320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läti võitis eurovisiooni!!!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Originally posted by kyps

    Suusatamine oli (Kolme venna lugu). Selle jalkaklipi kohta oli BBC kommentaatoril öelda ainult üks sõna: of course

    Tubli on
    Eileõhtusel olengul Harjukal keegi väitis, et maailm naeris selle üle, et me end jalgpalliga reklaamime - nende jaoks pidavat meie jalgpall olema täielik joke, millele mina (ja veel mõned tarmukad seltsimehed) muidugi tuliselt vastu vaidlesin. Kuid nagu näha, meid juba teatakse
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    Kommentaar


      #32
      Enese lemmikklipp oli to Eesti käsitöölisi reklaamiv üllitis. Lempsi vastu ikka ei saa keegi Täielik tase.

      Oli üks väheseid klippe, kus me endi üle naersime.

      Kommentaar


        #33
        Mul on see asi video peal niiet kui midagi keegi küsida tahab siis .......
        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

        Kommentaar


          #34
          Originally posted by tremboni


          Minu lemmik klipp konkurentsitult oli see nn rahvatantsijatega värk...Ilmar Raag oli ikke nagu päris detektiiv, ehe kraam...
          Ditto
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            #35
            Originally posted by kyps


            Originally posted by Martin
            Kusjuures mulle nagu ei meenu ükski teine Eesti "rahvusspordi" klipp - ehk siis korvpall või suusatamine või naisekandmine-kiiking.
            Või oli?
            Suusatamine oli (Kolme venna lugu). Selle jalkaklipi kohta oli BBC kommentaatoril öelda ainult üks sõna: of course

            Tubli on
            Sinihabeme-jalkaklipi kohta ütles hr Wogan BBC Prime'ist: "It's a Posh&Becks story really". Matvere&Peebo paar korda puterdasid, aga seda ei pannud eriti keegi tähele, nii et läks korda.
            Seda shokki, mida Euroopa üle elas, kui Eesti võitis, Läti võidu puhul enam eriti pole, väike rutiin juba
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              #36
              eesti kaardi võrdlemine maailma kaardiga oli TUUS
              Fc Uuemõisa

              Kommentaar


                #37
                Originally posted by Rebu


                eesti kaardi võrdlemine maailma kaardiga oli TUUS
                Pold väga viga. Enesele oleks meeldinud pigem eneseiroonjaga variant. Kus mehike oleks välja võtnud mingi suurendusklaasi, et ega Eestit muidu näegi, kui kõva luubiga. Noh, nii ja naa.

                Kommentaar


                  #38
                  Originally posted by borat

                  Kuulge kas keegi pani tähele ka, kas Malta lauljannal (mis tand nimi oligi? ira, vist) oli selle sensuaalse kleidi all midagi seljas või ei olnd?
                  Ei olnud, seda kinnitab pildis& tekstis ka värske kroonika
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic 'Läti võitis eurovisiooni!!!!!!'

                    Ja ta pistis käe kleiti kust ta võttis miskit sädelevat asja välja.
                    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Läti võitis eurovisiooni!!!!!!\'

                      ... ja Leedu korvpalli EM-i. JEEE!! :P
                      Mina olen rahul. Kommentaaridest võis küll lugeda, et leedukad mängisid toorelt, aga mul poogen
                      Supplies!

                      Kommentaar

                      Working...
                      X