320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Top 10 filmi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ah, teate, mis te mölisete. Tooge oma top10 filmid, mis on IMDBs hinnatud 7,4 või nõrgemalt.
    Lingi mulle normaalne tabel, siis võin väljavõtteid teha sealt. Ma ei suuda peale TOP 250 ja Bottom 100 muud leida. Mingi laiendatud otsing on ka, aga see viskab kõik 100 000 filmi ette.

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      Lingi mulle normaalne tabel, siis võin väljavõtteid teha sealt. Ma ei suuda peale TOP 250 ja Bottom 100 muud leida. Mingi laiendatud otsing on ka, aga see viskab kõik 100 000 filmi ette.
      Mul on IMDBs kasutaja, kus ma olen kõiki filme hinnanud, mida ma olen näinud, vähemalt viimase 3-4 aasta jooksul. Mina võtsin oma filmid sealt. Kui see link sind aitab, siis palun.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Mul on IMDBs kasutaja, kus ma olen kõiki filme hinnanud, mida ma olen näinud, vähemalt viimase 3-4 aasta jooksul. Mina võtsin oma filmid sealt. Kui see link sind aitab, siis palun.
        Sinu hinnetest on näha tüüpilist IMDB probleemi ehk uued filmid on totaalselt üle hinnatud. Ehk ära hakka nüüd rääkima vananemisest ja puha, aga ülejäänud omaaegsete filmidega võrreldes on Butch Cassidy & Sundance Kid tõeline kunstiteos. Sul saab ta sama palju punkte kui mingi faking The Game...

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Sinu hinnetest on näha tüüpilist IMDB probleemi ehk uued filmid on totaalselt üle hinnatud. Ehk ära hakka nüüd rääkima vananemisest ja puha, aga ülejäänud omaaegsete filmidega võrreldes on Butch Cassidy & Sundance Kid tõeline kunstiteos. Sul saab ta sama palju punkte kui mingi faking The Game...
          Butch Cassidy & Sundance Kid
          Metascore: 58/100

          The Game
          Metascore: 61/100

          Järjekordne tõestus, et metascore on lesbi. Aga ma olen sinuga muidu nõus. Väga võimalik, et ülehindan uusi filme. Samas ei ole võimatu see, et tänapäeval tehaksegi paremaid filme. Rohkem kvantiteeti. Rohkem kvaliteeti. Kõik ju loogiline. Ma ei saa 50a vanale filmile selle pärast paremaid hinnanguid TÄNA anda, sest ta oli tol ajal megakõwa. Eks teatud filmide puhul ma kindlasti arvestan seda, kui see on ilmselge, kuid kindlasti mitte kõigi puhul. Lihtsalt inimlikult raske.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Butch Cassidy & Sundance Kid
            Metascore: 58/100

            The Game
            Metascore: 61/100

            Järjekordne tõestus, et metascore on lesbi. Aga ma olen sinuga muidu nõus. Väga võimalik, et ülehindan uusi filme. Samas ei ole võimatu see, et tänapäeval tehaksegi paremaid filme. Rohkem kvantiteeti. Rohkem kvaliteeti. Kõik ju loogiline. Ma ei saa 50a vanale filmile selle pärast paremaid hinnanguid TÄNA anda, sest ta oli tol ajal megakõwa. Eks teatud filmide puhul ma kindlasti arvestan seda, kui see on ilmselge, kuid kindlasti mitte kõigi puhul. Lihtsalt inimlikult raske.
            Noh, kas sa mäletad 40 aasta pärast filmi The Game?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Noh, kas sa mäletad 40 aasta pärast filmi The Game?
              Ma arvan, et ma ei pruugi 40a pärast BC & SK'd ka mäletada. Pulp Fictionit mäletan kindlasti. One Flew Over the Cocoo's Nesti mäletan kindlasti. 12 Angry Men mäletan kindlasti.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Ah, the game on tegelt hea film. Mõnes mõttes isegi revolutsiooniline. Ei tasu alahinnata.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  The Game on ju Fincheri parim teos. Seda pole tõesti vaja kottida.
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zaz Vaata postitust
                    The Game on ju Fincheri parim teos. Seda pole tõesti vaja kottida.

                    Kommentaar


                      Tõsijutt, ära näkku löö!
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        Tõsijutt, ära näkku löö!
                        aa, okei, seven nägemata. siis võib küll olla, jah.

                        Kommentaar


                          Nüüdseks olen ka Seveni ära vaadanud. Mitte grammigi halvem kui The Game, kindlasti jah.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Mul on IMDBs kasutaja, kus ma olen kõiki filme hinnanud, mida ma olen näinud, vähemalt viimase 3-4 aasta jooksul. Mina võtsin oma filmid sealt. Kui see link sind aitab, siis palun.
                            Võtsin sinu tabeli ette, reastasin IMDB reitingu järgi ja toon välja filmid, mille reiting on 7,4 või alla selle, millele mina paneksin rohkem:

                            Lincoln
                            Sügisball
                            Elavad pildid
                            Hukkunud alpinisti hotell
                            Greatest Movie Ever Sold

                            P.S. Tehke raamatutele samasugune teema ja toome oma Goodreadsi edetabelid välja.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ma ei viitsinud Tofu asja peale rohkem filme kokku panna, sest mul pole IMDB-s filme hinnatud, aga üldiselt filmid, mida ma vahepeal vaatan, ehkki nende hinded jäävad alla 7. Põhiline argument on mõistagi nostalgia.
                              1. http://www.imdb.com/title/tt1320253/?ref_=nv_sr_2 The Expendables. Seda filmi oli lihtsalt vaja.
                              2. http://www.imdb.com/title/tt0093894/?ref_=nv_sr_1 The Running Man. Kämoon!
                              3. http://www.imdb.com/title/tt0089880/?ref_=nv_sr_2 Rambo on esimest korda välismaal.
                              4. http://www.imdb.com/title/tt0058955/?ref_=fn_al_tt_1 The Beast That Killed Women. Gorilla ründab nudistide laagrit.
                              5. http://www.imdb.com/title/tt0102059/?ref_=nv_sr_1 Hot Shots! Elagu lapsepõlv!
                              6. http://www.imdb.com/title/tt0084602/?ref_=nv_sr_1 Rocky III. Rocky kakleb B.A.-ga.
                              http://www.imdb.com/title/tt0105698/ Universaalne sõdur!!!

                              Kommentaar


                                Leidsin selle huvitava teema foorumi sügavustest.
                                1. Once Upon a Time in the West
                                2. Lawrence of Arabia
                                3. Paris, Texas
                                4. Citizen Kane
                                5. The Third Man
                                6. The Good, the Bad and the Ugly
                                7. City Lights/Modern Times
                                8. Le père Noël est une ordure
                                9. La grande vadrouille
                                10. The Scopone Game

                                Kommentaar

                                Working...
                                X