320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Uus mõiste - arvamuspiider

    Kommentaar


      #47
      Ja seda ,et sa saatan/deemon oled üritatakse sulle ka siit foorumist juba mitu päeva selgeks teha. Ja mõni suisa järjekindlalt. A la siimnestor ,kes tõenoliselt suudab uue Rimi avamise ka Varro Vooglaiuga seostada! Kirjatsurale ka mõningaid bände Ekspressi riputamiseks! nagu Ass Ponys,Anal Vomit,Gay For Johnny Depp,Anal Thunder,Anal Babes,The Albini Toilet Boys,The Gay Gays,My!Gay!Husband!,Gay Worms Invasion,Anal Fang Boner.........
      P.S. Tervitan risto celin dioon kübarat!
      Invest In Africa

      Kommentaar


        #48

        Kommentaar


          #49
          Ma tahaks ka endale sellist elu, kus mu põhiprobleemiks on kellegi neljanda suguelu.

          Kommentaar


            #50
            Vb on see muutuva maailma ja moraali küsimus? Paljud inimesed ei suuda homoseksuaalsust normaalsusena aktsepteerida. Eriti kuna nende nooruses oli tegemist absoluutse tabuga. Sellest tulenevalt tunnetatakse, et kooseluseadus oleks justkui samm, millega homoseksuaalsusest saab osa normaalsuse spektrist. See aga tähendaks nende jaoks kehtiva ühiskondliku moraali lagundamist ja sümboliseeriks Õhtumaade allakäiku? Kokkuvõttes, maailm muutub ja inimesed kardavad muutusi. Vast probleem ongi selles, et kuigi homoõiguslaste argumendid on loogilisemad, siis raske on kiiresti muuta midagi nii loogikale allumatut kui seda on inimese moraal. See öeldud, siis minugi poolest võivad homod selle seaduse saada. Who cares.

            Kommentaar


              #51
              P.S. Ja see on normaalne, kui teile homod ei meeldi. Mulle ei meeldi näiteks mootorratturid või uimerdavad vanainimesed. Aga normaalne pole see, kui mittemeeldimise arvelt hakatakse mingit inimgruppi ära peitma. Ehk tolereerimine ei tähenda, et te peaksite homosid armastama. Tolereerimine tähendab seda, et sa talud, et nad saavad enda elu elatud.

              Kommentaar


                #52
                Seletan demokaatiat neile, kes endiselt räägivad midagi rahva antud mandaadist ja rahvahääletusest.

                Rahva võim pole absoluutne, vaid perioodiline. Nende võim on iga nelja aasta tagant valida oma esindajad parlamenti. Rahvaesindajad on põhiseaduse kohaselt oma mandaadist sõltumatud, s.t. et nad ei vastuta kuidagi valijate ees oma hääletamiste või sõnavõttude pärast.

                Selline on esindusdemokraatia, milles suur osa maailmast elab.

                Samuti olen endiselt seisukohal, et põhiõiguste üle otsustamist ei tohiks anda rahvale. Tõenäoliselt tahaks rahvas silm-silma, käsi-käe vastu karistusseadustikku kah.

                Kommentaar


                  #53
                  1. Kas selle uue seadusega saaks 18a tüdruk ja tema vanaema kooselu registreerida?
                  2. Kas selle uue seadusega saaksin ma sama aeglselt olla ametlikult kooselus Tiinaga ja Mariga?
                  3. Kas selle uue seadusega saaksin ma olla abielus Tiinaga ja kooselus Mariga samaaegselt?

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    1. Kas selle uue seadusega saaks 18a tüdruk ja tema vanaema kooselu registreerida?
                    2. Kas selle uue seadusega saaksin ma sama aeglselt olla ametlikult kooselus Tiinaga ja Mariga?
                    3. Kas selle uue seadusega saaksin ma olla abielus Tiinaga ja kooselus Mariga samaaegselt?
                    1. vist ei saanud
                    2. ei
                    3. ei

                    Kommentaar


                      #55
                      Jaur kummalisel teemal (loe ka: homo, tolerants, Eesti, kultuur)

                      Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                      Ja seda ,et sa saatan/deemon oled üritatakse sulle ka siit foorumist juba mitu päeva selgeks teha. Ja mõni suisa järjekindlalt.


                      Usu mind, seda on tehtud esimesest päevast alates kui ma siin foorumis hakkasin käima.
                      Ning üsna sügavalt pohhui on sellest. Siin foorumis on kohe kindlasti 65% praegustest "normaalsetest" vaadatud alguses imeliku pilguga. Saan aru, et see ila mida ma vahepeal välja ajan on täiesti mõttetu serveriruumi raiskamine, kuid eks see millalgi ka mõistlikumaks läheb.
                      Vabandused ning palun kannatlikust ning jaksu teilt kõigilt!

                      P.S. Selle kooselu teemaga on lihtsalt see jama, et ma ei ole mingi pedevihkaja. Absoluutselt mitte. Aga kui ma kasvõi natukenegi julgen iitsatada sellest, et mina ei poolda nende abielu (kuigi märatsema ka ei hakkaks kui see seadus jõustuma peaks) olengi kohe stagna-aegne koll.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Miks peab siis tõestama hakkama, et "mida kooselulased täna, olemasolevate seadustega, teha ei saa"?
                        Noh, kui tahad:
                        - kaks naist elavad koos. Laps on neist ühe bioloogiline laps. See "päris"-ema sureb ära ja teine ema ei saa last kuidagi edasi kasvatada.
                        seada elukaaslasele lapse hooldusõigus vms momendil kui pannakse leivad ühte kappi?

                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        - kaks homoseksuaali ostavad korteri. See kirjutatakse ühe nimele, kes võib ka ära surra. Siis hakkab mingi ilgem mürgel, et enda kodus edasi elada.
                        veel lihtsam. kinnisturegistris võib vabalt kirjutada ka 2 inimese nimele, kaasomanikena näiteks.
                        täna täiesti võimalik ja pole raske ka.

                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        - ja see, et homoseksuaalsed inimesed saaksid vähemalt korra elus tunda õnne, et nad on nüüd kellegagi tegemas koos sammu, mis näitab teise poole armastust tema vastu. Ehk siis midagi abiellumise sarnast. Ehk nagu kirjutas Krister Kivi ühes loos, siis Eesti põhiseaduses pole sõnastatud, et inimene peab saama pürgida enda õnne poole, nagu USA põhiseaduses on. Ehk ühiskond võiks luua võimalused kõigile inimestele, kes enda tegevusega kuidagi kedagi teist ei kahjusta, võrdsed võimalused enda elu täies mahus nautida. Mitte, et sa sünnid nüüd sellisena ja siis tuleb mingi Varro või mõni muu djüüd ja ütleb, et õu, sa käi persse, kuna sa ei saa lapsi selliselt.
                        ehk siis täielikust õnnest on puudu ainult see et saab armastust avaldada allkirjaga paberil.
                        ei ole veenev.

                        ja usa meile siin euroopas, väga paljus erineva ajaloo ja kultuuriga - me ei pea nende emigrantidest "õnneotsijate" seadusi sh põhiseadust kopeerima imho, lihtsalt sellepärast et nad täna juhtumisi majanduslikult v militaarselt edukad on. 100 aastat tagasi see nii ei olnud ja 100 aasta pärast - ei pruugi enam olla.

                        ja veel - kooselu seadus - see ei ole trukkimise seadus, on siiani trukitud ja trukitakse edasi ilma igasuguste seadusteta - see seadus on pigem ühiskonna moraali teema, ja sellisena kordades tähtsam.

                        küsiks veel - miks ei sobi kui see seadus võetakse (või ei võeta) vastu poole aasta pärast valitavas parlamendis?
                        miks on vaja sellega kiirustada, miks ei saa sellega pool aastat v aasta oodata, ja lasta olukorral rahuneda.
                        eriti nüüd kui on selgelt näha ühiskonna terav lõhestumine selles küsimuses.
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas chac Vaata postitust
                          ja milleks kooseluavastaste metsik demoniseerimine meedias?
                          mul ja väga suurem enamusel mu sõpradest on keskmisest kindlasti parem haridus, kõigil tasuvad töökohad, või on ise firmajuhid, kõik normaalselt elujärjel, enamasti perekonnainimesed, lapsed, kõik maksavad enam või vähem ausalt makse, samas mitte keegi pole ka kuidagi kirikuga seotud või miskisugused usuhullud nagu meid püütakse meedias näidata - rumalad ja keskaegsed usuhullud.
                          kõik on väga normaalsed inimesed, mõni neist ka ühiskonnas tuntud kuid hoiavad pigem madalat profiili.
                          Normaalne inimene on see, kes Kosel Ristole munadesse andis. Mina ei ole nõus olema normaalne inimene. Mina olen samuti kiusamist kogenud elus ja mitte vähe. Seepärast on mulle oluline, et ühiskond ometi kord saaks täiskasvanuks ja areneks ning normaalsed inimesed saaksid lõpuks aru, et maailmas on ka hoopis teistsuguseid inimesi, kes on väärt normaalsetega võrdseid õigusi ja võimalusi.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            P.S. Ja see on normaalne, kui teile homod ei meeldi. Mulle ei meeldi näiteks mootorratturid või uimerdavad vanainimesed. Aga normaalne pole see, kui mittemeeldimise arvelt hakatakse mingit inimgruppi ära peitma. Ehk tolereerimine ei tähenda, et te peaksite homosid armastama. Tolereerimine tähendab seda, et sa talud, et nad saavad enda elu elatud.
                            aga nad täna saavadki oma elud normaalselt ära elada.
                            utreerin muidugi - kuid milleks on vaja kiirkorras teha näiteks mootorratturitele eraldi mootorratta omamise ja kasutamise seadust vms?
                            Seisan üksi mere ääres
                            jalas kollased sandaalid
                            valged, merevahust sääred
                            hüüan: "Elagu skandaalid!"

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas chac Vaata postitust
                              aga nad täna saavadki oma elud normaalselt ära elada.
                              utreerin muidugi - kuid milleks on vaja kiirkorras teha näiteks mootorratturitele eraldi mootorrata omamise ja kasutamise seadust vms?
                              Homoseksuaalne inimene ei saa enda väljavalituga teha seaduse silmis asju, mida saab heteroseksuaalne teha. Ehk nagu ütles Märt Avandi, et mida siis täpsemalt sellise võimaluse tekitamine kelleltki ära võtab? Ehk sellega saavad mingi väga väike osa ühiskonnast teiste inimestega sarnased võimalused ja ongi asi korras. See pole ju teema, millega peaks ilmatuma aja jaurama. Lihtne nüke, mille mõju ei märkaks pärast mitte keegi. Aga praegu käib mingi maailmalõpu ennustamine, ema südamete keelustamine ja trateabmis.

                              P.S. Mis mind jubedalt häirib, et eelnõu autorid üõritavad muudkui rääkida, et tegu pole "homoseadusega", vaid mingite "vabaabielus elajate" ja muude sääraste seadusega ka. Samas omavahel kinnitavad nad üheselt, et tegu on ikkagi homoseadusega. Seega võiksid nemad ka kräpi kattida ja rääkida ausalt asjadest.

                              Kommentaar


                                #60
                                Et homoseksuaalsed inimesed saaksid korra elus tunda õnne-ou jee milline sõnademäng! Koos tegemas sammu....täitsa p...s,milline jama. Allkiri toob seega maale rahu ja õnne!
                                Invest In Africa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X