320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    mõne venna jaoks tundub lame maa ka eluliselt usutav. aga selge, sorry, et tulin. elage sõpruses ja õndsuses edasi.
    Su väited ei ole lamemaalastest üldjuhul vägapalju erinevad küll. Aga, et oleks tuusem, siis lisad "kes teab, see teab" - efekti juurde ja siis on swag garanteeritud, eks?

    Üks kodanik sõnastas juba aga päris hästi ära:
    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Piisanuks sellest.
    Ja kui inimene ei tea, mõista, saa aru, siis on THIst paremat eeskuju.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      No raha rahaks, aga planeeritud ravi ikkagi tähendab ju seda, et inimesel on seda vaja või võib see tema elukvaliteeti oluliselt halvendada või veel hullem. Muud haigused pole ju maailmast kadunud ja pole jätkusuutlik eeldada, et eriti kauem ravide jätkamisega venitada saaks.

      Kommentaar


        Mnjah, sama asi oli siis kui ametlikus statistikas veel hospitaliseerituid polnud aga ma siin kirjutasin, tegelikult juba on. Paari tunni pärast tuli pressiteade, et on juba hospitaliseerituid.

        Võimalik, et asi pole 100% rahas aga selge on see, et Talving üritas midagi selle lükkega saavutada - raha, feimi, paguneid, mida iganes, igal juhul äärmiselt dick move. Minu allikad? - Saaremaalt pärit ja pool suguvõsa töötab erinevates asutustes meditsiinitöötajatena, nuff said.
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          No raha rahaks, aga planeeritud ravi ikkagi tähendab ju seda, et inimesel on seda vaja või võib see tema elukvaliteeti oluliselt halvendada või veel hullem. Muud haigused pole ju maailmast kadunud ja pole jätkusuutlik eeldada, et eriti kauem ravide jätkamisega venitada saaks.
          Praegu just sellest lähtuvalt hakataksegi taastama plaanilist tööd.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Mu legandaarne treener ütles juba - mida vanemaks, seda lollimaks indiviidid lähevad. Ilmselgelt peab ka siin paika ja meie poliitmaastikul.
            ok.
            thmrgd

            Kommentaar


              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
              Mnjah, sama asi oli siis kui ametlikus statistikas veel hospitaliseerituid polnud aga ma siin kirjutasin, tegelikult juba on. Paari tunni pärast tuli pressiteade, et on juba hospitaliseerituid.

              Võimalik, et asi pole 100% rahas aga selge on see, et Talving üritas midagi selle lükkega saavutada - raha, feimi, paguneid, mida iganes, igal juhul äärmiselt dick move. Minu allikad? - Saaremaalt pärit ja pool suguvõsa töötab erinevates asutustes meditsiinitöötajatena, nuff said.
              Aa, et nüüd on järsku võimalik, et asi siiski pole rahas? Tund aega tagasi olid küll teisel arvamusel. See, kust sa pärit oled ja kellena su suguvõsa töötab, võib võibolla zazile muljet avaldada, konkreetses lõimes ja sinu väite kontekstis on see aga täiesti irrelevantne.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz
                Maski teemas oli tal ju õigus.

                Aga muidugi huvitav, et nüüd tulevad need vanad peerud järsku kuskil välja, kui kellegil on midagi teistsugust öelda.
                Puhka mees nüüd ilusti jalga.
                Mis maskiteemas tal õigus oli? Et Eestisse saadeti tühje kaste? Nope. Et Eestisse saadeti kaste, kus ei olnudki maskid sees? Nope. Et Eestisse saadeti valemaske? Jep, aga mingi 2-3 nädalat hiljem ja ühe eratellimuse puhul.

                Järjepidevalt on see tüüp siin segast peksnud ja pmst kõik tema väited on parajaks BS-ks osutunud. Aga vana ei väsi ja lendab ikka peale, et "tra te klounid siin ka teate..."
                Iseenesest on okei, kui kõike ei tea ja vahel puusse paned, aga see attitude... Ei lase andestada
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Algselt postitas zaz Vaata postitust
                  Mis maskiteemas tal õigus oli? Et Eestisse saadeti tühje kaste? Nope. Et Eestisse saadeti kaste, kus ei olnudki maskid sees? Nope. Et Eestisse saadeti valemaske? Jep, aga mingi 2-3 nädalat hiljem ja ühe eratellimuse puhul.
                  Mõnu tegi isegi uudise sellest ja confirmis muideks.

                  Kommentaar


                    Katsume ikka omavahelistest vanadest beefidest üle olla.

                    Käituge minu sõnade, mitte tegude järgi...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Mõnu tegi isegi uudise sellest ja confirmis muideks.
                      Kinnitan. Ma ei tea, kas nüüd plastic saab pahaseks, aga seda saan öelda, aga plastic on valdkonnas pädev inimene.

                      Kommentaar


                        Teema selles, et Kuresaares pole korralikku intensiivi võimekust. Korralikud suuremad intensiivravi osakonnad on PERHil, ITKl, TÜ kliinikumil ja mis selle Virumaa keskhaigla nimi ka ei ole. Neis on piisavalt palju intensiivravi arste ja kohti. Kuresaare majandab nagunii suuresti süsteemis, kus mandrilt arstid käivad nädalasi otsi tegemas, aga kelle põhikoht ikka mandril.

                        Samas, et haiglad raha kaotavad praegu on õige jutt. Haigekassa peaks plekkima niiöelda osutatud teenuse eest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                          Teema selles, et Kuresaares pole korralikku intensiivi võimekust. Korralikud suuremad intensiivravi osakonnad on PERHil, ITKl, TÜ kliinikumil ja mis selle Virumaa keskhaigla nimi ka ei ole. Neis on piisavalt palju intensiivravi arste ja kohti. Kuresaare majandab nagunii suuresti süsteemis, kus mandrilt arstid käivad nädalasi otsi tegemas, aga kelle põhikoht ikka mandril.

                          Samas, et haiglad raha kaotavad praegu on õige jutt. Haigekassa peaks plekkima niiöelda osutatud teenuse eest.
                          Ja haigekassas on juba terve kuu kriisikoosolekud, kuidas rahadega on pekkis ja kuidas võib veel rohkem pekki minna.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            Imelik jällegi, et minu reaktsioon on olulisem kui kellegi karm väide, mis selle reaktsiooni põhjustas
                            See, mis järgneb, on tähtsam.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                              Samas, et haiglad raha kaotavad praegu on õige jutt. Haigekassa peaks plekkima niiöelda osutatud teenuse eest.
                              Jah, aga selle pärast ei tee keegi otsuseid Kuressaarest COVID patsient mandrile tuua. Hetkel on selge, et eriolukorraga seotud kulud haiglatele kompenseeritakse (see on see 212 vms meur, mis haigekassale või sektorile justkui eraldati, mis tegelikult hõlmab nii erakorralisi kulusid kui tuleviku plaanilist tööd jne). Hetkel on faktiliselt veel ebaselge, milline saab olema tulevik (rahastuse ja haigekassa tellimuse kontekstis), sest see on omakorda mõjutatud sotsiaalmaksu laekumisest ja üldisest konjunktuurist.

                              Selle plaanilise töö langus ei ole täna niivõrd absoluutne kui mulje on jäänud - jah, mingid töölõigud on täna kinni, kuid see tegelik proportsioon ei ole vastav tunnetusele, mis avaliku info või üksikjuhtumite põhjal võinud tekkida.

                              Mis puudutab põhjuseid, miks Kuressaare-Mandri olukord võib emotsionaalselt tekitada eriarvamusi, siis... vot see on koht, kus võib heietada ja erinevaid arvamusi esitada. Vastupidiselt populaarsele arvamusele, ma nendel teemadel kuulujutte või "kes teab see teab" väiteid väga ei esita. Kuigi, ka meedias on juba üksjagu erinevat infot tilkunud, mis mõnede kildude osas võivad olla lähemal kui kaugemal tõest. Aritmeetikat sinna külge aga ei pane. Küll aga ei ole argumendiks tänase eriolukorra raames raha (sellest aga sai siinne diskussioon alguse).

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Mõnu tegi isegi uudise sellest ja confirmis muideks.
                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kinnitan. Ma ei tea, kas nüüd plastic saab pahaseks, aga seda saan öelda, aga plastic on valdkonnas pädev inimene.
                                PERHi juht muuseas ütles Terevisioonis hoopis midagi muud (ei leidnud praegu seda intekat üles, tho). Et ma natukene seda uudislugu lugedes ka imestasin, et kuidas-ja-mis see on täpselt.
                                Ja selle mnnimõõtmisvõistluse jätan ma meeleldi vahele. Et ma enam ei diskuteeri sel teemal siin.
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X