuuri püsima jäämisesse.

    Kommentaar


      Algselt postitas raudidas Vaata postitust
      Valin sinu. Harimatud(kuidas üldse sai YToom kandideerida) ei tohiks üldse kuskil kandideerida kui mitte rate moderaatoriteks. Sveta on klass omaette kuskil narva turul. Ärme temast üldse rääkima hakka. minu jaoks tunduvad konservatiivid praegu veel kõige sümpaatsemad, kuigi jah seal on hullud kuid EKRE vaadete põhjal ma usun, et nemad suudavad kõige rohkem panustada Eesti rahva ja kultuuri püsima jäämisesse.
      Sa linkisid lihtsalt maksukalkulaatorit, kus usun, et EKRE lubadused on samast massist Svetaga. Ehk sisuliselt lubavad Helmed ükskõik mida, et jõuda lihtsalt normaalse palga peale ja et saaks riigieelarvest seejärel EKRE-le pappi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Sa linkisid lihtsalt maksukalkulaatorit, kus usun, et EKRE lubadused on samast massist Svetaga. Ehk sisuliselt lubavad Helmed ükskõik mida, et jõuda lihtsalt normaalse palga peale ja et saaks riigieelarvest seejärel EKRE-le pappi.
        Milline erakond siis tahab rahvale head ja mitte endale? Paluks mitte iroonilist vastust. Sa ise hääletad Sotside poolt? Huvi pärast küsin.

        Kommentaar


          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
          Milline erakond siis tahab rahvale head ja mitte endale? Paluks mitte iroonilist vastust. Sa ise hääletad Sotside poolt? Huvi pärast küsin.
          Ma loosin valitava erakonna. Olen seda juba teinud viimased kaheksa aastat. (olen tänu sellele valinud korra hullu üksikkandidaati, siis rahvaliidu viimasest numbrist hambaarsti, mingit külajoodikut ja muid naljavendi).
          Ja teistel erakondadel on mingilgi määral tugevam taust taga ehk platvormi luues pead sa arvestama teiste tegelastega, kes sinu lati alt läbijooksmisega hakkavad sind maha kangutama. Ehk on olemas sisemine sunnisüsteem, et ka midagi ära teha. EKRE on aga suures plaanis Helmede sooloprojekt, kus on põhiline endale normaalne töökoht saada. Tõsi, võib tuua võimaluse, et äkki nad panustavad siis erakonna arendamisesse läbi riigieelarvest tulevate summade, aga üsnagi kahtlen.

          Kommentaar


            Papipritsimine erakondadele riigieelarvest käib igas erakonnas. Küll hakkab ekre ka oma sponsoritlelt toetusi saama. Muidu on Helmed ägedad ja see mkasukalkulaator on järjekordne tõestus, et võibolla oleks võimalik hakata tõesti eesti vaesematele inimestele jätma rohkem raha kätte. Ega ma võin kõikide erakondade lubadused kirjutada svetlana päevikusse, sest tõde on see, et keegi midagi muutma ei hakka. Majandust õppinuna võin öelda, et jah meie riigis keskmine palk tõuseb niivõinaa, aga eelkõige tänu sellele et rikkamad saaavad rikkamaks, ka haritud keskklassis tekib kõrgema(mitte kõrge)palgalisi aina enam. Olen tutvunud EKRe valimisplatvormiga ning hääletasin nende poolt ka kohalikel valimistel, hääletan nüüdki olles olnud pikaaegne RE liige.

            Kommentaar


              Algselt postitas raudidas Vaata postitust
              Papipritsimine erakondadele riigieelarvest käib igas erakonnas. Küll hakkab ekre ka oma sponsoritlelt toetusi saama. Muidu on Helmed ägedad ja see mkasukalkulaator on järjekordne tõestus, et võibolla oleks võimalik hakata tõesti eesti vaesematele inimestele jätma rohkem raha kätte. Ega ma võin kõikide erakondade lubadused kirjutada svetlana päevikusse, sest tõde on see, et keegi midagi muutma ei hakka. Majandust õppinuna võin öelda, et jah meie riigis keskmine palk tõuseb niivõinaa, aga eelkõige tänu sellele et rikkamad saaavad rikkamaks, ka haritud keskklassis tekib kõrgema(mitte kõrge)palgalisi aina enam. Olen tutvunud EKRe valimisplatvormiga ning hääletasin nende poolt ka EU valimistel, hääletan nüüdki olles olnud pikaaegne RE liige.
              Noh, mis ma tahtsin öelda, et teiste erakondade maksureform võib ka reaalselt teoks saada (ehk kui nad valitsusse saavad, siis on nad mingil määral sunnitud ka lubadusi pidama), aga Helmed lähevad enda "saame heal juhul ühe isikumandaadi"-jutuga täpselt Sveta masti, kus reaalselt midagi nad ära teha ei saa.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Noh, mis ma tahtsin öelda, et teiste erakondade maksureform võib ka reaalselt teoks saada (ehk kui nad valitsusse saavad, siis on nad mingil määral sunnitud ka lubadusi pidama), aga Helmed lähevad enda "saame heal juhul ühe isikumandaadi"-jutuga täpselt Sveta masti, kus reaalselt midagi nad ära teha ei saa.
                Ega mul väga suurt usku nende RKsse saamisse polegi kuid hea seegi kui mõnegi mandaadi saavad. Alles uus erakond ning on tõusuteel. täna hommikune irooniline uudis ka http://www.postimees.ee/3088977/pent...ei-ole-partner ning küsi iseendalt kas tõesti juudirahva armee ei tapa tsiviilelanikke TÕTÕTÕTTÕTÕÕÕ

                Kommentaar


                  Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                  Ega mul väga suurt usku nende RKsse saamisse polegi kuid hea seegi kui mõnegi mandaadi saavad. Alles uus erakond ning on tõusuteel. täna hommikune irooniline uudis ka http://www.postimees.ee/3088977/pent...ei-ole-partner ning küsi iseendalt kas tõesti juudirahva armee ei tapa tsiviilelanikke TÕTÕTÕTTÕTÕÕÕ
                  Tapab muidugi. Eriti, kui nende vastased peituvadki elumajade vahele, siis pahatihti ei jäägi muud üle. Islamiradikaalide strateegia on ju pidevalt olnud tsiviilide viha kasvatamine ehk laseme paar raketti Iisraeli poole, Iisrael laseb vastu, mõned tsiviilid saavad surma, noored mehed saavad seepeale vihaseks ja saadaksegi uusi võitlejaid juurde.
                  Samamoodi väidab vastaspool, et nad ei tapa kunagi tsiviile, sest kuna Iisraelis on sõjaväekohustus üleüldine, siis pole seal tsiviile, vaid ainult sõjaväelased.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                    http://pungas.ee/maksulubadused/

                    Veel üks põhjus EKRE-le hääl anda
                    Mis see täpsem põhjus seal on?

                    "see mkasukalkulaator on järjekordne tõestus, et võibolla oleks võimalik hakata tõesti eesti vaesematele inimestele jätma rohkem raha kätte"
                    Sel juhul peaks ju IRL-i valima? Endal poleks mul näiteks midagi selle vastu, kui madalamapalgalised ainult neist muudatustest kasu saaksid.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Mis see täpsem põhjus seal on?
                      Sitaks pappi lubavad, noh.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Tapab muidugi. Eriti, kui nende vastased peituvadki elumajade vahele, siis pahatihti ei jäägi muud üle. Islamiradikaalide strateegia on ju pidevalt olnud tsiviilide viha kasvatamine ehk laseme paar raketti Iisraeli poole, Iisrael laseb vastu, mõned tsiviilid saavad surma, noored mehed saavad seepeale vihaseks ja saadaksegi uusi võitlejaid juurde.
                        Samamoodi väidab vastaspool, et nad ei tapa kunagi tsiviile, sest kuna Iisraelis on sõjaväekohustus üleüldine, siis pole seal tsiviile, vaid ainult sõjaväelased.
                        Näide iisraelist e. palestiinast
                        Autorollo välisminister peaks oma sõnad tagasi võtma. Samamoodi teavad ju kõik, et ega NATo sõdurid ei tapnud ka ainult talibani seal, vaid ka tsviile. Kuid jah arusaadav et paar rätikut siia sinna on kõik ainult tavaline kadu ning sõjakollete juhtubki selliseid asju. Ei ole ma seda KPRi kunagi sallinud, Paet oli palju vägevam ning minister Quagmeyeri valitsus ongi veits lamp.Seekordsed valimised tulevad päris huvitavad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          Mis see täpsem põhjus seal on?
                          Et inimestele jääb rohkem raha kätte. Muidu erkaonnaga saad tutvuda http://www.ekre.ee

                          Kommentaar


                            Ma ei pannud kohe tähele, et arutelu läheb juba uuel lehel edasi ja tundub, et mu edit läks must auku, seega panen uuesti.

                            "see mkasukalkulaator on järjekordne tõestus, et võibolla oleks võimalik hakata tõesti eesti vaesematele inimestele jätma rohkem raha kätte"
                            Sel juhul peaks ju IRL-i valima? Endal poleks mul näiteks midagi selle vastu, kui madalamapalgalised ainult neist muudatustest kasu saaksid.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Ma kolin Eestist ära kui Aunaste saab riigikokku.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                                Ma kolin Eestist ära kui Aunaste saab riigikokku.
                                Võid lennukipileti juba ära osta. Pikemalt ette ostes saab odavamalt. Aunaste saab riigikokku 99% tõenäosusega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X