320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas see produktsioon on kallis v on meil muu produktsioon lihtsalt odav? 100k ga tehti ära Villa v palju see minna võis?

    Kommentaar


      Algselt postitas käbi Vaata postitust
      Kas see produktsioon on kallis v on meil muu produktsioon lihtsalt odav? 100k ga tehti ära Villa v palju see minna võis?
      Eile jäi uudistes kõlama 50k?? per osa aga tundub väga ebausutav.

      Kommentaar


        Päris ulme aga võib tõesti olla kui siin Eestis mingid suva sarjad juba tglt 10k osa. Äkki see 50k on selline, et kui maksaks kõigile palka aga et tglt endale ei maksnud vms number. Ma ei usu et see maja ise nyyd midagi ebanormaalset kuskil Tyrgis oli jms olmekulud. Tööraha ja tehnika raha. Töömaht on tohutu ikka seal neil lõikamises aga kui seal nad ise mässavad siis äkki ilma palgata.

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

          Eile jäi uudistes kõlama 50k?? per osa aga tundub väga ebausutav.
          Ma pole Villa eelarvet uurinud ja uudiseid lugenud. Minu viga! Kel linki, võib jagada.

          Aga kui 50k vastab tõele, siis...
          - see nii keskmine täispika dokfilmi eelarve, okei natuke vähem kui räägime nö suurest dokist, aga palju puudu ei jää
          - ETV ja EFI rahastatavad tunnised portreedokid on ca 30k kogu eelarve (tootmine, järeltootmine, pr). Tõsi võid ise ka juurde sebida
          - Ma telesaadetest ei hakka parem rääkimagi ehk Eesti kontekstis on see väga suur number

          Kommentaar


            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust

            Ma pole Villa eelarvet uurinud ja uudiseid lugenud. Minu viga! Kel linki, võib jagada.

            Aga kui 50k vastab tõele, siis...
            - see nii keskmine täispika dokfilmi eelarve, okei natuke vähem kui räägime nö suurest dokist, aga palju puudu ei jää
            - ETV ja EFI rahastatavad tunnised portreedokid on ca 30k kogu eelarve (tootmine, järeltootmine, pr). Tõsi võid ise ka juurde sebida
            - Ma telesaadetest ei hakka parem rääkimagi ehk Eesti kontekstis on see väga suur number
            Ma valdkonda teadmata - miks peaks mingi tunnine portreedok olema kallim kui välismaal toimuv reality? Et kuna see on "tippkultuur", siis mingi kordaja peaks olema vm?

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic Vaata postitust

              Ma valdkonda teadmata - miks peaks mingi tunnine portreedok olema kallim kui välismaal toimuv reality? Et kuna see on "tippkultuur", siis mingi kordaja peaks olema vm?
              30k sisaldab 6-10 võttepäeva (crew), toimetamine, vahel ka reisimine, režii ja produtsendi tasu, montaaž, helilooming ja helikujundus, pr jne.

              Pigem oli see öeldud näitamaks, et kui suur investeering on tehtud.

              Kas see ka õigustatud, see juba igaühe maitse küsimus. Samas kui lõpuks ära tasub - miks mitte? Risk on lihtsalt päris suur.

              Kommentaar


                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust

                30k sisaldab 6-10 võttepäeva (crew), toimetamine, vahel ka reisimine, režii ja produtsendi tasu, montaaž, helilooming ja helikujundus, pr jne.

                Pigem oli see öeldud näitamaks, et kui suur investeering on tehtud.

                Kas see ka õigustatud, see juba igaühe maitse küsimus. Samas kui lõpuks ära tasub - miks mitte? Risk on lihtsalt päris suur.
                Palju kaks kanget maksab per osa?

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic Vaata postitust

                  Palju kaks kanget maksab per osa?
                  Ma pole seda neilt küsinud. Võiks ju Exeli taha maha istuda ja arvutada. Ent üks asi on palju maksab ja teine palju kanal välja käib.

                  Sry sisutühja vastuse eest. Aga pole uurinud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic Vaata postitust

                    Palju kaks kanget maksab per osa?
                    Kuu-uurijal oli kunagi vist mingi 10 000 episoodi kohta. Ma usun, et Kahe kange leiab ka majandusaasta aruannetest üles.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                      Kuu-uurijal oli kunagi vist mingi 10 000 episoodi kohta.
                      Mis selle Lusti rahvusrampsis üksi kaamera ees salmi lugemise juures 10k maksma läks?
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                        Kuu-uurijal oli kunagi vist mingi 10 000 episoodi kohta. Ma usun, et Kahe kange leiab ka majandusaasta aruannetest üles.
                        See ilmselt siis palju telekanal välja käis per episood, mitte palju tootmine maksis. Kuu-uurija tehniline pool üle 2k küll pole. Seda oleks raske uskuda. Küsimus on palju saatejuhid ja toimetajad tööd on pidanud tegema ja milline nende taks.

                        Ega jah. Villa rahastajale läks ka 50k maksma per episood, mitte pole see puhas tootmiskulu. Palju seal üldse episoode on? Ja huvitav kas auhinnaraha on ka tootmiskuludes sees?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                          Kuu-uurijal oli kunagi vist mingi 10 000 episoodi kohta. Ma usun, et Kahe kange leiab ka majandusaasta aruannetest üles.
                          Majandusaasta aruandes võib igasuguseid numbreid leida kui tellija on olemas ja tellijal on mingi "tootlusootus" nii endale kui arusaam sellest tootjale.

                          Cassia shamatailo wadever teeb selfie stickiga omajagu rohkem ära kui mõni "produktsioonitiim", kellel kaameravennad, valgustajad ja produtsendid kaasa võetud. Seepärast küsisin.

                          Noh et 1 päev siin vaatasin seda Roaldi reisi eksole. Kõik väga timm ja tore saade. Ja pärast tulid need seotud inimeste nimed ja siis mõtled küll, et mida fakki eksole. Sõbra perereisi video Horvaatiast, mis kestis 40 min oli ühe kaamera ja ühe lõikaja (tema ise) poolt vast isegi parema kvaliteediga.

                          Kommentaar


                            VillaTv avaosa ja asjad ajasid küll full boneriks, aga sai nüüd teine osa ka ära vaadatud ja no nii sisutühi ja lamp, et no mv. Mahavisatud 1 eur.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              VillaTv avaosa ja asjad ajasid küll full boneriks, aga sai nüüd teine osa ka ära vaadatud ja no nii sisutühi ja lamp, et no mv. Mahavisatud 1 eur.
                              Kas Villa staaridel OF on juba tehtud?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic Vaata postitust

                                Kas Villa staaridel OF on juba tehtud?
                                Pole kursis, aga seal ei tundu väga sellised OF tšikid olema vaid vähe intelligentsemad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X