320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Korra siis veel nendele, kes kogu mõistuse peast on joonud ja EKREsuguse karjäräristidest viha õhutavate imbetsillide poolt plaanivad hääletada - midagi teile http://nihilist.fm/kui-ekre-oleks-fi...-ta-petuskeem/
    See on maailmavaate asi.

    John Lennoni tsitaat:

    Imagine there's no countries
    It isn't hard to do
    Nothing to kill or die for
    And no religion too
    Imagine all the people
    Living life in peace...

    See kõik kõlab ilusana, aga see on teostamatu ideaali kohaselt, küll aga hävtab see väikesed rahvad. Kommunism kui äärmuslik sotsialism on USK, mille eitab kõiki erisusi. USK, mille levitamisel hukkus otseselt peaaegu 100 miljonit inimest.

    Saksa natsionaalsotsialism on äärmuslik natsionalism, mis rõhutab, et ühed on paremad kui teised.
    Väikeste rahvaste natsionalism kujutab endast ikka väga erinevat.

    Globaliseeruvas maailmas väikeste rahvaste eksisteerimise alus on natsionalism, see et EKRE ei taha aafriklasi ega türklasi Eestisse ei ole rassism, see on eeldus eestluse säilimiseks. Rootsi rahvaarv on pea 10 korda Eesti omast suurem ja migratsioon on nendel probleemiks, Eesti rahva hävimine sotsialistliku, liberaalse poliitikaga oleks aastakümnete küsimus.

    Kommentaar


      Vaatasin valimisboksis neid kandidaatide nimekirja ja ma ei tea, kui Eiki Nestor, kes on lihtsalt sümpaatne düüd, poleks minu ringkonnas olnud, siis oleks vist kirjutan paberile lõpuread sellest loost. Suht nukker värk üldiselt.

      Эй, с козлами не играю!
      Эй, я вас не выбираю!

      Эй, идет голосование!

      Выборы, выборы, кандидаты - пидоры!!!

      Kommentaar


        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Hääl on antud. Nüüd jääb aind loota et ka teised kodanikud leidsid tikutulega selle õige! Rehvid praegu vihaga vaatavad kuidas paberhääled purustavad rekordeid. Mõnush!
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Lahe vana.
            Ida-Virumaa Sonda valla Erra valimisjaoskond on kindlasti üks Eesti vahvamaid. Seda valvab ja turvab 12 päkapikku, mis on kohaliku lasteaia – raamatukogu õuel seisnud ligi viisteist aastat. Iga valija saab jaoskonnas aga kommi.

            Kommentaar


              no paberhääli on ju kordades lihtsam võltsida, isegi võltsimise ajalugu on pikk ja kirev
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Korra siis veel nendele, kes kogu mõistuse peast on joonud ja EKREsuguse karjäräristidest viha õhutavate imbetsillide poolt plaanivad hääletada - midagi teile http://nihilist.fm/kui-ekre-oleks-fi...-ta-petuskeem/
                Selliseid artikleid saaks teha kõikkide erakondade kohta, kui võtta välja ainult valitud poolikud katkendid süübimata sisusse. Sama hästi ütlen mina praegu et rainis007 on imbetsill ja seda ilma ühtegi põhjendust toomata.

                Kommentaar


                  No EKRE on Helmede eraprojekt. Seda tunnistavad paljud endised liikmed kellega ma kokku olen puutunud, kes sealt lahkunud on. Näiteks Aivar Koitla, kes oli seal vist 4. number KOV valimistel. Seal erakonnas pidavat asjad käima nii nagu Helmed ütlevad ja teistt arvamust olla ei tohi.
                  Aga ei, miupoolest muidugi hääletage kasvõi EKRE poolt, ikka parem kui kartelli valida. Kui mõlemad uued erakonnad sisse saavad heada mandaatidega, siis ehk sunnib see ka kartelli natuke oma tegevust ümber mõtestama ja teistega ka rohkem koostööd tegema. Väike lootus, aga parem ikka kui neid samu inimesi kellega rahul ei olda tagasi valida.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saint13 Vaata postitust
                    Jutt rahvuse säilimisest
                    Saan aru jah sellest rahvuse säilitamise pointist. Aga seda saab propageerida ka ilma full-retardi minemiseta. EKRE propageeritava vihkamispoliitikaga kestaks Eesti veel vähem kui ta praeguses frameworkis kestaks. Sulle meeldivad need inimesed kelle seksuaalsus on Sinust erinev - ahju. Sulle meeldivad inimesed kelle nahavärv on erinev- ahju. Niimoodi leiab seda normaalsust ja mittenormaalsust lõputuseni. Selles vihkamise ahjus peavad pärast elama meie järglased. Aga vaevalt et mõistusega inimene sellist asja tolereerib. Pigem läheb välismaale ära. Ja ma ausaltöeldes arvan, et ma isegi pigem lahkuks Eestist kui elaksin riigis, mille peaminister on selline tegelane nagu Helme.

                    Lisaks nende majanduslikud lubadused on absoluutselt teostamatud nagu juba kümneid kordi on välja toodud. Neid lihtsalt EI OLE VÕIMALIK mitte mingi nipiga ellu viia. Isegi kui EKRE saaks täna kõikide teiste hääled peale minu.

                    Also, mul on hea meel, et mingi kindel kaader mu postituse peale solvus, eks niimoodi saabki eraldada terad sõkaldest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                      Selliseid artikleid saaks teha kõikkide erakondade kohta, kui võtta välja ainult valitud poolikud katkendid süübimata sisusse. Sama hästi ütlen mina praegu et rainis007 on imbetsill ja seda ilma ühtegi põhjendust toomata.
                      No tegelikult on seal ju kirjas, et maksulubadustele reaalset katet eriti pole. Samas, noh, eks EKRE-l ongi praegu põhiline sisse saada ehk seepärast võivadki nad jumal teab mida lubada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Saan aru jah sellest rahvuse säilitamise pointist. Aga seda saab propageerida ka ilma full-retardi minemiseta. EKRE propageeritava vihkamispoliitikaga kestaks Eesti veel vähem kui ta praeguses frameworkis kestaks. Sulle meeldivad need inimesed kelle seksuaalsus on Sinust erinev - ahju. Sulle meeldivad inimesed kelle nahavärv on erinev- ahju. Niimoodi leiab seda normaalsust ja mittenormaalsust lõputuseni. Selles vihkamise ahjus peavad pärast elama meie järglased. Aga vaevalt et mõistusega inimene sellist asja tolereerib. Pigem läheb välismaale ära. Ja ma ausaltöeldes arvan, et ma isegi pigem lahkuks Eestist kui elaksin riigis, mille peaminister on selline tegelane nagu Helme.

                        Lisaks nende majanduslikud lubadused on absoluutselt teostamatud nagu juba kümneid kordi on välja toodud. Neid lihtsalt EI OLE VÕIMALIK mitte mingi nipiga ellu viia. Isegi kui EKRE saaks täna kõikide teiste hääled peale minu.

                        Also, mul on hea meel, et mingi kindel kaader mu postituse peale solvus, eks niimoodi saabki eraldada terad sõkaldest.
                        Mitte keegi ei ole su peale solvunud lilleke. Põhjused pärast mina juba valisin EKREt: rahvahääletused (kooseluseadus, presidendivalimised) kuidas on need teostamatud, Helmed on juba tuhat korda targemad ning tugevamad väitlemises kui seda on Rõivas/Savisaar; EKRE on kõige kõige eeslase keskseim partei ning neil on kindel visioon olemas kuidas end Venemaa eest juba kaitsta; Kuna praegustel võimuparteidel on KESKMISEST eestlasest väga savi, peaasi et saaks enda perse puhtaks pyhkida rahva raha eest, siis on Helmed on lihtsalt kõige ägedamad poliitikud.

                        www.reformierakond.ee (vaata saad enda kliitorit mudida)
                        www.facebook.com/maire.aunaste (kui sellele elukale kirjutad äkki saad tema kõdistit ka lakkuda)
                        www.iha.ee (ka hea lehekülg sinusugusele eidekesele, kes ei hooli inimestest enda ümber vaid ainult ise enda perse peale)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                          www.reformierakond.ee (vaata saad enda kliitorit mudida)
                          www.facebook.com/maire.aunaste (kui sellele elukale kirjutad äkki saad tema kõdistit ka lakkuda)
                          www.iha.ee (ka hea lehekülg sinusugusele eidekesele, kes ei hooli inimestest enda ümber vaid ainult ise enda perse peale)
                          Kuule, tõmba nüüd tagasi natuke.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Sulle meeldivad need inimesed kelle seksuaalsus on Sinust erinev - ahju.
                            Mul näiteks pole pedede vastu midagi (endalgi kaks tuttavat kes on homod), kuid nende abielu vastu ma olen. Ja olen seda ka nendele tuttavatele öelnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Amos Vaata postitust
                              Mul näiteks pole pedede vastu midagi (endalgi kaks tuttavat kes on homod), kuid nende abielu vastu ma olen. Ja olen seda ka nendele tuttavatele öelnud.
                              Väga hea, kas sa neid nüüdseks juba pussitanud ka oled? Ma pakun välja, et kui sa veel paar nädalat imelikke lehekülgi loed, siis võid avastada end neid kurikaga tagumas.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Pede las jäävad kappi, seda perverssust pole vaja kaasa võtta ei koolidesse, lasteaedadesse ega ka spordiasutustesse. Kuna kooseluseadusele oli tõesti väga palju vastumeelt rahva hulgas siis iga OMA rahvast lugupidav valitsus oleks pannud selle rahvahääletusele. Oleks olnud vähem kära selle ümber ning lastaias ei läheks sinu laps oma samasoolist eakaaslast musitama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X