320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tofoa ära nüüd ignoreeri isa ja tütre küsimust. On sul mõni argument, miks see pole OK aga homovärk on?

    Kommentaar


      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
      Ditto. Kui homoteemal on jõutud erinevate ringide kaudu korduvalt ühtedesse ja samadesse (pimedatesse, kõh) kohtadesse tagasi ning foorumi isehakanud socratesed tõmbavad tõsimeeli paralleele pedofiilia jms., võib ehk teema küllaltki ammendatuks lugeda. Uusi seisukohti ja vaatenurki pole keegi suutnud viimastel lehekülgedel enam pakkuda.

      Mis puudutab immigratsiooni, siis religiooni pinnalt siin vaevalt lähemas tulevikus midagi käärima hakkab. Seda senimaani, kui Eesti muutub põhjapoolsete lähinaabritega võrreldes majanduslikus mõttes ligilähedaselt sama atraktiivseks. Samas surve immigratsioonireeglite lõdvendamiseks kasvab kindlasti. Demograafilised arengud on üsna pika aja peale küllaltki hästi prognoositavad ja nagu teada, siis midagi rõõmsat meie rahvastikule ja sotsiaalsüsteemile tervikuna sealt ei paista. Põletavam teema just praegust geopoliitilisest konteksti arvesse võttes saab ilmselt olema hoopis nö. venekeelsetest kolmandatest riikidest tööjõu võimalik juurdevool. Krossi kuskil pillatud märkus, et juba praegu kasvab vene kodanike arv siin kiiremini, võib olla üpris tähenduslik.
      Eks sellele, et hetkesurve immigratsioonireeglite lõdvendamisele ei ole veel märkimisväärne, hetke rahu ses teemas suuresti toetubki. Lisaks väärib märkimist, et meil on oma potentsiaalne Ždanoka europarlamendis, kes küll täna hämmastavalt vagur.

      Kusjuures, ühe võimaliku variandina ei pruugi immigratsiooniteemaline diskussioon õide puhkeda üldse mitte shemaghe armastavate seltskondade sissevoolust, vaid näiteks Ukrainas toimuvast lähtuvalt. Sealt võib tulla igasuguseid toredusi, mida praegu ette aimatagi ei oska, sest seda, kas ja kes ja kus Putleril täna veel sihikul on, ei tea päris kindlalt ju mitte keegi. Selge on, et hoholli või valgevenelast suudab eestlane paremini tolereerida, kui somaallast või etiooplast, aga mis piirini, seda ei teata. Vist.

      Kommentaar


        Senikaua kuni keegi suur homoaktivist pole "Kutid , kutid , kutid" teemat teinud ja seda haldama hakanud, arvan ma et kõik te olete ühed odava popuaarsuse viljelejad. Tahate olla lihtsalt noored ja popipärased , saamata aru mis kahju te oma idiootsusega tegelikult külvate. Rohkem tegusid ja vähem juttu! Kordamine kui tarkuse ema: kui olete nõus selle riigi lapsed andma samasoolistele, siis ärge karkte neile ka otsa vaatamist! Tehke teema ära ja arutage seal omakeskis kuidas vähemust veel edasi aidata , tehke MTÜ ja annetusliinid jne jne. Siiamaani on kõik ainult odav populaarsuse kogumine, sest kõik mis on uus ja vägev , seda saab kasutada endale promo tegemiseks ja selline inimene kohe kindlasti ei huvitu karvavõrdki samasooliste käekäigust vaid ainult üksnes enda ego seisundist.
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Sa ikka saad aru, et jutt käib Hollandi pedofiilide parteist ja sellest, et neil oli võimalus avalikult meedias oma nägemust tutvustada? Ja kui LeeRomeno arvates see on normaalne, et pedofiilid saavad seda teha, siis soovitaks tal end nende propageerituga kurssi viia ja siis teha järelduse, kas see on normaalne, et seda avalikus meedias tehti või ei.

          Ja kui pedofiilid võivad seda teha, miks siis nekrofiilid, zoofiilid või mis iganes kiiksuga -iilid ei või?
          See on üks kummaline näide lihtsalt. Tegu oli väga väikse inimhulgaga, kes ei saanud kordagi valimistelegi. Lihtsalt jaurasid, mistõttu nad ka mingisuguse tähelepanu said. Kõige enam toovad seda parteid pildile ja annavad talle tähelepanu just konservatiivsemad pooled. Nagu ka sina. Et "näe, mis saab, kui me nüüd kellelegi veel midagi lubame". Võib ju tuua paralleeli, et kunagi olid ka homod keelustatud ja nii edasi, aga ma usun, et sa saad intelligentse inimesena siiski aru, et see näide pole pigem reaalselt pädev, vaid hea näide niisama jauramiseks.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Ära ole endas nii kindel, et tead, mida minult sel teemal oodata. Usun, et meie vaated selles küsimuses on märksa sarnasemad, kui sa arvata oskad. Mitte, et ma natsionalist oleks, aga Eesti riik ja rahvus on ka minule väga olulised.
            Otsaette surutav natsionalisti-tempel on sellistes teemades märksa kergem tulema, kui sa oodata oskad. Nii-et ära ole sinagi endas ülemäära kindel.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Tofoa ära nüüd ignoreeri isa ja tütre küsimust. On sul mõni argument, miks see pole OK aga homovärk on?
              Intsest on seotud järeltulijate tervisega. Ehk seal tuleb sisse osapool, kelle tervis ja elukvaliteet on otseselt seotud antud suhtega. Homovärgil on kaks inimest, kes tegelevad omavahelise nügelemisega.

              Ehk on küll sinu toodud erandeid, kus nad lapsi ei saaks ja seetõttu oleks ok, aga need on ikkagi otsitud erandid.
              Samamoodi võiks nõuda näiteks heteroseksuaalsete perede keelustamist, kuna mõned on joodikud ja mõned ei kasvata last korralikult. Aga ka need on erandid.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Tofoa ära nüüd ignoreeri isa ja tütre küsimust. On sul mõni argument, miks see pole OK aga homovärk on?
                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Intsest on seotud järeltulijate tervisega. Ehk seal tuleb sisse osapool, kelle tervis ja elukvaliteet on otseselt seotud antud suhtega. Homovärgil on kaks inimest, kes tegelevad omavahelise nügelemisega.

                Ehk on küll sinu toodud erandeid, kus nad lapsi ei saaks ja seetõttu oleks ok, aga need on ikkagi otsitud erandid.
                Samamoodi võiks nõuda näiteks heteroseksuaalsete perede keelustamist, kuna mõned on joodikud ja mõned ei kasvata last korralikult. Aga ka need on erandid.
                Lisaksin mõnnarile juurde, et tütrega on veidike see asi, et isa on tema jaoks päris suur emotsionaalne autoriteet. Nagu usaldab jäägitult isa. See ei ole eriti see harmooniline suhe, mida me kutsuks mõlemalt poolt võrdseks.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  homod on ka samamoodi erandid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    See on üks kummaline näide lihtsalt. Tegu oli väga väikse inimhulgaga, kes ei saanud kordagi valimistelegi. Lihtsalt jaurasid, mistõttu nad ka mingisuguse tähelepanu said. Kõige enam toovad seda parteid pildile ja annavad talle tähelepanu just konservatiivsemad pooled. Nagu ka sina. Et "näe, mis saab, kui me nüüd kellelegi veel midagi lubame". Võib ju tuua paralleeli, et kunagi olid ka homod keelustatud ja nii edasi, aga ma usun, et sa saad intelligentse inimesena siiski aru, et see näide pole pigem reaalselt pädev, vaid hea näide niisama jauramiseks.
                    See oli tegelikult näitena toodud pigem sellepärast, et ma pole üldse kindel, et üliliberaalne Euroopa oma ülitolerantsuses pole Pandora laegast avanud. Ja see võis alles esimene arglik katsetus olla, tegelikult said nad ju Hollandi peakohtus võidu ja see oligi nende peamine eesmärk.

                    Jah, 20 aastat tagasi poleks meist keegi uneski näinud, et homod saavad seaduslikul pinnal koos elada. Ma ei ole kindel, et järgmise 20 aasta jooksul me hoopis radikaalsemaid arenguid ei näe ja see võib ka mõne "õnneliku ühiskonna" pooldaja silmad avada...
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      homod on ka samamoodi erandid.
                      Vaata plasticu posti. Seal on ikkagi kaks oma tegudest aru saavat osapoolt. Mis muudab olukorra natuke teistsuguseks.

                      Kommentaar


                        18a tüdruk saab ju oma tegudest aru. Ja seaduse kohaselt ka 14a on võimeline oma seksivärgi üle otsustama.

                        Või jumala eest võtame siis kaksikvennad Heino ja Huino. Ilus ja igati võrdne ja harmoonia ja värki.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          18a tüdruk saab ju oma tegudest aru. Ja seaduse kohaselt ka 14a on võimeline oma seksivärgi üle otsustama.

                          Või jumala eest võtame siis kaksikvennad Heino ja Huino. Ilus ja igati võrdne ja harmoonia ja värki.
                          Noh, kui Heino ja Huino tahavad koos paugutada, siis seaduse järgi võivad nad seda ka praegu teha.
                          Ehk kui tahad viia asja selliste näidete peale, siis äkki peaks ikkagi kõik kooselud ära keelama, kuna heteroseksuaalse abielu peaks ära keelama, kuna äkki tahavad 14-aastane tütar ja isa koos elada. nad on ju ka heteroseksuaalsed.

                          P.S. Ehk ootan sinu vastust, et miks peaks lubama heteroseksuaalidel koos elada, kuna samamoodi võivad tütar ja isa koos tahta elada. harmooniline ja puha. Saab sugu ka jätkata.

                          Kommentaar


                            väga viljakas täiskuureede
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Aga Huino ja Heino ei saa uue moodsa seaduse järgi koosellu astuda? Jopptvõi võrdus. Mis nad halvemad on kui mittesuguluses peded? Mis ma nende jaburate näidetega tahan saavutada? Näidata, et sellised asjad on ühiskondlik kokkulepe ja praeguses Eestis ei meeldi peded, pedofiilid ja muud iilid rahvale. Samuti tüte, poja või õe-venna kepijad. Need kes selle poolt, on vähemuses. Kui puudub kolmanda osapoole kahju ja lapse argument, siis muu pn puhas moraali ja meeldivuse küsimus. Ja siis seal valikuliselt osad asjad lubada ja teised keelata on ju tegelikult jama. "sallivuselikkuse", "mis see sinu asi on mis kaks inimest omavahel teevad kui teisi ei puuduta" argumentide taha võib päris palju rõvedusi toppida.

                              Ma saan aru et homosõbrad on oma seisukoha valinud ja otsivad lihtsalt argumente ühe poole toetuseks ja teise seisukoha vastu. Täpselt samamoodi ka mina ja teised nn homofoobid. Tegelikkuses peaks valik ja otsused tulema argumentide pealt. Kahjuks aga on kõigpealt emotsiooni pealt poole valimin ja sisi argumendid vastavasse auku. Tunnistan ennast selles ka süüdi.

                              Aga minu seisukoht:
                              Mina olen nii homovärgi kui ka türe keppimise vastu, kui see segaseks jäi. Mis puudutab igasugu varalisi suhteid siis neid sõlmigu kes iganes tahab, kui teovõimeline on. Pärandagu ja maksku arveid kes kuidas kokku lepib ja käigu kõik oma lähedasi haiglas vaatamas. Mis mul saaks selle vastu olla?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Aga Huino ja Heino ei saa uue moodsa seaduse järgi koosellu astuda? Jopptvõi võrdus. Mis nad halvemad on kui mittesuguluses peded? Mis ma nende jaburate näidetega tahan saavutada? Näidata, et sellised asjad on ühiskondlik kokkulepe ja praeguses Eestis ei meeldi peded, pedofiilid ja muud iilid rahvale. Samuti tüte, poja või õe-venna kepijad. Need kes selle poolt, on vähemuses. Kui puudub kolmanda osapoole kahju ja lapse argument, siis muu pn puhas moraali ja meeldivuse küsimus. Ja siis seal valikuliselt osad asjad lubada ja teised keelata on ju tegelikult jama. "sallivuselikkuse", "mis see sinu asi on mis kaks inimest omavahel teevad kui teisi ei puuduta" argumentide taha võib päris palju rõvedusi toppida.

                                Ma saan aru et homosõbrad on oma seisukoha valinud ja otsivad lihtsalt argumente ühe poole toetuseks ja teise seisukoha vastu. Täpselt samamoodi ka mina ja teised nn homofoobid. Tegelikkuses peaks valik ja otsused tulema argumentide pealt. Kahjuks aga on kõigpealt emotsiooni pealt poole valimin ja sisi argumendid vastavasse auku. Tunnistan ennast selles ka süüdi.

                                Aga minu seisukoht:
                                Mina olen nii homovärgi kui ka türe keppimise vastu, kui see segaseks jäi. Mis puudutab igasugu varalisi suhteid siis neid sõlmigu kes iganes tahab, kui teovõimeline on. Pärandagu ja maksku arveid kes kuidas kokku lepib ja käigu kõik oma lähedasi haiglas vaatamas. Mis mul saaks selle vastu olla?
                                Asi polegi meeldimises. Vaid selles, et kas ja mis tingimustel mittemeeldivatele piiranguid tekitada. Tegelased, kes tekitavad enda tegevusega kellelegi kannatusi, on ühes otsas ja teised, kes tegelevad enda asjadega omavahel ja mõlemad võrdselt asjast aru saades, on telje teises otsas. Ma ei saa isegi sellega kiidelda, nagu pahatihti igasugu inimesed teevad, et mul enda teada homoseksuaalseid sõpru oleks. Paar töökaaslast on, aga nendega ei käi ma ka väga tihedalt läbi. Endal ka mingit sarnast tungi pole, vaid pigem on tegu lihtsalt maailmatunnetusliku küsimusega, et kas võimaldada inimestele sarnastel tingimustel võimalust õnneks või siis pigem suruda peale enda arvamust ja maailmanägemust.

                                Ja kes nüüd ütlevad, et ma suruksin oma maailmanägemust peale "homofoobidele", siis ma pole kunagi olnud seisukohal, et "homofoobidele" peaks mingeid piiranguid olema.

                                P.S. Full disclosure'ks, et lastekodude teemal on mul vähemalt selline isiklik kogemus, et mu ema jäi 10-aastaselt orvuks ja seejärel on ta enda karjääri pühendanud lastega tegelemsiele. Sealhulgas töötanud ka pikalt lastekodude süsteemis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X