320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nasfal;2018396]Normaalse LG oledi saab 1600ga 65 tollise kampaania korras. 3000-seid ülivõimsate prosedega tegelt pole vaja kui sa sellest telekast ei tea mida välja ei arenda. Sama keiss suht nagu tavainimene ostaks endale MSI mänguriarvuti.

    Tõsi tavalist telekat vaadates põhimõtteliselt vahet ei ole ja vahest Olediga on isegi sitem pilt, aga Netflixe/uusi filme/sporti jne on über vaadata.

    Aga noh kui elu normaliseerub, siis uusi filme käid ikka kinos vaatamas, sporti üritad ikka kas kohapeal või pubis vaadata ja kuldvillakut võib arvutist vaadata. Kes konsoole mängivad igapäev neil vast tasub kõige rohkem ära.

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    kodukindlustus muidu teemaks sellisel juhul
    Ise olin loll ja pärast ka tuhka pähe raputanud. Õnneks elu õpetas.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      65 tolliselt jalka vaatamine vähe teine tera kui arvutist muidu. ma ei jõua ära kiita. hetkel küll veel 4k qled aga kui jumal annab jõudu ja ise ka näeb vaeva, siis mingi hetk oled
      kust 4k striime leiad

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        ei viitsi väga guugeldada, aga mis selle Alo reitingud olid?
        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        mingi 2020. a juunikuus 45 000 vaatajat otse. ma ei tea, imo oli tegemist kordusega, sest ise vaatasin omast arust ammu varem seda. korduse kohta päris ok ju? Rohkem ei leidnud infot.
        2018. aasta sari siiski. Toona oktoobris vaadatavuselt Eestis 14. koht (vaatajaid reaalajas 79k, Pangal näiteks 90k ja Kuuurijal 91k), tõsi, novembriks kukkus top20 seast välja (vaatajaid 54k) ja eks see vast põhjus, miks edasi ei tehta vms.

        Samas jääb content kanali omadusse ning nagu näha, siis ka kaks aastat hiljem on 45k vaatajat, mis vist pole paha. Ma üldiselt ei saa ka sellest aru, et millega see Apollo tv ja Jupiter (ja kaudselt go3*) üritavad Netflixi ja kõige muuga võistelda. Tere, noor, meil on nüüd telesisu, mis sind vapsjee ei huvita, veebis . Tule ja maksa ja vaata! Ahah, okei, coolcool, aga miks ma peaks Netflixi asemel maksma Näosaate või Õhtu saate eest?

        * go3 panustab spordile, sestap väga ei lähe valemisse.

        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ses osas, et tegu oli korraliku näitlejaansambliga, kes pole sisuliselt väga odavad tegelased. Lisaks korralik produktsioon jne. Ehk sellised sarjad ilmselt ei too lihtsalt tagasi ka selle vaadatavusega.
        Mitte, et ma tegelt ise oleks Alo üle ühe osa vaadanud (kuigi jahun), siis seal vist olid taga ka mingid automüügisalongi rahad. Eks asju annab ka targalt teha, kuigi ma tasuvuse osas ei tea.

        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Mis mott on Sander Õigusel hakata mingeid telesaateid tegema, kui tema vaadatavus oleks mingi heal juhul Alo ehk kolm korda Lustist väiksem, jaga siis ka saate pealt sissetulek ära. Aga praegu teeb Õigus poole aasta peale ühe kava, mida kannab mööda Eestit ringi, kus ilmselt tuleb ühe laivi pealt sama summa heal päeval kätte.

        Ehk reaalselt Comedy vennad ei ole ju keegi teinud programmi, kus suudetaks iga nädal uus pool tundi püsti panna, vaid ikka tehakse pika higistamisega tund aega ära, millega sõidetakse siis pool aastat.
        Õigus teeb veebi vist mingit kokavärki, osad pundist teevad tussisööjate podcasti ja äkki asjatatakse veel midagi. Et poisid mässavad vist natsa rohkem kui see "üks kava aasta peale" ja ega standupis see asi nii käibki üldiselt.

        Kommentaar


          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
          kust 4k striime leiad
          kui ma ei exi, siis ma mingeid alex honnoldi ja teiste sõprade videosid olen 4K õlle ja kartulikrõpsude kõrvale utubest vaatanud. samas võin exida, sest ei ole spetsialist.

          Kommentaar


            Ja sa vaataksid telekast Õiguse kokasaadet?

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Õigus teeb veebi vist mingit kokavärki, osad pundist teevad tussisööjate podcasti ja äkki asjatatakse veel midagi. Et poisid mässavad vist natsa rohkem kui see "üks kava aasta peale" ja ega standupis see asi nii käibki üldiselt.
              Enamvähem kõik tüübid (peale Õiguse vist) on seal omavahel paari võtnud ja teevad podcaste. Lisaks on neil Comedy Estonia suvetuurid, sügistuurid ja võibolla mõni aastaaeg veel.

              Kommentaar


                Need tüübid ongi täpselt nii head, kui nad pole pandud televisiooni rangesse formaati. Ma arvan, et televisioon on ise omaenda nõudmiste ohver. Pikas plaanis see pole hea, ma pakun.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ja sa vaataksid telekast Õiguse kokasaadet?
                  kui see tuleks L-P hommikul kell 11:00 siis kindlalt

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ja sa vaataksid telekast Õiguse kokasaadet?
                    Tegelikult tahtsingi sellele osale ka vastata...
                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kanal 2 proovis ju uue programmijuhi all paljaid porgandeid, hensugustasid ja muud säärast eetrisse tuua. Täpselt sama loogikaga, et endlikepiga teevad kvaliteetset asja. Noh, ütleme nii, et tele-eetris ei näinud see enam väga hea välja. YT-s veel, kuna seal jõuab aja jooksul enda tarbijani, kuid keskmine telekavaataja ehk selline "lükkan õhtul teleka sisse, et ei peaks naisega rääkima"-tüüp vaatas, et midavittu nüüd toimub!?
                    Täpselt veebivormi üks-ühele üle võttes ilmselgelt ei vaataks, sest see on odav ja veebis toimivad asjad natuke teisiti. Samas kui sinna saaks produktsiooni taha, vend loobib paar ideed "teeks nii ja naa, võtame suvajorsse saatesse, kellega ajame samal ajal paska", siis mine sa tea... äkki asi töötaks? Teles saab asju teha ägedamalt, kui endlikepiga vennad seda teevad. Kui tele tahab nö endlikepiga asju teha (mille alla läheb hensugusta, paljas porgand kanal kahes), siis nad on tõepoolest juba eos kaotanud.

                    Jan Uuspõld sai 20 aastat tagasi teha kokasaadet, kus käis külas Hillar Kohvil, Giovani Sposatol ja Heimar Lengil. Üsna huumorikuld oli ju? Kas tänase päeva "Jan Uuspõld" saab sarnase võimaluse midagi teha? Tegelikult ju ei saa, sest see ei lähe 45aastasele pereemale eeldatavasti peale ja parem mitte riskida.

                    PS. Natuke teisel teemal. Milline oli üldse viimane ERRi huumorisaade, kus nali on sisse kirjutatud. Mõtlen just saadet (ehk Eesti NSV ei sobi). Äkki see Debelaki Eesti mäng selline, kus see on väike eeldus, et äkki võtab muigama miski.

                    PS2. Kuidas üldse 90-00ndatel igasugune idootsus ETVsse sai? Esto TV, Vidiots, Veiks ja Tambet, Kreisiraadio, äkki ka Jürgensonid ja sajad muud vennad said mingi suvapläusti teha. Mitte, et ma seda igatseks, aga lihtsalt hakkasin mõtlema, et vapsjee teistmoodi ajad olid.

                    Kommentaar


                      Üks mõte veel. Äkki pole asi selles, et vaatajad on vanad, vaid tegijad on vanad, kes panustavad omaealistele. Kuskil nägin, et ERRis on saade "Kodukäijad" ning reklaami järgi eeldan, et seegi peaks naljakas olema olemuselt? Okei, saatejuhid on 66aastane Vaiksoo, 58aastane Saagim ja 56aastane Juur ehk eeldan, et vitaalsed pensionieelikud rebivad kildu. Kas seal ei võiks olla kasvõi üks noorem 30aastane pundis? Noh, et äkki mõni alla 30aastane või kasvõi keskeale lähenev mina viitsiks saadet vaadata vms.

                      Kas sarnane saade olnuks 20 hooaega tagasi tehtud sarnase vanusegrupi poolt? Vaevalt, sest pilti said noored ja vihased (loe: noor Juur ja noor Saagim). Kas "Kodukäijate" saade olnuks parem, kui seal olnuks Meema, Mustonen ja Õigus? Ma pole kindel, aga samas oleks olnud variandid "jumala äge" või "jumala saast", aga selle asemel valiti taas "kindel puine kesktee". Ja ausaltöeldes oleksin ma nii-öelda Comedy Estonia* puhul ühe saate ära vaadanud. Kasvõi huvi pärast. Juurt-Saagimit, kuigi nad mõlemad on väga ägedad, sellises formaadis mina ei viitsi ega jaksa, sest kõik on juba tehtud ja olnud.

                      Ehk jõudes ringiga algusesse
                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Miks peaks ERRi raha nüüd veel sellise asja jaoks ka kulutama?
                      Kas sa pigem annad raha Juur-Saagim-Vaiksoo triole või siis võinuks for fun lükata see kellelegi uuele? (eeldusel, et see eelarverida on igaljuhul juba olemas)

                      * rõhutan, et pole selle pundi fänn, vaid pigem on see antud juhul "noored ja vihased naljategijad" koondnimetus

                      Kommentaar


                        Ma usun, et stand up tüüpidele hakkab varsti mingi aja möödudes võimalusi tekkima küll, põhjamaades kerimas see, mingist BBCst ei hakka üldse rääkimagi.

                        Kommentaar


                          No Juurt-Saagimit ei peaks juba ERRis näitama, et selles on juba probleem. Meil on noorte killurebijate skeene nii killustunud, et sealt ei too vaatajaid kellegagi ekraanide ette. Uuspõld tegi enda saadet sel ajal, kui oli tele veel a ja o. Kui tahtsid midagi olla, siis telesse. Ja toona vaatasin isegi mina õhtul telekat.

                          Ehk siis MIKS peaks mõne noore koomiku fänn eelistama tema YT kanalit telele? Ehk miks ja mis peaks tõmbama need tegelased vaatajaid kanalile? Ja miks peaks kanal neid eetrisse panema, kui nende reaalne lugeja ei tule seepeale seda pigem vaatama, vaid jääb YTi ja instasse jälgima?

                          Kommentaar


                            alati imestan, kuidas sellele eesti "koht naermiseks on siis kui ständapper erineva miimikaga ja tooniga TÜRA või VITTU ütleb/karjub" standupile nii palju vaatajaid on ja nüüd mingid vennad tahavad seda veel ERRi!

                            pidin kunagi kohustuslikus korras 30 min seda Ari Matti Mustoneni vaatama ja... no TÜRA, VITTU, mees KÄI PUTSI, NAHHUI sa ropendad igas naljas?

                            läheb kuulab Recoveryt edasi

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              No nende üle nalja tehes kaotad kohe 20 prossa vaatajatest (ilmselt ka rohkem, kuna nende valijate seas on telekavaatajaid rohkem), kanalijuhid saavad üürgavaid kõnesid ja ilmselt saaks naljategija kuskil Sveta baaris molli. Seega pole väga väärt.
                              Segmenteerumine, ffs.

                              igal pool on mingid ühiskonnakihid, kes midagi vaatavad ja midagi muud ei vaata.

                              Vihaseid kirju ja jauramist tuleb enivei igalt poolt, see on palgatšekki sisse kirjutatud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                alati imestan, kuidas sellele eesti "koht naermiseks on siis kui ständapper erineva miimikaga ja tooniga TÜRA või VITTU ütleb/karjub" standupile nii palju vaatajaid on ja nüüd mingid vennad tahavad seda veel ERRi!

                                pidin kunagi kohustuslikus korras 30 min seda Ari Matti Mustoneni vaatama ja... no TÜRA, VITTU, mees KÄI PUTSI, NAHHUI sa ropendad igas naljas?

                                läheb kuulab Recoveryt edasi
                                Ja siis peaks siuke "türa" vend prime time ära täitma. Kusjuures enam ei tooda tal see "kurat-türa-putsi" ka naeru: https://www.youtube.com/watch?v=IN4Dh_jZHCg

                                Ma vördleks teda selle sama Veberiga, kelle üle ta nalja teeb. Alguses on hästi lahe, kui keegi midagi uut teeb, aga siis tuled nagu maa peale tagasi ja saad aru, et haip
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X