320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kultraminister võiks ikka Devil olla. Hakkame enda transfoormereid tootma!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Ma ei näe Vabaerakonnale võimalust sisse saada. Helmed saavad vist küll sisse.
      Vabaerakond saab päris kindlasti sisse, ilmselt ka EKRE. Nende toetus peaks praegu isegi suhteliselt võrdne olema.
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        Algselt postitas rauulo Vaata postitust
        Vabaerakond saab päris kindlasti sisse, ilmselt ka EKRE. Nende toetus peaks praegu isegi suhteliselt võrdne olema.
        Kohe kindlasti pigem EKRE kui Vabaerakond. Vabakad on nagu Roheliste poolt hääletamine. Idee (neid valida) on hea ja üllas, kuid tegelikuses on see hääle raiskamine.

        Kommentaar


          Sümboolne bet. Kaks pudelit kvaliteetõlle (max total väärtus 10€).

          Mina ütlen, et uues Riigikogu koosseisus on 6 erakonda. Keegi oponeerib?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Zelle andis loa, niiet mina ennustan et Wabariigi rahvas on peast selge ja valib järgmiselt:

            KESK - 26 kohta (paratamatus)
            EKRE - 20 kohta
            VABA - 17 kohta
            REHV - 16 kohta
            IRL - 12 kohta
            SOTS - 9 kohta

            KESK + EKRE + IRL moodustavad valitsuse ja kõik saavad silkion rindadega naised ja tasuta õlle!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Count leidis NA tareenilaod üles?
              Algselt postitas Iceman
              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Zelle andis loa, niiet mina ennustan et Wabariigi rahvas on peast selge ja valib järgmiselt:

                KESK - 26 kohta (paratamatus)
                EKRE - 20 kohta
                VABA - 17 kohta
                REHV - 16 kohta
                IRL - 12 kohta
                SOTS - 9 kohta

                KESK + EKRE + IRL moodustavad valitsuse ja kõik saavad silkion rindadega naised ja tasuta õlle!
                ühe koha võtad wild kaardiga ise?

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  ühe koha võtad wild kaardiga ise?
                  Riigikogus on alati 100 liiget olnud. See 101. liige on vandenõu! Oled sa kunagi neid kõiki korraga näinud???? AH?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Amos Vaata postitust
                    It's a deal
                    Enne sõimasite üksteist munnideks, aga nüüd joote koos õlut ja pilgutate silma. Mul on tunne, et kusagil on üks suur kapp, mille sisse pole keegi ammu vaadanud.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dareth Vaata postitust
                      Enne sõimasite üksteist munnideks, aga nüüd joote koos õlut ja pilgutate silma. Mul on tunne, et kusagil on üks suur kapp, mille sisse pole keegi ammu vaadanud.
                      Mina pole kedagi m*nniks kutsunud. Ma soovitasin ja soovitan ka edaspidi Amosel ravile minna. Kõik on ok. Sa rikud raviplaane praegu.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        This, kuid kesk ja reform pöördes, kuigi e-valimiste arv viitab, et reform tõmbab päris pikalt ette ja IRL siis sabas, ja IRL vähem.

                        Ma ei näe Vabaerakonnale võimalust sisse saada. Helmed saavad vist küll sisse.
                        Lihtsalt huvi pärast, mille põhjal sa selliste järeldusteni oled jõudnud. Erinevate uuringute järgi on mõlema erakonna reiting siis kas 6 või 9% ja üle künnise ollakse mitu kuud järjest. Samuti on Vabaerakonnal ilmselt tugevam nimekiri. Endale jääb silma ja kõrva et tänu uuringu tulemustele ja üldse mida valimistele lähemale Vabaerakonna toetus aina tõuseb(võimalik, et ka EKRE oma, kuna pole nende sihtgrupp siis ei tunne ka inimesi kes neid valivad). Millest võiks järeldada, et neil "pole võimalust" sisse saada? Mind lihtsalt huvitaks väga loogika selle väite taga.
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar


                          Lihtsalt huvi pärast, mille põhjal sa selliste järeldusteni oled jõudnud. Erinevate uuringute järgi on mõlema erakonna reiting siis kas 6 või 9% ja üle künnise ollakse mitu kuud järjest. Samuti on Vabaerakonnal ilmselt tugevam nimekiri. Endale jääb silma ja kõrva et tänu uuringu tulemustele ja üldse mida valimistele lähemale Vabaerakonna toetus aina tõuseb(võimalik, et ka EKRE oma, kuna pole nende sihtgrupp siis ei tunne ka inimesi kes neid valivad). Millest võiks järeldada, et neil "pole võimalust" sisse saada? Mind lihtsalt huvitaks väga loogika selle väite taga.
                          Mul tekkis muidu sama küsimus aga kui üritaks ise vastata ja osalt endale oponeerida siis: 1) vähe tuntud inimesi, mis võib konkreetselt valimiskasti juures ilmselt suurt rolli mängida 2) kehv esinemine otsustavates debattides nagu eilne läbikukkumine Vabaerakonna puhul 3) tihti on konkurendid päev-paar enne valimisi kellegi puhul mingi luukere avastanud ja avalikkuse ette paisanud.

                          Ise loodan, et kuus erakonda saavad sisse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                            Lihtsalt huvi pärast, mille põhjal sa selliste järeldusteni oled jõudnud. Erinevate uuringute järgi on mõlema erakonna reiting siis kas 6 või 9% ja üle künnise ollakse mitu kuud järjest. Samuti on Vabaerakonnal ilmselt tugevam nimekiri. Endale jääb silma ja kõrva et tänu uuringu tulemustele ja üldse mida valimistele lähemale Vabaerakonna toetus aina tõuseb(võimalik, et ka EKRE oma, kuna pole nende sihtgrupp siis ei tunne ka inimesi kes neid valivad). Millest võiks järeldada, et neil "pole võimalust" sisse saada? Mind lihtsalt huvitaks väga loogika selle väite taga.
                            Ma pole sellesse analüüsi erilist energiat paigutanud. Mis EKREt ja Vabat eristab, esimene hirmutab paremini ja on seeläbi pildis ning eeldan, et protestihäälele jääb meelde ning valmispäeval tehakse see valik ära. Ma väga ei usu, et kumbagi e-valimistel nt väga pannase, sest tundub rohkem selline "no fakit, valime" valik olevat, mis pigem kasti juures, et ei jääks piinama.

                            Lisaks siis kohalike tulemused, millest on küll aega möödas ja pettunute hulk suurem, kuid ma olen skeptiline, et kas nii palju suurem. Seda enam, et kaks uut, üks sööb teise hääli. Arvangi, et EKRE sööb paremini.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Ma pole sellesse analüüsi erilist energiat paigutanud. Mis EKREt ja Vabat eristab, esimene hirmutab paremini ja on seeläbi pildis ning eeldan, et protestihäälele jääb meelde ning valmispäeval tehakse see valik ära. Ma väga ei usu, et kumbagi e-valimistel nt väga pannase, sest tundub rohkem selline "no fakit, valime" valik olevat, mis pigem kasti juures, et ei jääks piinama.

                              Lisaks siis kohalike tulemused, millest on küll aega möödas ja pettunute hulk suurem, kuid ma olen skeptiline, et kas nii palju suurem. Seda enam, et kaks uut, üks sööb teise hääli. Arvangi, et EKRE sööb paremini.
                              Selge, minu arust on mõlemal oma trump. EKRE hirmutab paremini ja Vabaerakonnal jälle on tugevam nimekiri. Vabaerakonna valijate hulgas peaks olema päris palju E-valijaid. Vähemalt enda mulje on küll selline jäänud. EKREL jälle tugev toetus maakohtades, umbes nagu nende eelkäijal Rahvaliidul. Kokkuvõttes arvan, et nende 2 erakonna võimalused on täitsa 50/50 ja usun et suht 50/50 on ka see kas sisse saab 1 või mõlemad.
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                Ma pakuks samuti, et EKRE ning Vabaerakonnast saab sisse pigem üks ning teine jääb napilt välja, kumb neist, sõltub sellest, kas Helmed suudavad häältekogumist piisavalt vedada. Mis iseenesest on OK, kuna 5 parteiga vast püsib tulevane valitsus statistiliselt kauem.
                                Mis puutub sotsidesse ja IRLi, siis sotsid peaksid ikka ära panema IRLile, nad on ikkagi valitsuserakond, kes pole midagi (halba) korda suutnud saata, eelmise valitsuse halb läheb vast kõik ikka Reformi kaela. IRLi puhul ma pakun pigem, et Vabaerakond noolib kõige enam just nende hääli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X