320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    reede peaks olema muslimiusuliste "pühapäev"

    ja noh, et siia kunagi miskit ei tule... ma päris kellegi ütlemise peale ei usuks.
    soomlased igatahes valmistuvad, kuigi see pole justkui nende sõda ka.
    lisaks, on ju nii siin- kui sealpool lahte üksikuid tegelasi juba leidunud kes sinnakanti sõdima läinud.
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        See sõda on siiski USA-FRA-GBR-GER ja veel mõne riigi(AUS, CAN?) oma, see sõda pole meie sõda. 100% kindel et siin ei juhtu kunagi sellist mis juhtus näiteks eile Pariisis, 11.09.2001 USA-s jne. Ja ei tule siia mingeid terroriste ja ka pagulased, kes paigutatakse siia kohustuslikus korras kaovad siit esimesel võimalusel. Kordan veel oma varasemat mõtet- Eesti on kõik juba selleks teinud, et mingeid pagulasi siia ei tuleks. Eestit võidaks kasutada ainult transiitmaana et saada edasi vanasse Euroopasse.
        Ja kes rääkis ühiskonna saavutustest, siis saavutanud on ikka vana Euroopa. Millised on meie sotsiaalkaitsed et elada jalad seinal? Tõsiselt.. Mõelgem ikka reaalselt milline on meie riik võrrelduna vana Euroopaga.

        Kuupäev valiti muidugi huvitav- FRA-GER sõprusmäng, lisaks 13 ja reede
        Mind see ei morjenda, et eestis ei juhtu.Mind häirib see sama palju kui see juhtub Talllinnas, Helsingis või Pariisis - üks Euroopa ja mulle meelepärane kõik

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          See sõda on siiski USA-FRA-GBR-GER ja veel mõne riigi(AUS, CAN?) oma, see sõda pole meie sõda. 100% kindel et siin ei juhtu kunagi sellist mis juhtus näiteks eile Pariisis, 11.09.2001 USA-s jne. Ja ei tule siia mingeid terroriste ja ka pagulased, kes paigutatakse siia kohustuslikus korras kaovad siit esimesel võimalusel. Kordan veel oma varasemat mõtet- Eesti on kõik juba selleks teinud, et mingeid pagulasi siia ei tuleks. Eestit võidaks kasutada ainult transiitmaana et saada edasi vanasse Euroopasse.
          Ja kes rääkis ühiskonna saavutustest, siis saavutanud on ikka vana Euroopa. Millised on meie sotsiaalkaitsed et elada jalad seinal? Tõsiselt.. Mõelgem ikka reaalselt milline on meie riik võrrelduna vana Euroopaga.
          Päeva mõistlikuim postitus.

          Valan emotsiooni pealt õli tulle... igasugused PCtrardid täna oma "aga Liiabnonis/Iraagis ka, miks keegi sellest ei räägi" jutuga, minge sirgelt putsi!

          Kommentaar


            Ja üldse see -kuni meil ei juhtu on kõik korras suhtumine meid ei toida. Läheb Euroopa põhja - läheme meie ka.

            Kommentaar


              Algselt postitas chac Vaata postitust
              ja noh, et siia kunagi miskit ei tule... ma päris kellegi ütlemise peale ei usuks.
              soomlased igatahes valmistuvad, kuigi see pole justkui nende sõda ka.
              lisaks, on ju nii siin- kui sealpool lahte üksikuid tegelasi juba leidunud kes sinnakanti sõdima läinud.
              realistlikult tõesti on 100% julge pakkumine, parandan siis 99%-le, samas mõte ei kao. Mis puudutab soomlasi, siis ei saa ju võrrelda immigrandi seisukohast Soomet ja Eestit. Soomesse mindakse ikka rikkama riigi tõttu. Prantsusmaale minnakse aga pigem oma usuvendade tõttu, ajalugu on see, mis ühendab ja ajalugu on see, mis eilse öö põhjustas. Ajaloost ju teada mis osa on etendanud Prantsusmaa Lähis-Ida riikides. Ma ei näe mingit põhjust miks peaks eilne öö korduma kunagi näiteks Helsingis.
              Olles elanud varemalt Portugalis 5 aastat, siis olen kokku puutunud ka Portugali probleemidega immigrantidega, kes on pärit Portugali asumaadest ja Prantsusmaal on sama probleem, ainult et kordades tõsisem. Ajalugu maksab kätte lihtsalt
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                Ja üldse see -kuni meil ei juhtu on kõik korras suhtumine meid ei toida. Läheb Euroopa põhja - läheme meie ka.
                Sellega nõus. Juba kasvõi Schengeni sulgemine oleks täitsa rõve. Mina veel natuke nagu mäletaks seda aega, kui ei saanud niisama reedel piletit osta, et laupäeval Londoni lennule istuda. Polnud väga äge.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  realistlikult tõesti on 100% julge pakkumine, parandan siis 99%-le, samas mõte ei kao. Mis puudutab soomlasi, siis ei saa ju võrrelda immigrandi seisukohast Soomet ja Eestit. Soomesse mindakse ikka rikkama riigi tõttu. Prantsusmaale minnakse aga pigem oma usuvendade tõttu, ajalugu on see, mis ühendab ja ajalugu on see, mis eilse öö põhjustas. Ajaloost ju teada mis osa on etendanud Prantsusmaa Lähis-Ida riikides. Ma ei näe mingit põhjust miks peaks eilne öö korduma kunagi näiteks Helsingis.
                  Olles elanud varemalt Portugalis 5 aastat, siis olen kokku puutunud ka Portugali probleemidega immigrantidega, kes on pärit Portugali asumaadest ja Prantsusmaal on sama probleem, ainult et kordades tõsisem. Ajalugu maksab kätte lihtsalt
                  soome:

                  kui mitu selliseid tüüpe seal veel selliseid on keda pole veel avastatud...
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar




                    Kui selles videos esitatud väidetest kasvõi üks lause vastab tõele, siis on seis küll päris p*tsis.
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas malagar Vaata postitust
                      Mind see ei morjenda, et eestis ei juhtu.Mind häirib see sama palju kui see juhtub Talllinnas, Helsingis või Pariisis - üks Euroopa ja mulle meelepärane kõik
                      nõus, et häirib, ka mind. samas tuleb aru saada mis on põhjused, mis on probleemi alged. me ei saa vastutada näiteks Prantsusmaa või Inglismaa ajaloo eest, nende tegevuse eest Lähis-Idas. Lühidalt- häirib ka mind, kuid saan ka aru, et sellised asjad saavad toimuma ainult asjaosalistes riikides, tõenäosus, et need jõuavad siia on kaduvväike, et me ei pea oma riigi pärast küll muret tundma immigratsiooni suhtes. Lisaks mida saame meie teha kui näiteks sakslane ja prantslane on otsustanud neid immigrante vastu võtta? Kui me oleme EL-is, siis otsused tehakse meist sõltumata mujal. Mida meie siin teha saame on ainult kaasa tunda.
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Sellega nõus. Juba kasvõi Schengeni sulgemine oleks täitsa rõve. Mina veel natuke nagu mäletaks seda aega, kui ei saanud niisama reedel piletit osta, et laupäeval Londoni lennule istuda. Polnud väga äge.
                        Sa pidasid ikka midagi muud silmas? Schengen on ju pelgalt passikontrolli puudumine. Londonis küsitakse ju ikka passi lennujaamas, sest pole Schengen
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          nõus, et häirib, ka mind. samas tuleb aru saada mis on põhjused, mis on probleemi alged. me ei saa vastutada näiteks Prantsusmaa või Inglismaa ajaloo eest, nende tegevuse eest Lähis-Idas. Lühidalt- häirib ka mind, kuid saan ka aru, et sellised asjad saavad toimuma ainult asjaosalistes riikides, tõenäosus, et need jõuavad siia on kaduvväike, et me ei pea oma riigi pärast küll muret tundma immigratsiooni suhtes. Lisaks mida saame meie teha kui näiteks sakslane ja prantslane on otsustanud neid immigrante vastu võtta? Kui me oleme EL-is, siis otsused tehakse meist sõltumata mujal. Mida meie siin teha saame on ainult kaasa tunda.
                          Tegelikult küll eesti on viimastel aastakümnetel ka rõõmsalt suurtel seal lähis-idas kaasas jooksnud. Seega nagu Eesti sõda ka. Aga selles ma olen nõus, et Eesti on tähtsusetu ja sihtmärgiks ei saa. Ma lihtsalt pole nii rahvuslik kui võiks arvata ja mulle meeldib tervest euroopast kui oma kodust mõelda. Praegu juba on Euroopas reisimine ja elamine tunduvalt keerukamaks muutumas kui seni.

                          Kommentaar


                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              Tegelikult küll eesti on viimastel aastakümnetel ka rõõmsalt suurtel seal lähis-idas kaasas jooksnud. Seega nagu Eesti sõda ka. Aga selles ma olen nõus, et Eesti on tähtsusetu ja sihtmärgiks ei saa. Ma lihtsalt pole nii rahvuslik kui võiks arvata ja mulle meeldib tervest euroopast kui oma kodust mõelda. Praegu juba on Euroopas reisimine ja elamine tunduvalt keerukamaks muutumas kui seni.
                              Eks see kaasas jooksmine on paratamatu olnud osalt, osalt ka meie juhtide otsus.
                              Mis puudutab tervest Euroopast kui kodust, siis keskmine eurooplane vaevalt seda mõtleb, ikka ollakse oma riigi huvide eest väljas, nagu näitab ka praktika.
                              Reisimine aga vaevalt keerukamaks muutub. Piiride sulgemine tähendab üldjuhul passikontrolli.
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Ma ei pidanud passikontrolli silmas. Pigem seda kuhu lapsega koos on turvalisem reisida. Balkanile praegu väga puhkama ei kipu nätieks. aga noh terrorismuse valguses see on marginaalne probleem

                                Kommentaar

                                Working...
                                X