320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vägivald ei ole peresisene asi.

    Kommentaar


      Avalik asi?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Avalik asi?
        Kui naised tahtsid seda avalikuks teha siis jah.

        Kommentaar


          Mida rohkem inimesed räägivad, kuidas nemad on vägivallaga toime tulnud, seda rohkem saavad teised julgust ja aimu, kuidas ise toime tulla.

          Aga päris ausalt, sama kehtib ka perevägivalla suhtes, mis on suunatud meeste vastu, aga mis kahjuks senimaani paljuski väga varjatud teema on. Ja kuna sellest avalikult ei räägita pea üldse, ei tule need juhtumid ka edaspidi välja.

          Kommentaar


            Kõik õige selle perevägivalla ja avalikustamise vajaduse osas. Aga kurat, nii karvane tunne on konkreetse kaasuse ja selle "ehk julgustab see ka teisi" lugedes konkreetsel juhtumi puhul miskipärast...

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              ema on kenam kui tütar imo.
              ma loodan, et koos minuga ei nõustu selle väitega vähemalt nasfal ja sambaz!

              Kommentaar


                See Tõnis tundub ikka täielik sotsiopaat, tundub, et tippspordiga kaasnev pinge murdis antud hetkel treeneri - mitte sportlase.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  See Tõnis tundub ikka täielik sotsiopaat, tundub, et tippspordiga kaasnev pinge murdis antud hetkel treeneri - mitte sportlase.
                  Aa et nüüd kui tütar leidis uue peikast treeneri on järsku tulemused paremaks muutunud v ?
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                    Mida rohkem inimesed räägivad, kuidas nemad on vägivallaga toime tulnud, seda rohkem saavad teised julgust ja aimu, kuidas ise toime tulla.
                    Mida rohkem inimesed (loe: naised) räägivad, kuidas piisab töestuseta kaebusest, et kellegile (loe: eksile) kätte maksta, sest vöuk ajastul oled süüdi seni kuni sa pole ise vastupidist töestanud mitte vastupidi, siis seda rohkem hakkavad inimesed (loe: naised) möistma, et saab sellist vöimalust kättemaksuks kasutada.

                    Naistearstid Kai Part ja Made Laanpere võitlevad selle nimel, et Eesti muudaks vägistamise definitsiooni. Kriminaaluurimises ei peaks vägistatu uurijatele tõendama, et ta ütles ei, vaid kahtlustatav peaks näitama, et talle öeldi jah.


                    "Kriminaaluurimises ei peaks vägistatu uurijatele tõendama, et ta ütles ei, vaid kahtlustatav peaks näitama, et talle öeldi jah"
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Aa et nüüd kui tütar leidis uue peikast treeneri on järsku tulemused paremaks muutunud v ?
                      Foorumi esi misogüün ei saagi osata muud moodi, kui uskuda meest..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Foorumi esi misogüün ei saagi osata muud moodi, kui uskuda meest..
                        Kuule proovi uuesti, ma tean, et sa oskad
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Kuule proovi uuesti, ma tean, et sa oskad
                          Oh kallike, sa pole mu aega väärt.

                          Kommentaar


                            Alati perev2givallas 2 varianti:
                            A) naine provotseerib r2medalt ja pidevalt kuniks mees tou kirja paneb
                            B) mees tuleb koju ja t2iesti lambist naine hyppab nagu Laarakraft jalad ees ja hakkab k2gistama.

                            Milline isa ytleb oma lapsele, et tyra ma fucking vihkan sind

                            Kommentaar


                              Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                              Alati perev2givallas 2 varianti:
                              A) naine provotseerib r2medalt ja pidevalt kuniks mees tou kirja paneb
                              B) mees tuleb koju ja t2iesti lambist naine hyppab nagu Laarakraft jalad ees ja hakkab k2gistama.

                              Milline isa ytleb oma lapsele, et tyra ma fucking vihkan sind
                              Isa ei saa väiksest peale täiskasvanu eani kkagi tütrel full treener olla.

                              See lugu on nii identne ühe sarnaselt väga kurva looga, kus Eesti megaandekas teivashüppaja ja rekordinaine, kes treenis oma isaga lapsest peale ning gümnaasiumi lõpus läksid suhted nii totaalselt perse, et rikkus see ära ülimalt potensiaalika sportlaskarjääri ja kogu perekonna.

                              See Kelly lugu on väga identne sellele ning tekkis mitu korda deja vu tunne.

                              Kui ikkagi Isa hakkab tütrele väiksest peast treeneriks, siis tuleb mingihetk ikkagi lahti lasta, sest tüdrukul on vaja koduseinte vahel isa mitte piitsaga treenerit.

                              Kommentaar


                                Ja lisaks naine vajab meest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X