320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Sest ma tahan elada avatud ühiskonnas, kus inimesed ei pea kartma tänaval liikuda, kui ta ei kattu "enamusega".
    Seda asjaolu ei muuda antud seaduse vastuvõtmine nüüd küll mitte kõige vähemalgi määral. Need, kes homosid peksavad/mõnitavad teevad seda päris kindlasti ka edaspidi. Võib-olla on isegi agressiivsemad.

    Kommentaar


      Algselt postitas rauulo Vaata postitust
      Noh, natuke ikka reguleeritakse, ühel elukaaslasel on lihtsam teise elukaaslase last lapsendada.
      Ma sain aru, et cänner pidas silmas lastekodust lapse lapsendamist. Siis panin puusse.
      Ja see "kus kõik kümme aastat tagasi olid" lause kellegi seinalt.
      10 aastat tagasi oli mul ka pohui. Mikis keegi siis ei nõudnud ning ei pasundanud? Ilmselt on ühiskond tolerantsemaks muutunud ning kindlasti on oma arvamust ka lihtsam kuuldavaks teha kui 10 aastat tagasi. Kes see ikka orkutis möllata viitsis.

      Kommentaar


        Algselt postitas Redman Vaata postitust
        Linki! Seda oleks huvitav lugeda (ilma irooniata). Vanemad võivad ju head olla, aga kui last koolis kiusama hakatakse, siis kaotab sellest laps. Laps pole lemmikloom, lapse heaolu on tähtsam kui geivanemate rõõm olla lapsevanem.
        Võtame vaestelt vanematelt lapsed ära, sest neid kiusatakse koolis? Või punapäeid kiusatakse tihti. Ja lihtsalt neid, kes omaette hoiavad või on vähe kunstnikumeelega. Lapsed ongi kiuslikud. Ma olin ka. Õnneks suutsin esimesel klassikokkutulekul tolle ees vabandada, keda veidraks pidasime ning teinekord terroriseerisime.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          hetkel käib jaur selleõle, et pededele tehakse midagi kergemaks. Jällegi, miks mitte jõuda punktist A punkti Y otse, mitte läbi terve tähestiku?
          Ma nagu üritangi aru saada, et kas on juba olemasolevad seadused olemas (nagu keegi väitis). Et kui need on liiga keeruliselt sõnastatud või midagi, tehku sõnastus ja asjaajamine lihtsamaks. Oleks samas asi, aga teine vorm. Saaksid homod elu lihtsamaks ja vastased oleks ka rahul et "uusi õigusi ei antaks" (mida ju sellisel juhul ei tehtaks). Oleks kõik see suur kisa ja vihkamine võinud ära jääda.


          Aga noh nagu me kõik teame, siis ei ole see "pededele midagi kergemaks tegemine" see, mille üle tegelikult kaklus käib.

          Kommentaar


            Algselt postitas rauulo Vaata postitust
            Ma tõesti ei usu, et ükski lastekodus kasvav väikelaps eelistaks lastekodu oma perekonnale, oma kodule ja üldisele heaolule. Tõesti ei usu. Ei viitsi otsida, kas midagi sellist uuritud on. Uuritud on aga seda, et geid on täpselt sama head vanemad kui heterod.
            ma nüüd faktiliselt võin eksida, aga mu koolis oli üks lastekodu tüüp, kes pani mitmest "armastavast" (hetero) kasuperest jooksu.

            see küsimus on muidugi täiesti mõttetu. lastekodulapsed vastavad tõenäoliselt nii nagu need huvigrupid, kus nad enamuses lõpetavad ...
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Võtame vaestelt vanematelt lapsed ära, sest neid kiusatakse koolis? Või punapäeid kiusatakse tihti. Ja lihtsalt neid, kes omaette hoiavad või on vähe kunstnikumeelega. Lapsed ongi kiuslikud. Ma olin ka. Õnneks suutsin esimesel klassikokkutulekul tolle ees vabandada, keda veidraks pidasime ning teinekord terroriseerisime.
              istu see demagoogia endale...
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                istu see demagoogia endale...
                Kuidas see demagoogia on? Minu arust on päris kenasti vastatud. Kodanikul oli mure, et koolis hakatakse kiusama neid lapsi, kelle vanemad on homod. Vastuseks tuli, et koolilapsed ongi kiuslikud ning kiusatakse ka teistel alustel. Seega ei ole see üksi argument, miks homoseksuaalsed inimesed ei tohiks lapsendada saada, sest erinevad hüved (armastav perekond, rahaliste võimalustega perekond) kaaluvad selle üle, et antud last võidakse tema perekondliku päritolu tõttu norida. Usun, et ka lastekodu lapsi mõnitatakse koolis, sest nende sokkides on augud ja üleüldse on nad vanemateta luuserid.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Redman Vaata postitust
                  Linki! Seda oleks huvitav lugeda (ilma irooniata).
                  http://www.biomedcentral.com/1471-2458/14/635#sec3
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Homme Eesti võidab Leedut 3-0!
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budu Vaata postitust
                      Homme Eesti võidab Leedut 3-0!
                      Tehniliselt küll 0-3, aga
                      fusk jeah

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Kuidas see demagoogia on? Minu arust on päris kenasti vastatud. Kodanikul oli mure, et koolis hakatakse kiusama neid lapsi, kelle vanemad on homod. Vastuseks tuli, et koolilapsed ongi kiuslikud ning kiusatakse ka teistel alustel. Seega ei ole see üksi argument, miks homoseksuaalsed inimesed ei tohiks lapsendada saada, sest erinevad hüved (armastav perekond, rahaliste võimalustega perekond) kaaluvad selle üle, et antud last võidakse tema perekondliku päritolu tõttu norida. Usun, et ka lastekodu lapsi mõnitatakse koolis, sest nende sokkides on augud ja üleüldse on nad vanemateta luuserid.
                        See on nii ilus jutt, et homoseksuaalsed vanemad ongi paremad kui heteroseksuaalsed. Rahalised võimalused, armastav perekond, pikalt planeeritud jne. Ei vaidle vastu, et see nii võibki nii olla, aga millest selline veendumus? Kas teeme riikliku eksperimendi, et selles veenduda? 25 aastat, aeg kui laps kasvab suureks ja saab n-ö. oma elu peale, on väga pikk aeg.
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Kas sa tõesti arvad, et mõni laps (kordan - laps, mitte täiskasvanud homofoob) eelistaks lastekodu kahele armastavale samasoolisele vanemale?
                          Väike laps koliks heameelega ka Kaur Hansoni või Toomas Meola juurde, kui too lahlekt naerataks ja kompvekki pakuks. On alles argument.

                          Seega ei ole see üksi argument, miks homoseksuaalsed inimesed ei tohiks lapsendada saada, sest erinevad hüved (armastav perekond, rahaliste võimalustega perekond) kaaluvad selle üle, et antud last võidakse tema perekondliku päritolu tõttu norida.
                          Sa ise tahaksid selline katsejänes olla? Lähed hommikul kööki ja seal kaks perverti hellalt musitavad üksteist?
                          Ptüi.

                          Kommentaar


                            Siin eile vist oli juttu paaris postituses, et see on mingi reformierakonna läbisurutud teema. Kui see nii on, siis oleks see päris huvitav asjade areng.
                            Kaks aastat tagasi, kui pragune peaminister oli sotsiaalminister ei pakkunud gei-lesbi teema talle kohe üldse huvi.
                            Üks hea tuttav töötab tolles sotiaalministeeriumis ametnikuga, kes just seksuaalvähemustega tegeleb. Ning neil pidid olema ka korralised kohtumised ministriga. Kelle jutule oli aga võimatu pääseda, sest ta põhimõtteliselt varius oma tuppa kui oli vaja mingile aruandele allkirja saada. Ning ses osas on see "poeme brüsseli ees" väitel ehk isegi tõepõhja all, et neid aruandeid oli vaja esitada Brüsselisse, koos ministri allkirjaga, mida aga ei olnud. Ja siis järgnes nõudekiri, et mis värk on. Ja kuna seda miniatuurset osakonda rahastas EL, oli pidevalt õhus küsimus, et mis siis saab kui rahakraan sealt kinni keeratakse, kuna ei saadeta aruandlust vastu.
                            Ma ei saa 100% väita, et nii see olukord oli, sest sellest on paar aastat mööda läinud, aga nii on see lugu mulle meelde jäänud.
                            Ei tea, kas on survet peale keeratud?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              Sa ise tahaksid selline katsejänes olla? Lähed hommikul kööki ja seal kaks perverti hellalt musitavad üksteist?
                              Ptüi.
                              Eelmine lõik oli nii rämps, et ei vaja isegi tähelepanu.

                              Aga selle kohta: kui naised tatti panevad, kas see on nämm?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budu Vaata postitust
                                Halloo, ülehomme kohtub Eesti võõrsil Leeduga! Selle mängu eelne arutelu peaks siin foorumis olema 10x aktiivsem,kui see siin! Tegemist ikkagi jalgpallifoorumiga!
                                Algselt postitas budu Vaata postitust
                                Homme Eesti võidab Leedut 3-0!
                                budu, su avataril on slogan "üheskoos lõpuni". Ütle sõna sekka!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X