320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas raudidas Vaata postitust
    Ma kolin Eestist ära kui Aunaste saab riigikokku.
    Ka mulle selline mõte ei meeldi aga peab midagi väga ebatavalist juhtuma, et ta sinna ei saaks.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Ka mulle selline mõte ei meeldi aga peab midagi väga ebatavalist juhtuma, et ta sinna ei saaks.
      Erki Nool, Priit Sibul ja Aivar Kokk on juba seal, mis sellest Aunastest enam karta.

      Kommentaar


        Võrrelda lubaduste alusel arve on päris debiilne.

        Sama hästi võiks võrrelda seda, kumb meist suurema numbri suudab välja mõelda.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Erki Nool, Priit Sibul ja Aivar Kokk on juba seal, mis sellest Aunastest enam karta.
          Ütleme nii, et vastupidielt sinu loetletutele pole ma Aunastet kunagi seedinud. Mulle on alati arusaamatuks jäänud kellele ta nii peale läheb, et teda teles hoiti.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ma loosin valitava erakonna. Olen seda juba teinud viimased kaheksa aastat. (olen tänu sellele valinud korra hullu üksikkandidaati, siis rahvaliidu viimasest numbrist hambaarsti, mingit külajoodikut ja muid naljavendi).
            Ja teistel erakondadel on mingilgi määral tugevam taust taga ehk platvormi luues pead sa arvestama teiste tegelastega, kes sinu lati alt läbijooksmisega hakkavad sind maha kangutama. Ehk on olemas sisemine sunnisüsteem, et ka midagi ära teha. EKRE on aga suures plaanis Helmede sooloprojekt, kus on põhiline endale normaalne töökoht saada. Tõsi, võib tuua võimaluse, et äkki nad panustavad siis erakonna arendamisesse läbi riigieelarvest tulevate summade, aga üsnagi kahtlen.
            Üleüldse võiks kogu riigikogu loosida. 101 õnneliku eesti kodaniku lähevad 4 aastaks kõrgepalgalisse ajateenistusse nuppe vajutama. :-)

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Üleüldse võiks kogu riigikogu loosida. 101 õnneliku eesti kodaniku lähevad 4 aastaks kõrgepalgalisse ajateenistusse nuppe vajutama. :-)
              See on kusjuures täiesti tõsiselt arutatud teema.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Seniste valimiste populistlike lubaduste edetabel http://www.praxis.ee/tood/praxis-jal...ismi-edetabel/

                Vabaerakond, Rohelised ja EKRE annavad tooni. Suurtest tõuseb esile Keskerakond.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kyps Vaata postitust
                  Seniste valimiste populistlike lubaduste edetabel http://www.praxis.ee/tood/praxis-jal...ismi-edetabel/

                  Vabaerakond, Rohelised ja EKRE annavad tooni. Suurtest tõuseb esile Keskerakond.
                  Noh, see ongi sama, mis maksukalkulaatori teema. Et kui sul pole karta, et pead reaalselt enda lubadusi täitma, siis on hea kõike lubada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kyps Vaata postitust
                    Seniste valimiste populistlike lubaduste edetabel http://www.praxis.ee/tood/praxis-jal...ismi-edetabel/

                    Vabaerakond, Rohelised ja EKRE annavad tooni. Suurtest tõuseb esile Keskerakond.
                    Reformi populistlikud loosungid on siis paremad? Keelustame vankumatult kommunismi ja rebime maha kakskeelsed tänavasildid. Naeruväärne rahvuslaste ees roomamine.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Populistide edetabeli järgi hinnates saan mina aru järgmisest artiklist: "valid meid, valid allakäigu" http://www.vabaerakond.ee/opinions/g...lakaigu-suunas

                      Tekkis kerge äratundmine selle pildiga

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Reformi populistlikud loosungid on siis paremad? Keelustame vankumatult kommunismi ja rebime maha kakskeelsed tänavasildid. Naeruväärne rahvuslaste ees roomamine.
                        Ei ole. Sinna lausesse oleks võinud veel lisada, et siltide allakiskumise ajal näidatakse sinimustvalget trääsa. Nii saab Eestist tõeline põhjamaa Juur ja Kivirähk arvasid, et peaministri partei järsk põhjamaa lembus on tulnud sellest, et Taavi on lapse kõrvalt vaadanud multifilmi "Lumekuninganna ja igavene talv".

                        Kommentaar


                          Nojah kõige uskumatum on muidugi IRL-i lubadus aidata Venemaad nende ajaloolistest ekspansionistlikeist kammitsaist vabanemisel. Palju õnne neile sel teel.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Nojah kõige uskumatum on muidugi IRL-i lubadus aidata Venemaad nende ajaloolistest ekspansionistlikeist kammitsaist vabanemisel. Palju õnne neile sel teel.
                            Selle võib sinna Aunastega koos ühele reale kirjutada

                            Kommentaar


                              Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                              Papipritsimine erakondadele riigieelarvest käib igas erakonnas. Küll hakkab ekre ka oma sponsoritlelt toetusi saama. Muidu on Helmed ägedad ja see mkasukalkulaator on järjekordne tõestus, et võibolla oleks võimalik hakata tõesti eesti vaesematele inimestele jätma rohkem raha kätte. Ega ma võin kõikide erakondade lubadused kirjutada svetlana päevikusse, sest tõde on see, et keegi midagi muutma ei hakka. Majandust õppinuna võin öelda, et jah meie riigis keskmine palk tõuseb niivõinaa, aga eelkõige tänu sellele et rikkamad saaavad rikkamaks, ka haritud keskklassis tekib kõrgema(mitte kõrge)palgalisi aina enam. Olen tutvunud EKRe valimisplatvormiga ning hääletasin nende poolt ka kohalikel valimistel, hääletan nüüdki olles olnud pikaaegne RE liige.
                              Majandust õppinuna oskad ilmselt hästi kalkuleerid jah ? Et meeleheitel erakond laseb igasse Eesti külastatumasse foorumisse mingil noortekogu debiilil konto teha, saad siin paar neutraalselt toetavat posti teha, teed screenshooti, saadad ära ja mõni euro kukub kontole ?

                              Igaüks kes majandusest ja riigijuhtimisest midagigi teab ei saa kaaludagi EKRE poolt hääletamist. Mitmed nende lubadused on nii mitmel moel teostamatud. Euroopa Liidus Sa ei saa panna piirangut sellele, kas ja kui palju saavad välismaalased maad osta. Samuti pole teostatav see kõige odavama elektri plaan. Ja nagu Mõnu ütles, siis ei peagi ju olema see plaan välja mõeldud, kuidas seda saavutada. Nagunii ei pea ellu viima, sest koalitsiooni ei saa.

                              Ise ütlesid ka et alustav erakond. Aga see ei ole ju argument omaette. Kui oleks alustav ja teistest positiivsemas mõttes erinev, see juba ilmselt oleks...

                              Kommentaar


                                Mis sa sõid lõunaks oravaid või said tasuta pileti Aunaste monoetendusele ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X