320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ekrel varsti käes ka kaheksas mandaat, järk järgult tõuseb samal ajal kui vabaerakond läks vabalangusesse.

    Kommentaar


      Algselt postitas Felipe Vaata postitust
      Ekrel varsti käes ka kaheksas mandaat, järk järgult tõuseb samal ajal kui vabaerakond läks vabalangusesse.
      Tallinna tulemusi veel pole. kõik on Espenbergi õlul.

      Kommentaar


        Algselt postitas El President Vaata postitust
        Tallinna tulemusi veel pole. kõik on Espenbergi õlul.
        Seda küll. Tahaks lasnamäe tulemusi näha.

        Kommentaar


          Ma ei taba, miks kantpea poolt niipalju hääletatakse.

          Kommentaar


            Nii palju siis valimiste vaatamisest

            valimised.jpg

            Kommentaar


              see vist tõestab lõplikult, et Pärnus tehakse kõige rohkem drooge.

              Kommentaar


                Telefon appist mängib ilusti
                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                Nii palju siis valimiste vaatamisest

                [ATTACH=CONFIG]3900[/ATTACH]
                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  see on üks äärmiselt kurb hetk selle Wabariigi ajaloos
                  Midagi muud vist rohkem öelda ei olegi... reformid ja sotsid.... Minge perse. Nautige oma tulevasi neegritest väimehi ja Mbwina nimelisi miniaid.

                  P.S. Sõjaline tegevus Eesti pinnal jõuab selle valitsuse jooksul veel toimuda.

                  Kommentaar


                    Ühesõnaga, kuidas ma oma õlled kätte saan? Kannate mulle papi üle ja ostan ise või valin joogid välja ja saadate mulle pakiga?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      positiivne on see, et sel korral ei lähe eriti palju hääli raisku. 2011. aastal anti alla künnise üle 10 protsendi häältest, seekord jääb see paari protsendi kanti. reform ja kesk jäävad odavatest mandaatidest ilma. reformi ja sotsi koalitsioon ilmselt kahekesi jätkata ei saa.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Amos Vaata postitust
                        Midagi muud vist rohkem öelda ei olegi... reformid ja sotsid.... Minge perse. Nautige oma tulevasi neegritest väimehi ja Mbwina nimelisi miniaid.

                        P.S. Sõjaline tegevus Eesti pinnal jõuab selle valitsuse jooksul veel toimuda.
                        Nüüd on siis saanud sinust rahvuslane? Vahetad vaateid nagu oma avatare. Kas viimast lauset tuleb võtta viienda kolonni ähvardusena, kelle ahtrit sa ühes keskparteiga imetled?
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Tofoa,sina kui noor orav, mis on selles lapspeaministris,et talle inimesed nii kergekäeliselt hääli annavad?
                          Sellel mehel ju puuduvad munad ja Rain rosina käpiknukk! Igatahes mina olen Eesti rahvas pettunud,kui see poisike jälle peaministriks saab,see tähendab normaalse Eesti riigi lõppu!
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Tartu on flegmaatiline nagu alati. 0/11-st- Mida nad teevad seal?

                            Kommentaar


                              Ja EKRE on parlamendis, see on ilus

                              Kommentaar


                                ERR oleks võinud Marko Reikopi saata EKRE peole reportaazi tegema!
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X