320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma olen üsna segaduses, et kuidas mingitel üsna rumalatel inimestel alati nii palju motiveerivaid pildikesi on?
    Selle selgitamiseks on viimasel ajal üsna kuulsaks saanud teadustki tehtud. Ehk siis on empiirika abil on leidnud kinnitust, et (sotsiaalmeedias) "vaimukaid" ja "sügavaid" tsitaate aktiivsemalt kasutavate inimeste intelligentsus ja vaimne võimekus on keskmisest madalam.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ma olen üsna segaduses, et kuidas mingitel üsna rumalatel inimestel alati nii palju motiveerivaid pildikesi on?


      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
      Selle selgitamiseks on viimasel ajal üsna kuulsaks saanud teadustki tehtud. Ehk siis on empiirika abil on leidnud kinnitust, et (sotsiaalmeedias) "vaimukaid" ja "sügavaid" tsitaate aktiivsemalt kasutavate inimeste intelligentsus ja vaimne võimekus on keskmisest madalam.
      Eks teadlased on ka sulle abi otsinud

      How To Help?

      There is no medical procedure that we know of that can reliably and safely enlarge a small penis. For us, as psychotherapists, the question becomes, "Given that I have this problem that cannot be fixed, what can I do to reduce its impact on myself so that I can live a happier life?". Our thoughts about how to answer this question follow. While these suggestions are intended as useful aids to all men, they might be especially helpful to the men who are extremely angry, hopeless and depressed because they are convinced that they are not well enough endowed.
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Hehe, just, väike peenis. Tule räägi seda mulle...

        Mul tekkis muidugi kusagil välibaaris ilget leitsakut trotsides uitmõte, et milline oleks count, kui ta oleks näiteks Marokos üles kasvanud. Ma pakun, et ta oleks juba praeguseks kusagil hotellis või raudteejaamas end õhku lasknud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Hehe, just, väike peenis. Tule räägi seda mulle...

          Mul tekkis muidugi kusagil välibaaris ilget leitsakut trotsides uitmõte, et milline oleks count, kui ta oleks näiteks Marokos üles kasvanud. Ma pakun, et ta oleks juba praeguseks kusagil hotellis või raudteejaamas end õhku lasknud.
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Sinu puhul kahtlen.

            Ma ei viitsi seda mingi juustuse taustaga gifi panna, et sa seda tõsiselt võtaks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Sinu puhul kahtlen.

              Ma ei viitsi seda mingi juustuse taustaga gifi panna, et sa seda tõsiselt võtaks.
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Voorusevööd võetakse jälle kasutusele. http://time.com/4185715/womans-chast...lflow_facebook

                Kommentaar


                  Aga count, selgita, kuidas su tõlked Koraanist nii sitad olid? Pidid ju olema jube kõva kriitikameelega ja lugema igast allikaid, mis käsivad lugeda veel allikaid, et keegi ei suudaks nii labaselt petta. Suht nõrk nagu.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Aga count, selgita, kuidas su tõlked Koraanist nii sitad olid? Pidid ju olema jube kõva kriitikameelega ja lugema igast allikaid, mis käsivad lugeda veel allikaid, et keegi ei suudaks nii labaselt petta. Suht nõrk nagu.
                    miks sa üldse üritad?
                    Algselt postitas Iceman
                    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Aga count, selgita, kuidas su tõlked Koraanist nii sitad olid? Pidid ju olema jube kõva kriitikameelega ja lugema igast allikaid, mis käsivad lugeda veel allikaid, et keegi ei suudaks nii labaselt petta. Suht nõrk nagu.
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Ise printisid?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ise printisid?
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Tasahilju hakkan immigratsiooni vastaseks muutuma.

                            Kui immigrandid teevad juba Soomes selliseid asju, siis varsti on see Eestis ka.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              igav ja korduv demagoogia

                              Kommentaar


                                Küsimus Dannarile: Miks Luik sellise loo kirjutas? http://epl.delfi.ee/news/arvamus/han...ha?id=73452865

                                Sest see müüb? Huvitav on ka muidugi see, et sotsiaaldemokraatliku kallakuga kanal sellise doki tegi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X