320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Hannes Võrno on rääkinud

    "Võite mu sääreluud läbi närida, aga see tuleb välja öelda! Me oleme oma neeruvaagnani demokraatiaga harjunud ning ei mõtle sellele, et saabujad (nimetagem neid ...nii kuni see sõna pole keelatud) tulevad feodaalühiskonnast. Neil on emapiimaga kaasa saadud teadmine, et on peremehed ja peremeeste "omand". Olles unustamas, mis on peremeheks olemine omal maal, paistame me neile nendena, kes vajavad peremeest. See kõik kulmineerub kiiremini kui me oletada julgeme sellega, et peremeheks hakkavad nemad."

    Nüüd võib teemale joone alla ka tõmmata. KULD!
    mcnamara blokeerib nüüd kõik saated, kus Hannes Võrno üles astub.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Sellega sai teisipäeval saates «Vabariigi kodanikud» hakkama Kristiina Ojuland. Alguses oli saade kulgenud tema dirigeerimisel, teised esinejad olid vähem kogenud ja endine välisminister oli saanud rääkida kõike, mida tahtis. Ta kutsus korduvalt kõiki inimesi Toompeale kolmapäevasele miitingule, sai rääkida oma partei ideoloogiast ja lasta lahti valitsust. Tore propagandaaktsioon, tundus, kirjutab meediaekspert Raul Rebane.


      Meeldib loogika selles kommentaariumis. Eestlane saab olla ainult europiidsest rassist. See mees pole. Okei.

      Aga kas me mitte kõik pole mingilt maalt segud, olgugi, et europiidse rassi segud? Kui mu vanaisa oli venelane, kas ma polegi enam puhas eestlane? Suur osa meist pole siis eestlased.

      Ainuke vahe selle noormehe ja minu isa vahel näiteks on selles, et noormehe "segu" paistab visuaalselt välja.
      Rassism on ajuvaba.

      Kommentaar


        Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
        http://arvamus.postimees.ee/3363485/...etris#comments

        Meeldib loogika selles kommentaariumis. Eestlane saab olla ainult europiidsest rassist. See mees pole. Okei.

        Aga kas me mitte kõik pole mingilt maalt segud, olgugi, et europiidse rassi segud? Kui mu vanaisa oli venelane, kas ma polegi enam puhas eestlane? Suur osa meist pole siis eestlased.

        Ainuke vahe selle noormehe ja minu isa vahel näiteks on selles, et noormehe "segu" paistab visuaalselt välja.
        Rassism on ajuvaba.
        Pagan, lugesin seda kommentaariumi ja kuigi ma olen ennast terve elu eestlaseks pidanud, olen nüüd aru saanud, et olen kogu elu valedel jälgedel olnud. Nimelt olen 50% ingerlane ja sealse kommentaariumi järgi peaksin ennast kuidagi vähem eestlaseks pidama.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Tulge mõistusele, kurat võtaks. Arvestades seda, kui pikalt mõned teist eri vaatenurkade apologeetidest siin on olnud SN foorumi liikmed, olete te ühe kuradima onlain-kommentaariumi lugemise järel ikka tragikoomiliselt butthurt ja äpardundiroonilised. Iga prääksatuse peale hüppamine võtab grammi võrra maha teie tõsiseltvõetavust oma seisukohtade kaitsmisel, kuidas te ise aru ei saa sellest?

          Mul on täiesti siiralt kopp ees nii pooldajate kui vastaste ekstreemeksemplaride idiootsusest. Sealjuures on kuidagi nii kujunenud, et siinse foorumiteema pooldajate-grupp on enamvähem üks mõistlikumaid kogu ses diskussioonis üleüldse, mõne kanepiajust idioot-erandiga...

          Kommentaar


            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
            Sealjuures on kuidagi nii kujunenud, et siinse foorumiteema pooldajate-grupp on enamvähem üks mõistlikumaid kogu ses diskussioonis üleüldse, mõne kanepiajust idioot-erandiga...
            Jep, nagu EKRE punt kelle sõnum on üllas ja selge, aga viis kuidas nad seda edastavad on ajuvaba.

            Kommentaar


              Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
              Jep, nagu EKRE punt kelle sõnum on üllas ja selge, aga viis kuidas nad seda edastavad on ajuvaba.
              Ma ütlen täiesti ausalt - maailmavaateliselt mulle üsna sobiv EKRE minetas igasuguse võimaluse veel üldse kuidagipidi mu jaoks tõsiseltvõetav olla just selle viimase tõrvikuüritusega, mille eesotsas oli Neeme Lall.

              Neeme. Fucking. Lall. Saate aru?
              Ja ärge hakake selle jutuga, et selle ürituse korraldasid mitu organisatsiooni koostöös. See tont oli seal eesotsas ja EKRE sidus ennast vaikides selle mehega. Punkt.

              Kommentaar


                Korralik tulevärk



                Boonusena - väga hea video kirjeldamaks olukorda Süürias. https://www.facebook.com/Vox/videos/446925385495069/
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas shefield
                  http://www.ohtuleht.ee/699277/saksa-...uria-pogenikku

                  Nii kes on siinsed eeskujud? Ja loomulikult ka meie enda foorumi tulihingelised aitajad.
                  eks sul tuleb endal see eeskuju olla, pole siin midagi teistele osutada

                  meenub et kunagi võttis naiivitar Kati Murutar enda tollasesse Pärnu majja pesakonna mustlasi - nii toredad inimesed ju
                  nood varastasid ta muidugi paljaks
                  hiljem ei jõudnud rumal Katike igal pool kurtmas ära käia ...

                  loll saab kirikus ka peksa

                  Kommentaar


                    Boris Ginzburg (https://www.facebook.com/boriss.ginz...53603106763808)
                    October 16 at 3:43pm ·

                    People who oppose immigration to Europe should for the same reasons also campaign against childbirth. Babies, after all, are worse than immigrants:
                    - Babies are a drain on the economy. Have you ever seen a baby working? They all live on benefits.
                    - Even if babies want to work, they have no useful skills.
                    - When babies grow up, they will steal our jobs.
                    - More babies means more crime. Statistics show that every convicted criminal is a former baby. End childbirth now, and crime will disappear in less than a century.
                    - Who can guarantee that none of these babies end up becoming ISIS militants?
                    - Babies are culturally alien to us. They do not speak any European languages, they have little appreciation of European culture, they have no understanding of democracy or human rights.
                    - European countries were founded by adults. All of Europe´s achievements are thanks to adults. Babies being born today have contributed nothing to Europe, yet they want a share of its prosperity. This is unfair.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Boris Ginzburg (https://www.facebook.com/boriss.ginz...53603106763808)
                      October 16 at 3:43pm ·

                      People who oppose immigration to Europe should for the same reasons also campaign against childbirth. Babies, after all, are worse than immigrants:
                      - Babies are a drain on the economy. Have you ever seen a baby working? They all live on benefits.
                      - Even if babies want to work, they have no useful skills.
                      - When babies grow up, they will steal our jobs.
                      - More babies means more crime. Statistics show that every convicted criminal is a former baby. End childbirth now, and crime will disappear in less than a century.
                      - Who can guarantee that none of these babies end up becoming ISIS militants?
                      - Babies are culturally alien to us. They do not speak any European languages, they have little appreciation of European culture, they have no understanding of democracy or human rights.
                      - European countries were founded by adults. All of Europe´s achievements are thanks to adults. Babies being born today have contributed nothing to Europe, yet they want a share of its prosperity. This is unfair.
                      Nii. Naljakas.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Soome politseil keelati rääkida avalikult Soome saabunud pagulaste kuritegudest.

                        http://www.uusilahti.fi/jutut/lahest...den-rikoksista

                        Kommentaar


                          Päris huvitav artikkel aastaid Eestis elanud ja ühe ajaloo naljakaima raamatu kirjutanud Mihhail Vellerilt:

                          http://objektiiv.ee/euroopa-loojangu-viimane-etapp-on-kaes-2/

                          Kommentaar



                            Mõttekoht kõikidele tarkadele foorumikasutajatele.
                            ROHE-VALGE SURMANI

                            Kommentaar


                              Rohkem kaitsevahenditeta üheöösuhteid ja asi vask.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Õnnetute sõjapõgenike elu on ikka karm - sõidad Rootsi pakku aga selgub, et seal kasvab mets.

                                http://www.ohtuleht.ee/700664/rootsi...metsas-elamast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X