320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Vaatan seda uut Villa avaosa ja no see produktsioon ja tase on lihtsalt nii next level for real. Igast Kanal2 ja Tv3me sugused dinosaurused võiksid oma nõukogude tehnika ja inimesed kokku pakkida ja minna Villa tegijate juurde õppima.
    See jätab ikka nii sitta valgusesse eelkõige rannamaja ja tv3 muud poissmehed ja sitad.
    Malev ja kaunitar on ka vaadatavad.

    Kommentaar


      Vaat, asi pole ju selles, et rannamaja tegijad ei oskaks ka teha ilgelt blink-blink telesaateid, asi pigem selles, et kas selline Villa stiilis saade ära tasub. Et korra võib mingi djüüd II samba rahade eest sellise saate välja käristada, kuid kui pärast tema naine on kuskil poes "õpilase" sildiga tööl ja mees ise ei saa midagi teha, sest täitur võtab arvelt raha ära, siis näeme seda, et kui "next level" see asi on. Rannamaja on sisuliselt säästutele ju, nagu TV3 ja muud asjad ka.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Vaat, asi pole ju selles, et rannamaja tegijad ei oskaks ka teha ilgelt blink-blink telesaateid, asi pigem selles, et kas selline Villa stiilis saade ära tasub. Et korra võib mingi djüüd II samba rahade eest sellise saate välja käristada, kuid kui pärast tema naine on kuskil poes "õpilase" sildiga tööl ja mees ise ei saa midagi teha, sest täitur võtab arvelt raha ära, siis näeme seda, et kui "next level" see asi on. Rannamaja on sisuliselt säästutele ju, nagu TV3 ja muud asjad ka.
        Suht suur võimalus, et netflix selle ära ju ostab, kui nii kvaliteetselt tehtud. Ja suht kindlalt ei oskagi need rannamaja ja poissmeeste tegijad ju paremat tehagi.

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

          Suht suur võimalus, et netflix selle ära ju ostab, kui nii kvaliteetselt tehtud. Ja suht kindlalt ei oskagi need rannamaja ja poissmeeste tegijad ju paremat tehagi.
          Ma ei saa aru, kas sa teed nalja. Aga äkki tõesti.

          Kommentaar


            ...?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Vaat, asi pole ju selles, et rannamaja tegijad ei oskaks ka teha ilgelt blink-blink telesaateid, asi pigem selles, et kas selline Villa stiilis saade ära tasub. Et korra võib mingi djüüd II samba rahade eest sellise saate välja käristada, kuid kui pärast tema naine on kuskil poes "õpilase" sildiga tööl ja mees ise ei saa midagi teha, sest täitur võtab arvelt raha ära, siis näeme seda, et kui "next level" see asi on. Rannamaja on sisuliselt säästutele ju, nagu TV3 ja muud asjad ka.
              Villa esmane rahastaja säästumarketisse nii peale tööle minemas ei ole samas.

              Kommentaar


                Kas see nagu see love/paradise island/hotel?
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Aga selles osas, et... käed eemale rannamajast. Ma ei ole kahjuks 3. hooaega jõudnud vaadata, aga kindlasti teen seda ning see value offer on epic seepärast, et see on just nii väga halb. Mingit hea produktsiooniga ülemõeldud asja küll ei viitsi vaadata, seal ei ole nii suurt väärtuspakkumist.

                  Et pigem vaataks mingit kodukootud robinsone abrukal kui mega produktsiooniga 43. hooaega survivorist.

                  Kommentaar


                    Kas ma kuulsin õigesti, et iga villa osa vaatamise õiguse eest pead välja 4 euri käima? Ja seda siis ka ühe korra vaatamise eest? Väga segi sittunud vist... Või on tark ja ootab Netflixi pakkumist?? Või wtf.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Kas ma kuulsin õigesti, et iga villa osa vaatamise õiguse eest pead välja 4 euri käima? Ja seda siis ka ühe korra vaatamise eest? Väga segi sittunud vist... Või on tark ja ootab Netflixi pakkumist?? Või wtf.
                      Vanahea - lollidelt tulebki raha ära võtta, skeem.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Kas ma kuulsin õigesti, et iga villa osa vaatamise õiguse eest pead välja 4 euri käima? Ja seda siis ka ühe korra vaatamise eest? Väga segi sittunud vist... Või on tark ja ootab Netflixi pakkumist?? Või wtf.
                        No puhtteoreetiliselt arvestatav osa Zevakini ja co jägijad ei taha seda värki vahele jätta + megapromo, mille teenistusse pandud Delfi jm, ehk midagi vast kukub.

                        Kommentaar


                          Nasfali postituse peale läksin guugeldasin ka. Olin kuulnud küll sellest, et Zevakin korraldab selle, aga see jäi sinna kevade paiku.

                          Hakkasin siis vaatama, kus näha saab. Selgus, et peab minema kuhugi lehele ja maksma 4 eurot per episood. Ma pole veel seal tasemel vist, et sellise sisu eest raha maksta. Aga ma olen üsna kindel, et neid maksjaid tuleb väga palju.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Nasfali postituse peale läksin guugeldasin ka. Olin kuulnud küll sellest, et Zevakin korraldab selle, aga see jäi sinna kevade paiku.

                            Hakkasin siis vaatama, kus näha saab. Selgus, et peab minema kuhugi lehele ja maksma 4 eurot per episood. Ma pole veel seal tasemel vist, et sellise sisu eest raha maksta. Aga ma olen üsna kindel, et neid maksjaid tuleb väga palju.
                            Avaosa oli tasuta kõigile, kes olid Emaili kirja pannud varem. Muidu selliseid asju suht vaadatakse nii, et üks nädal ostab üks sõber teine nädal teine sõber ja siis kõik koos vaadatakse. Muidugi tõsi on see, et ega ta ilma skeemitamiseta kallis värk ole.

                            Muidugi on kavalalt tehtud see ka, et peale ostmist saad osa vaadata ainult 3h.

                            Kommentaar


                              A seal tisse näeb? Või on hägustatud?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                A seal tisse näeb? Või on hägustatud?
                                Esimene osa, mis tisse seal ikka loota sai, aga teises osas oli juba näha, kuidas üks vend ühele eidele näpukat teeb amelemise käigus ja sama eit palja persega ringi laseb jne. Ühesõnaga tundub vinge.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X