320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
    Minu meelest ka nõme provotseerimine ja praeguste pagulaste tahtlik hirmutamine.
    "Majutuskeskuse elanikud ei tunne kohalikke kombeid ega tavasid, nad sisenevad luba küsimata eravaldustesse, tülitavad kohalikke naisi siivutute ettepanekutega."

    Kes keda siis lõpuks provotseerivad?

    Sealt artiklist sai aru, et tegemist on lihtsa toetuse avaldusega küla elanikele või te kumbki ei jõudnud pealkirjast kaugemale?

    Kommentaar


      Algselt postitas Anarhist Vaata postitust
      "Majutuskeskuse elanikud ei tunne kohalikke kombeid ega tavasid, nad sisenevad luba küsimata eravaldustesse, tülitavad kohalikke naisi siivutute ettepanekutega."

      Kes keda siis lõpuks provotseerivad?

      Sealt artiklist sai aru, et tegemist on lihtsa toetuse avaldusega küla elanikele või te kumbki ei jõudnud pealkirjast kaugemale?
      Nagu ma videost aru sain, siis sisenevad eravaldustesse üldiselt väiksed lapsed. Ja, noh, noored mehed teevad hoolimata rahvusest naistele siivutuid ettepanekuid.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Nagu ma videost aru sain, siis sisenevad eravaldustesse üldiselt väiksed lapsed. Ja, noh, noored mehed teevad hoolimata rahvusest naistele siivutuid ettepanekuid.
        Seda minagi imestan, et just neid siivutuid ettepanekuid välja tuuakse. Meil Eesti ju niigi suuri ke**mehi täis.
        Aga tegelikult olen ma viimasel ajal ikka tõsiselt mõtlema hakanud, et ehk olen hoopis mina see imelik, et kogu selle paanika külvamisega kaasa ei lähe - liiga paljud FB tuttavad jagavad siin juba tuntud temaatilisi linke. Kõiki ei taha päris ära unfriendida ka, kuigi on ka seda viimasel ajal tehtud.
        Üks sugulane kutsus just üles "motomatkaga" liituma. No krt, mida head saab see tuua või mis eestiski see teenib?

        Kas teema pealkiri pole mitte vale? Kuidas saab üldse olla immigratsiooni poolt või vastu? See toimub nii või teisiti. Sama hea oleks küsida kas keegi on hingamise poolt või vastu. Lõpuks on meie kõigi esivanemad siia immigreerunud läbi Aasia Aafrikast. Nüüd lihtsalt mõned aeglasemad tulevad veel järele.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Kas teema pealkiri pole mitte vale? Kuidas saab üldse olla immigratsiooni poolt või vastu? See toimub nii või teisiti. Sama hea oleks küsida kas keegi on hingamise poolt või vastu. Lõpuks on meie kõigi esivanemad siia immigreerunud läbi Aasia Aafrikast. Nüüd lihtsalt mõned aeglasemad tulevad veel järele.
          Jep, me esivanemad liikusid ka ihualasti ja elasid peamiselt puu otsas. Mille kuradi pärast meie küll riietatult töllerdame?

          Kommentaar


            Kohati on kahju neid Vao muridest. Vaevalt mõni neist Eestisse tulla tahtis, lihtsalt rabati kuskil Põlvamaal kinni.
            Nüüd korraldavad badass natsionalistid (kelledest kindlasti paljudel on työturvallisuuskortti taskus) mingise "toetussõidu".
            Russia Todayl on kindlasti hea päev.
            Edu.
            Algselt postitas Iceman
            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Jep, me esivanemad liikusid ka ihualasti ja elasid peamiselt puu otsas. Mille kuradi pärast meie küll riietatult töllerdame?
              Ja kuidas see täpsemalt teemasse puutub? Ehk kas see muudab minu jutu mõtet?
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Ja kuidas see täpsemalt teemasse puutub? Ehk kas see muudab minu jutu mõtet?
                Puutub sama palju või vähe, kui absurdne argument, et me esivanemad tulid ju ka kunagi Aafrikast, miks me siis murjanite vastu oleme.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Puutub sama palju või vähe, kui absurdne argument, et me esivanemad tulid ju ka kunagi Aafrikast, miks me siis murjanite vastu oleme.
                  Kui ma nüüd oma küsimust täpsustan, siis ei saanud ma aru, mida sa üldse öelda tahtsid?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Anarhist Vaata postitust
                    "Majutuskeskuse elanikud ei tunne kohalikke kombeid ega tavasid, nad sisenevad luba küsimata eravaldustesse, tülitavad kohalikke naisi siivutute ettepanekutega."
                    Oot, kas see lõik on mingist Madisoni laevasõitu kirjeldavast uudisest?

                    Kommentaar


                      Ilmar Raag tegi siis sellise artikli http://pluss.postimees.ee/3229977/il...-aastat-hiljem. Peaks Mõnuagendile meeldima kuna tekitab teistsugust temaatikat.
                      Mõttekäik on huvitav, võrrelda meie rahvaarvu vähenemist ja pagulasi. Et 1) kui juurde toome, siis aitavad makse maksa ja 2) kui juurde toome, siis moodustavad aina suurema osa, kuna meie sureme välja. Huvitavad punktid mõlemad ja ma ei tea kuidas sellesse suhtuda, et nende juurde toomine aitakse meid natukene lihtsamalt hakkama saada. Does it? Vabandust, kas tõesti? Meenutab mulle veidi seda arutelu, kus öeldakse, et miks me paneme nad elama Meriväljale ja anname 1000 eurot kätte, kui oma lapsed on näljas. Kas sa tõesti võitleks nende laste õiguste eest sama teravalt, kui poleks immigratsiooni teemat? Kahtlen. Aga see pole see teema. Keegi ei kipu vastama sellele, et kuidas siiski meie elu paremaks läheks. Nendega või nendeta. Kui oleks vaid projekt, millega neid rakendada.
                      Kogu see teema majanduse ja koormuse ja heaolu elu ära kasutamise üle, et pagulased kasutavad meie head süsteemi ära on veidi imelik. Miks me siis vingume ise selle üle, kui see nii hea on? Meie arstid ja õed lähevad ära, sest palk on väike, aga tööd on palju ja koormus on suur. Lisaks ühiskond kirub, et olevat ahned ja järjekorrad on nõmedad ja üldse on kõik haiglad kurjast. Kui arstid streikisid, siis suutis Pehvkur ja Co neile PR-s ära teha ja jätta mulje, nagu ainult raha peal ollakse väljas. Kui riigis on igas väikses asulas haigla, mis on alamehitatud, aga mida keegi sulgeda ei julge, siis tulebki võtta spetsialiste mujalt sisse (iseasi, palju neid Aafrikast tuleb). Lihttööline ei ela ära väikeses kohas ja tahaks paremat võimalust. Äkki aitakse elanike juurde toomine majandust elavdada, kuna tekib suurem nõudlus? Hea on, et ma ei pea teadma/mõtlema kuidas seda kõike teha. Samas arvan ka seda, et üksi ja teisi tõrjudes ei jõua ka me lahenduseni. Lihtne on öelda, et pagulased tulevad ja varastavad ja vägistavad ja toovad vaid jama. Lihtne on öelda, et ma ei taha tegeleda teiste probleemidega, kuna endalgi neid palju. Aga me ei saa ju neist välja ilma teisteta. Pingutaks hoopis selle nimel, et leida lahendus, mitte öelda, et kõik on sitasti ja ainukene lahendus on nende vastu võtmisest keeldumine. Mida see lahendab? Seda, et siin neid pole. Okei ja edasi? Mida nende siia juurde toomine annab? Selle fakti, et nad on siin?
                      Siin foorumis on paljud, kes on 126,5 % veendunud, et neist tuleb vaid jama. Äkki ei tule. Maailm ei ole vaid halbu näiteid täis ju.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Äkki aitakse elanike juurde toomine majandust elavdada, kuna tekib suurem nõudlus?
                        Rootsi puhul käivad tööealistest immigrantidest tööl alla pooled. Seega nende maksuraha kulub ülejäänute nuumamiseks ja jääb puudugi. Miks meil peaks teisiti minema?

                        Kommentaar


                          Aga teistes riikides? Sesmõttes iga immigranditeema juures ainult Rootsit, mis on oma oma megaliberaalsusega enivei pekkis, näiteks tuua on minu meelest veitsa kummaline.

                          -e- Võinoh, üleüldse oleks megalahe, kui mõne statistline väide hõlmaks nii positiivseid kui ka negatiivseid väiteid ja/või natuke suuremat hulka riike, mille põhjal näiteks annaks ka järeldusi teha, et kas pagulaste puhul on üleüldse lootust, et nad tööle hakkavad või tõepoolest jäävad pooled neist siia niisama vegeteerima. Ja kas mujal Euroopas on ka 25% kõikidest naistest vägistatud nagu Rootsis. See pidev "Rootsis on nii" ja "Rootsis on naa" (pole ainult sinu keiss, vaid kumab absoluutselt igast sarnasest juhtumist vastu) mulle väga infot ei anna.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Rootsi puhul käivad tööealistest immigrantidest tööl alla pooled. Seega nende maksuraha kulub ülejäänute nuumamiseks ja jääb puudugi. Miks meil peaks teisiti minema?
                            Ole hea, viska selliste faktiväidete juurde ka allikas. Muidu jääb väide natuke paljasõnaliseks. Nagu üks kasutaja siin väitis, et pagulased kes siia tulevad on kindlasti kriminaalid, sest tal on selline tunne.

                            Huvitab reaalselt mind, ei küsi niisama laksimise pärast.
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              Ole hea, viska selliste faktiväidete juurde ka allikas. Muidu jääb väide natuke paljasõnaliseks. Nagu üks kasutaja siin väitis, et pagulased kes siia tulevad on kindlasti kriminaalid, sest tal on selline tunne.

                              Huvitab reaalselt mind, ei küsi niisama laksimise pärast.
                              Lugesin seda mõne päeva eest Postimehest. Konkreetselt käis vist Malmö kohta aga ilmselt eksisteerib sama asi ka Rootsis tervikuna. Neid immigratsiooniteemalisi artilkeid on nii palju viimasel ajal olnud, et ma pole kindel, kas viite kätte leian aga proovin.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Ole hea, viska selliste faktiväidete juurde ka allikas. Muidu jääb väide natuke paljasõnaliseks. Nagu üks kasutaja siin väitis, et pagulased kes siia tulevad on kindlasti kriminaalid, sest tal on selline tunne.
                                Hakkas ka huvitama. 2010. aasta kohta on OECD andmed olemas. 76% tööealistest kohalikest olid tol aastal hõivatud, seega immigrantidest 63%. Uusimmigrantide (vähem kui 5 aastat riigis) osas aga tõesti napilt alla poole tööealistest. Samas Rootsi on selles vallas OECD häbiplekk ning ühenduse riikide keskmine on vägagi mõistlik, minu jaoks isegi üllatavalt väike erinevus.
                                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X