320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hakkasin mõtlema, et kas ükski erakond on rääkinud sellest, et riigieelarvest tulevast toetusest kuskil ja kedagi toetada?

    Vastan ise: nõup.

    Kommentaar


      Äkki see on Venemaa infoop, et tegelikult ei tea keskerakond asjast midagi? Sest nagu reaalselt ei saa miskit nii debiilset ju keegi välja mõelda?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Äkki see on Venemaa infoop, et tegelikult ei tea keskerakond asjast midagi? Sest nagu reaalselt ei saa miskit nii debiilset ju keegi välja mõelda?
        Keegi arvas, et poliitika, sh erakondade enesereklaam, peatub koos pandeemiaga. Imelik.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
          Keegi arvas, et poliitika, sh erakondade enesereklaam, peatub koos pandeemiaga. Imelik.
          Eks ta ole jah. Eraettevõtted on omadega perses, eile ütles Seeder AK-s, et minnakse ka ametnike palga kallale. Aga kõik on nagu kuldid rukkis vait, kui tuleb jutuks, et erakonnad saavad endiselt stabiilselt riigieelarvest rahastust, et teha sellist paska. Ma võin küüniline olla, aga päris nii palju ka pole, et selline variserlus kettasse ei ajaks.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Eks ta ole jah. Eraettevõtted on omadega perses, eile ütles Seeder AK-s, et minnakse ka ametnike palga kallale. Aga kõik on nagu kuldid rukkis vait, kui tuleb jutuks, et erakonnad saavad endiselt stabiilselt riigieelarvest rahastust, et teha sellist paska. Ma võin küüniline olla, aga päris nii palju ka pole, et selline variserlus kettasse ei ajaks.
            Millal erakondade rahastamist on kärbitud? Õige vastus, et ei kunagi. Ei kärbita nüüd ka. Seeder ei ole valitsuses, btw.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Nad võiks telereklaame ka teha.

              /Tallinna lennujaam, lahtine kaubalennuk, seal töötab üksi Jaak Aab, kellel on mask ees, kaitsekindad käes, aga suurest töötegemisest paljas ülakeha. Vaatab kaamerasse/
              "Mina maksin maskide eest"
              "Mina tellisin maskid"
              "Mina tõin nad kohale"
              "Mina laen nad maha"
              /Uus steen, Jaak Aab on Kuressaare haigla ees, inimesed on kanderaamidelt tilgutite all ja ta paneb neile maske ette/
              "Mina tõin maskid haigetele"
              "Mina päästsin kümneid inimelusid"
              /Tilgutite all olevat inimesed paranevad imeväel ja tõusevad palatis istukile ja naeratavad. Jaak Aab seisab nende ette/
              "Vali Jaak Aab. Vali keskerakond"

              Kommentaar


                Seda saaks veel täiendada, et terve lennukimeeskond on Keskerakonna juhid. Tõstavad ise asju maha ka. Ja siis Aab räuskab sinu lauseid ja Ratas patsutab õlale: "Aitäh, mees."

                Vaata ka Taavi Rõivas ja ülelendavad hävitajad.

                Kommentaar


                  Rohkem badass ei saa olla.


                  Toob maskid, jagab laiali ja viskab maameestele veel paarsada milli kah. Ma siiralt loodan, et inimesed seda avantüüri enda häältega kesikute kasuks ei pööra.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Äkki see on Venemaa infoop, et tegelikult ei tea keskerakond asjast midagi? Sest nagu reaalselt ei saa miskit nii debiilset ju keegi välja mõelda?
                    Päris laiahaardeline op sellisel juhul.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Nad võiks telereklaame ka teha.

                      /Tallinna lennujaam, lahtine kaubalennuk, seal töötab üksi Jaak Aab, kellel on mask ees, kaitsekindad käes, aga suurest töötegemisest paljas ülakeha. Vaatab kaamerasse/
                      "Mina maksin maskide eest"
                      "Mina tellisin maskid"
                      "Mina tõin nad kohale"
                      "Mina laen nad maha"
                      /Uus steen, Jaak Aab on Kuressaare haigla ees, inimesed on kanderaamidelt tilgutite all ja ta paneb neile maske ette/
                      "Mina tõin maskid haigetele"
                      "Mina päästsin kümneid inimelusid"
                      /Tilgutite all olevat inimesed paranevad imeväel ja tõusevad palatis istukile ja naeratavad. Jaak Aab seisab nende ette/
                      "Vali Jaak Aab. Vali keskerakond"
                      Kaks ränka viga:
                      1. Aab peab seda kõike tegema kaitsevahenditeta - kõik superkangelased ei pea end peitma maski taha. Pealegi varjutaks mask ta silmade aksessuaare.
                      2. "keskerakond" ei kirjutata kunagi väikeste tähtedega.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Tänane eriolukorra pressikonverents ja paar küsimust ning vastust.

                        Küsimus:
                        Kui palju on ettevõtted esitanud eraldi soove taotluse saamiseks? Bolt ja Cleveron näiteks? Samuti, peaminister, mida arvata sellest keskerakonna reklaamist, kas see on kohane?

                        Ratas: Keskerakonna reklaam oli vale reklaam, vale sisuga. Tegemist oli rahva rahaga, mida seal välja kuulutati. Ma vabandan rahva ees ja olen lasknud selle reklaami maha võtta.

                        Küsimus: Ja veel, kas eilne Kesknädal, kus on esikülg selle kurikuulsa Keskerakonna reklaamiga, kas ka see korjatakse müügist ära

                        Ratas:Reklaami kohta rääkida, siis kui leht ei ole välja läinud, siis loomulikult tuleb ära korjata. Samuti, kui on müügis, siis ka.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          reklaam
                          "Vali Jaak Aab. Vali Keskerakond. Vali elu!"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            "Vali Jaak Aab. Vali Keskerakond. Vali elu!"
                            Halloo, Eluliin, Jaak Aab kuuleb.

                            Kommentaar


                              Kas ma olen ainukene, kellele tundub, et eelmine kriis oli pigemn selline lebom, kuna kutid seal nagu jagasid rohkem matsu, mis toimub rahadega näiteks ja kui sheerida ja mis laenu võtta ja mida mitte?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Kas ma olen ainukene, kellele tundub, et eelmine kriis oli pigemn selline lebom, kuna kutid seal nagu jagasid rohkem matsu, mis toimub rahadega näiteks ja kui sheerida ja mis laenu võtta ja mida mitte?
                                Eelmine kriis kestis mingi neli aastat. Veidi vara veel öelda. Siin tundub on suunitlus veidi teine, et toona huijati rämedamalt väiksemat inimest. Seekord tehakse nägu, et neid hoitakse rohkem. Kuidas välja kukub, ei oska öelda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X