320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      V2ga cool pilt ju
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Feik, Eestis ei ole nee*reid.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Feik, Eestis ei ole nee*reid.
          Raudidas teab, et tegu on CIA agendiga, kes on saadetud venelasi provotseerima.

          Kommentaar


            Tegelikult n2itab see pilt seda, et kui sa Vabaerakonda valid siis nad toovad massiliselt neegreid sisse, kes v6tavad meie t66 ja naised 2ra. Sellep2rast oleks ilmselt targem ikka EKRET valida.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
              Tegelikult n2itab see pilt seda, et kui sa Vabaerakonda valid siis nad toovad massiliselt neegreid sisse, kes v6tavad meie t66 ja naised 2ra. Sellep2rast oleks ilmselt targem ikka EKRET valida.
              Ehk siis see on tumedaks võõbatud Urmas "U-punkt" Espenberg?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ehk siis see on tumedaks võõbatud Urmas "U-punkt" Espenberg?
                Minu poolest olgu v6i Martin "G-punkt" Helme, aga p2ris humoorikas on kuidas see pilt j2rsku igalpool netiavarustes liiklema hakkas
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                  Tartu Tammeka treeninglaagris tehtud pilt?

                  Kommentaar


                    NATO baaside koha pealt olid venekeelsed kandidaadid täielikus segaduses. IRL otsustavus oli täielikult kadunud sellel kenal preilil või proual.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas chac Vaata postitust



                      krt kas me pole siiski teinud kunagi ammu suurt viga, keshtestades üleüldise valimisõiguse?
                      +1, oled sa muidu selle saate püsivaataja?
                      ROHE-VALGE SURMANI

                      Kommentaar


                        Taas üks Pealinna objektiivne küsitlus

                        Kommentaar


                          Kui kellelgi oli veel äkki kahtlusi, kas Savisaar ikka on inimesena selline türapea nagu "parempoolne peavoolumeedia teda ebaõiglaselt portreteerib". Järelhüüde suudab ka keerata mingiks isiklikuks poliitpropagandaks. Mitte et see nüüd üllataks, aga siiski.

                          Ma tunnen ennast rängalt lööduna pärast teadet Boriss Nemtsovi mõrvast. Võtan seda väga isiklikult. Mäletan koostööd Nemtsoviga sellest ajast kui ta oli president Jeltsini asepeaminister. Mõnes mõttes ma olen praegu kui Eesti Nemtsov, juhin opositsiooni nagu tema, tunnen sarnaseid rünnakuid, nagu tundis tema. Ma kujutan oma kogemustest ette kui raske tal oli.

                          See peaks panema mõtlema kõiki neid poliitikuid, kes on Eestis kasutanud viimastel aastatel vihkamist õhutavat retoorikat, millel ei tohiks demokraatlikus riigis olla kohta. Ka Eestis on kasutatud Venemaaga sarnaseid poliittehnoloogiaid — kui Venemaal nimetab võim vastaseid USA agentideks, siis Eestis sildistatakse opositsioon Kremli agentideks. Mitte ainult opositsioonipoliitikuid, vaid ka ühiskonnateadlasi ja ajakirjanikke, kes on opositsioonis parempoolse võimuga.


                          Ma väga loodan, et see traagiline sündmus muudab Venemaad ja kainestab ka Eestit.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Paraolümpia ETV ekraanil. Tase.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Paraolümpia ETV ekraanil. Tase.
                              Lõbus sissejuhatus õhtusele debatile. Isiklik lemmik on see tädi.

                              Kommentaar


                                Tuli debati lõpuks ära. EIP ja Vasakpartei jõudsid üksmeelele, et Ukrainas on agressoriks USA. palju õnne Amos ja raudidas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X