320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tunnistan üles

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Oled kindel? Ma nagu mäletaks, et mingit fake draamat on sinna vahepeal kasutatud.
    Suht kindel. Samas see hooaeg lendab kuidagi kiiremini, kui iga saade 2 tükki välja visatakse. Ma ei imestaks.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Oled kindel? Ma nagu mäletaks, et mingit fake draamat on sinna vahepeal kasutatud.
      Jep, korra tehtud, kus väljakukkunud kandidaat tagasi kutsuti ja seekord olid ka mingi lemmiku väljakukkumisel sellised jutud, et kas tõesti tehakse sama trikk, aga pole ühtegi saadet näinud, seega isegi ei tea, kellest jutt.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

        Alika must win. Ülejäänud on näotu huumus.
        krt, mul siiralt hea meel. lahe saade (kordades parem produktsioon ja meelelahutuslik väärtus kui Tomi Rahula versioonil Eesti Laulust), tõsiselt lahe Alika ja tasa tehtud, et see jorss-saarlane Sissit võitis.

        Kommentaar


          Ma olen 33 aastat oma elus valesti käibemaksu matemaatikast aru saanud.

          Kommentaar


            käibemaks on suht gayass nimetus sellele maksule... maksustatakse ju lisandväärtust, mitte käivet.

            Kommentaar


              Ma pole kunagi näinud, vaadanud terves ulatuses (vaid näinud mingeid lõike) selliseid filme:
              1. Schindler's List
              2. Scarface
              3. Forrest Gump

              Samas olen korduvalt näinud, vaadanud selliseid filme:
              1. Titanic
              2. Romeo + Juliet
              3. Moulin Rouge
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Naughty naughty!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Ma pole kunagi näinud, vaadanud terves ulatuses (vaid näinud mingeid lõike) selliseid filme:
                  1. Schindler's List
                  2. Scarface
                  3. Forrest Gump

                  Samas olen korduvalt näinud, vaadanud selliseid filme:
                  1. Titanic
                  2. Romeo + Juliet
                  3. Moulin Rouge
                  Hahahaa, super, kas sul on Eesti loomingust midagi sarnast ehk?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust

                    Hahahaa, super, kas sul on Eesti loomingust midagi sarnast ehk?
                    Mul pikki aastaid oli "Nimed marmortahvlil" selline.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Wingback Vaata postitust

                      Hahahaa, super, kas sul on Eesti loomingust midagi sarnast ehk?
                      Pani kohe pikemalt mõtlema, kuid ma arvan, et kodumaise kraami, v.a klassikokkutulekud ja mõned lastekad, on suuresti nähtud.... seda Täna öösel magamatust pole ka näinud... sest seda polevat mõistlik isegi teisel päeval vaadata.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Tunnistan ülesse, et pole jätkuvalt mingit MMi tunnet ja olen kokku vaadanud mänge, mille võib ülesse lugeda ühe käe sõrmedel. Üleüldse on välismaa jalgpall hakanud selle hooajaga ropult tahaplaanile jääma. Tooge Premium Liiga tagasi!

                        Kommentaar


                          tunnistan üles, et talvel on MMi palju mõnusam vaadata, eriti kui ajavöönd klapib. tekib sama fiiling nagu vanasti suusa-MMi ajal. liigajalgpall pole seesama.

                          Kommentaar


                            arvasin jupp aega (pealkirjadest kaugemale jõudmata), et Eva Kaili on eestlane.

                            Kommentaar


                              Ülla-ülla. Veits jõuga surumiseks läks. Häid Jõule ja Pühi!

                              e:
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Eile hommikul prügimaja juurde kõndides kirusin mõttes, et jälle ühed kossid nii ära kantud, et ühe tald on nagu madalamaks kulunud vms ja mõtlesin, kas seda annaks uue sisetallaga kuidagi kompenseerida. Tööl viskasin vahetusjalatsid kähku jalga ja kiirustasin arenguvestlusele. Pärastlõunal, kui uuesti jalatseid jalga toppisin, meenus, et pean poest läbi hüppama kindlasti uute sisetaldade jaoks. Kui lõpuks trepist alumisele korrusel jõudsin, sain aru, et ühes jalas oli king, teises jalas aga vabaajajalanõu (nagu tennis pmst).

                                Enda kaitseks lisan, et mõlemad musta värvi ja nahast ning et tööl on viimasel ajal maru kiire ja lapsed kärbivad unetunde...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X