320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
    Nõus. Küll aga leidub kindlasti ka siin neid, kelle jaoks tolerants kui absoluutväärtus hõlmab ka läänelikke väärtusi selles osas, mis puudutab pilti, mida Stockholmi teatud linnaosades täna juba õudusega tunnistama peab. See ongi see, mida ma ootan - neid argumente ja selleteemalist vaidlust. Võimalik, et pean pettuma, kui ma vaatan eestlaste üldpildis stoilist suhtumist "rustonskitesse" või kohalikku juudi diasporaasse, aga selge on ka see, et kindlasti on loosungi "Erinevus rikastab" rämedalt tulihingeliste pooldajate seisukohavõtte oodata. Ja kui need on sama patroniseerival toonil esitatud nagu siingi üks härra harrastab, olgu need argumendid siis sulatõsi või mitte, siis on oodata pulli pihtaandmist.
    Integratsiooni-küsimus on kindlasti kõvasti keerulisem, kui praegune kooseluseaduse-küsimus. Kui sa sõnastad selgelt oma väite, millele ootad poolt- ja vastuargumente või lihtsalt minu arvamust, siis palun, tee seda.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      Mõlemad on kaasasündinud seksuaalsed hälbed. Sellega oleme nõus, jah?

      See, et ühe hälve kolmandat osapoolt ei puuduta, ei tee seda hälvet ju kuidagi normaalseks. Hälve jääb ikka hälbeks. See on lihtsalt pedofiili tragöödia, et tema seksuaalne hälve toob teistele kahju. Printsipiaalselt on need mõlemad ühtviisi samasugused hälbed normaalsest seksuaalsest käitumisest-orientatsioonist.

      Hollandis on pedofiilide partei saanud ametliku õnnistuse, kuigi seda enam ei eksisteeri, aga see oli täitsa olemas. Mingil imelikul kombel said nad oma partei legaliseerida ja keegi ei pannud kätt ette, järelikult peeti neid ka enam-vähem legitiimseks vähemuseks. Said meediaski rahus oma perversset platvormi tutvustada.
      Sellega meenus USA organisatsioon http://nambla.org/

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Noh, kui ikkagi keegi paneb üles videoid, kus vägistatakse kaheaastast sülelast, siis teeb ta seda ikka teadmisega, et mingid tüübid vaatavad. Seega toodavad teatud jobud selliseid videoid ikka nö. nõudluse täitmiseks. Mulle meenub üks lugu ühest pillimehest, kes väitis, et tema arvutis olid mõned alasti teismeliste pildid ja ülejäänu oli "kogemata tõmmatud, kuna ta ei teadnud, mis seal on". Käisin toimikuga tutvumas ja seal olid piltide failinimed olid juba "2yo girl raped by father, crying" jne.

        Noh, mul oli kunagi 18 aastasena huvi nende videote vastu, kus kaltsupead inimestel päid maha raiusid ja need netti ripputasid, et inimesed näeksid ja midagi siis teeksid, hakkaks Bushile vastu vms. Oli selline adrenaliinikas. Poleks neid vaatajaid olnud, poleks ka ilmselt neid päid maha võetud. Et kas ma olen nüüd ka siis mõrva kaasosaline? Need, kes neid lapsi vägistavad, need vägistaksid neid lapsi ka edasi. Selleks peab olema sündinud värdjas.
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
          Nõus. Küll aga leidub kindlasti ka siin neid, kelle jaoks tolerants kui absoluutväärtus hõlmab ka läänelikke väärtusi selles osas, mis puudutab pilti, mida Stockholmi teatud linnaosades täna juba õudusega tunnistama peab. See ongi see, mida ma ootan - neid argumente ja selleteemalist vaidlust. Võimalik, et pean pettuma, kui ma vaatan eestlaste üldpildis stoilist suhtumist "rustonetsitesse" või kohalikku juudi diasporaasse, aga selge on ka see, et kindlasti on loosungi "Erinevus rikastab" rämedalt tulihingeliste pooldajate seisukohavõtte oodata. Ja kui need on sama patroniseerival toonil esitatud nagu siingi üks härra harrastab, olgu need argumendid siis sulatõsi või mitte, siis on oodata pulli pihtaandmist.
          Juudid ja rustonetsid on meil siin olemas ja nendega peaks ka mingil määral tegelema. Juudi diasporaa puhul pole ma siiani probleeme märganud. Toksivad enda sünagoogis ja rohkem nagu polegi. Venelastel keerab pahatihti see Venemaa propaganda ära. Sinna juurde raskused integreerumisel ja muu joga. Samas ei lahenda antud probleemi vaenamisega, vaid pigem peab looma olukorra, et neil poleks põhjust sinna venemaa ja nliidu poole õhata.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kas just ravitav. See on pigem nö. "kontrollitav" hälve. Mis eeldaks ravimeid ja ravi. Eestis sellega üldiselt ei tegeleta ehk kui Saksamaal on anonüümsete pedofiilide rühmad, mis toimib samasuguste usaldusisikute võrgustikuna kui meil AA ehk kui tuleb pedofiilil mingi iha peale, siis saab ta enda usaldusisikult tuge. Meil istuvad pedod kusagil ema korteri magamistoas ja tegelevad enda asjadega. Ja kui isegi abi küsivad, siis on keskmine psühholoogi vastus "kas sa ei võiks siis täisealisi ikka paugutada?"
            Mingi "kastreerimise" jutt on ka vist läbi käind? See vist oleks ju lahendus (loe: ravi).
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Integratsiooni-küsimus on kindlasti kõvasti keerulisem, kui praegune kooseluseaduse-küsimus. Kui sa sõnastad selgelt oma väite, millele ootad poolt- ja vastuargumente või lihtsalt minu arvamust, siis palun, tee seda.
              Sinult, Tofoa, ei oota ma midagi. Õigemini, ma tean, mida oodata ja see tuleb ilma minu väidetetagi. Hetkel mitteaktuaalse probleemi osas põrklema hakkamist ma initsieerida ei kavatse, aga kui mäsuks läheb, küllap siis küsin ka otse sinult su arvamust.

              Kommentaar


                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                Noh, mul oli kunagi 18 aastasena huvi nende videote vastu, kus kaltsupead inimestel päid maha raiusid ja need netti ripputasid, et inimesed näeksid ja midagi siis teeksid, hakkaks Bushile vastu vms. Oli selline adrenaliinikas. Poleks neid vaatajaid olnud, poleks ka ilmselt neid päid maha võetud. Et kas ma olen nüüd ka siis mõrva kaasosaline? Need, kes neid lapsi vägistavad, need vägistaksid neid lapsi ka edasi. Selleks peab olema sündinud värdjas.
                Lisaks loetakse piltide vaatamist pedofiilia esimeseks astmeks, millel on pahatihti järgnemas teine etapp. Seega saab neid otsides ära hoida olukorda, kus see tüüp jääb avastamata ja muutub julgemaks ehk suskab ennast reaalselt mõne lapse sisse. Piltidega vahele jäädes saab neile kohaldada psühholoogilsit kontrolli ja muud sarnast.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Mis see siia puutub? Sõnavabadus võib pedofiilidel ju olla? Ega see partei ei või teha ju midagi ebaseaduslikku, inimesed võivad ju tunnistada, et on pedofiilid, probleem on pigem selles kui nende tegevus kahjustab lapsi mis iganes moel.
                  Ah, miks peatuda, anname nekrofiilidele, zoofiilidele ja teistele vähemustele ka õiguse meedias suu puhtaks rääkida. Las kõik perverdid räägivad, meil on ju sõnavabadus. Niikaua kuni nad otseselt vahele pole jäänud, siis las räägivad ja lapsed loevad-kuulavad...
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Mõlemad on kaasasündinud seksuaalsed hälbed. Sellega oleme nõus, jah?

                    See, et ühe hälve kolmandat osapoolt ei puuduta, ei tee seda hälvet ju kuidagi normaalseks. Hälve jääb ikka hälbeks. See on lihtsalt pedofiili tragöödia, et tema seksuaalne hälve toob teistele kahju. Printsipiaalselt on need mõlemad ühtviisi samasugused hälbed normaalsest seksuaalsest käitumisest-orientatsioonist.

                    Hollandis on pedofiilide partei saanud ametliku õnnistuse, kuigi seda enam ei eksisteeri, aga see oli täitsa olemas. Mingil imelikul kombel said nad oma partei legaliseerida ja keegi ei pannud kätt ette, järelikult peeti neid ka enam-vähem legitiimseks vähemuseks. Said meediaski rahus oma perversset platvormi tutvustada.
                    Ma soovitan esmalt teha endale selgeks terminoloogia.

                    Hälve, on kõrvalkalle keskmisest. Seda kasutatakse eelkõige statistikas (ka nt meditsiinivaldkonna statistikas). Meditsiinis kasutatakse terminit häire. Sulle teadmiseks, et DSM-V-s (psühhiaatriliste diagnooside käsiraamat USAs) või RHK-10-s (Eestis) ei ole homoseksuaalsus häire.

                    Häirete hulka psühhiaatrias kuuluvad ka nt: fetišism, transseksualism, vuajerism, pedofiila ning ka nt. sadomassohism.

                    Kõik häired on hälbed, kõik hälbed ei ole häired.

                    Sul on õigus, et hälve ei ole normaalne. Kuid see tuleneb selle sõna definitsioonist.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      Mingi "kastreerimise" jutt on ka vist läbi käind? See vist oleks ju lahendus (loe: ravi).
                      Seda saab täide viia ainult pedofiili enda nõusolekul. Ja see kastreerimine pole jääv. Ehk kui pedo korraga loobub ravist, siis on ta mõne kuu pärast taaskord äksi täis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Ah, miks peatuda, anname nekrofiilidele, zoofiilidele ja teistele vähemustele ka õiguse meedias suu puhtaks rääkida. Las kõik perverdid räägivad, meil on ju sõnavabadus. Niikaua kuni nad otseselt vahele pole jäänud, siis las räägivad ja lapsed loevad-kuulavad...
                        Nekrofiil kasutab enda rahuldamiseks inimest, kes pole otsustusvõimeline. Zoofiil kasutab looma, kes pole ka otsustusvõimeline. Pedofiil kasutab last, kes pole otsustusvõimeline. Homoseksuaal kasutab teist homoseksuaali, kes on otsustusvõimeline.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                          Tegelt huvitaks nüüd palju rohkem siit lugeda diskussiooni immigratsiooni ja religioonide kokkupõrgete teemal.
                          Ditto. Kui homoteemal on jõutud erinevate ringide kaudu korduvalt ühtedesse ja samadesse (pimedatesse, kõh) kohtadesse tagasi ning foorumi isehakanud socratesed tõmbavad tõsimeeli paralleele pedofiilia jms., võib ehk teema küllaltki ammendatuks lugeda. Uusi seisukohti ja vaatenurki pole keegi suutnud viimastel lehekülgedel enam pakkuda.

                          Mis puudutab immigratsiooni, siis religiooni pinnalt siin vaevalt lähemas tulevikus midagi käärima hakkab. Seda senimaani, kui Eesti muutub põhjapoolsete lähinaabritega võrreldes majanduslikus mõttes ligilähedaselt sama atraktiivseks. Samas surve immigratsioonireeglite lõdvendamiseks kasvab kindlasti. Demograafilised arengud on üsna pika aja peale küllaltki hästi prognoositavad ja nagu teada, siis midagi rõõmsat meie rahvastikule ja sotsiaalsüsteemile tervikuna sealt ei paista. Põletavam teema just praegust geopoliitilisest konteksti arvesse võttes saab ilmselt olema hoopis nö. venekeelsetest kolmandatest riikidest tööjõu võimalik juurdevool. Krossi kuskil pillatud märkus, et juba praegu kasvab vene kodanike arv siin kiiremini, võib olla üpris tähenduslik.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Ah, miks peatuda, anname nekrofiilidele, zoofiilidele ja teistele vähemustele ka õiguse meedias suu puhtaks rääkida. Las kõik perverdid räägivad, meil on ju sõnavabadus. Niikaua kuni nad otseselt vahele pole jäänud, siis las räägivad ja lapsed loevad-kuulavad...
                            Lapsed loevad ja kuulavad täpselt seda mis neile huvi pakub. Kui neile pakub huvi, mis asi on zoofiilia, siis usu mind, küll nad selle netist ka üles leiavad. Ja minu teada ei ole praegu küll kuskil mingeid piiranguid, et antud inimesed ei võiks endast midagi rääkida, usun, et Õhtuleht näiteks oleks jumala õnnelik kui saaks mõne nekrofiiliga intervjuu teha, headline story kohe ju.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                              Sinult, Tofoa, ei oota ma midagi. Õigemini, ma tean, mida oodata ja see tuleb ilma minu väidetetagi. Hetkel mitteaktuaalse probleemi osas põrklema hakkamist ma initsieerida ei kavatse, aga kui mäsuks läheb, küllap siis küsin ka otse sinult su arvamust.
                              Ära ole endas nii kindel, et tead, mida minult sel teemal oodata. Usun, et meie vaated selles küsimuses on märksa sarnasemad, kui sa arvata oskad. Mitte, et ma natsionalist oleks, aga Eesti riik ja rahvus on ka minule väga olulised.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Nekrofiil kasutab enda rahuldamiseks inimest, kes pole otsustusvõimeline. Zoofiil kasutab looma, kes pole ka otsustusvõimeline. Pedofiil kasutab last, kes pole otsustusvõimeline. Homoseksuaal kasutab teist homoseksuaali, kes on otsustusvõimeline.
                                Sa ikka saad aru, et jutt käib Hollandi pedofiilide parteist ja sellest, et neil oli võimalus avalikult meedias oma nägemust tutvustada? Ja kui LeeRomeno arvates see on normaalne, et pedofiilid saavad seda teha, siis soovitaks tal end nende propageerituga kurssi viia ja siis teha järelduse, kas see on normaalne, et seda avalikus meedias tehti või ei.

                                Ja kui pedofiilid võivad seda teha, miks siis nekrofiilid, zoofiilid või mis iganes kiiksuga -iilid ei või?
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X