320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänane Äripäeva juhtkiri võtab väga hästi kokku praeguse olukorra. http://www.aripaev.ee/juhtkiri/2015/...data-tahate-ei

    Kommentaar


      Ma eeldan, et pagulasfondi kulud maksab suures osas EU kinni? Vähemalt Bulgaarias on nii.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        Sa elad ikka N.Liidus vä? Olen päris kindel, et enamik neid Vao majadest on ühistute hallata ja kuuluvad inimestele, kes seal elavad, mitte riigile, riigi ülesanne on ikka hoida korras infrastruktuuri, mis puudutab avalikke teenuseid, pagulaskeskus - riigi mure, suvaline elumaja - selle elanike ja mõnel juhul kohaliku omavalitsuse mure.
        Kus on mõistus?
        Nii et sinu loogika järgi võiks nagu teha laevaühenduse Sillamäe/Paldiski/Muuga ja nende sõjapiirkondade sadamate vahel, kus saaks toppida need enamasti kutid otse konteineritesse ning tooks otse estoniasse, ning tõstaks hakkakse nende jaoks renoveerima kodusid ja topime tsurkad sinna kohe elama, aga savi- las meie maksumaksjad maksavad ka nende elu kinni? sa oled vist see kapi pede ja kapipagulane, kes näost näkku rääkkides ei toeta pagulasi aga siin foorumis on küll äge vend neid toetama, või siis on telfi su ajud nii ära pesnud, et sa enam ei suuda edekvaatselt ega loogiliselt mõelda. Su vanavanematel on ilmselt häbi, et neil selline lapselaps on, kelle jaoks on homod ja muulased püha.

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Ma eeldan, et pagulasfondi kulud maksab suures osas EU kinni? Vähemalt Bulgaarias on nii.
          jah, ca 90% ulatuses
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas raudidas Vaata postitust
            Ega jah- eelkõige tuleb teha kõlaliste majad korda ja siis alles vaatame/ootame kunas oma riigi elanikel hakkame koduasemeid renoveerima- kas see on see mida sa tahad öelda. Kui jah siis sa oled ilmselt vales kohas sündinud ja elad vales kohas. Et kui ma tahaks, et riik võtaks minu soove kuulda, siis kas tõesti ma pean aafrikast itaaliasse seilama oma heleda nahaga ning lapspeaministri käest asüüli taotlema. Kas need pagulased on ära teeninud paremad elutingimused sellega, et nad põgenevad sõja eest? Või kas tõesti mingi välismaalase elutingimused on sinu jaoks rohkem väärt kui su oma rahva omad. Shame on you!!!
            Mingi sõda on neid kohalikke takistanud enda kodu korda tegemast?

            Kommentaar


              Algselt postitas raudidas Vaata postitust
              Nii et sinu loogika järgi võiks nagu teha laevaühenduse Sillamäe/Paldiski/Muuga ja nende sõjapiirkondade sadamate vahel, kus saaks toppida need enamasti kutid otse konteineritesse ning tooks otse estoniasse, ning tõstaks hakkakse nende jaoks renoveerima kodusid ja topime tsurkad sinna kohe elama, aga savi- las meie maksumaksjad maksavad ka nende elu kinni? sa oled vist see kapi pede ja kapipagulane, kes näost näkku rääkkides ei toeta pagulasi aga siin foorumis on küll äge vend neid toetama, või siis on telfi su ajud nii ära pesnud, et sa enam ei suuda edekvaatselt ega loogiliselt mõelda. Su vanavanematel on ilmselt häbi, et neil selline lapselaps on, kelle jaoks on homod ja muulased püha.
              Umm.. sellise pasa kohta ei oskagi midagi öelda, kujutlusvõime lendab küll päris ägedalt.
              Kapipagulane on päris hea väljend muidugi, et muidu näen välja nagu eestlane aga sisimas tunnen et olen Somaaliast? Või mis see täpselt tähendama peaks?
              Ja olen absoluutselt kõikidele oma tuttavatele, kellega see teema jutuks tulnud täpselt sama arvamust väljendanud, mida siin foorumis
              Delfi on minu arvates üpris adekvaatselt seda teemat käsitlenud ja arvamusi mõlemast leerist on suhteliselt võrdselt üles riputatud ning palun ära kasuta sõnu, mille tähendusest sa ise aru ei saa .

              Mis puudutab minu vanavanemaid, siis nad on kõik juba ammuilma teises ilmas ja ei arva sellest teemast midagi. Kuidas üldse puutuvad homod immigratsiooniteemasse? Kas mitte islamistid pole kõige radikaalsemad homodevastased võitlejad? Peaks ju meeldima kui rohkem mõttekaaslasi riiki tuleks?

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Umm.. sellise pasa kohta ei oskagi midagi öelda, kujutlusvõime lendab küll päris ägedalt.
                Kapipagulane on päris hea väljend muidugi, et muidu näen välja nagu eestlane aga sisimas tunnen et olen Somaaliast? Või mis see täpselt tähendama peaks?
                Ja olen absoluutselt kõikidele oma tuttavatele, kellega see teema jutuks tulnud täpselt sama arvamust väljendanud, mida siin foorumis
                Delfi on minu arvates üpris adekvaatselt seda teemat käsitlenud ja arvamusi mõlemast leerist on suhteliselt võrdselt üles riputatud ning palun ära kasuta sõnu, mille tähendusest sa ise aru ei saa .

                Mis puudutab minu vanavanemaid, siis nad on kõik juba ammuilma teises ilmas ja ei arva sellest teemast midagi. Kuidas üldse puutuvad homod immigratsiooniteemasse? Kas mitte islamistid pole kõige radikaalsemad homodevastased võitlejad? Peaks ju meeldima kui rohkem mõttekaaslasi riiki tuleks?
                Ära toida trolli

                Ta saab sellest energiat.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Ära toida trolli

                  Ta saab sellest energiat.
                  trolliliha on tavapärasest vaiksemal reedel päris maitsev.

                  Kommentaar


                    Tööjõudu on juurde vaja.
                    Brüsseli majandustegelased väidavad, et Euroopa Liidu riigid vajavad 2050. aastaks 56 miljonit võõrtöölist, et tasa teha Euroopa rahvastiku kahanemist.





                    Millal pagulaste ümberpaigutamise suhtes Euroopa Liidu Nõukogus hääletamine toimub? Kuidas Rõivas hääletab?
                    Britain has already said it will use its veto to avoid taking any of the migrants, and around 12 other states, many from eastern Europe, are also opposed to taking a set number.

                    Day-to-day policy decisions in the EU are taken by member governments sitting in the Council of Ministers. Decisions in most areas are supposed to be taken by 'qualified' majority vote; in other words Britain can be outvoted unless it assembles a big enough minority of like-minded allies to block a decision. The Single European Act and Maastricht treaty (the first agreed by Baroness Thatcher; the second by John Major) expanded the areas in which majority votes can be taken and thus weakened the British veto. However, decisions in a few areas still have to be taken unanimously: all 12 countries have to agree; thus all 12 have a veto. The areas include foreign affairs, taxation and justice.

                    Kommentaar


                      Postimehe uurimus mis räägib sellest, et pagulaste vastu on 42% Eesti elanikest.

                      EKRE debiiltrollid on kohe hoos, valik "parimatest" (ehk siis like saanud) kommentaaridest:
                      See on täielikult vale, kellelt Emor küsis, meie perelt näiteks mitte.
                      POLIITIKUD::::MIKS VALETATE OMA EESTI INIMESTELE ,,JA
                      IGA PÄEV,, SAMUTI TEETE EESTLASTE ELU BRÜSSELIS
                      ""VÄGA HEAKS---JA VALETATE JÄLLE ,,ET MEIL
                      OM KÕIK HÄSTI???
                      Riigikantselei tellis küsimused & ka vastused.
                      Kahjuks ei saa sellist uuringut tõsiselt võtta.
                      ja SEE OM EESTIMAA POLIITIKUTE TELLITUD VALE:::!!
                      VAADAKE ---MIS PRAMTSUSMAAL KÕRILÕIKAJAD TEEVAD ;;
                      JA KUTSUTE KA SELLISED OMA ELU ÄRA RIKKUMA ,,
                      EESTI PEAB OLEMA :___MURJAMITE VASTU::
                      See on VALE! 500 inimest ei loe midagi. Sama hästi võiks minna Narva tegema küsitlust erakondade populaarsuse kohta. Seal on Keskerakonna toetus 90%, kus Hiiumaal on see ilmselt 10%. See nii nimetatud "uuring" on järjekordne valitsuse propaganda. Reaalsuses ei soovi immigrante Eestisse 80-90 protsenti eestlastest.
                      See on täielik riigipoolne vale! Teeme referendumi ning seda ilma e-valimiseta, küll siis valitsus mõistab et pagulase vastaseid on 80-90% hääletanutest!
                      Rumal jutt! Mis uuring, küsisin tuttavate, pere käest, kellegilt pole midagi uuritud!
                      Millegipärast on minu tutvusringkonnas absoluutselt koik inimesed pagulaste vastu. Ja ausalt ei kujutaks ette, kui naabermajas äkki mustad elama hakkaksid!
                      Mina ei taha siia mingeid getosi ja mustasi siia märatsema, sest ega nendest ju mingeid ausaid põllumehi saa!
                      see on jultunud SUPERVALE !!!
                      jne, vähemalt huumorit on viimasel ajal ikka väga palju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                        Ega jah- eelkõige tuleb teha kõlaliste majad korda ja siis alles vaatame/ootame kunas oma riigi elanikel hakkame koduasemeid renoveerima- kas see on see mida sa tahad öelda. Kui jah siis sa oled ilmselt vales kohas sündinud ja elad vales kohas. Et kui ma tahaks, et riik võtaks minu soove kuulda, siis kas tõesti ma pean aafrikast itaaliasse seilama oma heleda nahaga ning lapspeaministri käest asüüli taotlema. Kas need pagulased on ära teeninud paremad elutingimused sellega, et nad põgenevad sõja eest? Või kas tõesti mingi välismaalase elutingimused on sinu jaoks rohkem väärt kui su oma rahva omad. Shame on you!!!
                        Kas see ei ole kohatu võrdlus? Üks on siiski asutus ja teine elumaja. Siin peaks siis võrdlema kas koolid on korras ja lastekodud. Sest nii palju kui ma aru olen saanud, siis nad kolivad sealt välja kui saavad vastuse. Et miks investeerida asutustesse enne kui inimeste elumajadesse, siis ma arvan, et see on juba veidi teine teema. Nii hakkaksidki firmad kehvu maju ehitama, sest riiki ju pärast niikuinii parandab.

                        Teine küsimus asjapulkadele ja teadjatele. Võrredakse, et õpetajad saavad nii väha palka ja lapsed saavad nii väha toetust. Kas need ei ole ka mitte veidi valed võrdlused? Palju sellest 1000 sellele paguasele kätte jõuab ja palju on muud kulud ta peale. Ja palju riiki investeerib lastesse? Kas keegi sellist võrdlust ka teinud on. Lihtsalt huvi pärast. Äkki ma eksin ja pagulased elavadki Meriväljal 1000 eurose kuupalgaga.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Kas see ei ole kohatu võrdlus? Üks on siiski asutus ja teine elumaja. Siin peaks siis võrdlema kas koolid on korras ja lastekodud. Sest nii palju kui ma aru olen saanud, siis nad kolivad sealt välja kui saavad vastuse. Et miks investeerida asutustesse enne kui inimeste elumajadesse, siis ma arvan, et see on juba veidi teine teema. Nii hakkaksidki firmad kehvu maju ehitama, sest riiki ju pärast niikuinii parandab.

                          Teine küsimus asjapulkadele ja teadjatele. Võrredakse, et õpetajad saavad nii väha palka ja lapsed saavad nii väha toetust. Kas need ei ole ka mitte veidi valed võrdlused? Palju sellest 1000 sellele paguasele kätte jõuab ja palju on muud kulud ta peale. Ja palju riiki investeerib lastesse? Kas keegi sellist võrdlust ka teinud on. Lihtsalt huvi pärast. Äkki ma eksin ja pagulased elavadki Meriväljal 1000 eurose kuupalgaga.
                          Siin võid selle kohta lugeda
                          Aga kui ei viitsi, siis põhimõtteliselt saavad nad 90 euri kuus + mingi osa transpordiks (35 euri) ja siis meditsiinilisteks põhjusteks (Kuni 80 euri) ja siis tõlketeenusteks (20 euri).
                          Lisaks on riigikulu siis pagulaskeskuse ülalhoidmine (ühe leibkonna kulu kuus olevat mingi 400 euri).

                          See siis kehtib kuni nad ootavad otsust varjupaiga kohta. Edasi nad kas saadetakse tagasi või kui siis taotlus rahuldatakse, siis hakkavad neile kehtmima samad sotsiaalsed abinõud nagu tavalistele inimestele Eestis (töötu abirahad jms).

                          Kommentaar


                            Pagulaste vastuvõtmisega on valmis nõustuma keskmiselt 32 protsenti elanikest, 42 protsenti on selle vastu ja 26 protsenti on neutraalsed või ei oma seisukohta, selgus riigikantselei tellitud EMORi uuringust.



                            "Nii on pagulaste vastuvõtmisega teistest rohkem nõus muust rahvusest inimesed, noored 15-24-aastased ning kõrgharidusega inimesed. Vähem nõustuvad pagulastega maa-asulate elanikud."

                            Ma olin 100% kindel, et hariduse, elukoha ja vanuse suhtes on trend just selline.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Postimehe uurimus mis räägib sellest, et pagulaste vastu on 42% Eesti elanikest.

                              EKRE debiiltrollid on kohe hoos, valik "parimatest" (ehk siis like saanud) kommentaaridest:
                              jne, vähemalt huumorit on viimasel ajal ikka väga palju
                              See on juba ju patoloogiline, kui igal pool EKRE karvane käsi ette. Või teeb tigedaks, et enamus kommenteerijaid ei omagi samat maailmavaadet?
                              Selles suhtes on tegemist huvitava uuringuga, kus rahvas on tugevalt lõhestunud kaheks nagu ka seda oli kooseluseadusega, aga ikkagi riigiisad keelduvad seda küsimust panemast referendumile. Mõneti saab ju aru, kuna ollakse teadlikud, et see ei läheks läbi ja ohh õudust. Vinge demokraatia, kus rahval on otsustada ainult 1 kord nelja aasta jooksul ja seda riigikoguvalimistel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Anarhist Vaata postitust
                                See on juba ju patoloogiline, kui igal pool EKRE karvane käsi ette. Või teeb tigedaks, et enamus kommenteerijaid ei omagi samat maailmavaadet?
                                Selles suhtes on tegemist huvitava uuringuga, kus rahvas on tugevalt lõhestunud kaheks nagu ka seda oli kooseluseadusega, aga ikkagi riigiisad keelduvad seda küsimust panemast referendumile. Mõneti saab ju aru, kuna ollakse teadlikud, et see ei läheks läbi ja ohh õudust. Vinge demokraatia, kus rahval on otsustada ainult 1 kord nelja aasta jooksul ja seda riigikoguvalimistel.
                                kuidas see kõlaski - rahvas pole seda väärt, et teda saaks usaldada
                                ehk ei mingeid referendumeid, kus ülikutele ebameeldiv tulemus võiks tulla
                                kord nelja aasta tagant lubame valimiskasti juurde, enne seda korraldab õukonnameedia massilise ajupesu ühtede ülistamiseks ja teiste mahategemiseks
                                ülejäänud aja on talupoja kohustuseks olla MAKSUMAKSJA , see on ainus roll mis on lubatud
                                tänapäeva osalusdemokraatia-plutokraatia-raha võimu käest päästaks tõesti ainult otsedemokraatia-rahva võim

                                Kommentaar

                                Working...
                                X