320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nukky Vaata postitust
    Julgen väita, et kurjategijate protsent pagulaste hulgas ei ole kindlasti suurem, kui kurjategijate protsent juba siin elavate inimeste hulgas.
    Ja see väide põhineb millel? Loogikal küll mitte. Läbi aegade on üheks peamiseks emigreerumise põhjuseks olnud põgenemine õiglase kohtumõistmise eest. Võtame näiteks kasvõi eilse Pealtnägija saate. Esines seal (väidetavalt) endine kanepidiiler, kes rääkis suure suuga mida ja kuidas ta teinud on. Saatelõigu lõpus teatas Kärmas, et mees on nüüdseks Eestist lahkunud. Juri Ustimenko tabati meil kus? Saksamaal, mitte sealsamas Valgas kus ta oma mõrvad sooritas. Mõned aastad tagasi räägiti Pealtnägijas kuidas Eestis oma naabrimehe tapnud inglane kasutas ära esimese võimaluse riigist jalga lasta, et teda siin vangi ei pandaks.

    Ma ei väida, et kõik või enamus või isegi rohkem kui 10% immigrantidest on kurjategijad. Aga naiivne oleks arvata, et kui ilma tausta uurimata kõik suvaliselt sisse lasta, et siis kurjategijate osakaal ei tõuse.

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Aga naiivne oleks arvata, et kui ilma tausta uurimata kõik suvaliselt sisse lasta, et siis kurjategijate osakaal ei tõuse.
      Ja see väide, et lastakse kõik suvalt sisse, põhineb millel?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Mina mõtlen, et hädas olev inimene tuleb siia, saab abi, panustab sellesse ühiskonda ja aitab omakorda mind, eestlast.
        Huvitav mida mõtlesid Ameerika põliselanikud 16. sajandil kui hädas olevad Euroopa pagulased nende juurde tulid ja hakkasid "sellesse ühiskonda panustama...."

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Ja see väide, et lastakse kõik suvalt sisse, põhineb millel?
          Olen ma väitnud, et lastakse? Ma omast arust täiesti selgelt kirjutasin et KUI lastakse. Tingiv kõneviis noh. Seitsmenda klassi emakeel, johhaidii.

          Kommentaar


            Algselt postitas lenc Vaata postitust
            Huvitav mida mõtlesid Ameerika põliselanikud 16. sajandil kui hädas olevad Euroopa pagulased nende juurde tulid ja hakkasid "sellesse ühiskonda panustama...."

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Ja see väide põhineb millel? Loogikal küll mitte. Läbi aegade on üheks peamiseks emigreerumise põhjuseks olnud põgenemine õiglase kohtumõistmise eest. Võtame näiteks kasvõi eilse Pealtnägija saate. Esines seal (väidetavalt) endine kanepidiiler, kes rääkis suure suuga mida ja kuidas ta teinud on. Saatelõigu lõpus teatas Kärmas, et mees on nüüdseks Eestist lahkunud. Juri Ustimenko tabati meil kus? Saksamaal, mitte sealsamas Valgas kus ta oma mõrvad sooritas. Mõned aastad tagasi räägiti Pealtnägijas kuidas Eestis oma naabrimehe tapnud inglane kasutas ära esimese võimaluse riigist jalga lasta, et teda siin vangi ei pandaks.

              Ma ei väida, et kõik või enamus või isegi rohkem kui 10% immigrantidest on kurjategijad. Aga naiivne oleks arvata, et kui ilma tausta uurimata kõik suvaliselt sisse lasta, et siis kurjategijate osakaal ei tõuse.
              pagulane, sõjapõgenik ja immigrant ja majandusimmigrant ja õiglase kohtumõistmise eest põgenjea. Kõik üks ja seesama? see kanepiliider põgenes barrellpommide eest? Ustimenko? Ma saan ettevaatusest ja pointist tegelikult aru, aga aeg-ajalt lastakse emotsionaalsetes argumentides ikkagi kõik nurgad sirgeks, siis kõlab paremini.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                pagulane, sõjapõgenik ja immigrant ja majandusimmigrant ja õiglase kohtumõistmise eest põgenjea. Kõik üks ja seesama? see kanepiliider põgenes barrellpommide eest?
                Ma omast arust täiesti selgelt kirjutasin, et õiglase kohtumõistmise eest põgenejaid võib vabalt olla umbes 10%. Ülejäänud 90% on vaesed sõjapõgenikud, majanduspõgenikud jms. Õpi lugema.

                Kommentaar


                  Algselt postitas lenc Vaata postitust
                  Ma omast arust täiesti selgelt kirjutasin, et õiglase kohtumõistmise eest põgenejaid võib vabalt olla umbes 10%. Ülejäänud 90% on vaesed sõjapõgenikud, majanduspõgenikud jms. Õpi lugema.
                  Okei. 10 %. Puusalt nagu ma aru saan. Assadil on mingi õiglane kohtusüsteem? Eritreas?
                  Tahad, et teised õpiks lugema, siis tee argumendid selgemaks, kus koos ei oleks Ustimenko, Miami kokaiini vedurid (kes suuresti üldse Lad-Am immigrandid) ja kanepisõbrast majandusimmigrant.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Ustimenko tabati Poolas ikka. Lisaks sooritas ta enda viimase mõrva Valkas ehk Lätis, tulevahetuses Läti politseinikuga. Eestis jäid tema mõrvad Tallinnasse ja Tartusse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Täpselt sama eeldus ju. Kui tuleb keegi, on vägistaja, kui sünnib, siis ei ole? See on ju sama idiootne lähenemine.
                      Ja ma ütlesin seda kus?
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ustimenko tabati Poolas ikka.
                        Sorry, teel Saksamaale tõesti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lenc Vaata postitust
                          Sorry, teel Saksamaale tõesti.
                          Teel prantsuse võõrleegionisse

                          Kommentaar


                            See kindlasti oli juba.
                            Amazing.

                            Kommentaar


                              aastakümneid on politrukid ja tolerastid loonud kauneid muinasjutte immigrantide massidest, sellega kaasnevast -
                              mitmekülgsus, erinevus, söögikohad , bla-bla-bla
                              universaalne lõpptulemus on GETO
                              sest lõpuks koonduvad nad ikka suurlinnadesse, kogukonnas kehtivad loomulikult omad seadused ning riigi omadesse suhtutakse põlgusega
                              kuritegevus on laes, politsei ei julge ammu siseneda, varsti enam ka armee mitte

                              ei saa aru inimestest kes oma maale ja rahvale sellist saatust soovivad
                              no ei saa aru...
                              sest praegu toimuv on näpu andmine kuradile, esimeste saabudes hakkavad eero-jantsonid ja teised taolised kindlasti tegema nende hulgas oma kihutustööd - teil on võimalus kutsuda oma suguvõsad ka siia, no kutsuge ometi ...

                              täitsa huvitav on olla Roma poolehoidjatega ühel pool barrikaadi
                              mõlemi fännid plaanivad koos boikoteerida saabuvat derbit, kuna on mingi loll "turvaplaan" hakata fännisektoreid taradega sektoriteks jagama

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                                Ma omast arust täiesti selgelt kirjutasin, et õiglase kohtumõistmise eest põgenejaid võib vabalt olla umbes 10%. Ülejäänud 90% on vaesed sõjapõgenikud, majanduspõgenikud jms. Õpi lugema.
                                huvitav, sa küsid minu käest millel minu väide põhineb, aga sinu enda jutt koosneb lausetest mis "võivad vabalt olla". kui väidet mingi asi kinnitab, saab temast fakt. Täpselt selle pärast ütlesingi, et väidan.

                                just loogikal minu väide põhinebki: olen lühemat või pikemat aega elanud erinevates riikides ning kohanud pagulasi ja nende järeltulijaid. Kuna minu enda kogemuste põhjal ei olnud kriminaale selles seltskonnas rohkem või vähem, kui minu tuttavate nö põliseestlaste seltskonnas, teen loogilise järelduse, et valdavalt tegemist on inimestega, kes tahavad lihtsalt elada ilma, et neid lihtsalt tänaval maha ei lasta või ei peaks muretsema kuidas pere kuus 100€-ga ära elatada.

                                Kindlasti juhtub ka mõni pahatahtlik tegelane sinna punti, kuid suhtarvud on tõenäoliselt samad, mis juba siin olevate inimeste hulgas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X