320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas El President Vaata postitust
    Brigitte Susanne Hunt avaldas, milliseid mehi ta oma saatesse ei oota

    Keda Brigitte saatesse kandideerima ootab?

    „Kõige esimene punkt on see, et see mees peab ise tunnistama, et ta näeb, et me sobiksime. See on enesekindlus, mida ma hindan kõige rohkem. Kindlasti see mees, kes on mu saateid vaadanud, mu sotsiaalmeediat jälginud, talle meeldivad julged naised ja ta suudab toime tulla kuulsusega. Lisaks hindan ma mehi, kes on hea huumoriga,“ rääkis Brigitte.


    ma ise vist midagi peale omaaegse HotLipsi reklaami näinud pole. self proclaimed staarnümfomaanile sobiks mõni self proclaimed seksisõltlasest avaliku elu tegelane?
    kes teab see teab?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust

      kes teab see teab?
      "Hea seks ei ole patt," ütleb Brigitte Susanne Hunt ning viib vaataja video vahendusel naistepäeva eel Baltikumi suurmasse erootikapoodi Hotlips. Mida Brigitte endale leidis, saad vaadata juba videost!


      Seda kedrati teles päris palju mõne aasta eest.

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Kui palju teenid ja kui möjukas oled? Köigepealt tuleb Saaremaa top ärika vösukest biitida, kellega ta kokku-lahku suhtes on
        Ron on Leedo poeg?

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust

          Ron on Leedo poeg?
          Hm. Ei. SPAde ja Ööklubide omanikud on teised jukud
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
            hmm... nii et birgitta susanna unt tahab meest? Mulle tundub, et nii mõnigi foorumlane võiks talle sobida. JuriM näiteks? Tundub selline hooliv poiss ja jagab sotsiaalmeedia asja ka. Või plastic, sest kellele ei meeldiks öösiti vaielda? Või äkki nasfal, sest sellel mehel on eestlasele mitteomane sisemine põlemine ja kirg nii jurakas, et kompenseerib kõik muud võimalikud puudujäägid. Samas, huumorimees raudidas paneks kindlasti naerma või hoopis mõnuagent, kes ise on ka kuulus ja saaksid oma kuulsused kombineerida nagu homelander ja see blond piff, kes kaalust alla võttis ja vist botoxit tegi. Või oot.. Mis ma räägin. pilvedes hõljuvale naisele on vaja jalad maas mees, kes sellist liberaalset tiivaripsutamist karmi käega tasakaalustaks: boobek, lähed lööd korra majja?
            Appi! ;D Me oleme juba kohtunud ja meil on ühised sõbrad, aga kas te keegi pole reaalselt sellest nii öelda " The Bachleor" saatest kuulnud? Ma pole kunagi näinud, aga kunagitest Tussisööjate osadest saanud piisava ülevaate, mis see on ja mis selle idee on. Kui keegi teist reaalselt arvab, et ta otsib sealt endale tõsiselt kaaslast siis sorry to burst your bubble Tehke endale kiire crash course mis ja kuidas see saate formaat on. Ma neid Eesti reality asju pole absoluutselt vaadanud, aga ma nii kardan, et millised Meelised sinna võivad jõuda.

            Kommentaar


              Sa tahad öelda, et alla ei neela siis või?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Peaasi, et Kalvid ja Kevinid vastu võetakse.

                Kommentaar


                  Kuni BSH Silvia Ilvesega ei asendata, seni pole sellest saatest mingit kasu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kuni BSH Silvia Ilvesega ei asendata, seni pole sellest saatest mingit kasu.
                    sellesmõttes jah, BSH rohkem selline "ma kaebaks Johni uuesti kohtusse" tsikk, viiuldajad jms annavad poolkaakidele ka võimaluse
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Stranger Thingsi viimased kaks neljanda hooaja ülipikka (kokku neli tundi) osa oli võrreldes ülejäänud hooajaga veidi kesisem. Hästi palju juttu, pizza-hipi hakkas veits liiga comic reliefieks minema ja üleüldse, kuid ikkagi väga hea hooaeg kokkuvõttes. El ja Papa on sisuliselt samasugune kooslus kui Elvis ja Colonel Parker Elvise filmis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Stranger Thingsi viimased kaks neljanda hooaja ülipikka (kokku neli tundi) osa oli võrreldes ülejäänud hooajaga veidi kesisem. Hästi palju juttu, pizza-hipi hakkas veits liiga comic reliefieks minema ja üleüldse, kuid ikkagi väga hea hooaeg kokkuvõttes. El ja Papa on sisuliselt samasugune kooslus kui Elvis ja Colonel Parker Elvise filmis.
                        Kurat, vale teema sai vist...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                          Kurat, vale teema sai vist...
                          Viia Poissmeeste(tüdrukute õhtu Netflixi, panna sinna katkematult mingi Duran Duran taha, küll siis ka see õudus hitiks saab!

                          Kommentaar


                            30. august alustab uuesti Rannamaja ja varsti algab ka BSH vallaline kaunitar. Ma usun, et te kõik olete sama Hype ja ootusärevad nagu ma?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                              hmm... nii et birgitta susanna unt tahab meest? Mulle tundub, et nii mõnigi foorumlane võiks talle sobida. JuriM näiteks? Tundub selline hooliv poiss ja jagab sotsiaalmeedia asja ka. Või plastic, sest kellele ei meeldiks öösiti vaielda? Või äkki nasfal, sest sellel mehel on eestlasele mitteomane sisemine põlemine ja kirg nii jurakas, et kompenseerib kõik muud võimalikud puudujäägid. Samas, huumorimees raudidas paneks kindlasti naerma või hoopis mõnuagent, kes ise on ka kuulus ja saaksid oma kuulsused kombineerida nagu homelander ja see blond piff, kes kaalust alla võttis ja vist botoxit tegi. Või oot.. Mis ma räägin. pilvedes hõljuvale naisele on vaja jalad maas mees, kes sellist liberaalset tiivaripsutamist karmi käega tasakaalustaks: boobek, lähed lööd korra majja?
                              irw isegi BSH ei vaataks juriM sugust lillekest.. tema kirjutisi ja kirjapilti lugedes tundub tegu väga konkreetselt ikka pulgaimejaga. lisaks see tema kaasaelamine erinevatele lgbt ja pride teemadele. teadaolevalt BSH ei tolereeri väga pridemist ja muid seksuaalseid hälbeid, aga ehk neil JuriMiga üks ühine joon ikka on... saada head emmi. #Appi! ;D

                              Kommentaar


                                Eks bsh, rannamaja ja tantsupaaride armusuhted võtavad üle, aga kõige võimsam idee on näidata Aktuaalset Kaamerat korraga kahel kanalil.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X