320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Tabav postitus fb-st:

    Paar kuud tagasi toimus Lääne-Saare vallas, Astes Saare tänaval, tulekahju, milles hukkusid 63-aastane naine ja 56-aastane mees. Tegemist oli tahtliku süütamisega.
    Operatiivkorrapidaja Reinar Ivanovi sõnul oli majas 15–20 inimest, kellest enamik sai omal jõul ja naabrite abiga välja, kuid kaks inimest tuli viia haiglasse. Sellised kuriteod on kohutavad ja karistada tuleb tegijat karmilt!
    Aga ma ei saa aru, kuhu jäid peale seda meie presidendi karmid sõnad, meie peaministri külastus? Miks poliitikud ja erakonnad ei teinud avaldusi? Miks ei hoolita meie rahvast, miks on hoolimine valikuline?
    no see et on valikuline on seotud ju lihtsalt välismaailmaga. paljudes riikides tapetakse kümneid, sadu, kohalikke inimesi. kui see aga peaks olema keegi välismaalastest lüüakse ju suure kella külge. rahvusvaheline õigus nõuab riigil kaitsta välisriigi kodanikku, see et omal sul pole korda majas on su enda teha. selline on rahvusvaheline praktika lihtsalt
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust

      Esimene faas ehk Süüria territooriumi kontrolli alla saamine ei pruugi võtta üle paari kuu. Lahingtegevuses ISISest ju vastast poleks. Ilmselt järgneks paariaastane periood, kus järgneks madala intensiivsusega sissivastane sõda. Igatahes oleks see parem lahendus kui praegune kaos, ka sõjapõgenike endi seisukohast (kui nad muidugi on klassikalises mõttes sõjapõgenikud). Selle paari aasta jooksul õnnestuks mingil määral üles ehitada ka Islamiriigi all kannatavate süürialaste endi üksused ( kuhu tuleks suunata ka Euroopas viibivad meessoost süürialased, et nad hiljem juba ise asja enda kätte võtaksid). Täpselt nii nagu Afganistanis formeeriti ja õpetati välja Afganistani armee, kõigest mõne aasta eest.
      Jällegi, su info on väär. Süürias on hetkel pigem selge rindjoon olemas. Samamoodi mujal. Linnad käivad käest kätte ja nii edasi. Sinu loogika, et käime kähku üle näeks välja kuidas? Pommitame kõik määrata? Ja siis vaatame mis juhtub? Nagu NSVLiit omal ajal Afganistanis. Üle võid ju käija, aga tagasi sama teed pidi tulles kotitakse ikkagi maha. Oletame, et sul on õigus, et sissisõda. Aga sellises mahus ja sellise suure ja organiseeritud vastase vastu sissisõda võita on peaaegu võimatu. See nõuaks kultuurseid ja majanduslike muudatusi, et kohaliku elanikkonna toetus võita. Kui see oleks nii lihtne, siis poleks ju Iraagi ja Afganistani sõda ju väiksem mure olnud.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Relva kanda jõudvatele süüria põgenikele väike väljaõpe ja tagasi saata kodumaad vabastama.

        Ma ei tea raisk, kes peaks nende arvates nende kodumaa eest võitlema hakkama.
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Algselt postitas Redman Vaata postitust
          Relva kanda jõudvatele süüria põgenikele väike väljaõpe ja tagasi saata kodumaad vabastama.

          Ma ei tea raisk, kes peaks nende arvates nende kodumaa eest võitlema hakkama.
          Jaajah. Ka eestlastest põgenikud oleks pidanud omal ajal kiirelt välja õpetama ja siis kodumaad päästma saatma, eks?

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            Jällegi, su info on väär. Süürias on hetkel pigem selge rindjoon olemas. Samamoodi mujal. Linnad käivad käest kätte ja nii edasi. Sinu loogika, et käime kähku üle näeks välja kuidas? Pommitame kõik määrata? Ja siis vaatame mis juhtub? Nagu NSVLiit omal ajal Afganistanis. Üle võid ju käija, aga tagasi sama teed pidi tulles kotitakse ikkagi maha. Oletame, et sul on õigus, et sissisõda. Aga sellises mahus ja sellise suure ja organiseeritud vastase vastu sissisõda võita on peaaegu võimatu. See nõuaks kultuurseid ja majanduslike muudatusi, et kohaliku elanikkonna toetus võita. Kui see oleks nii lihtne, siis poleks ju Iraagi ja Afganistani sõda ju väiksem mure olnud.
            Õnnestus kunagi USA-s suvalise teeäärse strip malli ees pingil aega parajaks tehes natuke pealt kuulata kahe kohaliku 150+ kg mehe juttu Lähis-Ida teemadel (Iraagi sõda oli käimas siis veel). Läbiv idee oli umbes selline: "we should nuke 'em til' the desert turns into glass." Pärast surusid käppa ja kumbki sõitis oma pickupiga minema.
            Et lihtsaid lahendusi on võtta küll.

            Kommentaar


              Klaaskõrb oleks päris huvitav man-made üllitis.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                Jällegi, su info on väär. Süürias on hetkel pigem selge rindjoon olemas. Samamoodi mujal. Linnad käivad käest kätte ja nii edasi. Sinu loogika, et käime kähku üle näeks välja kuidas? Pommitame kõik määrata? Ja siis vaatame mis juhtub? Nagu NSVLiit omal ajal Afganistanis. Üle võid ju käija, aga tagasi sama teed pidi tulles kotitakse ikkagi maha. Oletame, et sul on õigus, et sissisõda. Aga sellises mahus ja sellise suure ja organiseeritud vastase vastu sissisõda võita on peaaegu võimatu. See nõuaks kultuurseid ja majanduslike muudatusi, et kohaliku elanikkonna toetus võita. Kui see oleks nii lihtne, siis poleks ju Iraagi ja Afganistani sõda ju väiksem mure olnud.
                Oota, kui selge rindejoon peaks olemas olema, siis kuidas peaks olema seda sõda raske võita Lääne sekkumisel? Lääs kukutas Gaddafi 8 kuuga. Ma saaks nüüd aru, kui oleks tegemist sissisõjaga nagu Afganistaanis, et siis tõesti oleks keeruline seda võita, aga kui ongi rindejoon, siis no joppenpuhh. Lääne organiseeritud NATO väed versus islamisõdalased nõukogude aegse tehnikaga.
                Loomulikult ei sekkuks sinna maavägedega Lääs, sest oleme ausad. Ameerika püüdis ise kukutada algul Süüria valitsust, kui finantseeris, treenis ja andis relvi Süüria oppositsioonile. Mingi aeg tagasi paljastas üks ajaleht, kuidas Türgi valitsus saatis relvi ja lõhkeaineid ISISele. Iraak ja Iraan on süüdistanud Saudi-Araabiat, et viimane aitab ISIS´t.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Jaajah. Ka eestlastest põgenikud oleks pidanud omal ajal kiirelt välja õpetama ja siis kodumaad päästma saatma, eks?
                  Ja nad oleksidki tulnud. Paljud, kellel õnnestus punaterrorit ennetades ennast Saksamaale sahkerdada, tulidki tagasi kahe suurriigi vahelise sõja alguses. Samuti tulid ju soomepoisid tagasi ning Johan Pitka. Sakslaste taganedes polnud enam suurt lootust ja relvastust nad ka meile äi andnud, misjärel ka meeskodanikel oli targem taanduda või olid nad selleks subordinatsiooni kaudu sunnitud. Siia tasub lisada eestlaste tegevus paguluses: Enamik rändas valgetesse riikidesse, hakkasid tööle ning üritasid panustada ka oma tegevusega kasvõi kaudselt Eesti vabastamisse(nt Jüri Toomepuu, Aleksander Einseln, Alfons Rebane).

                  Kommentaar


                    Lausa lust on selliseid inimesi aidata:

                    Kommentaar


                      nimetagemgi asju õigete nimedega, ilma poliitkorrektsuse jurata -
                      mitte põgenikud, vaid hõlpelu otsijad
                      videos näidatuid saadaks iga normaalne inimene kohe tuldud teed tagasi

                      kujutagem ette et nonde endi kodumaal käituks keegi nende suhtes niimoodi ...
                      mis järgneks ? ei ole kindel, et ellu jääksid

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                        Tabav postitus fb-st:

                        Paar kuud tagasi toimus Lääne-Saare vallas, Astes Saare tänaval, tulekahju, milles hukkusid 63-aastane naine ja 56-aastane mees. Tegemist oli tahtliku süütamisega.
                        Operatiivkorrapidaja Reinar Ivanovi sõnul oli majas 15–20 inimest, kellest enamik sai omal jõul ja naabrite abiga välja, kuid kaks inimest tuli viia haiglasse. Sellised kuriteod on kohutavad ja karistada tuleb tegijat karmilt!
                        Aga ma ei saa aru, kuhu jäid peale seda meie presidendi karmid sõnad, meie peaministri külastus? Miks poliitikud ja erakonnad ei teinud avaldusi? Miks ei hoolita meie rahvast, miks on hoolimine valikuline?
                        That is so sweden ehk lugu sellest kuidas meie ju TEISTE VIGU EI TEE. Yeah, right. Immigrant 1, Eestlane 0.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Hehehehehehe

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Hehehehehehe
                            Ungarlased arreteeriti ja olevused võitsid. Võiduhüüdeid võis kuulata kuni rongi väljumiseni, mis kõlasid "Fuck you Hungary, Fuck you EU"
                            Vägev ja nalja nabani...Peagi on oodata areste üle euroopa, kus peamiselt pistetakse kongi põlisasukad.
                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Ausalt öelda ma olen kogu selle teemaga tara peal. Ühelt poolt on mul väike tütar ja eriti räigeid ekstremistidest moslemite poolseid rünnakuid vaadates ja neist lugedes tekib mul tõsine mure, et kas on võimalik, et nad muutuvad tulevikus euroopas nii domineerivaks jõuks, et euroopa palet enda järgi muuta. Ohumärgid on kindlasti olemas.
                              teisalt jälle mõtlen, et kas tegu pole ka ülesköetud hüsteerikaga. Mulle jääb mulje, et normaalseid moslemeid on kordades rohkem kui neid hulle ekstremiste aga viimastega on nagu kõntsaga ikka - pinnale ujuvad raisk. Kas pole siis igatsugu ekstremistid häälekamad kui niiöelda taltsamad inimrühmad.

                              Nahavärvis pole minu jaoks küsimus. Samuti ei saa ette heite inimestele, et nad tahavad parema elu peale - kui olen ise ka ju teises riigis hetkel. Pigem taandub mulle asi usu ja sellega kaasneva kultuuri erinevustele. ideaalis saadaks ekstremistid tagasi ja aitaks lihtsaid inimesi - aga kuidas sa neid sordid? Samas ma ei leia, et see aitamine peaks nii massiivne ja priviligeeritud olema nagu osades euroopa maades. Õnge tuleks pakkuda ja mitte kala. Minu oma kokkupuuted moslemitega on pealiskaudsed ja enamasti positiivsed. Mäletan kuidas 10 aasta eest Edinburghis kolasime sõbraga ja olime pool päeva marssinud ja näljased ja kohalikus mosees olid lahtiste uste päevad - tutvustati idamaade sööki ja värki. Meidki ei lastud mööda minna vaid tiriti sisse ja söödeti kõhud head paremat täis. Ja kõik olid väga sõbralikud.
                              Ka siin Põhja-Soomes on toredaid näited -ei tea kas moslemid just aga noh türklased ja nende pizza ja kebabi -ärid - rügavad nagu orjad terve perega neis hommikust õhtuni. Söök on metsikult hea ja inimesed väga sõbralikud.
                              Samas kui Helsingis käia jääb mulje et siia põhja jõuavadki töökamad ehk. Helsingi raudteejaam ja selle ümbrus on üsna täis somaallasi, kelle lemmiktegevus näib mitte millegi tegemine. Ja abirahad on neil soomes head. Soomlastel on ütlus et kui sa teenid korralikult siis võid kindel olla, et sinu palgast korjatud maksude eest elab veel 3 tolgust paremini kui sina . võibolla peab paika kah.

                              Sai nüüd selline segane heietus - aga las ta olla. Ühelt poolt ma nagu tahaks aidata inimesi, kes on selgelt hädas. Teiselt poolt aga on need nõudlikud massid, kes teavad liigagi täpselt, mis riikidesse nad tahavad jõuda ja lähevad sellepärast nagu jõgi rohutirtse mujalt läbi kõike oma teel laastades...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Anarhist Vaata postitust
                                Oota, kui selge rindejoon peaks olemas olema, siis kuidas peaks olema seda sõda raske võita Lääne sekkumisel? Lääs kukutas Gaddafi 8 kuuga. Ma saaks nüüd aru, kui oleks tegemist sissisõjaga nagu Afganistaanis, et siis tõesti oleks keeruline seda võita, aga kui ongi rindejoon, siis no joppenpuhh. Lääne organiseeritud NATO väed versus islamisõdalased nõukogude aegse tehnikaga.
                                Loomulikult ei sekkuks sinna maavägedega Lääs, sest oleme ausad. Ameerika püüdis ise kukutada algul Süüria valitsust, kui finantseeris, treenis ja andis relvi Süüria oppositsioonile. Mingi aeg tagasi paljastas üks ajaleht, kuidas Türgi valitsus saatis relvi ja lõhkeaineid ISISele. Iraak ja Iraan on süüdistanud Saudi-Araabiat, et viimane aitab ISIS´t.
                                Tere tulemast modernsesse sõtta. Rindejoon on olemas, aga rindejoone taga käib suur sissitegevus. Murrad läbi rinde, paneb osa neist relvimaha ja eitab kõike. Natukese aja pärast on sul aga punt mässulisi tagala konvoi kallal.
                                Teisel poolel olen nõus sellega, et segadus on suur, aga ehk isegi suurem, kui me aimata oskame. Samas ei ole see põhjus mitte sekkumiseks. Pigem ei seku me sellepärast, et me ei suuda omakeskis kokku leppida mida on vaja tega (meie all mõtlen Lääs)
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X