320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No just. Mullegi on peamiseks pinnuks silmas see teerulliga üle stiil, mida saadab ka mõnus vihane toon. räägitakse kuidas vasaspool ei esinda tervet rahvast ja siis üritatakse just ise kogu rahva eest kõneleda ja seda ilma vastuvaidlemist talumata.

    Kommentaar


      Mul on hea meel, et selle följetoni taha saadi kokku suht väike ja mitte just A-kategooria seltskond.

      Kommentaar


        Ma ei saa aru, millises perfektses maailmas taoliste kirjutiste üllitajad varem küll elasid? Kas see ei ole mitte alati tegelikkus olnud, et issanda maailm on kirev ja ebaõiglane. Vahel tundub, et inimesed justkui alles nüüd pagulaskriisiga seoses märkavad, et kusagil inimesed piinlevad ja kusagil keegi lihtsalt ei hooli või tõepoolest vihkab teisi inimesi. Eriti naeruväärsed on siis väljahõiked nagu "kui eestlased on sellised, siis ma ei tahagi eestlane olla". Justkui taolised probleemid oleksid maailmas ainult eestlastele ainuomased. No ja sinna juurde suudetakse ka alati mainida, et ise ollakse ikka väga head inimesed. Kas ei võiks asjale kuidagi ratsionaalsemalt ilma sildistamata läheneda. Võib-olla selline sõnum jõuaks kellelegi ka kohale.

        Kommentaar


          suured sallivuse nõudjad on ju ise kõige suuremad vihkajad , vana tõde
          küll Wimberg selle vihakirja algataja on, pole esimene kord tal oma maad ja rahvast halvustada
          üks teistsugune mõte ka , tolerastidele kindlasti sobimatu - tasakaalukus pole ju nende stiil

          Tundub, et rohkem kui kunagi varem on avalikkus hakanud olukordi iseloomustades opereerima psühholoogia mõistetega. Räägitakse vihast, hirmust ja vastikusest.

          Kommentaar


            Kell on umbes kolm päeval kui jõuan Ungari ja Serbia piirile, täpsemalt Röszkesse. Jõuan kõrvalteid pidi sõjapõgenike laagri tagusele alale ja sinna viivad mu mitte märgid, vaid prügikuhjad.


            Novot siis. Mingi kallutatud artikkel vist jälle, onju?

            Kommentaar


              Täitsa asine lugu mu meelest oma silmaga nähtud ja siis kirja pandud ikka kirjaneiul

              Kommentaar


                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                http://www.ohtuleht.ee/694131/kas-so...aataia-pollule

                Novot siis. Mingi kallutatud artikkel vist jälle, onju?
                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                Täitsa asine lugu mu meelest oma silmaga nähtud ja siis kirja pandud ikka kirjaneiul
                Ülearu usaldust just ei tekita artikli autor küll, tegelikult. Aga igal juhul realistlikum kui rändom facebookipostitus või mõni uueduudised lugu.

                Aga sheerin siis ka tasakaalukamat lugu/arvamust.
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                    Asi kisub kergelt uttvi ära. Lahendusi nagu ei oskagi tuua.
                    Kuskilt jäi silma Baba Vanga ennstus - "Year 2043 – The world economy is thriving. In Europe, Muslims rule."

                    lights. cameras. and...action.

                    e: Teinegi Baba Vanga ennustus - "Peace of 1000 years will settle on Earth. People will realize the existence of the spiritual world."
                    Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                    Project Blue Beam? Oh wait...vandenõuteooriatesse...
                    mis krdi baba vanga või vandenõuteooriad?! iga vähegi haritud inime võiks nagu teada.
                    1000-ndeaastane rahuriik - see on piiblist, johannese ilmutusraamat, arvata miski paartuhat aastat vana tekst.
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Progejad chillimas

                      Kommentaar


                        http://maailm.postimees.ee/3329569/u...aign=fb_social ei tea mis see karistus nüüd on?




                        PS. cannuman, need on üksikud erandid su videos!!

                        Kommentaar


                          Illegaalsete immigrantide arreteerimine on mõistlik.

                          Majanduspagulaste tagasisaatmine on mõistlik.

                          Süüria sõjapõgenike vastuvõtmine on mõistlik.

                          Milleks kogu ülejäänud jaur?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Illegaalsete immigrantide arreteerimine on mõistlik.

                            Majanduspagulaste tagasisaatmine on mõistlik.

                            Süüria sõjapõgenike vastuvõtmine on mõistlik.

                            Milleks kogu ülejäänud jaur?
                            Noh, päris nii see ka ei saa käia, et mingi mass tuleb lihtsalt lambist sisse ja pärast siis otsi mööda Euroopat taga, et kus ja kes täpselt keegi on.

                            Kommentaar


                              Millise minu lause kohta see nüüd käib?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                Millise minu lause kohta see nüüd käib?
                                Ma ei saanud esialgu ka aru, et mille kohta sinu laused käisid. Ja nii arvasin, et Ungari mürgli kohta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X