320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    kuidas see sallimine ja mittevihkamine tekkima peaks, kui sina oled terve elu proovinud tööd tehes ots-otsaga kokku tulla ja siis tuleb mingi võõras ja tema peale kulutatakse esimse asjana summad raha, mida sa pole terve elu käeski hoidnud ja mida ta ilmselt ei maksa ka hiljem maksudena tagasi, ajab ilmselt vihaseks küll.
    Kusjuures jõudsin ise täpselt sama tulemini... Küsimus kõikidele, kes pooldavad seda Brüsseli "kõikide rahaste sõprust" mitut muidusööjat te oleks nõus üleval pidama??? Ja kui te tõesti vajate ülalpeetavate lisa siis erinevalt Raadio Maania kampaaniaslouganist( kaustage kondoomi)- paljunege loomulikul teel
    ROHE-VALGE SURMANI

    Kommentaar


      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
      täna jäi kusagilt kõrvu number 10 000 euri, mis pagulase peale esimese hooga kulub(aga et jääb ilmselt puudugi), sellega seoses tekkis küsimus, et kui mitu aastat peaks see sama pagulane töötama ütleme eesti keskmise palga juures, et ta maksude näol selle raha tagasi maksaks riigile? kas sedasi arvutades on üldse mõtekaski koolitada mingit tööd tegema igaüht või ongi mõistlikum maksta mõnele raha niipalju et päris nälga ja külma ei sure?
      See 10 000 euri on pigem infra loomine, mida loovad meie enda inimesed ehk sellega luuakse meie lüpsja-maridele tööd ja töökohti. Seega on see winwin.

      Kommentaar


        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
        täna jäi kusagilt kõrvu number 10 000 euri, mis pagulase peale esimese hooga kulub(aga et jääb ilmselt puudugi), sellega seoses tekkis küsimus, et kui mitu aastat peaks see sama pagulane töötama ütleme eesti keskmise palga juures, et ta maksude näol selle raha tagasi maksaks riigile? kas sedasi arvutades on üldse mõtekaski koolitada mingit tööd tegema igaüht või ongi mõistlikum maksta mõnele raha niipalju et päris nälga ja külma ei sure?
        ma loodan, et ma nüüd väga puusse ei pane

        keskmine brutopalk on mingi 1000 eurtsi
        sellest maksuametile läheb ca 500 eurtsi
        kätte jääb 800 eurtsi, mis läheb eeldatavatsi tarbimisse ehk sealt siis 20% käibekat kah veel riigile ehk 160 eurtsi.

        Ehk ca 14 kuuga on raha tagasi teenitud

        Kommentaar


          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kui lüpsja Mari lõpetas koolitee nõukaajal, siis on ta hetkel vähemalt 45-aastane. Kui ta polnud võimeline midagi juurde õppima, siis pidi ta olema nõukaaja lõpus vähemalt 40. Ehk siis praegu 65. Ehk peaks pinsil olema?

            Ehk ausalt, kaua võib seda "nõukaaega" taga nutta? Mingid 50-aastased kaevurid või talumehed kurdavad 25 aastat pärast "suure turu" kadumist ja süüdistavad riiki. Noh, ma nüüd ei tea. Ma pole küll neoliberalismi jäägitu pooldaja, aga mingi võimalus meil siin riigis siiski täiendõppeks ja muudeks variantideks on?
            Taga ei nuta küll keegi aga üldpilti peaks selgemaks tegema pisut. See kas sinust tolgusest 50 aastasena ümberõppijat on kahtlen ma küll juba praegu. Ja pime viha kõige vastu mis jääb Tallinn city piiridest välja tuleneb sellest, et keegi sind väiksena mõnes pimedas laudaurkas näperdas? Pöörane vennike.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              Taga ei nuta küll keegi aga üldpilti peaks selgemaks tegema pisut. See kas sinust tolgusest 50 aastasena ümberõppijat on kahtlen ma küll juba praegu. Ja pime viha kõige vastu mis jääb Tallinn city piiridest välja tuleneb sellest, et keegi sind väiksena mõnes pimedas laudaurkas näperdas? Pöörane vennike.
              Mine postita "täis peaga postitamise teemasse", eks. Sa ei saa isegi irooniast aru. Sa ei saa isegi sellest aru, et mina pole immigratsiooni hardkoorpooldaja, aga see ei takistanud sul minu sissetoomist enda postitusse. Ehk tao pihku, maga natuke ja siis jaura edasi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Mine postita "täis peaga postitamise teemasse", eks. Sa ei saa isegi irooniast aru. Sa ei saa isegi sellest aru, et mina pole immigratsiooni hardkoorpooldaja, aga see ei takistanud sul minu sissetoomist enda postitusse. Ehk tao pihku, maga natuke ja siis jaura edasi.
                Ma juba postitasin sinna kvaliteetteemasse, ära mulise eksju. Ken Saan selline.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  mina pole immigratsiooni hardkoorpooldaja
                  Aga su postitustest jääb täpselt selline mulje, et oled.
                  Umbes nagu "I'm not racist, but ..." laused.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Amos Vaata postitust
                    Aga su postitustest jääb täpselt selline mulje, et oled.
                    Umbes nagu "I'm not racist, but ..." laused.
                    Ma pigem naudin vingeid argumente:
                    - nad kepivad meie naisi
                    - kõik on laisad t*rapead
                    - miks meie vaeste eest ei hoolitseta
                    - Lüpsja-Maali.
                    jne.

                    Minu jaoks on pigem küsimus selles:
                    - Aafrika probleemid tulenevad enamjaolt Euroopast, kuna piirid on seal tõmmatud riigiti vastavalt sellele, kuidas olid omal ajal asumaad. Ehk rahvad on täiesti segamini, mistõttu on seal pidevalt idiootsed sõjad. Seega oleks justkui moraalne kohustus kuidagi reageerida.
                    - Samas on see ikkagi seetõttu endiste impeeriumite teema.
                    - Itaalia rannavalvel on üleüldse poogen (tundub vähemalt), et nende nimes on ka valve. Nad on lihtsalt rannas.
                    - Itaalia allilm korraldas omal ajal Somaalia perssekeeramise. Nüüd siis võtke ise enda somaalid vastu.
                    - AGA mõned riigid ei saa nüüd midagi ette võtta, kuna siiani vastuvõetud on siiski oluline valijaskond. Kui sa paned korraga terve piiri kinni ja hakkad inimesi suurel hulgal tagasi saatma, siis on valimistel paha olla. Seega on vaja teha mingi "muu" lahendus, et jõuda ka kohalike EKRE valijateni. Ehk hundid rahul, lambad kepitud. Ja nüüd siis tullakse mingile kvoodiideele.
                    - Et, noh, tore. See on umbes samamoodi, et saabun peole pärast massikaklust ja seejärel küsitakse minult solidaarselt selle käigus lõhutud asjade hüvitamist.

                    Kõik muud argumendid, et mõned mustad on mustad ja teised on laisad, on lihtsalt väiksetilliline rassismijaur.

                    Kommentaar


                      Nagu varem öeldud, selle idiootliku kvooditamise asemel, mis on pigem illegaalse inimkaubanduse toetamine, tuleks lihtsalt kõik paadipõgenikud oma teekonna alguspunkti tagasi saata ja rajada sinna olukorra stabiliseerumiseni põgenikelaagrid, saates sinna toitu, tekke, riideid, ravimeid ja muud vajalikku. Ah et piirkond on ebastabiilne? Saatkem siis ka brigaadi rahuvalvajaid. Siis poleks ka minul kahju, kui Eesti mõne miljoni selleks annab või kompanii jagu mehi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                        Nagu varem öeldud, selle idiootliku kvooditamise asemel, mis on pigem illegaalse inimkaubanduse toetamine, tuleks lihtsalt kõik paadipõgenikud oma teekonna alguspunkti tagasi saata ja rajada sinna olukorra stabiliseerumiseni põgenikelaagrid, saates sinna toitu, tekke, riideid, ravimeid ja muud vajalikku. Ah et piirkond on ebastabiilne? Saatkem siis ka brigaadi rahuvalvajaid. Siis poleks ka minul kahju, kui Eesti mõne miljoni selleks annab või kompanii jagu mehi.
                        Aga need vaesekesed on ju aasta aega oma raha kogunud, et pilet parvele saada. Kuidas Sul on südant need nüüd tagasi saata..?

                        Kommentaar


                          kui mõnuagent tõi välja siin omad jutud, mis teda enim häirivad, lisaks enda omad, et mind häirib enim see, et hea küll oleme siis solidaarsed euroopaga ja võtamegi pagulased vastu, aga meil siin puudub igasugune võimekus nendega toime tulla, pole kohta kuhu panna, pole raha mille eest seda kohta (eelarves vähemalt ei kajastu küll) ehitada ja kõige hullem, et puudub igasugune nägemus, mis nad siin tegema hakkavad, kuidas me nad ühiskonda aitame sulanduda jne. praeguse värgi järgi tuleb sest ikka kõvasti hullem tulemus, kui paljuräägiud rootsis.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                            kui mõnuagent tõi välja siin omad jutud, mis teda enim häirivad, lisaks enda omad, et mind häirib enim see, et hea küll oleme siis solidaarsed euroopaga ja võtamegi pagulased vastu, aga meil siin puudub igasugune võimekus nendega toime tulla, pole kohta kuhu panna, pole raha mille eest seda kohta (eelarves vähemalt ei kajastu küll) ehitada ja kõige hullem, et puudub igasugune nägemus, mis nad siin tegema hakkavad, kuidas me nad ühiskonda aitame sulanduda jne. praeguse värgi järgi tuleb sest ikka kõvasti hullem tulemus, kui paljuräägiud rootsis.
                            Ma ei usu seda, et midagi väga hullu tuleb, kuna neist tüüpidest jääb meile kaduvväike protsent. Me ei jõua viie rikkaima riigi sekka, meie toetused ei ole nii head, piiri taga on kuri karu, ilmad on koledad ja kusagil Prantsusmaal on neil üldiselt keegi ees ootamas. Siia jääks mõni üksik, kes mingit tööd saaks. Seega ma ei karda absoluutselt nende inimeste mõju pärast meile, vaid natuke häiriv on selline "meil on meie enda põhjustatud jama, võtke nüüd teie ka osa"-suhtumine.

                            Ja nendega tegelemine loob juurde töökohti. Mille saaks täita praeguste inimestega, kes tööd ei ole saanud. Seega peaks "põlis-eestlasele" justkui fakkjee olema.

                            Kommentaar


                              no need töökohad on ju sellised raha ringikeerutamise töökohad, raha või muud väärtust juurde ei teki, mis tähendab, et see raha tuleb võtta eelarvelistest vahenditest ja siis meie maksudest eksole. et pigem nagu kulu, kui tulu ju.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                                no need töökohad on ju sellised raha ringikeerutamise töökohad, raha või muud väärtust juurde ei teki, mis tähendab, et see raha tuleb võtta eelarvelistest vahenditest ja siis meie maksudest eksole. et pigem nagu kulu, kui tulu ju.
                                Selles nagu enamasti mõte ongi. Et raha liiguks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X