320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Majandust õppinuna oskad ilmselt hästi kalkuleerid jah ? Et meeleheitel erakond laseb igasse Eesti külastatumasse foorumisse mingil noortekogu debiilil konto teha, saad siin paar neutraalselt toetavat posti teha, teed screenshooti, saadad ära ja mõni euro kukub kontole ?

    Igaüks kes majandusest ja riigijuhtimisest midagigi teab ei saa kaaludagi EKRE poolt hääletamist. Mitmed nende lubadused on nii mitmel moel teostamatud. Euroopa Liidus Sa ei saa panna piirangut sellele, kas ja kui palju saavad välismaalased maad osta. Samuti pole teostatav see kõige odavama elektri plaan. Ja nagu Mõnu ütles, siis ei peagi ju olema see plaan välja mõeldud, kuidas seda saavutada. Nagunii ei pea ellu viima, sest koalitsiooni ei saa.

    Ise ütlesid ka et alustav erakond. Aga see ei ole ju argument omaette. Kui oleks alustav ja teistest positiivsemas mõttes erinev, see juba ilmselt oleks...
    no tuletame meelde, et põhjanaabritel oli sama kogemus Peruse-ga... nüüd istuvad kabinetis
    ROHE-VALGE SURMANI

    Kommentaar


      Algselt postitas raudidas Vaata postitust
      Mis sa sõid lõunaks oravaid või said tasuta pileti Aunaste monoetendusele ?
      Okei, sain tõestuse oma esimeses lõigus pakutud hüpoteesile. Või äkki oled ise ka nimekirjas ? Sest Su vapustavalt läbinähtavad ja sitemapoolsed demagoogiakatsed sobiksid täitsa EKREsse ju. Nii selliste võimuhoorade moodi on positusele, kus konkreetsed ja selgitatud demagoogiakohad välja on toodud vastata sildistamisega nagu oleks minu näol tegemist vastasleeri toetajaga...

      Kommentaar


        Naljakas on see, et EKRE paljud lubadused on teostamatud Euroopa Liidu seaduste tõttu. Või astume EList välja ja ehitame müüri enda ümber?

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Igaüks kes majandusest ja riigijuhtimisest midagigi teab ei saa kaaludagi EKRE poolt hääletamist. Mitmed nende lubadused on nii mitmel moel teostamatud.
          ehk siis sisuliselt ei tohiks kaaluda üldse valima minemist jah? Minu hääle saab see kes mulle miljon sulas toob. Igasugu "anname rottidele aastast näiliselt 500 või 800 või mis iganes eur juurde" võivad jala käia.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            ehk siis sisuliselt ei tohiks kaaluda üldse valima minemist jah? Minu hääle saab see kes mulle miljon sulas toob. Igasugu "anname rottidele aastast näiliselt 500 või 800 või mis iganes eur juurde" võivad jala käia.
            Seal on väike vahe "raskesti teostavate lubaduste" ja "teostamatute lubaduste" vahel. Kui korra need kaks nime üle loed, siis saad ehk nende vahest aru...

            Kommentaar


              ära tingi ja keeruta. Miljon või pole diili, lihtne.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                ära tingi ja keeruta. Miljon või pole diili, lihtne.
                minul pole kahjuks midagi tingida... ei kandideeri üheski nimekirjas ega selle väliselt...

                Kommentaar


                  Paavo Raudsepp dublanti ei vaja.

                  Kommentaar


                    Sellega meenus Mr. Orgazmo, kus peategelasel oli vaja munnidublanti. Peategelane ise oli valge, aga munnidublant must. Kui küsis, et kas midagi valesti pole, siis vaadati teda kui rassisti. Kunagi noorena tundus see marunaljakas koht.

                    Kommentaar


                      Kui Te vaatasite eile Tallinna TV-s valimisstuudiot, siis paljud ei tundnud mind seal ilmselt ära. Ma saan aru, sest ka mina ei tundnud iseennast seal ära, see polnud tegelikult mina, ma olin eelnevalt ära zombistatud.
                      Mis siis toimus kahe päeva jooksul enne minu kolmapäevast esinemist.
                      Algas minu psühotroonse relvaga mõjutamine. Jah, paljud soovitavad seepeale pöörduda rohelise aia taha, kuid uurime mis siiski toimuda sai.
                      Minu enesetunne, mis muidu on täiesti laitmatu, hakkas kaks päeva enne esinemist kehvenema. Tundsin külma kõikjal, kus viibisin, ka soojades siseruumides, kuigi ise elan ju jahedas korteris ning ei tunne seda muidu ka nüüd talvel, lühiajaliselt särgi väel õues viibides
                      Päev enne esinemist olin juba tugevates külmavärinates ja ei tundnud ennast sellise külmavaresena isegi ära. Arvasin, et mul on palavik, kuid millest ja pealegi, nõrkust ei olnud ja ma välistasin selle võimaluse. Teisipäeva õhtuks hakkas mul pea valutama ja vastu ööd hakkas valu üle minema tugevaks lõhkumiseks. Mis ee küll tähendama pidi? Mul pole pea teab mis ajast valutanud. Kui muidu aitab peavalu vastu vee joomine, eriti veel õigete ja kohe omastuvate omadustega vee joomne, siis seda valu ei leevendanud ka kannutäie vee ärajoomine. Kukkusin varakult enne ööd voodisse ja uinusin. Keset ööd ärkasin terava kõrgsagedusliku vilina peale ja ei saanud aru, mis vilin see on. Pea valutas ikka veel ja ma tõusin, et wc-sse minna. See aga valmistas mulle tõsiseid raskusi. Ma taarusin kohale ja mu jalad vaevu püsisid mu all ning ma ei suutnud wc-s isegi üusti seista, kukkusin küljega vastu seina ja suutsin vaevu seinastt kinni hoides püsti seista. Tagasi voodisse minnes kaotasin tasakaalu ja suutsin taas vaevu püsti jääda. Ka mu süda kloppis rinnus justkui tahtnuks rinnust välja karata. Millest selline kohutav arütmia? Mul pole seda ju enne olnud? Ja ust nüüd, koos muude kohutavate nähtudega?
                      Hommikul ärgates, tundsin ülimat nõrkust ja iiveldust. Tahtsin ärgata, kuid ei suutnud püsti seista, sest olin jõuetu ning süda oli paha. Mu peavalu oli kadunud, kuid külmatunne raputas mind endiselt. Mõsistsin, et midagi on väga valesti ja asusin end turgutama ja suutsin alles lõunaks end paremini tundma hakata, kui endale energeetilist kaitset ümber hakkasin looma. Miks ma seda küll nii hilja tegema hakkasin, sellele mul vastus puudub, kuid süda kloppis ikka veel rinnus.
                      Kuna Tallinna TV ei saatnud mulle täpset stuudiosse ilmumise aega, siis sain erakonna esimehelt juba peale 18 telefoni teel teada, et olen salvestusele hilinemas, kuna see algas tund aega varem teadaolevast. Tormasin stuudiosse. Nõrkuses. Väljudes Solarise juures autost, ei suutnud ma tähele panna minu ees olevat kivist "kilpkonna" ja komistasin kõhuli selle otsa. Mismoodi seda suurt mürakat küll märgata pole võimalik?
                      Saatesse jõudes tundsin, et suudan ikka õnneks juba jalul püsida, kuid nagu mu näostki näha, olin kurnatud ja ärritunud. Ma pole ammu endast nii välja läinud, kui seal ja mis jällegi on seletamatu, mul oli pea täiesti tühjaks tõmmatud ning puudus täielik enesekontroll. Muidugi lisasid kõigele hoogu veel ka need lausvaled, tühjad mullikesed, mida kaasosalised seal ilukõnedena kogu Eestimaale puhusid.
                      Õhtul kui autoga koju sõitsin ja ühe maja ees kohtumiseks seisma jäin, märkasin et mulle järgnes tumedate klaasidega jeep, mis jäi minu autost 20 m eemal seisma. Seisis lihtsalt tühja koha peal, väravata aia kõrval, ilma et sealt keegi sisenenud ega ka väljunud oleks ja sealt polnudki kusagile minna, sest seal, kus auto minu taga peatus, polnud ju ka väravat. Vaatasin autot hämminguga, kuid ei mõelnud siis veel midagi. Kui ma aga oma koju, maja ette sõitsin, seisis ka siis seal tuledesäras ootaja, mustade klaasidega VW. Kas see just mind ootas? Samas meenutasid need mõlemad autod jälitusi aastatel 2009-2011, mil must Riigikantselei registris olev Skoda Octavia numbriga 087 AAK korduvalt tuledesäras minu kodu juures mu tegemisi jälgis.
                      Millegipärast haigestus ka ETV stuudios nädalajagu varem esinenud Veiko just sel esinemise hommikul ja suutis end turgutades õhtuks stuudiosse ilmuda. Ma tahaks väga teada, mis tegelikkuses toimumas on? Minul on selleks tegelikult ka vastus olemas. Ma tean, et minu vastu kasutati psühhotroonset relva, sest oma tervist ülihästi tundes ja sellega väga rahul olles, pole sellisel määral ja selliste räigete koosesinevate tunnustega, nii äkiliselt eales enne haigeks jäänud ja niisama, kõrvalise mõjuta ei jäägi! Ja muidugi,millest need kõrvulukustavad kõrgsageduslikud vilinad mu toas keset ööd, mis aju kontrolli keha üle peatavad ja jalust jõuetuks võtavad?
                      Ja ega mu eelmine postituski asjata ilmunud. Ma tajusin oma puhta tajuga juba päev varem, et KAPO on taas mu külje alla pugenud ning toimetab miskit ja ka seda, et mind juba mõjutatakse mingite vahenditega.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Pikk jutt
                        reptiilid, nwo, vandenõu, ufod jne jne.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                          reptiilid, nwo, vandenõu, ufod jne jne.
                          Sa oled lihtsalt peavoolumeediast mõjutatud. Härra tahtis luua kulddinaari ja värki, aga ei lasta.

                          Kommentaar


                            Kus erakonnas ja mis nime all antud amos kandideerib?
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Kus erakonnas ja mis nime all antud amos kandideerib?
                              Raivo Orgussaar. Erakonda ei viitsi guugeldada. Aga ilmselt mingis EIP-s on.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Sa oled lihtsalt peavoolumeediast mõjutatud. Härra tahtis luua kulddinaari ja värki, aga ei lasta.
                                Eiei. Ta oli vägistaja ning diktaator ja siis otsustati kogu riik õhku lasta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X