320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ega valged farmerid ka paremad poisid pole

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      julged sa objektiivselt hinnata mis põhjusel kõik need inimesed näiteks Süüriast lahkuvad? kui sul on linn, kodu, maatasa pommitatud, siis sa ei tunneks ahastust ja võimetust midagi muuta? sa kirjutad, et miks nad abi ei palu... see on sõda. ärme ole sinisilmsed. see sõda on juba aastaid kestnud. veel pool aastat- aasta tagasi oli meil siin kõigil poogen mis seal toimub, las sõdivad ja notivad üksteist. nüüd aga on tuhanded inimesed põgenemas sealt. enne kui meid see ei puuduta on poogen, nüüd aga tulevad mõtted et sõda on paha ja tuleks peatada kuidagi, sest sõja tägajärjed on juba ka meieni jõudmas. vähe silmakirjalik pole? ma tean oma tutvusringkonnas päris paljusid, kes kui venelane üle piiri tuleb, siis esimese asjana proovib saada lennujaama või siis põgeneda siit riigist. ma usun et neid ei ole vähe kes selliseid mõtteid mõlgutavad. ja usu mind eestlase maine pole igal pool nii laitmatu kui ehk välja paistab

      jah, ka mulle ei meeldi nn. pagulased, kes elavad ainult sotsrahadel ja mitte midagi teha ei taha ja ainult nõuavad. aga see pole meie riigi teema. siia ei tule selliseid pagulasi, sest eestlane on kõik teinud selleks juba varasemalt et siin pole sotsiaalsel mõtlemisel mitte mingisugust kohta. millised on meie sotstoetused? need pagulased lasevad siit esimesel võimalusel jalga, nagu nad on seda teinud Kreekas, Ungaris.

      Mis puudutab aga pagulase kojuigatsust, siis mis koduigatsus saab sul olla kui kodu on purustatud, infra on purustatud. Ma olen 7 aastat elanud eemal Eestist ja mõelnud sel teemal- kui sul pole mitte mingisugust sidet oma kodumaaga, siis polegi enam koduigatsust. See teema ei ole lihtne ja tavainimesena on väga raske aimata mida elab läbi üks immigrant. Meil endil on 100000 inimese ringis nn. majanduspagulasi, üks osa sooviga üks hetk kui riik on inimväärsem siia tagasi tulla, teine osa on riigis pettunud ja ei soovi siia iial tagasi tulla, kolmas osa kelle jaoks Eesti on liialt väike eneseteostuseks, ja on veel neid kes on perekondlikel põhjustel siit lahkunud. Ma arvan et nende Süüria ja muude riikide põgenike hulgas on samad inimesed. Lisaks nn. mugavuspõgenikele on nende hulgas ka inimesi, kes põgenevad riigist, et oma elustandardit mitte alandada. Just enamjaolt need viimased kiruvad Kreekat ja Ungarit, sest nad on aru saanud, et Euroopa on ikka midagi enamat.

      kasutaja zelee juttu ma ei hakka siia ümber kopima, aga põhimõte on sama- astusime EL-i, siis lisaks sealt saadavale kasule on meil ka kohustused.
      minu käest on küsitud, et mis siis ikkagi on erinev Eesti ja muu maailma vahel. siis olen pidanud vastama- eestlane on individualist, kel puudub igasugune sotsiaalne empaatia; ühtsus piirneb laulupeoga, kui mängib Eesti koondis; naabrist parem olemine, lokkav edukultus, teistest "üle sõitmine"; sõimame Kreekat, samas ise "teeme Kreekat"; kui jäädakse millegagi vahele, siis hakatakse end õigustama, mujal vabandatakse, tasutakse trahv ja elu läheb edasi, keegi ei hakka end õigustama.

      olgem inimlikud! rohkem koostööd!
      Tahtsin lihtsalt ära märkida, et hea postitus.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Mingisugusest inimlikkusest ja heast versus halvast võibki ju jahuma jääda, aga päeva lõpuks on vaja probleemidega tegeleda ja ma ei ole siiani näinud, et kusagilt mingisugune Hannibal Smith esile kerkiks. See on see, mis mind hirmutab. Btw Merkeli idee absoluutselt kõik sisse lasta ei ole kohe kindlasti plaan.

        Kommentaar


          Kui keegi ei kavatse teha lõppu sellele massiimmigratsioonile, siis on vähemalt Venemaa astumas samme selles suunas. Venelased ulatavad Süüriale abikäe ja alustavad lennujaama rajamisega ja küll nad ka sõjatehnikat julgesti kingivad (rahasummadest ei tea?)
          Juba on ka alustatud USA tegelaste poolt kriitikat venelaste ja Putini suunas. Kui lugeda nende argumente selle kõige vastu, siis ajab lausa irvitama. Nende samade võtetega on nad sõda pidanud kõik need aastad idamaades.
          Ennem kui see sõda ei lõppe seal ei peatu ka inimasside liikumised lähis-idast läände. Mina igatahes tervitan seda plaani Süüria sõjale punkt panna koos ISISe täieliku hävitamise ja vangistamisega nende liidrid. Küll neilt tõde välja pekstakse, et kes on nende otsesed rahastajad. Mina juba ei kahtlegi selles, aga las räägivad parem ise!

          RUSSIA is building an AIR BASE in Syria where it can station fighter pilots and troops to battle Islamic State (Isis) in a desperate bid to prop up the regime of Bashar al-Assad, it has emerged.
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar




            Video siis sellest, kuidas Itaalia represseerib sõja ning terrori eest põgenevaid "pagulasi." Ühe Ghana neegri sõnul nad lausa surevad seal. Ma isegi ei tea, mis kodusõja või tagakiusamise eest ta Ghanast põgenema pidi.


            Kas pole mitte naljakas, kuidas algselt siin teemas raiuti, et põgenikekvoote pole olemas ja ei saagi tulema, vaid käib vabatahtlikkuse aluselt? Aga homme pidavat tulema juba uus kava, kus et ettenähtud kogusummaks Eestile 523 "pagulast." Mis siis hakkab saama? Kas koostamegi iga kvartali järelt uue plaani, kui mitu pagulast liikmesriikide vahel jagada tuleb? Iga päev saabub Euroopasse kümneid tuhandeid põgenikke. Minge uurige, kui palju on rikka Lähis-Ida naftariigid eesotsas Saudi- Araabiaga pagulasi vastu võtnud.

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              ega valged farmerid ka paremad poisid pole
              Ja mida sina teeksid, kui valitsus suretab välja sinu vanavanavanaisa poolt ehitatud farmi. Sina eestlasena lööks käega ja müüks maa koos taluga maha ja koliks linna elama, et minna Maximasse transameheks, või turvameheks?
              Traditsioonid, kultuur, oma rahvus...see on maal, mitte linnas! Eestiski käib selline maaelu väljasuretamine. Kui soovid teada, siis meie põllumehed kavatsevad koguneda Toompeal 10 päeva pärast. Kahjuks ma kardan, et meie maamehed nii uljaks ei läheks, nagu belglased. Kuigi oleks põhjust!
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust

                Kui praegu vaatan seda, kuidas kommentaariume kinni keeratakse ja miski vihakõne-vastane seaduseelnõu kusagil tärkamas, siis tekib mul palju, palju küsimusi. Ja hirm tekib ka. Loodan, et terve mõistus prevaleerib.
                Sellised eelnõud ühelt poolt muidugi on paratamatus aga päris elus that is so sweden ehk MEIE TEISTE VIGU JU EI TEE vol 2.
                Miskipärast need seadused sealmaal on kuidagi väga ära keeranud ühte auku ja seda malakat kasutab külalisrahvas põlisasuka vastu üpris nobedalt.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                  Ja mida sina teeksid, kui valitsus suretab välja sinu vanavanavanaisa poolt ehitatud farmi. Sina eestlasena lööks käega ja müüks maa koos taluga maha ja koliks linna elama, et minna Maximasse transameheks, või turvameheks?
                  Traditsioonid, kultuur, oma rahvus...see on maal, mitte linnas! Eestiski käib selline maaelu väljasuretamine. Kui soovid teada, siis meie põllumehed kavatsevad koguneda Toompeal 10 päeva pärast. Kahjuks ma kardan, et meie maamehed nii uljaks ei läheks, nagu belglased. Kuigi oleks põhjust!
                  Paraku on talu pidamine ettevõtlus ja alatiseks ainult dotatsiooni peal elada ka ei saa. Aga Belgia ja Prantsusmaa on meeleavalduste osas üldse veidi üle käte läinud. See mis seal toimub on ikka liig.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                    Ja mida sina teeksid, kui valitsus suretab välja sinu vanavanavanaisa poolt ehitatud farmi. Sina eestlasena lööks käega ja müüks maa koos taluga maha ja koliks linna elama, et minna Maximasse transameheks, või turvameheks?
                    Traditsioonid, kultuur, oma rahvus...see on maal, mitte linnas! Eestiski käib selline maaelu väljasuretamine. Kui soovid teada, siis meie põllumehed kavatsevad koguneda Toompeal 10 päeva pärast. Kahjuks ma kardan, et meie maamehed nii uljaks ei läheks, nagu belglased. Kuigi oleks põhjust!
                    Asja point oli see, et sellise mäsu korraldamiseks ei pea pagulasi ootama.

                    Kommentaar


                      Portugalis räägiti majanduskriisi alguses, et Euroopa Liidus on kokku lepitud kes mida toota tohib ja et see poliitika on Portugali viinamarja ja veini tootmise ning põllumajanduse väga raskesse seisu pannud. Tõsi, kui minna seal poodi, siis enamus puu- ja köögiviljast on pärit Hispaaniast. Huvitav on, et Saksamaal toodetud veine kohtab mujal Euroopas rohkem kui Portugali omi, kuigi Portugal on traditsiooniline veinitootja. Oma veinitoodangu on nad sunnitud müüma 70-80% ulatuses USA-sse, Austraaliasse, ka Sveitsi. Portugalile on jäänud portveini ja oliiviõli tootmine
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Asjalik ja konkreetne arvamus kindral Laaneotsalt. Kohustuslik lugemine kõikidele vasakliberastidele.

                        "Probleemi tagajärgedega maadlemise asemel tuleb tegeleda selle põhjustega. On ilmselge, et Brüsselis ei mõisteta - see põgenikelaine ei jää viimaseks. Euroopa vastutulelikkus migrantidele annab veel suuremale osale Aafrika, Lähis-Ida ja teiste vaeste regioonide elanikele kindlustunde, et siin võib leida "tõotatud maa"," oli Laaneots veendunud.
                        "Juba on väljaarvutatud, et EL-i praeguse poliitika säilides on aastaks 2030 siin ligi 52 miljonit muslimit, mis on juba 10% kogu ühenduse elanikkonnast. Sellest saab tõsine katsumus meie heaoluühiskonnale ja võib vabalt tuua sellele lõpu," hoiatas erukindral.
                        "ÜRO andmetel on Vahemere kaudu saabunud 366 402 sisserändajat, suurem osa neist on muslimid. Umbes 40% on Süüriast, Afghanistanist, Iraagist sõja jalust põgenenud, kõik ülejäänud on kodumaalt lahkunud paremat elu otsima. Suurem osa Euroopasse tulijatest on noored ja tugevad mehed. Tekib küsimus, kes nad on ja milleks siia tulid? Seda, et nende seas on pühasõdalasi, kinnitavad nii Briti kui ka teised allikad. Nii et terroristide saabumine on täiesti ilmne. Küsimus on vaid selles palju neid on?" ütles erukindral.
                        "Sama Briti allikas teatas ka, et Euroopasse saabunud terroristide ülesanne on kättemaks Ameerika Ühendriikidele ja nende liitlastele, kes osalesid õhurünnakutes Islamiriigi (ISIL/ISIS) vastu," lisas sõjaväeekspert.

                        The Sunday Express teatas viitega allikale ISIL-i ridades, et koos sisserändajatega on praeguseks Euroopa Liitu juba saabunud üle 4000 terroriorganisatsiooni võitleja.


                        Kindrali soovitused Brüsselile:
                        1) esiteks sulgeda piirid, saata Vahemerre sõjalaevad ja võtta tarvidusele teised hädavajalikud abimeetmed;
                        2) alustada läbimõeldud ja koordineeritud võitlust rahvusvaheliste kuritegelike gruppidega, mis tegelevad inimkaubandusega Euroopas;
                        3) luua Euroopasse pääseda soovijatele filtratsioonilaagrid, et teha kindlaks nende taust ja minevik;
                        4) anda Euroopas elamiseks õigus vaid sõjapõgenikele, mitte kerge elu otsijatele, nn mugavuspõgenikele;
                        5) kaasta probleemi lahendamisesse ÜRO ja teised rahvusvahelised organisatsioonid;
                        6) saata viivitamatult tagasi kõik ilma mõjuva põhjuseta Euroopasse saabunud illegaalid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Asjalik ja konkreetne arvamus kindral Laaneotsalt. Kohustuslik lugemine kõikidele vasakliberastidele.

                          "Probleemi tagajärgedega maadlemise asemel tuleb tegeleda selle põhjustega. On ilmselge, et Brüsselis ei mõisteta - see põgenikelaine ei jää viimaseks. Euroopa vastutulelikkus migrantidele annab veel suuremale osale Aafrika, Lähis-Ida ja teiste vaeste regioonide elanikele kindlustunde, et siin võib leida "tõotatud maa"," oli Laaneots veendunud.
                          "Juba on väljaarvutatud, et EL-i praeguse poliitika säilides on aastaks 2030 siin ligi 52 miljonit muslimit, mis on juba 10% kogu ühenduse elanikkonnast. Sellest saab tõsine katsumus meie heaoluühiskonnale ja võib vabalt tuua sellele lõpu," hoiatas erukindral.
                          "ÜRO andmetel on Vahemere kaudu saabunud 366 402 sisserändajat, suurem osa neist on muslimid. Umbes 40% on Süüriast, Afghanistanist, Iraagist sõja jalust põgenenud, kõik ülejäänud on kodumaalt lahkunud paremat elu otsima. Suurem osa Euroopasse tulijatest on noored ja tugevad mehed. Tekib küsimus, kes nad on ja milleks siia tulid? Seda, et nende seas on pühasõdalasi, kinnitavad nii Briti kui ka teised allikad. Nii et terroristide saabumine on täiesti ilmne. Küsimus on vaid selles palju neid on?" ütles erukindral.
                          "Sama Briti allikas teatas ka, et Euroopasse saabunud terroristide ülesanne on kättemaks Ameerika Ühendriikidele ja nende liitlastele, kes osalesid õhurünnakutes Islamiriigi (ISIL/ISIS) vastu," lisas sõjaväeekspert.

                          The Sunday Express teatas viitega allikale ISIL-i ridades, et koos sisserändajatega on praeguseks Euroopa Liitu juba saabunud üle 4000 terroriorganisatsiooni võitleja.


                          Kindrali soovitused Brüsselile:
                          1) esiteks sulgeda piirid, saata Vahemerre sõjalaevad ja võtta tarvidusele teised hädavajalikud abimeetmed;
                          2) alustada läbimõeldud ja koordineeritud võitlust rahvusvaheliste kuritegelike gruppidega, mis tegelevad inimkaubandusega Euroopas;
                          3) luua Euroopasse pääseda soovijatele filtratsioonilaagrid, et teha kindlaks nende taust ja minevik;
                          4) anda Euroopas elamiseks õigus vaid sõjapõgenikele, mitte kerge elu otsijatele, nn mugavuspõgenikele;
                          5) kaasta probleemi lahendamisesse ÜRO ja teised rahvusvahelised organisatsioonid;
                          6) saata viivitamatult tagasi kõik ilma mõjuva põhjuseta Euroopasse saabunud illegaalid.
                          Mis või kes on vasakliberast?
                          Jutt ise mõistlik peale selle "Probleemi tagajärgedega maadlemise asemel tuleb tegeleda selle põhjustega". Umbes nii, et kui maja pandi põlema, siis lähme otsime põhjusi miks maja põlema läks, aga kustutada pole mõtet, las raibe põleb, mõlemaga tuleb ikka tegeleda.
                          Ma endiselt väidan, et pole kedagi, kes ootaks avasüli kõiki saabujaid olenemata nende taustast jms.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Mis või kes on vasakliberast?
                            Jutt ise mõistlik peale selle "Probleemi tagajärgedega maadlemise asemel tuleb tegeleda selle põhjustega". Umbes nii, et kui maja pandi põlema, siis lähme otsime põhjusi miks maja põlema läks, aga kustutada pole mõtet, las raibe põleb, mõlemaga tuleb ikka tegeleda.
                            Ma endiselt väidan, et pole kedagi, kes ootaks avasüli kõiki saabujaid olenemata nende taustast jms.
                            Võrdlus on äge, aga proovin ühe teise tuua. Kui sul veetoru lõhkeb, siis pole mõtet lapiga põrandat kuivatama hakata, vaid mõistlik oleks vesi kinni keerata enne. Pärast kuivatad .

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Mis või kes on vasakliberast?
                              Jutt ise mõistlik peale selle "Probleemi tagajärgedega maadlemise asemel tuleb tegeleda selle põhjustega". Umbes nii, et kui maja pandi põlema, siis lähme otsime põhjusi miks maja põlema läks, aga kustutada pole mõtet, las raibe põleb, mõlemaga tuleb ikka tegeleda.
                              Ma endiselt väidan, et pole kedagi, kes ootaks avasüli kõiki saabujaid olenemata nende taustast jms.
                              Praegu ju valatakse kogu aeg õli tulle juurde, mille tõttu maja kustutamine on võimatu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                                Praegu ju valatakse kogu aeg õli tulle juurde, mille tõttu maja kustutamine on võimatu.
                                Niiet põhimõtteliselt on kogu see diskussioon mõttetu, sest pagulased on kohal anyways? Ma päris nii ei ütleks, on suur vahe kas pärast peab maja nullist ehitama või jäävad kasvõi seinad alles.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X