320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas allarn Vaata postitust
    https://www.err.ee/880717/helme-reet...-on-rahvakunst

    Huvitav, et keegi vanamehele veel atendaati pole üritanud teha.
    Pead silmas Tarandit? Õnneks see tegelane kusi ennast korralikult täis ja tema poliitiline karjäär saab selle ringiga läbi. Aga kui üldse valimiste peale mõelda, siis valida ei olegi kedagi. Oot kus parteis see Izusu Trooper oli?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      See, kes seda stuudiot teeb... taaskord selline tunne, et tahaks sinna stuudiosse ise minna ja jalaga lüüa. Mingi täiesti ebapädev konn üritab lihtsalt paika panna. Mind ajavad ka osad Helme asjad seal närvi, aga tra mingi kloun lihtsalt mängib sotsi ja üritab näidata kui kõva ja tark vend ta on. Hale.
      Pakuks, et vahet poleks olnud kes tal vastas toolil oleks istunud, saate formaat lihtsalt eeldab hagu andmist
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        jep väga mõnus ja huvitav oli. Mingit igavat huinjaad ei viitsi keegi kuulata/vaadata

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Ei ole ulme, Eesti idumaailmas tegutsevad inimesed on sellega ka varem korduvalt kokku puutunud.
          Loobitakse kividega avalikus ruumis? Siis on tõesti lood sama hullud kui kuskil Helmandi kolkakülas juba...
          Kaks meest avalikus ruumis naist ja koera kividega loopimas ja samal ajal ''go home foreigner!'' karjumas endal sinine lill uhkelt rinnus säramas tundub mulle ikka suhteliselt ulme küll isegi rassistlikus Eestis. NB! Ei karjutud ''immigrant go home, nigga go home!'' vms vaid just foreigner linnas, kus tihtipeale ka nooremad eestlased ja venelased suhtlevad omavahel juba inglise keeles ja linnaruum on kadaka-inglishit paksult täis
          Väga huvitaks selle juhtumi uurimise tulemused. Ütleme nii, et professionaalne huvi.

          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
            Loobitakse kividega avalikus ruumis? Siis on tõesti lood sama hullud kui kuskil Helmandi kolkakülas juba...
            Kaks meest avalikus ruumis naist ja koera kividega loopimas ja samal ajal ''go home foreigner!'' karjumas endal sinine lill uhkelt rinnus säramas tundub mulle ikka suhteliselt ulme küll isegi rassistlikus Eestis. NB! Ei karjutud ''immigrant go home, nigga go home!'' vms vaid just foreigner linnas, kus tihtipeale ka nooremad eestlased ja venelased suhtlevad omavahel juba inglise keeles ja linnaruum on kadaka-inglishit paksult täis
            Väga huvitaks selle juhtumi uurimise tulemused. Ütleme nii, et professionaalne huvi.
            Võid TransferWise ja adcashi inimestega ühendust võtta, kui õigesti mäletan, siis nende töötajaid on solvatud/ahistatud ja ühte isegi pudeliga loobitud. Mulle ei meenu kus idus see neiu töötas, kellel pearätik (mitte hijab, vaid selline mida meie vanaemad ja Kihnu Virve armastab kanda) peast rebiti.

            Kommentaar


              Eilne saade näitas minu jaoks selgelt, et tegelikult ei ole EKREl ühtegi reaalset ideed. On ainult lahmiv populism. Helme poolt välja pakutud viis siit riigist välja rännanud eestlaste tagasitoomiseks oli lihtsalt naeruväärne. Võrreldav Hendrik Normanni mingisuguse sketšiga.

              Ja Tralla ees minu arvates müts maha, et ta suutis niigi rahulikuks jääda, mina poleks sellist sitta kuuldes rahulikuks jääda suutnud.

              Ja veel. Alguses oli mulle ka kogu see EKRE temaatika naljakas. Tundus lihtsalt nii jabur ja ma ei uskunud, et keegi saab sellsist sodi tõsiselt võtta. Nagu näha, kahjuks eksisin.

              Kommentaar


                Algselt postitas allarn Vaata postitust
                Eilne saade näitas minu jaoks selgelt, et tegelikult ei ole EKREl ühtegi reaalset ideed. On ainult lahmiv populism. Helme poolt välja pakutud viis siit riigist välja rännanud eestlaste tagasitoomiseks oli lihtsalt naeruväärne. Võrreldav Hendrik Normanni mingisuguse sketšiga.

                Ja Tralla ees minu arvates müts maha, et ta suutis niigi rahulikuks jääda, mina poleks sellist sitta kuuldes rahulikuks jääda suutnud.

                Ja veel. Alguses oli mulle ka kogu see EKRE temaatika naljakas. Tundus lihtsalt nii jabur ja ma ei uskunud, et keegi saab sellsist sodi tõsiselt võtta. Nagu näha, kahjuks eksisin.
                Jevgeni tänab . Sa Kaitseväes oled käinud? Üks teema mida EKRE ajab ja mulle sümpaatne on, see on piirivalve taastamine. See lollus mis hetkel, see tuleks kiiremas korras lõpetada. Aga ega kui vaadata üldse erakondade lubadusi, siis reaalsusega on neil kõigil vähe pistmist. Reform lubab aktsiise langetada, aga külmkapi poiss ise ju võttis vastu need otsused, et kirvega tõsta. Aga sotsidelt ei ole peale lärmamise mitte midagi kuulda olnud. Need inimesed reaalselt ei suuda mõelda.
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budu Vaata postitust
                  Jevgeni tänab . Sa Kaitseväes oled käinud? Üks teema mida EKRE ajab ja mulle sümpaatne on, see on piirivalve taastamine. See lollus mis hetkel, see tuleks kiiremas korras lõpetada. Aga ega kui vaadata üldse erakondade lubadusi, siis reaalsusega on neil kõigil vähe pistmist. Reform lubab aktsiise langetada, aga külmkapi poiss ise ju võttis vastu need otsused, et kirvega tõsta. Aga sotsidelt ei ole peale lärmamise mitte midagi kuulda olnud. Need inimesed reaalselt ei suuda mõelda.
                  Sa vist ikka ei taipa üldse. Ja ma ei imesta.
                  Igatahes, kui sa kinda viskasid. Palun selgita, mil moel tuleks täpselt piirivalve taastada? Milline peaks olema piirivalve struktuur tänase PPA asemel? Kuidas peaks olema piirivalve liigendatud? Kui palju mehi peaks piirivalves olema? Millised peaksid olema piirivalve patrulli ülesanded? Kuidas peaks toimuma Schengeni viisaruumis piirikontroll elik kuidas ja mille alusel taastame Schengeni viisaruumis mehitatud piirikontrolli? Millised on need alused, mille kaudu peaksime erandit taotlema? Millised piiripunktid tuleks valvestada? Kui tood mõne konkreetse välja, siis miks just see?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    Pakuks, et vahet poleks olnud kes tal vastas toolil oleks istunud, saate formaat lihtsalt eeldab hagu andmist
                    Sellest ma sain aru, aga ma leian seda võiks teha palju profesinaalsemalt ja rohkem tasemel. Selline poole lausepealt sissesõitmine ja vastaspoole segamine ja läbi selle oma ülevõimu näitamine on rohkem Conor Mcgregori ja UFC teema, kus see on fun, aga sellises saates ootaks natukene tasakaalukamat ja paremini läbimõeldud küsimusi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Sellest ma sain aru, aga ma leian seda võiks teha palju profesinaalsemalt ja rohkem tasemel. Selline poole lausepealt sissesõitmine ja vastaspoole segamine ja läbi selle oma ülevõimu näitamine on rohkem Conor Mcgregori ja UFC teema, kus see on fun, aga sellises saates ootaks natukene tasakaalukamat ja paremini läbimõeldud küsimusi.
                      Hah, Helmelt pole mõtet neid küsida. Vastuse saad ikka sama - ühe pika jogase monoloogi eimillestki.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas allarn Vaata postitust
                        Hah, Helmelt pole mõtet neid küsida. Vastuse saad ikka sama - ühe pika jogase monoloogi eimillestki.
                        Ehk, siis sama mis oleks saanud Mikserilt või Rataselt ja Kallaselt ehk siinkohal joonistubki välja, et kõik erakonnad on ühetaolised

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Ehk, siis sama mis oleks saanud Mikserilt või Rataselt ja Kallaselt ehk siinkohal joonistubki välja, et kõik erakonnad on ühetaolised
                          Möönan ja mõnes mõttes olen sinuga nõus, aga siiski on EKRE selgelt äärmuslik näide. EKRE lubadustest ja Helme jutust enam üldisemat ega populistlikumat Eesti kontekstis olla ei saa.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas allarn Vaata postitust
                            Möönan ja mõnes mõttes olen sinuga nõus, aga siiski on EKRE selgelt äärmuslik näide. EKRE lubadustest ja Helme jutust enam üldisemat ega populistlikumat Eesti kontekstis olla ei saa.
                            Seda muidugi ma olen ka ammu ootanud neilt peale homofoobia ning pagulasteema ka reaalseid majandusalaseid-haridus jne ettepanekuid ja kasvõi reformialgatusi, aga ega seda peabki ootama jääma. Ekre on meie poliitmaastikul nagu Apple Iphone, kes oskab ennast meeletult hästi turundada, aga ega mitte ühtegi reaalset muutust aastatega ei teki.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Ekre on meie poliitmaastikul nagu Apple Iphone, kes oskab ennast meeletult hästi turundada, aga ega mitte ühtegi reaalset muutust aastatega ei teki.
                              Mida seal väga turundadagi on, lihtsalt vaidle vastu kõigele mis valitsuses toimub.

                              Üldiselt muidu tundub kogu see Tarandile molli sõitmine ja mingi kividega loopimine pirital suht nagu vao põleng vol 2, kus ka kõik tähtsamad ja mittetähtsad jooksid uudistesse, et eestlane paha (Tarand lubas üldse kõik põlema panna kukuraadios) ning see ei toonud kaasa muud kui EKRE toetuse kasvamise. Ma ei tea kes neile poliitikutele väljaspool EKREt PR nõu annab, aga väga head tööd ei paista nad tegevat.

                              Kommentaar


                                Tralla on praegu ERRi poliitikasaatejuhtidest ülekaalukalt kõige parem. See, et ta ei lase mingit soga suust välja ajada (ka varem, ei puuduta üldse Helmet), on suurepärane. Pitsitavaid trussikuid kandvatele toetajatele muidugi ebamugav ja ebameeldiv, kuid Eesti kommentaatormaastikul kaua puudu olnud inimene. Tunneb teemasid ja ei põe.

                                Algselt postitas allarn Vaata postitust
                                Igatahes, kui sa kinda viskasid. Palun selgita, mil moel tuleks täpselt piirivalve taastada? Milline peaks olema piirivalve struktuur tänase PPA asemel? Kuidas peaks olema piirivalve liigendatud? Kui palju mehi peaks piirivalves olema? Millised peaksid olema piirivalve patrulli ülesanded? Kuidas peaks toimuma Schengeni viisaruumis piirikontroll elik kuidas ja mille alusel taastame Schengeni viisaruumis mehitatud piirikontrolli? Millised on need alused, mille kaudu peaksime erandit taotlema? Millised piiripunktid tuleks valvestada? Kui tood mõne konkreetse välja, siis miks just see?
                                Budulojus ei pea seda teadma, tema on valija ja tema saab öelda, et tema jaoks on see tähtis. Selle jaoks need poliitikud ja ametnikud ongi, et Budulojuse soov saaks vajadusel, kui selleks leitakse mandaat, täidetud.

                                Ehk ka mina võin öelda, et tahaks, et majanduskasv kiireneks, kuid see ei tähenda, et ma peaks teadma, kuidas seda teha. Minu asi ja valijate asi üldiselt on nõuda ja siis edasi nõuda, et lubadused saaks ka täidetud.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X