320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arvestades kirjavigu, siis on see mingi "pagulaste vastu"-saidi tüübi enda väljamõeldis.

    Lisaks on ka sõnastus ja väljendid ka üsna pagulasvastastele omane.
    Näiteks:
    * Surnud ei taha kahjutasu oma reputatsiooni rikkumise eest, kuid idee, et pagulus on seotud suurusega, kõigutab inimeste uskumusi.
    *Kujutage pagulasi ALATI headena!!!
    * Nad ei pea ise olema väliseestlased – kõik, mida neilt oodatakse,on oma kuulsuse pitseri vajutamine.
    * Jagage ja valitsege. Mängige liberaalsed ja mõõdukad kirikud konservatiivsete kirikute vastu välja.

    Kommentaar


      Miks peaks seda kõike keegi teine tegema kui pagulaste vastased selle kõigega ise suurepäraselt hakkama saavad?

      Ja loomulikult, kui allikat pole, kas pean eeldama, et Staadium ise on autoriks?

      Ja milline inimene, kes otsustab näiteks reklaami sisu üle, on nõus töötama 14-eurose päevapalga eest?
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Eks järgmine artikkel seletaks nii mõndagist, http://www.eesti.ca/homoliikumise-st...t/article32814
        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
          Eks järgmine artikkel seletaks nii mõndagist, http://www.eesti.ca/homoliikumise-st...t/article32814
          Seal on tõesti väga hästi välja toodud see printsiip, mille abil igasugu kultuuri ja rahvust lagundavaid ideoloogiaid läbi surutakse.

          Kommentaar


            14 euri lisaraha ei teeks paha, loodan, et austet Staadium avaldab oma andmed ka mulle, kus ja kuidas täpsemalt seda raha teenida saab. Raha väga vaja!!!!
            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
            I don’t care what you think of me!
            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

            Kommentaar


              http://www.delfi.ee/news/paevauudise...bi?id=71996503 läheb lahti.

              Kommentaar


                ahh need pole pagulased tegelikult. need on normaalsed heledapäised rootslased.

                Kommentaar


                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Evald Schu kirjutab:
                    Just sain ühelt 3 lapse emalt kirja palvega üürida oma korter välja sest olen ise soomes ja käin nii umbes 4 korda aastas eestis.Poin on selles et käis vallast abi palumas aga sealt öeldi et ei saa aidata kuna valla vabad korteri on pagulastele reserveeritud! Nüüd palun vabandage mind ebatsensuursete sõnade pärast aga kurat küll,see asi ajab sita keema kui omadele ei leita aga pagulastele on olemas!!!!! Ja see vald on Vändra vald(endise Kaisma valla piirkonnast jutt).Palun,kallid eestimaalased,hoidke silmad-kõrvad lahti,kui palju ja kuhu need terroristid asustatakse,mina olen juba otseselt sellest häiritud!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                      Evald Schu kirjutab:
                      Just sain ühelt 3 lapse emalt kirja palvega üürida oma korter välja sest olen ise soomes ja käin nii umbes 4 korda aastas eestis.Poin on selles et käis vallast abi palumas aga sealt öeldi et ei saa aidata kuna valla vabad korteri on pagulastele reserveeritud! Nüüd palun vabandage mind ebatsensuursete sõnade pärast aga kurat küll,see asi ajab sita keema kui omadele ei leita aga pagulastele on olemas!!!!! Ja see vald on Vändra vald(endise Kaisma valla piirkonnast jutt).Palun,kallid eestimaalased,hoidke silmad-kõrvad lahti,kui palju ja kuhu need terroristid asustatakse,mina olen juba otseselt sellest häiritud!
                      Hoolimata sellest, et see jutt on obv BS, vastan.
                      Soovita siis oma FB-sõbral netis ringi hulkuda:
                      link 1
                      link 2
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Pilt on lubav, aga miks on massoonide vapp pildile lisatud?
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                          Evald Schu kirjutab:
                          Just sain ühelt 3 lapse emalt kirja palvega üürida oma korter välja sest olen ise soomes ja käin nii umbes 4 korda aastas eestis.Poin on selles et käis vallast abi palumas aga sealt öeldi et ei saa aidata kuna valla vabad korteri on pagulastele reserveeritud! Nüüd palun vabandage mind ebatsensuursete sõnade pärast aga kurat küll,see asi ajab sita keema kui omadele ei leita aga pagulastele on olemas!!!!! Ja see vald on Vändra vald(endise Kaisma valla piirkonnast jutt).Palun,kallid eestimaalased,hoidke silmad-kõrvad lahti,kui palju ja kuhu need terroristid asustatakse,mina olen juba otseselt sellest häiritud!
                          Hah. Tean seda lugu natukene lähemalt. Vald pakkus abi ning 3 lapse ema on vallale tänulik. Pagulastest pole sõnagi kunagi kellegagi juttu olnud. See, kust Evald Schu oma muinasjutu võttis, et tea ka antud 3 lapse ema öelda. Kift muidugi lugeda, et raudaju ikka ja jälle taolist paska usub ja levitab.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Hah. Tean seda lugu natukene lähemalt. Vald pakkus abi ning 3 lapse ema on vallale tänulik. Pagulastest pole sõnagi kunagi kellegagi juttu olnud. See, kust Evald Schu oma muinasjutu võttis, et tea ka antud 3 lapse ema öelda. Kift muidugi lugeda, et raudaju ikka ja jälle taolist paska usub ja levitab.
                            No ja kuidas siis sinuga talitame? Praegu on olukord, kus sinu sõna selle Schu vastu. Keda me siis usume ikka? Sama hästi võid sa ju paska ajada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Anarhist Vaata postitust
                              No ja kuidas siis sinuga talitame? Praegu on olukord, kus sinu sõna selle Schu vastu. Keda me siis usume ikka? Sama hästi võid sa ju paska ajada.
                              Usu keda/mida tahad. Mina rohkem sel teemal sõna ei võta.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                vulgaarsused võiks ikka spoilerisse panna

                                Kommentaar

                                Working...
                                X